Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Czy może niektórzy uczestnicy TF są notowani tutaj?
http://sia.pzt.pl/Rankingi.aspx
Przyznać się! ;)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Obiektyw jest, jak będzie chciał, to się przyzna, jak nisko się plasuje. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Robinson pisze:Czy może niektórzy uczestnicy TF są notowani tutaj?
http://sia.pzt.pl/Rankingi.aspx
Przyznać się! ;)
Tu są sami Ci co się nie kwalifikują do TF-u. :rolleyes:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
abaszydze
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 19 lip 2012, 17:34

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

abaszydze pisze:Jako że nie byłem uczestnikiem TF, mogę obiektywnie stwierdzić wycieczka osobista do innego forumowicza. Wymazano i przyznano ostrzeżenie.// wyczes
Akurat w tematach o TF to w co trzecim poście prawie znajdują się osobiste wycieczki.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

abaszydze pisze:
abaszydze pisze:Jako że nie byłem uczestnikiem TF, mogę obiektywnie stwierdzić wycieczka osobista do innego forumowicza. Wymazano i przyznano ostrzeżenie.// wyczes
Akurat w tematach o TF to w co trzecim poście prawie znajdują się osobiste wycieczki
Basic ma prawo nie wyrazić zgody na publikację, możemy się z nim zgadzać lub nie, ale na takie odzywki nie ma tu miejsca.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Gary pisze:Obiektyw jest, jak będzie chciał, to się przyzna, jak nisko się plasuje. :wink:
Na pewno nie niżej niż ja rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Gary pisze:Obiektyw jest, jak będzie chciał, to się przyzna, jak nisko się plasuje. :wink:
Faktycznie jestem. Nie wiedziałem, że ze mnie taki zuch.

:::yay:::
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

JCz pisze:Z kolei moja prośba o link nie dotyczy filmu publicznego tylko prywatnego, być może nieprecyzyjnie się wyraziłem, więc tym razem Ty uszanuj moje prawa do wglądu w nagranie którego byłem współuczestnikiem i daruj sobie dyspozycje, gdzie, z kim i ile razy mam ten film oglądać.
Ale ja szanuję Twoje prawa do oglądania. Pokaż mi jakikolwiek post, zdanie gdzie nie chciałem, żebyś Ty czy nawet ktokolwiek inny oglądał. Poproszę Jacku o konkret zdanie gdzie łamię Twoje prawa do wglądu.

Czy powiedziałem cokolwiek na TF'ie że nie chcę, żeby Hitman albo ktokolwiek inny nagrywał? Można było nagrywać do woli. Ja mam jedynie prośbę, żeby nie było to umieszczane w necie i tyle. Czy coś takiego powoduje, że nie możesz w ogóle obejrzeć? Przecież możliwości są.
Ciekawi mnie skąd nagle ciśnienie, żeby akurat teraz w takiej okoliczności zamieścić ten film? Jakoś grałeś tyle razy już na TF'ie i nigdy czegoś takiego nie było, a tu nagle takie ciśnienie.

Sam też lubię obejrzeć nagrania, przecież to jest fajna sprawa, ale czy to od razu musi się wiązać z umieszczaniem tego w necie?? O_O

A tyle razy była mowa (pisanie) na Forum o tolerancji poglądów... no to właśnie mamy przekład.

Mam nadzieję, że ten temat się już skończy. Naprawdę nie ma innych ciekawszych opcji do robienia, tak Wam się nudzi?
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Basic pisze:
JCz pisze:
Basic pisze:Zwykła prośba, a tyle szumu
Nie zgodzę się z określeniem "zwykła", bo rodząca wiele skutków na przyszłość. Już widzę tę sytuację na kolejnym TF-ie, te porozumiewawcze spojrzenia między forumowiczami i czekanie ze zrobieniem fotki grupowej do momentu kiedy Basic wyjdzie do toalety... rotfl
Rany, a czy pisałem cokolwiek o fotkach? :tired: Przeczytaj dokładnie.
Ale czy Ty musiałeś pisać o fotkach? Twój brak zgody na publikację (i forma, w jakiej zostało to zrobione) rodzi konsekwencje na przyszłość - tak naprawdę trzeba będzie przed TF-em pytać każdego o zgodę na publikację, żeby nie okazało się po turnieju, że jedyne zdjęcie grupowe nie może być upublicznione, bo ktoś się nie zgadza na jego umieszczenie w galerii, choć w momencie robienia zdjęcia nie protestował, mając świadomość, że zdjęcie znajdzie się na forum. No bo skoro to turniej użytkowników forum internetowego, to gdzie jak nie tam ma się znaleźć zdjęcie/film? TF to swego urodzaju impreza integracyjna, ale też reklama forum, więc film z finał takiego turnieju mógłby być dobrą wizytówką forum i forumowiczów.
JCz pisze:
Basic pisze:
JCz pisze: Myślę, że sedno powyższego "bicia piany" ujął Karjar...
Przeczytaj post wyżej, to będziesz wiedział.
A Ty przeczytaj moje posty, może Cię oświeci. I tak możemy sobie odbijać pałeczkę, tylko po co? :tired:
Nie wnikam w Wasze preferencje, ale odbijanie pałeczki brzmi dziwnie. rotfl
Obiektyw pisze:
Gary pisze:Obiektyw jest, jak będzie chciał, to się przyzna, jak nisko się plasuje. :wink:
Faktycznie jestem. Nie wiedziałem, że ze mnie taki zuch.

:::yay:::
A ja nie wiedziałem, że jesteś już taki stary. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Gary pisze:Ale czy Ty musiałeś pisać o fotkach? Twój brak zgody na publikację (i forma, w jakiej zostało to zrobione) rodzi konsekwencje na przyszłość - tak naprawdę trzeba będzie przed TF-em pytać każdego o zgodę na publikację, żeby nie okazało się po turnieju, że jedyne zdjęcie grupowe nie może być upublicznione, bo ktoś się nie zgadza na jego umieszczenie w galerii, choć w momencie robienia zdjęcia nie protestował, mając świadomość, że zdjęcie znajdzie się na forum. No bo skoro to turniej użytkowników forum internetowego, to gdzie jak nie tam ma się znaleźć zdjęcie/film? TF to swego urodzaju impreza integracyjna, ale też reklama forum, więc film z finał takiego turnieju mógłby być dobrą wizytówką forum i forumowiczów.
Nie widzisz różnicy między grupowym foto a konkret filmem z konkret osobą?

Poza tym, no tak przecież z każdego finału TFa są filmy, z każdego TF są liczne filmy przy takiej ilości gier jakie się odbyły i akurat ten film z obecnego finału robi tą wielką różnicę. Dobre :tired: .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Basic pisze:
Gary pisze:Ale czy Ty musiałeś pisać o fotkach? Twój brak zgody na publikację (i forma, w jakiej zostało to zrobione) rodzi konsekwencje na przyszłość - tak naprawdę trzeba będzie przed TF-em pytać każdego o zgodę na publikację, żeby nie okazało się po turnieju, że jedyne zdjęcie grupowe nie może być upublicznione, bo ktoś się nie zgadza na jego umieszczenie w galerii, choć w momencie robienia zdjęcia nie protestował, mając świadomość, że zdjęcie znajdzie się na forum. No bo skoro to turniej użytkowników forum internetowego, to gdzie jak nie tam ma się znaleźć zdjęcie/film? TF to swego urodzaju impreza integracyjna, ale też reklama forum, więc film z finał takiego turnieju mógłby być dobrą wizytówką forum i forumowiczów.
Nie widzisz różnicy między grupowym foto a konkret filmem z konkret osobą?
Ja widzę, ale ktoś inny może nie widzieć i domagać się respektowania swojego prawa do utajnienia wizerunku. A skoro Ty możesz domagać się niewrzucania filmu, to czemu ktoś miałby nie domagać się tego samego odnośnie zdjęcia?
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Gary - sugerowałbym prostsze rozwiązanie niż "pytanie każdego uczestnika TF-a o zgodę na publikowanie zdjęć/filmów". Po prostu jasno przed turniejem oświadczyć, że uczestnictwo (ba, powiem szerzej - stawienie się na kortach podczas TF-a czy to w roli gracza czy widza) oznacza automatyczną zgodę na publikowanie zdjęć i filmów.

Jak się komuś nie podoba, to nie trzeba brać udziału. Proste.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Artlight pisze:Jak się komuś nie podoba, to nie trzeba brać udziału. Proste.
Kolejny powód dla którego Artlight się nie pojawił :::jezor::: .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Jakuboto pisze:
Artlight pisze:Jak się komuś nie podoba, to nie trzeba brać udziału. Proste.
Kolejny powód dla którego Artlight się nie pojawił :::jezor::: .
Artlight ma zawsze wtedy zjazd klasowy. ;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Obiektyw pisze:Artlight ma zawsze wtedy zjazd klasowy. ;)
Brzmi dwuznacznie, znaczy upija się markowymi trunkami? :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Vivid pisze:
Obiektyw pisze:Artlight ma zawsze wtedy zjazd klasowy. ;)
Brzmi dwuznacznie, znaczy upija się markowymi trunkami? :D
rotfl
To też.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Obiektyw pisze:
Vivid pisze:
Obiektyw pisze:Artlight ma zawsze wtedy zjazd klasowy. ;)
Brzmi dwuznacznie, znaczy upija się markowymi trunkami? :D
rotfl
To też.
Prawdziwy Polak, wersja Premium. ;) rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Eee, przepraszam, ale ja nie wyrażałem nigdy zgody, by w postach innych forumowiczów pojawiała się moja ksywka. To jest naruszenie mojego wizerunku poprzez kojarzenie mojej osoby z takimi indywiduami jak Obi albo Vivid...albo Obi.

No co...

...#kijwmrowisko...
...#bycjakBasic...
...#kiedypadadeszczdziecisienudza...
...#mistrzcietejriposty...
...#taksiewygrywainternety...

:D
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
piter
Bywalec
Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 21 sie 2006, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Następnym razem wystąpię w firmowej koszulce i poproszę o publikację wszędzie gdzie się da, tzn bez tych stron co Vivid odwiedza. :wink:

Wasze zdrowie. :D
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Dzięki Hitman za link. Obejrzałem, dobra robota, na filmie sama esencja, przycinka materiału kosztowała pewnie sporo pracy :::gd::: . Finał tak patrząc z boku pod względem poziomu nie powala, sporo błędów, ale był to nasz piąty mecz do 9. gemów w ciągu kilku godzin, więc nic dziwnego, że nogi nie pracowały na pełnych obrotach. Film oczywiście "prywatny" i zgodnie z obietnicą Hitmana nie będzie upubliczniony.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”