Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Vivid pisze:
Obiektyw pisze:
Vivid pisze:Jacek, jak są te fotki to proszę bardzo. :) Tam miałem niezłą chyba z Obim w duecie. rotfl
To pewnie dlatego nie chciałeś ich "publikować".

;)
No na Twoim tle to mało kto dobrze wypada. ;)
Nie wiem jak Radek może robić pod tło... chyba dla Basica. :D
Vivid pisze:Jest kolejka, rozpatrujemy aplikację Wyczesa :D
Ja mogę zostać honorowym członkiem drużyny. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Basic nie zamykaj się w sobie. :) Trochę sobie skrycie robimy podśmiechujki, ale sam zrozum: nikt nie ma takich problemów. Wszyscyśmy przyjechali, dokładnie przez pozostałych zeskanowani od stóp do głów, powyśmiewani jak trzeba i jest git. :::gd::: Życie idzie dalej, wszyscy żyjemy, na kolejnego TFa już się szykujemy. Może pomyśl, że warto czasem spuścić trochę powietrza. Łatwiej i lżej będzie.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Uczepiliście się Krzyśka jak rzep .... itd :) Chyba będzie teraz żałował że zabronił nam podziwiać się na filmie hitmana rotfl BO teraz to każdy chce ten film zobaczyć, bo nie wiadomo co tam było rotfl
Obrazek
_____
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Bęcki były - co tu dużo mówić. Może o to chodzi? :) Każdy by lanie dostał od JCz tego wieczoru.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Eeee, na pewno nie chodzi o bęcki. Akurat tutaj Krzyśka znam i nie o to chodzi pewnie. W sumie sam nie wiem o co, jak dasz film do obejrzenia to zobaczę co mu się nie podoba. rotfl Chociaż wszystko widziałem na żywca i nie wiem o co chodzi. Pewnie makijażu nie zdążył poprawić przed meczem. rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Okej, to gdzie jest ten film??!?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Jak gdzie? Po tym wszystkim to już tylko w IPN-nie ... :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Na tej samej półce, gdzie przez dłuuugie lata leżał słynny filmik ze spotkania sprzedażowego w Amwayu.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Jak widać kilka postów wyżej nie ja pierwszy poprosiłem o jakieś usunięcie i chyba wtedy nie było takiego szumu o to? Więc czemu teraz jest?
hitman pisze:Postawiłem sprawę jako fakt dokonany, bo to fakt dokonany, że żyjąc w społeczeństwie jesteśmy osobami publicznymi i w ten sposób każdy ma prawo nas widzieć i nagrywać o ile jesteśmy tłem publicznym. Jak telewizja robi wywiad to nie musi pytać o zgodę na publikację każdego, kto przechodzi w tle i takie jest prawo, które cytował wyżej także JCz.
Co do zasady jako tła zgoda, ale ta sytuacja nie była takowym.
hitman pisze:Ale oprócz prawa stanowionego jest prawo zwyczajowe i zwyczajem jest nie robić nikomu na złość, więc nie zamieszczę filmiku skoro to dla Ciebie takie ważne. Ale coś mi mówi, że chodzi tylko o to, że Cię nie zapytałem czy mogę upublicznić nagranie. Bo nie zapytałem.
I za to dziękuję, miło :::gd::: .
Vivid pisze:Basic, możesz nas tak szczerze oświecić o co Ci faktycznie chodzi?
Nie wiem, wstałeś nie tą nogą? Nie widziałem tego nagrania, jest tam coś czego się wstydzisz? Jakieś bluzgi lecą z Twoich ust, prezentowana technika Ci się nie podoba, uważasz, że źle się prezentuje? A może chodzi o autora, Hitman Ci nie pasuje więc to raczej „akcja” pod Niego?
O nic nie chodzi, nie można po prostu nie mieć na coś ochoty, nie chcieć czegoś itd bez dopisywania do tego większej czy mniejszej ideologii? Że bluzgi? :) Też mi nowość :D . Technika jak zawsze dupna. Tak samo nie chodzi o Hitmana, na TF był ludzki człowiek więc to nie problem.
hitman pisze:Basic nie zamykaj się w sobie. :) Trochę sobie skrycie robimy podśmiechujki, ale sam zrozum: nikt nie ma takich problemów. Wszyscyśmy przyjechali, dokładnie przez pozostałych zeskanowani od stóp do głów, powyśmiewani jak trzeba i jest git. :::gd::: Życie idzie dalej, wszyscy żyjemy, na kolejnego TFa już się szykujemy. Może pomyśl, że warto czasem spuścić trochę powietrza. Łatwiej i lżej będzie.
Ale ja się nie zamykam, super bawiłem się na TF'ie i dalej mam takowy zamiar na kolejnym :) . Ale to nie znaczy, że muszę robić tak jak wszyscy (kto jak kto, ale Ty akurat powinieneś to doskonale rozumieć :) ) albo, że na wszystko się zgadzać, prawda?
Co do podśmiewania się, to też nie mam z tym problemów. W ramach jasności, możecie spokojnie dalej sobie używać jak ktoś ma taką potrzebę, możecie nawet mieć konkret ostrą polewkę, luz, śmiało.
hitman pisze:Bęcki były - co tu dużo mówić. Może o to chodzi? :) Każdy by lanie dostał od JCz tego wieczoru.
Tutaj też pudło, przecież to też żadna nowość. Nie pierwsze i nie ostatnie baty także spokojnie, Poza tym sam wcześniej napisałem, że Jacek zamiatał mną na prawo i lewo jak szmatą więc chyba jasne.

Równie dobrze Hitman może przynieść nagranie na kolejny TF, zainteresowani mogą oglądać do woli, nie mam z tym problemów, po prostu zwykła prośba o nie publikowanie. Tak trudno?

Dobra, ja już napisałem co i jak, nie mam zamiaru do tego wracać. Jak chcecie, to śmiało można dalej mieć polewkę, droga wolna :::hockey .
Obrazek Speed Graphene MP
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Nie było mnie na turnieju więc nie zamierzam nikogo przekonywać ale fajnie by było po prostu zobaczyć grę zwycięzcy. Tak normalnie, bez żadnych podtekstów. Nie ma nic lepszego dla promocji forum niż filmiki użytkowników którzy prezentują dobry poziom. Widać wtedy realnie gdzie trzeba równać bo wiadomo że Nadalami nie będziemy.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Basic pisze:Jak widać kilka postów wyżej nie ja pierwszy poprosiłem o jakieś usunięcie i chyba wtedy nie było takiego szumu o to? Więc czemu teraz jest?
Nie było bo do dziś o tym nikt nie wiedział, czujesz różnicę? ...
Ja to załatwiłem z Jackiem jednym telefonem o ile pamiętam, nie było wzmianki na forum, a już nie mówię o jakiejś "jeździe".
O Tobie już wiadomo w pierwszym tygodniu po imprezie, o mnie wyszło po 7 latach, i tylko dlatego, że było potrzebne do dalszego wywodu ... Gdybym się sam nie odezwał nadal by było Archiwum X. :P

I czy ktoś sobie z Ciebie robi jaja? Nie zauważyłem.
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2015, 14:10 przez Vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Basic pisze:
Równie dobrze Hitman może przynieść nagranie na kolejny TF, zainteresowani mogą oglądać do woli, nie mam z tym problemów, po prostu zwykła prośba o nie publikowanie. Tak trudno?
No to jeżeli Basic wyrazi zgodę to Hitman może zrobić film prywatny, że oglądać mogą ludzie, którzy dostali link i rozesłać do zainteresowanych (np. którzy byli na TF-ie, to już w zależności od "umowy"). Tylko trzeba liczyć na uczciwość forumowiczów, że jak ktoś takowy link otrzyma to nie wyśle go do ani jednej osoby.

Ja osobiście jestem bardzo ciekawy finału. Grałem wtedy debla i nie mogłem meczu zobaczyć. :)
To jest tylko jakieś rozwiązanie.
Co do "kłótni" się nie wypowiadam, bo nie chcę sobie psuć atmosfery jaką zapamiętałem z TF-a. :)
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Vivid pisze:Nie było bo do dziś o tym nikt nie wiedział, czujesz różnicę? ....
A skąd mogłem wiedzieć, że Hitman będzie chciał to wrzucać do net'u? Gdyby wcześniej o tym wspomniał, to już wtedy bym wyraził swoje zdanie. Jest różnica?
Sebex pisze:No to jeżeli Basic wyrazi zgodę to Hitman może zrobić film prywatny, że oglądać mogą ludzie, którzy dostali link i rozesłać do zainteresowanych (np. którzy byli na TF-ie, to już w zależności od "umowy"). Tylko trzeba liczyć na uczciwość forumowiczów, że jak ktoś takowy link otrzyma to nie wyśle go do ani jednej osoby.
Chyba cały czas jest właśnie mowa, żeby nie wrzucać tego do netu. Więc jakie linki?

Dobra, koniec.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Basic, bo może nie doczytałem, czy Ty rozmawiałeś o tym z Hitmanem najpierw, czy od razu zrobiłeś tu raban?
Bo jak najpierw gadałeś z Hitmanem i On Cię zignorował to powiedzmy OK, ale i tak można było PM-em do administracji.
Ale jak od razu wpadłeś z rabanem tutaj to trochę ... słabo ...
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2015, 14:20 przez Vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

basic pisze:Chyba cały czas jest właśnie mowa, żeby nie wrzucać tego do net. Więc jakie linki?
Kurna w takim przypadku to nie pozostaje nam nic innego, tylko zorganizowanie pokazówki JCz vs. basic i zaproszenie wszystkich forumowiczów. rotfl
Twarda sztuka z tego basica jednak. :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

htb pisze:Kurna w takim przypadku to nie pozostaje nam nic innego, tylko zorganizowanie pokazówki JCz vs. basic i zaproszenie wszystkich forumowiczów. rotfl
To ile będzie za "pay per view"? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Vivid pisze:To ile będzie za "pay per view"? ...
90$. Jak za walkę Floyd vs Manny. :D Waga Basica prawie by się zgadzała. rotfl
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

5 stron o jakimś filmiku, dajecie czadu rotfl . Zresztą nie wiem o co całe to podniecenie, widziałem na żywo, poza jednym gemem nic szczególnego :tired: :wink: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Czy osoba nie uczestnicząca w TF będzie mogła obejrzeć przynajmniej jakieś skróty, szczególnie z finału?
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Nie. Chyba, że będzie oglądanie na następnym TF-ie i takowa osoba się pojawi. :P

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”