Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Wielkie gratki dla Jacka za organizację i wybór obiektu. Ewie podziękowania za sernik i za to że przypilnowała jego pozostałości dla mnie i dla Lecha67 przed pazernością Vivida. (:]

Los mnie połączył w drabince właśnie z tym pasibrzuchem i namawiał mnie bardzo żebym coś zrobił żeby nie musiał w następnej rundzie grać z Daroosem, ale ja też nie chciałem dać sobie szansy. rotfl A niech ma za karę.

W pocieszce wreszcie ktoś w prawie moim wieku, Lechu67, pograliśmy bardzo fajnie, pogadaliśmy, rywal dużo lepiej ode mnie grał z głębi, nie miałem na to odpowiedzi. Ale pewna sierotka dolosowała mi go do pary deblowej.
Ja leworęczny, on krył prawą, gra na dwa FH musiała dać spory handicap i dała. Do tego kolega opracował skuteczną strategię i doczłapaliśmy się do finału!

Skorzystaliśmy jeszcze z radarku ale ten coś źle działał, albo mierzył w milach, albo ewidentnie nie miał "dnia konia".
Chyba najwięcej wycisnął Szuma - trafione 143km/h (nietrafione widziałem 154km/h). Lechu67 jak zaczaił zasadę do dociągnął 137km/h, nie wiem ile basic (ten walił długo w milach i miał się już załamać, ale poszedłem mu to przełączyłem). :D Widget też obracał się około 130km/h, mnie się udało na samym początku w próbach z Lechem dojść do 136km/h trafiony. :? To pewnie przez to gęste powietrze. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

No i kolejny TF za nami, w dodatku bardzo udany :::gd::: . Jacek gratulacje załatwienia całości bardzo dobrej imprezy :::gd::: .

Obiekt bardzo fajny, ilość kortów idealnie pasuje na taką imprezę, dzięki czemu chyba każdy mógł się nagrać do woli. Bardzo dobry pomysł z rozegraniem turnieju deblowego dla osób, które nieco wcześniej skończyły gry singlowe :::gd::: . Korty równe, dobrze zadbane. Nawet z wilgotnością i temp w środku myślałem, że może być gorzej patrząc na pogodę na zewnątrz. No może przez pierwsze 2-3godz było mocno ciepławo, zwłaszcza w pierwszym balonie :) .
Cały obiekt Orła robi naprawdę dobre wrażenie. :::gd:::

Elf gratulacje kolejnej kulinarnej odsłony i czekamy na więcej :) :::gd::: . Lekka dawka sernika pomogło mi w meczu z Szumą :) . W końcu bez glutenu :wink: .
Obiektyw pisze:Gratuluję bardzo Basic'owi. Dobra forma, dobre mecze. :::gd:::
scudetto pisze:Gratulacje dla "nowego" mistrza, ale równie zasłużone dla drugiego finalisty. Basic - tak trzymaj, z przyjemnością się wczoraj oglądało Twoją grę :) :::gd::: ..
Dziękuję Panowie. :::thq^2::: W sumie to sam jestem totalnie zaskoczony bo w żadnym wypadku nie stawiałbym, że będę grał w finale :oops: :::yay::: . A do tego nawet pod kopułą nie gotowało się ekstremalnie, mimo temp pod balonem, oaza dała radę :meditate: .
No może poza Finałem rotfl .
Sebex pisze:Dzięki za super turniej!
Bardzo mi się podobało. Mimo, że nic wielkiego nie pokazałem grało się bardzo fajnie.
...
Na pewno będę na następnym. :]
Jak dla mnie to bardzo przyzwoity fajny tenis jak na taki okres gry. Widać efekty częstej regularnej gry z trenerem, z odpowiednim trenerem :::gd::: .
Lechu67 pisze:Ze względu na dokonania Basic'a (gratulacje), moja przegrana z nim w 1 rundzie nabiera całkiem nowego wymiaru :rolleyes: .
To tyle, teraz idę do piwnicy cichutką pojęczeć :::ER::: .
Teraz może Żona Ci wybaczy :wink: .

Dziękuję Wszystkim za wspólnie spędzony czas, za wspólne gry, rozmowy i żarty :D .

I oby do następnego :D .
JCz pisze:półfinały
JCz - Obiektyw 9:3
Basic - TomPL 9:4
Tak tylko w ramach formalności. Z tego co pamiętam, to w naszym meczu było 9:5.

EDIT:
Jednak nie, było faktycznie 9:4. Ja zaczynałem serwis i skończyłem przy swoim podaniu.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2015, 20:25 przez Basic, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

My z Driverem jeszcze w Warszawie i bez kompa, więc na razie napiszę tylko - BYŁO WSPANIALE!!!

Brakujący wynik półfinału pocieszki: hohvar vs RoTTeN - 9:7.
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

RoTTeN dziękuję za miłe słowa dotyczące Fh, może w końcu sam uwierzę, że nie jest taki zły :D .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Dziękuję wszystkim za następnego wspaniałego TF-a. Jackowi za organizację, a uczestnikom za wspaniałą atmosferę. Żałuję tylko, że musiałem tak szybko wyjechać. Dzięki za grę Driverowi i Jackowi (w meczu z JCz zobaczyłem jak wygląda prawdziwy tenis). Gratuluję zwycięzcom (dobrze, że nie musiałem czekać na Piotrka :wink: ). Do zobaczenia na następnym turnieju.
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

RoTTeN pisze:Brakujący wynik półfinału pocieszki: hohvar vs RoTTeN - 9:7.
Wstawione do post'u JCz. :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

ZlosliwyGnom pisze:Dziękuję wszystkim za następnego wspaniałego TF-a. Jackowi za organizację, a uczestnikom za wspaniałą atmosferę. Żałuję tylko, że musiałem tak szybko wyjechać. Dzięki za grę Driverowi i Jackowi (w meczu z JCz zobaczyłem jak wygląda prawdziwy tenis). Gratuluję zwycięzcom (dobrze, że nie musiałem czekać na Piotrka :wink: ). Do zobaczenia na następnym turnieju.
A mnie za mmsa nie podziękujesz???!!!
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

No to może ktoś wklei zdjęcie zbiorowe z podpisanymi gębami (i przy okazji doklei Widgeta, który spóźnił się na zdjęcie).

Mnie zabrakło małego krótkiego "socjala" na zasadzie przywitania wszystkich i np. żeby każdy powiedział swój nick z forum, bo trochę niezręcznie każdego pytać "a Ty jaki masz nick na forum". Starzy się znają, ale jak ktoś jest nowy na TFie to trochę trudno przez to przebrnąć, a wystarczyłoby niewiele na samym początku, by odwrócić ten "efekt anonimowości".

Za dużo kortów. :) Serce mnie się krajało, że zapłacone, a ja nie mam siły i zdrowia więcej grać. :)
Piotr Szyba.
kszysiec
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 3 sie 2013, 00:39

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

hitman pisze:No to może ktoś wklei zdjęcie zbiorowe z podpisanymi gębami (i przy okazji doklei Widgeta, który spóźnił się na zdjęcie).

Mnie zabrakło małego krótkiego "socjala" na zasadzie przywitania wszystkich i np. żeby każdy powiedział swój nick z forum, bo trochę niezręcznie każdego pytać "a Ty jaki masz nick na forum". Starzy się znają, ale jak ktoś jest nowy na TFie to trochę trudno przez to przebrnąć, a wystarczyłoby niewiele na samym początku, by odwrócić ten "efekt anonimowości".
Też trochę mi tego brakowało, bo byłem pierwszy raz... Wszystkie nick-i znane, ale twarze niekoniecznie. :)
hitman pisze:Za dużo kortów. :) Serce mnie się krajało, że zapłacone, a ja nie mam siły i zdrowia więcej grać. :)
Podpisuję się pod tym... zwłaszcza, że w Warszawie, aby grać w takich miejscach regularnie potrzeba worka pieniędzy... Pewnie niektórzy z Was się trochę dziwili na gościa co zobaczył pusty kort, właził i serwował sam ze sobą....

Co do całego TF-a, chciałem podziękować za całą organizację, super spędzony dzień (Piotr69, dzięki za wszystkie rozmowy, za następnym razem nawet jak na siebie nie trafimy, proszę o meczyk... Myślałem, że te 9:8 z Widgetem to już będzie Twój ostatni taki mecz wczoraj a potem zobaczyłem kolejne 9:8....), na Orle w 2013 pierwszy raz odbiłem piłkę na korcie i tutaj zagrałem wczoraj pierwsze mecze turniejowe w życiu :), pierwszy mecz deblowy (karjar pewnie od razu sobie przypomni mój pewny "chwyt" ręką...)...

Z mojego punktu widzenia dużo nauki wyniosłem, dziękuję, mam nadzieję, że będę na kolejnych TF-ach...
NTRP: 3.5
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Super turniej wyszedł, obiekt rewelacja. Raz jeszcze dziękuję Jackowi za organizację i lekcję na korcie (powinienem coś dopłacić? :D ), pozostałym przeciwnikom (i partnerowi deblowemu - wwojtek - fajny debel nam wyszedł, dzięki!), łódzkim chłopakom za transport w obie strony oraz Elfowi za ten sernik lżejszy od chmurki, rozpuszczający się w buzi, mniam. :D
Gratuluję Basicowi za super turniej, Jackowi oczywiście za utrzymanie pucharu w swoich rękach. Po raz kolejny pokazał nam na czym polegają lata gry spędzone na turniejowych kortach. Brawa również dla Hitmana za pojawienie się na turnieju, mimo nieprzychylnej aury związanej z jego wyczynami "setupowymi". :D
Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to fakt, że losowanie było dla łódzkiej ekipy wyjątkowo niekorzystne i po raz kolejny należałoby mimo wszystko zastanowić się na przyszłość nad tym, aby w przypadku dolosowania w 1. rundzie kogoś z tego samego regionu (osoby grające ze sobą) zwyczajnie wylosować ponownie numerek, a ten "wadliwy" wrzucić z powrotem do "koszyczka". :wink:
Czekam na TF 2015 vol. 2.
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Wpadłem na parę minut. Obiekt robi wrażenie, tym bardziej że byłem tam pierwszy raz po przebudowie, spora różnica.
Fajno Wam się grało, zazdraszczam. ;)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Marcin_L pisze:
ZlosliwyGnom pisze:Dziękuję wszystkim za następnego wspaniałego TF-a. Jackowi za organizację, a uczestnikom za wspaniałą atmosferę. Żałuję tylko, że musiałem tak szybko wyjechać. Dzięki za grę Driverowi i Jackowi (w meczu z JCz zobaczyłem jak wygląda prawdziwy tenis). Gratuluję zwycięzcom (dobrze, że nie musiałem czekać na Piotrka :wink: ). Do zobaczenia na następnym turnieju.
A mnie za mmsa nie podziękujesz???!!!
Staram się o nim zapomnieć. W moim wieku to już niezdrowo takie foty oglądać.
P.S.
Szkoda, że Cię nie było. ;(
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
piter
Bywalec
Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 21 sie 2006, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

PitS 148 trafione :D ale... chyba coś naciągnąłem rękę, bo ciężko bezalkoholowe :wink: trzymać.

Dzięki za turniej. I potrójne lanie... od Toma, RoTTeNa no i deblowego (Sebex i Jakuboto). Vivid powinniśmy mieć pudło. ;-P Basic gratulacje, postępy duże od czasu kiedy pierwszy raz widziałem Twoją grę. Jackowi gratuluję wytrwałości, że też nie znudziło mu się wszystkich ogrywać.

Sernik jadłem pierwszy raz i przyznam, że wyśmienity.

Do zobaczenia następnym razem.

P.S. Widget dzięki za kabanosa - smaczny... odbijał mi się przez cały wieczór. :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

piter pisze:Vivid powinniśmy mieć pudło. ;-P
A to nie wyniosłeś tego pudła z piłkami? O_O No kurde, Piotrek, właśnie miałem kuriera wysłać do Ciebie po należną mi część łupu rotfl
To ja tam zagadywałem żeby odwrócić uwagę a Ty nic? :::jezor:::

Myślę, że pomysł z zorganizowanym deblem na jaki wpadliśmy z Jackiem był trafiony. Komu się noga wcześniej poślizgnęła w drabince singla, a dalej miał głód rywalizacji, tu znalazł upust dla tej energii. Dodatkowo mniej to jednak obciąża fizycznie.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Czy jest szansa na filmik typu "highlights" z finału albo z innych meczy?
A może da się podpisać zdjęcie zbiorowe nickami z forum? ;)
Awatar użytkownika
piter
Bywalec
Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 21 sie 2006, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Vivid pisze:
piter pisze:Vivid powinniśmy mieć pudło. ;-P
A to nie wyniosłeś tego pudła z piłkami? O_O No kurde, Piotrek, właśnie miałem kuriera wysłać do Ciebie po należną mi część łupu rotfl
To ja tam zagadywałem żeby odwrócić uwagę a Ty nic? :::jezor:::
No właśnie pudło już ktoś zgarnął, piłki w kieszenie musiałem pochować. Jak będę w Łodzi to się podzielimy tylko cicho sza... nikt nie może wiedzieć. :wink:
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Co to była za sobota! :) Ale po kolei. Po sprawnym przebiciu się przez warszawskie ulice zawitałem na znakomity obiekt i od razu ucieszyłem się, że tyle chłopa przybyło z naprawdę całej Polski. Dzięki uczestnictwu (mało powiedziane :D) JCz mieliśmy idealnie rozpisaną drabinkę na 32 osoby. Przebieg turnieju wyglądał tak:

1/16 - Tespis - małe rozregulowanie na początku, później świetna nawierzchnia pozwoliła na trochę sprawniejsze poruszanie się po korcie i trzymanie wymian. Rozmawialiśmy z Arkiem o jego braku ogrania turniejowego i to było widać. Ale ten winner w postaci cudnego jednoręcznego backhandu po linii był z pewnością ozdobą całego naszego meczu! Graj na punkty ile wlezie, a wyniki szybko przyjdą.

1/8 - hitman - nie ukrywam, że skrzyżowanie szpadli z kontrowersyjną gwiazdą naszego forum miało pewne obciążenie pod kątem presji. ;) Mecz wyrównany, dużo wychodzenia z 0:30 czy nawet 0:40, kilka dłuższych wymian i mecz zamknięty dzięki trochę bardziej agresywnej końcówce z mojej strony. Rozmawialiśmy trochę o naszej wzajemnej grze, sprzęcie, taktyce więc dzięki za tę wymianę poglądów. Mecz zagrany pod tym najcieplejszym balonem, kosztowało to - jak się okazało - duuużo sił.

1/4 - Obiektyw - i właśnie w ćwierćfinale okazało się, że poprzednia runda dała się we znaki, bo jeśli mniej więcej do 3:5 walka była wyrównana z fajnymi wymianami to potem szybko popłynąłem, bo jak nogi nie pracują to reszta zazwyczaj też. A Obi grał bardzo regularnie i nie pozwalał sobie zbyt często na proste błędy. Gratulacje!
daroos pisze:Raz jeszcze dziękuję Jackowi za organizację i lekcję na korcie (powinienem coś dopłacić? :D ), pozostałym przeciwnikom (i partnerowi deblowemu - wwojtek - fajny debel nam wyszedł, dzięki!)
Również bardzo dziękuję, stworzyliśmy morderczy lewo- i praworęczny duet (ustawienie braci Bryan się sprawdziło) i we wszystkich trzech meczach świetnie to wyglądało. Za dojście do półfinału wielka piona i liczę na powtórkę. :)

Wielkie dzięki dla JCz za bardzo sprawną organizację (z pomocą Claptona na początku turnieju) oraz gratulacje za wygraną całości. Gratki również dla Basica za zasłużony finał i dla Szumy za naprawdę stylowy i technicznie po prostu ładny tenis. I oczywiście dla Elfa za tradycyjny już, wspaniały wołyński wypiek. :)

RoTTeN, scudetto, hokej (przyjemnie się jechało nowiutką S8 do domu, nie?), Sebex, TomPL, Piotr69, ppeter, widget - dzięki Panowie za pogaduchy.

Tespis - więcej zdjęć! ;)

I jeszcze trzy zdjęcia poglądowe dla tych, co nie byli:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
8:7 40:15
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

daroos pisze:Brawa również dla Hitmana za pojawienie się na turnieju, mimo nieprzychylnej aury związanej z jego wyczynami "setupowymi". :D
Wolałem nie pisać przed TFem czym naciągnąłem Six.One Tour :)
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Świetne foty. I jak szybko opublikowane!

Najpierw sportowo. Nie doszedłem w pełni do formy po kontuzji drwala, ale biegać i odbijać mogłem, więc wycisnąłem z losowania co się dało. :] Moi kolejni przeciwnicy (piter, hokej, karjar) z różnych powodów popełniali mnóstwo błędów, czym bardzo ułatwiali mi przejście do następnych rund. Mimo tego odczułem fizycznie duszne balony i w półfinale, gdy trafiłem na Basica, który już dużo rzadziej rozdawał prezenty, opadłem z sił i to ja częściej psułem. Basic pewnie miał dzień konia :] a zdrowie konia to na pewno - w ogóle nie było widać żeby był zmęczony. O_O Ach te zgrupowanie we Wrocławiu...
Pozytywnie zaskoczyła mnie gra i forma Szumy - soczyście, mocno - dopóki starczyło sił. Sebex ze swoim mocnym FH zupełnie nie wyglądał na kogoś, kto gra niecały rok. :? Więcej nie pamiętam, bo i nie było czasu na oglądanie, gdy trzeba było grać i grać...
Organizacyjnie. JCz panował nad sytuacją, a myśmy mu tylko nieco pomagali. :wink: Dzięki! :::gd:::
Mam jedno zastrzeżenie - moim zdaniem gra wszystkich gier do 9 gemów od stanu 0:0 to jednak błąd. 4-ty czy 5-ty mecz to już były męczarnie a niektórym już w 3-cim odcinało prąd. Od 2:2 byłoby rozsądniej. Tym bardziej, że przegrani mogli jeszcze debla pograć.
Co do obiektu to mam mieszane odczucia:
+ liczba i jakość kortów
+ ciekawie rozwiązany problem przechodzenia pomiędzy kortami
ale
- temperatura i wilgotność trudna do wytrzymania, gdy na dworzu grzało
- nawierzchnia miejscami śliska a miejscami wręcz przeciwnie - brak poślizgu, zależy który kort
- barek z przystawkami jednak nie zastąpi porządnego grillowego kateringu, ani knajpy/restauracji
- no i rozmiar i harmider w obiekcie biurowo-spożywczym, dużo zamieszania...
Generalnie brakowało mi bardziej kameralnej atmosfery z Morelowej, gdzie łatwiej było spokojnie i w różnych składach porozmawiać, gdzie było bardziej piknikowo. Pewnie się starzeję (coraz bardziej)...

To jeszcze moje telefoniczne fotki:
Losowanie pod czujnym nadzorem Pana Ferrero:
Obrazek
Pierwszy mecz, serwuje JCz, RoTTen tak się czai, że ledwo go widać:
Obrazek
Pierwszy odważny do jeszcze ciepłego sernika:
Obrazek
No a potem to już rzucili się wszyscy po kolei, choć Vivid próbował ratować ile się da:
Obrazek
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Dzięki wszystkim za wspaniale spędzoną sobotę :::gd::: czyli za organizację, transport, sernik, pogaduchy i mecze. Szczególne podziękowania dla Daroosa, który trochę popsuł mi kolano i odesłał do pocieszki, w której dzięki przeciwnikom prawie umarłem, ale jak Feniks z popiołów odradzałem się. Kolejny raz mój finał kończył TF :::no.I::: no i miał liczne grono kibiców, niektórzy zastanawiali się co tu zrobić, abym zakończył mecz...( opcje połamania nóg chyba też były brane pod uwagę :wink: ).
Mecze z Wigetem i hohvarem mogły zakończyć się w drugą stronę zadecydowały pojedyncze akcje.
Krzysiec miał okazję zobaczyć moje drugie oblicze, gdy graliśmy mecz. Pewnie się zdziwił oglądając mój mecz z Wigetem, że to ten sam zawodnik, który wcześniej nie podnosił piłki, wszystko soczyście atakował teraz gra balon, siekierka, balon(ewentualnie siatka lub aut).
Mam nadzieję, że Basic nie obraził się za ten strzał ::2guns:: . Pewnie przy następnych stu próbach nawet bym się nie zbliżył do takiej celności. W tym przypadku to był Matrix: oko- ręka- rakieta- piłka- siatka nie istnieje- Basic. Wszyscy byli pod wrażeniem Twojego refleksu i mojej celności, ale to tylko Yonex- one tak mają. rotfl
Fajnie było znowu się spotkać ze staruchami i pierwszy raz ze świeżakami.
Do następnego razu o ile zdrowie pozwoli. :::gd:::
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”