Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Zabierałem się wczoraj do napisania kilku słów, ale jakieś ciemne siły reakcji odcięły mi internet. I bądź tu teraz mądry i napisz coś odkrywczego po tylu wpisach. :wink:
Szczególne podziękowanie dla Jurka (dla niewtajemniczonych- hokej) za podjęcie się zorganizowania turnieju w tak innych i trudnych okolicznościach przyrody. :::gd::: Obawiałem się tylko o pogodę i frekwencję- bo na to organizator nie miał wpływu. Na szczęście pogoda się przetarła a topniejąca lista uczestników zatrzymała się na jeszcze rozsądnej liczbie. Jurek dwoił się i troił, aby wszystko było ok. Myślę, że nowi uczestnicy szybko odczuli dlaczego dla wielu osób TF to znacznie więcej niż turniej i już zarazili się wirusem ebola- twuuu... pomyłka TF-XIV- 2015 . Dziękuję wszystkim, którym się chciało przyjechać- stworzyliście świetną atmosferę :::gd::: . Pogaduchy po turnieju skłoniły mnie do przemyślenia, że wiele osób chętnie by zostało w szerokim gronie na dłużej, gdyby np. nocleg był w bliskim sąsiedztwie. I tu musimy się uśmiechnąć do Marcina L, bo Kortowo w Poznaniu daje takie możliwości- ale to pieśń przyszłości. A i oczywiście Poznań jest trochę bliżej niż Wrocław wiadomo dla którego z miast (sorki za uszczypliwość, ale starsi ludzie tak mają :wink: ).
Dzięki również dla moich przeciwników za testy zdrowotne jakie mi zafundowali- operacja się udała a pacjent o dziwo nawet przeżył O_O .
Co bym nie napisał dobrego o tej imprezie to i tak będzie mało!!!
Jeżeli zdrowie i inne okoliczności pozwolą do zobaczenia we wszystkich miastach w których będzie organizowany TF.
Zapomniałem dodać, że puchar przechodni TF nie przeszedł w ręce LD ponieważ zaginął w transporcie, pewnikiem z tymi siatkarskimi pucharami gdzieś w Brazylii, a może nikt nie wpadł na to żeby go przesłać rotfl .
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Marcoone pisze:
Równie wiekie DZIĘKUJĘ dla Vivida, który przywiózł gadżet zapewniający masę zabawy i dzięki któremu odbył się prestiżowy ;) konkurs. Dzięki za radar do pomiaru prędkości serwisu. Masa frajdy, ale jakbym taki miał do dyspozycji to pewnie po jednym dniu miałbym rękę do wymiany, a przynajmniej naprawy. ;) Normalnie jak dzieci wtedy się ustawiliśmy. I te późniejsze wymiany na Babolata. :)
Dementuję te wszystkie plotki o jakimś rzekomym konkursie serwisu - NIC TAKIEGO SIĘ NIE ODBYŁO rotfl . Przynajmniej ja nic takiego nie pamiętam, widocznie jak miałem chwilowe zaćmienie, ktoś się pode mnie podszył :angel: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

scudetto pisze:Dementuję te wszystkie plotki o jakimś rzekomym konkursie serwisu - NIC TAKIEGO SIĘ NIE ODBYŁO rotfl . Przynajmniej ja nic takiego nie pamiętam, widocznie jak miałem chwilowe zaćmienie, ktoś się pode mnie podszył :angel: .
Było wybrać foot fault jak niektórzy. rotfl
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Elf pisze:
scudetto pisze:Dementuję te wszystkie plotki o jakimś rzekomym konkursie serwisu - NIC TAKIEGO SIĘ NIE ODBYŁO rotfl . Przynajmniej ja nic takiego nie pamiętam, widocznie jak miałem chwilowe zaćmienie, ktoś się pode mnie podszył :angel: .
Było wybrać foot fault jak niektórzy. rotfl
Nikt nie puści farby? :/
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

scudetto pisze:
Marcoone pisze:
Równie wiekie DZIĘKUJĘ dla Vivida, który przywiózł gadżet zapewniający masę zabawy i dzięki któremu odbył się prestiżowy ;) konkurs. Dzięki za radar do pomiaru prędkości serwisu. Masa frajdy, ale jakbym taki miał do dyspozycji to pewnie po jednym dniu miałbym rękę do wymiany, a przynajmniej naprawy. ;) Normalnie jak dzieci wtedy się ustawiliśmy. I te późniejsze wymiany na Babolata. :)
Dementuję te wszystkie plotki o jakimś rzekomym konkursie serwisu - NIC TAKIEGO SIĘ NIE ODBYŁO rotfl . Przynajmniej ja nic takiego nie pamiętam, widocznie jak miałem chwilowe zaćmienie, ktoś się pode mnie podszył :angel: .
Niniejszym składam oficjalne dementi jakoby najszybszy serwis "nożyc" osiągnął zawrotną prędkość poniżej 100km/h. W rzeczywistości radar zsumował wspomniane zagranie z returnem perfidnego osobnika rodem ze Śląska, w wyniku czego wartość ta jest bezpodstawnie zawyżona. :::jezor:::
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

PitS pisze:
Elf pisze:
scudetto pisze:Dementuję te wszystkie plotki o jakimś rzekomym konkursie serwisu - NIC TAKIEGO SIĘ NIE ODBYŁO rotfl . Przynajmniej ja nic takiego nie pamiętam, widocznie jak miałem chwilowe zaćmienie, ktoś się pode mnie podszył :angel: .
Było wybrać foot fault jak niektórzy. rotfl
Nikt nie puści farby? :/
Gdzieś już było pisane, że wygrał Rokforabe - 155 km/h :wink: . Ja się nie chwalę, ale zająłem zaszczytne ostatnie miejsce :::yay::: . Nijak nie mogłem zaserwować płasko, nawet na rozgrzewce miałem wyższe wartości rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

W sumie wyniki tego konkursu są u mnie, mam publikować?
(Wszelkie propozycje korupcyjne proszę na PM rotfl )
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Vivid pisze:W sumie wyniki tego konkursu są u mnie, mam publikować?
(Wszelkie propozycje korupcyjne proszę na PM rotfl )
Dawaj, niech się martwią ci, którym walnąłem asy z takimi mega-prędkościami rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

hokej pisze:
scudetto pisze:
Marcoone pisze:
Równie wiekie DZIĘKUJĘ dla Vivida, który przywiózł gadżet zapewniający masę zabawy i dzięki któremu odbył się prestiżowy ;) konkurs. Dzięki za radar do pomiaru prędkości serwisu. Masa frajdy, ale jakbym taki miał do dyspozycji to pewnie po jednym dniu miałbym rękę do wymiany, a przynajmniej naprawy. ;) Normalnie jak dzieci wtedy się ustawiliśmy. I te późniejsze wymiany na Babolata. :)
Dementuję te wszystkie plotki o jakimś rzekomym konkursie serwisu - NIC TAKIEGO SIĘ NIE ODBYŁO rotfl . Przynajmniej ja nic takiego nie pamiętam, widocznie jak miałem chwilowe zaćmienie, ktoś się pode mnie podszył :angel: .
Niniejszym składam oficjalne dementi jakoby najszybszy serwis "nożyc" osiągnął zawrotną prędkość poniżej 100km/h. W rzeczywistości radar zsumował wspomniane zagranie z returnem perfidnego osobnika rodem ze Śląska, w wyniku czego wartość ta jest bezpodstawnie zawyżona. :::jezor:::
Hmmm... Kto był ze Śląska? I z jakiego? Dolnego czy Górnego?? :twisted:
:angel:
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Spieszę skrobnąć kilka słów ode mnie (i od mojej małżonki), zanim mi wątek zamkną ...

Na początek słowa uznania dla wszystkich organizujących, a w szczególności dla kierownika zamieszania - hokeja. O tym jakie były obiekt, piłki i bufet pisano już wcześniej i nie będę się powtarzał. Sam chciałbym wspomnieć o drobiazgach ... Hokej zadbał, żeby odebrać przybyszy z dworca i z hotelu, użyczył gościny strudzonym podróżnikom, wszędzie było go pełno (ledwo wysiedliśmy na parkingu z auta, a on już na nas czekał ;) ) i na wszystko miał gotowe rozwiązanie i odpowiedź. A dla mojej małżonki zorganizował nawet dziury w płocie, żeby mogła sobie nimi przejść na bulwar nad Odrą i tam pobiegać :::gd:::

[przerwa na kaszel ...]

Jak już go tak chwalę, nie mogę przemilczeć, że tak zorganizował losowanie, że trafiłem do "grupy śmierci" ;) No i koledzy z grupy nieźle skopali i tyłek. Nie dość tego na koniec jeszcze o jakiś "otrzęsinach" dla debiutantów wspominali. Ale po kolei ...
Pierwszy mecz zagrałem z Vividem. Już przy rozgrzewce narzuciliśmy sobie niezłe tempo, a jak zaczęła się gra o punkty, szybko zorientowałem się, że na takie tempo to ja raczej nie jestem przygotowany ... Sił starczyło na 6-7 gemów. Potem Vivid odkrył karty, zaczął trafiać w linie i grać wredne skróty ... Żeby mu się jakoś odgryźć, rzuciłem mu, że jest "prosiakiem" (czy to dla pingwina coś bardzo obraźliwego ... ;) ), a do piłki meczowej postanowiłem się przewrócić, zrobić dwa koziołki i upaciać się w mączce, żeby mu tylko nie musieć podawać ręki w geście gratulacji ...

Dość żartów :) Vivid dzięki za fajny, dynamiczny (przynajmniej z mojego punktu widzenia) meczyk. Ciekawy jestem, czy w normalnej dyspozycji ugrałbym coś więcej. Ciekawe, czy na pełnym dystansie udałoby mi się Ciebie bardziej zmęczyć, żeby ugrać coś więcej. Wizja rewanżu, będzie argumentem, żeby przyjechać ponownie na TF.

[ponowna przerwa na kaszel ...]

Następny mecz przyszło mi zagrać z Lionem. Rzuciłem się do ataku, a tu się okazuje, że to właśnie jest to co smoki lubią najbardziej O_O Nadziałem się na kilka kontr i szybko wynik zrobił się dla mnie beznadziejny. Podziwiam sposób w jaki Lion porusza się po korcie. Jest bardzo nisko na nogach i świetnie ustawia się do uderzeń, co daje mu stabilność i bazę żeby dobrać sobie pasujące uderzenie. A ma z czego wybierać ... Gdyby nie fakt, że podczas biegania "kwiczą" mu kostki jak zardzewiała hulajnoga, no to rzeczywiście kocie ruchy ... Aha, zapisz sobie drogi Lionie w Twoim notatniku: "Smyk rozkminił mój ścięty serwis na backhand. Nie serwować już tam więcej, bo returny zaczęły wracać. A jak poprawi timing przy własnym backhandzie na moje backhandy i zacznie przy podniesionych piłkach chodzić do siatki, to urwie mi więcej niż jednego gema" (:]

Lionie, gratulacje za tytuł :::yay:::

[tym razem dłuższa przerwa na kaszel ...]

Mecz o pietruszkę przyszło mi zagrać z Piotrem. Jak patrzyłem na jego mecz z Vividem, chłopaki grali dość wolną, ale dokładną piłke. Mnie Piotr od samego początku zaskoczył dość dużym tempem O_O Po kilku minutach zrobiło się 1:4 i zaczął się temat magicznego 2:5. Jak zrobiło się 2:5, spiąłem się jeszcze i udało się przy sporym wydatku sił wyciągnąć na 5:5. To było jednak wszystko na co było mnie stać. Piotr, przy użyciu swojego destrukcyjnego tenisa wygrał 7:5. Jak on zagrał te dwa loby, które pół wieczności leciały centymetr od sufitu ... Myślę, że maesto Santoro nie obraziłby się, gdyby Piotr zmienił swojego nicka na Fabrice69 ;)

Piotr, obiecuję Ci, że jeśli dojdzie do rewanżu, będziesz biegał więcej ode mnie niż w sobotę !

[lyk syropu na kaszel ...]

No i tyle było mojej gry o punkty. Jak już mnie wykopali z grupy, Gnom przygarnął mnie do debelka słowami "ja biorę lewego" :-| No i tak przez dobre dwie godziny piłowaliśmy debelka z eReF'em i pst'em. Gnom, mimo że zaklinał się, że grywa go rzadko, świetnie czuje o co chodzi w deblu. Ma ciąg do siatki, wie co przy niej zrobić z piłka, z końcowej operuje fajnym kątem po krosie i wie jak "podzielić" się kortem z partnerem. Ja też lubię debelki i dość szybko zgraliśmy się. Trochę mi głupio, że nie mieszaliśmy się trochę z eReF'em i pst'em ... Chłopaki chyba nie nabiorą niechęci do debla :?

Gnom, jeśli uda nam się kiedyś przyjechać na deblowy TF, polecam się jako partner.

[Smykowa martwi się, że znowu kaszlę ...]

O jednej rzeczy nie można nie wspomnieć ! Elfi sernik ! O tym, że był smaczny, puszysty i soczysty już tu wspominano. Mi osobiście utknęło w pamięci, że ponad to, że był jaki był, był "bez grama mąki". Na pieczeniu ciast się nie znam, ale skoro Elf o tym wspomniała, to niechybnie ważna jego cecha. Na poczatku każdy bał się go napocząć, ale jak Vivid zaczął swój mecz z Piotrem, zaczeło się ... Nawet okruchy smakowały tak, że człowiekowi oczy z orbit wychodziły. Elf, mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z faktu, że jesteś matką "nowej świeckiej tradycji" ... ba, legendy ! Do końca życia skazana na pieczenie sernika na TF'y.

[Smykowa poszła spać ... teraz mogę kaszleć do woli :) ]

Trochę żałuje, że tak mało było okazji, żeby pogadać ze wszystkimi. Utknąłem, jakoś tak z chłopakami z mojej grupy, z debelka i przy serniku. A chciałoby się wyjść na kort by pograć i pogadać z każdym z Was. Fajnie było się spotkać. Moja małżonka także bardzo chwaliła atmosferę turnieju, miło wspomina spędzony czas i kazała Was wszystkich pozdrowić.

Sądząc po tonie poturniejowych reminiscencji, prawdopodobieństwo ponownego TF'a we Wrocławiu jest wysokie :) W razie czego, jestem chętny ...

Na koniec jeszcze fotki, które zrobiła Ola.
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Z tym bieganiem to nie ma takiej opcji. W porównaniu z meczem jaki stoczyłem z Vividem, to w naszym meczu wykonałem 300% normy :wink: . Mecz był epicki wyglądało jakbyśmy walczyli o finał albo o życie. Nikt nie chciał odpuścić mimo, że mecz o pietruszkę.
Każdy wynik byłby niesprawiedliwy poza remisem :::gd::: .
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Ha! Kto tam nie chciał fotek sernika? Tommy Lee? :D
Pani Smykowa też aktywnie uczestniczyła w TFie, przebiegła jakiś maraton czy coś koło tego jak my się męczyliśmy na kortach ;). Brawo Ola, za te setki przebiegniętych kilometrów i że chciało Ci się dostarczyć Rafała na ten spęd maniaków :).

Odniosę się teraz do wzbudzającego kontrowersje koloru mojej koszulki... Jako człowiek praktyczny napiszę tylko, że koszulka była... kolorowa i nie zlewająca się z tłem rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Sernika, na szczęście, nadal nie widać, jakieś babeczki, ciasteczki... :D
Ale mam jedno pytanie: czym zasłużyli się żółci, że byli w żółtych i dlaczego tylko Elf była w koszulce we wzorki (bardzo ładne zresztą)?
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Elf była w kiecce we wzorki, bo do Wrocławia przyjechała też w celach innych niż TF i nie mogła być na sportowo. ;)
Poza tym - żółtą koszulkę ze smokiem mam, ale sięga po kolana. :D

Z żółtym, to chyba odwrotnie - większość chciała czerwone, jakieś dziwne zapędy. :P
A co do sernika, to chyba za słabe okulary Waćpan nosisz... :twisted:
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Elf pisze:
Z żółtym, to chyba odwrotnie - większość chciała czerwone, jakieś dziwne zapędy. :P
A co do sernika, to chyba za słabe okulary Waćpan nosisz... :twisted:
Z rodzynkami? Phiiii! :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

No, wreszcie są foty na dowód tego jak i czym bezceremonialnie i zdradziecko Basic szprycował się przed meczem ze mną.
I jak tu grać p. premierze?! :lol:

Tak PitS, te rodzynki to taki mały zgrzyt :::jezor::: , też wolę bez ;)

Faktycznie przy meczowej ze mną Smyk pięknie zrolował. Ale instynkt i dobre nawyki ma, rakieta od razu odpaliła w bok, szkoda, że tam nikt nie stał :twisted: , byłby dodatkowy "bonus" rotfl
Czyli Smoczysko ... znaczy Smyczysko ;), nie takie stare jak kokietowało, wie co zrobić jak grawitacja wymyka się wszelkiej kontroli :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Vivid pisze:No, wreszcie są foty na dowód tego jak i czym bezceremonialnie i zdradziecko Basic szprycował się przed meczem ze mną.
I jak tu grać p. premierze?! :lol:
Jak to są zdjęcia? Gdzie? O_O
Również widziałem szprycowanie się Basica ale nie zdążyłem uwiecznić. To się niby miało nazywać żeń-szeń... :rolleyes:
Jak to był żeń-szeń to Marit B. wciąga mentol żeby mieć świeży oddech na trasie rotfl .

A na serniku się nie znacie - muszą być rodzynki.
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

pst pisze:A na serniku się nie znacie - muszą być rodzynki.
A kto Ci dał prawo głosu?! :/
Milcz i słuchaj jak starsi stażem krytykują :lol:
Będzie nam tu wrogą i wywrotową propagandę uprawiał :::jezor:::

A foty znajdziesz pod linkiem umieszczonym w tekście Smyka.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

pst pisze:Również widziałem szprycowanie się Basica ale nie zdążyłem uwiecznić. To się niby miało nazywać żeń-szeń... :rolleyes:
Dobrze, że nie "żeń się", ale w końcu nie rób drugiemu... ;)
pst pisze:A na serniku się nie znacie - muszą być rodzynki.
Twoja mądrość wyprzedza Twoje lata!
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Na TF-ie zabrakło mi ... Keicama :D
Ale pewnie smoka doglądał i łuski polerował :::jezor:::
Ewentualnie pilnował kortów by znów Radwańscy na krzywy ryj i za darmo nie grali :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”