Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Może dążymy do optymalnego wariantu - 8 zawodników? :]
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

TomPL pisze:Może dążymy do optymalnego wariantu - 8 zawodników? :]
Dla mnie lepiej, gry tyle samo co przy 16, a uwiniemy się dwa razy szybciej. Nie będę musiał wracać po nocy :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
iamtheway
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 8 lip 2011, 17:30

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

TomPL pisze:Może dążymy do optymalnego wariantu - 8 zawodników? :]
Na to wygląda, w takim razie ja i Georgia też się wycofujemy, zagramy ewentualnie jakby ktoś jeszcze nie dojechał. Będę miał przynajmniej więcej czasu na sprawy organizacyjne.

Jeszcze pytanie, czy ktoś będzie zainteresowany testowaniem rakiet? Bo oczywiście istnieje taka możliwość dzięki Strefie Tenisa.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

To może lepiej, żeby zagrało któreś z Was zamiast mnie, ja jadę tylko dla dobrej zabawy i towarzystwa, których będzie mniej niż planowano. Po co psuć zabawę i tak niewielkiej ilości miłośników debla moją koszmarną grą :).
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

iamtheway pisze: Na to wygląda, w takim razie ja i Georgia też się wycofujemy, zagramy ewentualnie jakby ktoś jeszcze nie dojechał. Będę miał przynajmniej więcej czasu na sprawy organizacyjne.
No bez jaj, rozumiem, że ty wolisz grilla przygotowywać ;), ale bez deblowej Mistrzyni? Toż to tak spadnie ranga turnieju, że poniżej Hopmana nawet! Nie godzi się, no nie godzi...

A co z akademikiem, bo nie chciałbym brać udziału w nielegalnej imprezie. :]
Vivid pisze:
karjar pisze:
Vivid pisze:
iamtheway pisze:No właśnie brakuje jakiegoś odzewu od stałej Łódzkiej kadry...
Marku, nic osobistego, i przede wszystkim ukłon dla Ciebie za inicjatywę. :::gd:::
U nas jest taki zwyczaj, że kultura nakazuje się zrewanżować.
Wiesz jak jest, w jednych GPS-ach ginie np. taki Wrocław, a w innych Warszawa. A bez GPS-u to jakoś tak nie wypada. :P
Słabe to jakieś.
To popraw tę recenzję. :::jezor:::

Wyjaśnię to inaczej:
1. Jak łatwo prześledzić nie zabieraliśmy tu aktywnie głosu. Skoro decydujemy się nie brać udziału to się nie wcinamy.
2. Pojawiły się odniesienia do nas, w tym od organizatora, wypada się ustosunkować.
3. Znamy się i byłoby nietaktem i kwestionowaniem Waszej inteligencji wciskanie jakiegoś głodnego kawałku o chorobie, kontuzji, braku czasu itd.
4. W związku z tym kawa na ławę. Nie potrafiliście się zachować w temacie TF-u we Wrocławiu to teraz w drugą stronę.
Dopiero doczytałem, że to "rewanż". Czyli założyłeś, że warszawiacy z premedytacją i w zbiorowym porozumieniu zdecydowali o zignorowaniu TF'a we Wrocławiu? Są na to jakieś dowody czy to nadinterpretacja?
Ale pal to licho... teraz na złość mamie nie chcecie zjeść kaszki? :]
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

TomPL pisze: Dopiero doczytałem, że to "rewanż". Czyli założyłeś, że warszawiacy z premedytacją i w zbiorowym porozumieniu zdecydowali o zignorowaniu TF'a we Wrocławiu? Są na to jakieś dowody czy to nadinterpretacja?
Ale pal to licho... teraz na złość mamie nie chcecie zjeść kaszki? :]
Zazdroszczą, że u nich TF nie było :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

No to ładnie się porobiło, super frekwencja, brawa dla chętnych i gwizdy dla całej reszty. Wychodzi na to, że ostateczna ilość uczestników to całe osiem. Czy my się w ogóle pomieścimy wszyscy na tych kortach? rotfl

Czy w przypadku takiej a nie innej liczby uczestników (8-10) nie lepiej będzie losowo dobrać cztery-pięć par i zagrać każdy z każdym normalne mecze do dwóch wygranych setów? Sety aby się nie przeciągały mogą być z decydującym punktem przy równowadze, w przypadku po jeden w setach super tie break. Co o tym myślicie?

Ps. Mam jedynie nadzieję, że ten turniej dojdzie w ogóle do skutku. Nie chciałbym przejechać prawie 500km tylko po to, aby się okazało w sobotę, że ktoś tam nie dojechał/zrezygnował/zapomniał. Jadę SPECJALNIE na ten turniej bo lubię grać w debla, co prawda gram jak paralityk ale się tego nie wstydzę. ::!vgoodv!::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

golp pisze: Czy w przypadku takiej a nie innej liczby uczestników (8-10) nie lepiej będzie losowo dobrać cztery-pięć par i zagrać każdy z każdym normalne mecze do dwóch wygranych setów? Sety aby się nie przeciągały mogą być z decydującym punktem przy równowadze, w przypadku po jeden w setach super tie break. Co o tym myślicie?
Zdecydowanie NIE. Nawet przy 8 osobach ciekawiej jest mieszać a i tak zagrasz 6 setów i będziesz schodził z kortów na czworaka. :]
Ja jadę niecałe 250km, bo też lubię deble. I mam nadzieję, że jednak Georgia i Iamtheway znajdą sposób, żeby zagrać. :D Jednocześnie ich "rezerwa" zapewnia, że turniej się odbędzie.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

TomPL pisze:Może dążymy do optymalnego wariantu - 8 zawodników? :]
A mi się wydaje, że Marek zasugerował wycofanie się razem z Georgią w odpowiedzi na "subtelną" sugestię Toma (i emotka na końcu nic tu nie pomogła :) ), że optymalnym wariantem jest ósemka graczy. Taki mały foch organizatora :D .

EDIT: O nie! Jednak naprawdę ludki się wycofują z sobotniego turnieju ;( . W akcie desperacji zgłosiłem Markowi możliwość mojego udziału (nienawidzę debla, chyba że gram w parze z Georgią lub IATW, bo wtedy samo się wygrywa :::yay::: ), o ile będzie potwierdzonych 11 graczy i będzie brakowało dwunastego.
Ostatnio zmieniony 15 sty 2015, 12:57 przez Artlight, łącznie zmieniany 2 razy.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

TomPL pisze:
golp pisze: Czy w przypadku takiej a nie innej liczby uczestników (8-10) nie lepiej będzie losowo dobrać cztery-pięć par i zagrać każdy z każdym normalne mecze do dwóch wygranych setów? Sety aby się nie przeciągały mogą być z decydującym punktem przy równowadze, w przypadku po jeden w setach super tie break. Co o tym myślicie?
Zdecydowanie NIE. Nawet przy 8 osobach ciekawiej jest mieszać a i tak zagrasz 6 setów i będziesz schodził z kortów na czworaka. :]
Ja jadę niecałe 250km, bo też lubię deble. I mam nadzieję, że jednak Georgia i Iamtheway znajdą sposób, żeby zagrać. :D Jednocześnie ich "rezerwa" zapewnia, że turniej się odbędzie.
Też jestem za mieszaniem i po seciku. Jak się skończy szybko to może jeszcze jakiegoś singielka da radę obskoczyć z kimś chętnym :D.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

scudetto pisze:Też jestem za mieszaniem i po seciku.
Kurde, w Lublinie się mówi "po seteczce", i tylko dziewczyny mieszają. rotfl
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

scudetto pisze: Też jestem za mieszaniem i po seciku. Jak się skończy szybko to może jeszcze jakiegoś singielka da radę obskoczyć z kimś chętnym :D.
Jak już jedziemy taki kawał drogi to trzeba grać do upadłego, jak sił wystarczy to i w singla z chęcią coś pyknę po deblu. :wink: :::gd:::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

scudetto pisze:Też jestem za mieszaniem i po seciku. Jak się skończy szybko to może jeszcze jakiegoś singielka da radę obskoczyć z kimś chętnym :D.
Szybko się nie skończy - 6 setów to zawsze 6 setów, bez względu na liczbę uczestników. :]
Patrząc na aktualną listę - więcej mi do miłego spędzenia czasu nie trzeba. Pewnie, że szkoda, że Iamtheway nie zagra (może awaryjnie) ale jest OK. Byle zima nie zrobiła dojeżdżającym psikusa...
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

TomPL pisze: Patrząc na aktualną listę - więcej mi do miłego spędzenia czasu nie trzeba.
To jest to co lubię, pozytywne nastawienie bez względu na niesprzyjające niuanse. :) :::gd:::
TomPL pisze: Byle zima nie zrobiła dojeżdżającym psikusa...
W tym przypadku lista rezerwowych to świetny pomysł. A zawsze istnieje jakieś tam prawdopodobieństwo, że do IATW zgłoszą się te dwie dodatkowe osoby i będzie nas dwunastu sprawiedliwych. :wink:
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Pytanie organizacyjne: spotykamy się o godzinie 13 czy też zaczynamy gry o 13 a spotykamy się o 12.30?
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Pytanie transportowe :D . Jak lepiej tam wjechać, od Bitwy Warszawskiej czy od Bohaterów Września? Bo parking z tego co widzę jest bliżej Bohaterów :::hmm::: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

scudetto pisze:Pytanie transportowe :D . Jak lepiej tam wjechać, od Bitwy Warszawskiej czy od Bohaterów Września? Bo parking z tego co widzę jest bliżej Bohaterów :::hmm::: .
I tak i tak się da. Zależy, czy będziesz jechał od Jerozolimskich, czy od Grójeckiej. Jak od Jerozolimskich to wbijasz się w Bitwy, za 100 m skręcasz w Szujskiego, potem w Bohaterów w lewo i jedziesz, aż zobaczysz reklamę Strefy Tenisa. A, jak od Grójeckiej to skręcasz w Szczęśliwicką potem prawo w Opaczewską potem w Bohaterów, też w prawo i jak zobaczysz balony to skręcasz, mijasz pierwszy balon (MERA), wjeżdżasz w alejkę skręcając w lewo, po 40 m zobaczysz po lewej bramę i parking to tam.
W sumie ja zawsze wjeżdżam od Bohaterów :D
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

karjar pisze:
scudetto pisze:Pytanie transportowe :D . Jak lepiej tam wjechać, od Bitwy Warszawskiej czy od Bohaterów Września? Bo parking z tego co widzę jest bliżej Bohaterów :::hmm::: .
I tak i tak się da. Zależy, czy będziesz jechał od Jerozolimskich, czy od Grójeckiej. Jak od Jerozolimskich to wbijasz się w Bitwy, za 100 m skręcasz w Szujskiego, potem w Bohaterów w lewo i jedziesz, aż zobaczysz reklamę Strefy Tenisa. A, jak od Grójeckiej to skręcasz w Szczęśliwicką potem prawo w Opaczewską potem w Bohaterów, też w prawo i jak zobaczysz balony to skręcasz, mijasz pierwszy balon (MERA), wjeżdżasz w alejkę skręcając w lewo, po 40 m zobaczysz po lewej bramę i parking to tam.
W sumie ja zawsze wjeżdżam od Bohaterów :D
Dzięki :::gd::: . Już opracowuję plan, żeby jednak dotrzeć przynajmniej w okolice :D. Jak się zgubię, zaparkuję gdziekolwiek i dojdę pieszo :] . Nie lubię jeździć po stolicy, za dużo zakamarków :/ .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

scudetto pisze:
karjar pisze:
scudetto pisze:Pytanie transportowe :D . Jak lepiej tam wjechać, od Bitwy Warszawskiej czy od Bohaterów Września? Bo parking z tego co widzę jest bliżej Bohaterów :::hmm::: .
I tak i tak się da. Zależy, czy będziesz jechał od Jerozolimskich, czy od Grójeckiej. Jak od Jerozolimskich to wbijasz się w Bitwy, za 100 m skręcasz w Szujskiego, potem w Bohaterów w lewo i jedziesz, aż zobaczysz reklamę Strefy Tenisa. A, jak od Grójeckiej to skręcasz w Szczęśliwicką potem prawo w Opaczewską potem w Bohaterów, też w prawo i jak zobaczysz balony to skręcasz, mijasz pierwszy balon (MERA), wjeżdżasz w alejkę skręcając w lewo, po 40 m zobaczysz po lewej bramę i parking to tam.
W sumie ja zawsze wjeżdżam od Bohaterów :D
Dzięki :::gd::: . Już opracowuję plan, żeby jednak dotrzeć przynajmniej w okolice :D. Jak się zgubię, zaparkuję gdziekolwiek i dojdę pieszo :] . Nie lubię jeździć po stolicy, za dużo zakamarków :/ .
W tamtej okolicy raczej się nie zgubisz, jak pojedziesz od Jerozolimskich i walniesz w Szujskiego to już jesteś, to spokojny teren. :)
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
iamtheway
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 8 lip 2011, 17:30

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Proponuję żeby się zebrać o 12:30, na losowanie itp. O 13 wchodzimy na korty.

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”