Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Marcin_L pisze:Szczerze mówiąc jestem lekko zszokowany... z Wawy jedynie Rokforabe... Nie sądziłem, że będzie aż tak mizernie.

Chłopaki z Wawy, fajne z Was Ryśki, ale jak tak ma wyglądać ta zabawa, to mnie to raczej skłoni do ograniczenia się do TFów pozastolicznych... Nawet, jakbym miał do Przemyśla jeździć...

Ja rozumiem, że w Wawie jest dużo więcej sposobności do gry niż na prowincji i GPW daje szanse starcia z doskonałymi zawodnikami, ale bez przesady... Świat nie kończy się za rogatkami stolicy...
O ile się nie mylę to na ostatnim TF'ie było ~10 osób z Warszawy? To ponad 1/3. Każda lokalizacja komuś nie będzie pasować, wszystkim nie dogodzisz i raczej gdzie by nie wybrać, to większość powinni stanowić "lokalni" (Ci co mają najbliżej).

Marcin, te turnieje powinny łączyć a nie dzielić - więc takie "ponaglanie" do zgłoszenia czy wytykanie jak to Warszawiaków mało i nie chcą ruszać tyłków w niczym nie pomoże. Podobnie się mają żartobliwe tematy z powodami, dla których ktoś nie przyjedzie...

Ja sam z chęcią bym się wybrał (mimo, iż wiem, że dostał bym znowu łomot :P), ale jest tak a nie inaczej i szanse na udział znikome (choć będę czekał do ostatniej chwili z decyzją).

Poza tym, daj ludziom czas - wierzę, że nie skończy się na 1 osobie z Warszawy :wink: .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Nie bardzo rozumiem te zarzuty w stronę graczy z Warszawy. No ale ja z nad morza, więcej się nie wpierniczam...
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Jakuboto pisze:Każda lokalizacja komuś nie będzie pasować, wszystkim nie dogodzisz i raczej gdzie by nie wybrać, to większość powinni stanowić "lokalni" (Ci co mają najbliżej).
To logiczne, w pomyśle na lokalizację drugiego TF-a poza Warszawą chodziło właśnie o to, by zaktywizować forumowiczów którym do Warszawy nie po drodze. We Wrocławiu mam nadzieję pojawi liczniejsze grono mieszkańców Dolnego Śląska, a w przyszłych sezonach może i z innych rejonów naszego kraju, jeśli uda nam się zorganizować turniej w innej lokalizacji.

Próby wprowadzania podziału na "Warszawiaków" i resztę forumowiczów uważam za szkodliwe dla przyszłej organizacji turniejów, do każdego przypadku należy podejść indywidualnie. Do TF-a jeszcze szmat czasu, wydaje mi się, że dla posiadających liczne obowiązki rodzinne i zawodowe użytkowników (w tym mieszkańców Warszawy) termin zbyt odległy by składać 100% zobowiązania.

Poza tym, w okresie szczytu urlopowego ja bym nie napiętnował aż tak bardzo "Warszawiaków" za brak aktywności w wątku TF-owym. Nie każdy jest biegły w pisaniu "mobilnym", a urlop to takie oderwanie od codziennej rzeczywistości, więc jeżeli jest nią codzienna aktywność na forum, to i od tego można zapragnąć odpocząć :wink: .
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Marcin_L wyraził swoje rozczarowanie postawą oraz poziomem partycypacji i zaangażowania w projekcie kolegów z Warszawy.
Może odczuwać swoisty brak solidarności gdyż kiedy to po jego stronie, i nie tylko jego, leżał dojazd, akomodacja, czas poświęcony, dodatkowe koszty etc. to te kwestie były marginalizowane. Teraz kiedy ciężar tychże uciążliwości został przerzucony na kolegów można powiedzieć, że niemal wszyscy mieszkańcy wymienionego miasta zaniemogli tak w zakresie uczestnictwa jak i wcześniej na etapie organizacji. Oczywiście nikt nie oczekiwał frekwencji tychże osób na poziomie >50% ale jeśli na chwilę obecną jest to jedna osoba z potencjalnych 20 (?) to frustracja kolegi, który w dobrej wierze 2x w roku w swoisty sposób podejmował pewne wyrzeczenia aby stawić się na turnieju INTEGRACYJNYM wydaje się chyba zrozumiała...

Trzeba pamiętać iż w turniejach organizowanych w W-wie przyjezdni stanowili 30-40%, a w rekordowej pod względem frekwencji edycji było to 38%. Celowo podaję te dane gdyż im większa liczba graczy tym trudniej osiągnąć taki wynik procentowy.

Ja nie mam prawa niczego oczekiwać, byłem 2 razy kiedy warunki mi względnie odpowiadały, planety były w koniunkcji, a mój tęczowy jednorożec "roguś" twierdził, że ugram gema... kłamał! ::!phi!::
Dopóki turniej się nie odbył dopóty jego skład pozostaje sprawą otwartą.

Koniec, końców każdy rozporządza swoim czasem i sam decyduje o sobie więc robienie sobie wzajemnie wyrzutów nie ma sensu. :::peace:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
eReF
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 5 maja 2013, 21:53
Lokalizacja: Opole

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Rokforabe należy do trójkąta bermudzkiego tzn:
Warszawa - Opole - Wrocław.
Więc tak naprawdę na liście uczestników nie ma żadnego Warszawiaka :wink: .
Obrazek
Head Youtek Graphene Prestige MP
NTRP-3.0
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

El Diablo pisze:Marcin_L wyraził swoje rozczarowanie postawą oraz poziomem partycypacji i zaangażowania w projekcie kolegów z Warszawy.
Może odczuwać swoisty brak solidarności gdyż kiedy to po jego stronie, i nie tylko jego, leżał dojazd, akomodacja, czas poświęcony, dodatkowe koszty etc. to te kwestie były marginalizowane. Teraz kiedy ciężar tychże uciążliwości został przerzucony na kolegów można powiedzieć, że niemal wszyscy mieszkańcy wymienionego miasta zaniemogli tak w zakresie uczestnictwa jak i wcześniej na etapie organizacji. Oczywiście nikt nie oczekiwał frekwencji tychże osób na poziomie >50% ale jeśli na chwilę obecną jest to jedna osoba z potencjalnych 20 (?) to frustracja kolegi, który w dobrej wierze 2x w roku w swoisty sposób podejmował pewne wyrzeczenia aby stawić się na turnieju INTEGRACYJNYM wydaje się chyba zrozumiała...
Bardzo ładnie to kolega wyłuszczył :::gd::: .
Nie ma co demonizować i wieszczyć nieudany TF, ani tym bardziej stawiać kogokolwiek pod pręgierzem za to, że nie przybył. Jednak nie ma się co oszukiwać, PROCENTOWO aktualny rozkład "terytorialny" uczestników TF-a został diametralnie zmieniony wobec faktu rozgrywania go w nie-Warszawie. O czymś to świadczy? Nie mnie osądzać, ale w przypadek, że akurat wszystkim coś wypadło (o czym napisał w osobnym poście Artlight, nawiasem w dość protekcjonalny jak dla mnie sposób) trudno uwierzyć.
Sam nie wiem, czy się zgłoszę, obecnie szanse na moją grę oceniam na jakieś 20%. Odległa lokalizacja i konieczność noclegu (bo nie kosztów ani trudu dojazdów, moim warunkiem jest powrót do domu tego samego dnia) jest główną przyczyną.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Dziękuję. :::thq^2:::
hohvar pisze:Nie ma co demonizować i wieszczyć nieudany TF...
Nie ma obaw. Będzie udany. :::dvl:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Rokforabe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 156
Rejestracja: 25 cze 2012, 16:27

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

eReF pisze:Rokforabe należy do trójkąta bermudzkiego tzn:
Warszawa - Opole - Wrocław.
Co racja to racja. :::plane:::
NTRP 4.5

TF 2014 - PROMO VIDEO -https://vimeo.com/94367085

Challenge: Regulamin Ranking
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

hohvar pisze:Sam nie wiem, czy się zgłoszę, obecnie szanse na moją grę oceniam na jakieś 20%. Odległa lokalizacja i konieczność noclegu (bo nie kosztów ani trudu dojazdów, moim warunkiem jest powrót do domu tego samego dnia) jest główną przyczyną.
Mam podobnie. :( Z tym że u mnie szanse są zerowe, o czym już pisałem. :( Ciężko mi się wyrwać nawet jak jest w Warszawie, a wyprawa na drugi kraniec galaktyki w ogóle odpada.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Impreza za ponad miesiąc. Myślę, że temat i wszelkie wątpliwości zostały nakreślone. Jeszcze można się i zgłaszać i wycofać, w życiu bywa różnie. Impreza się odbędzie i wtedy przyjdzie czas na podsumowanie i "rozliczenia", co się odwlecze to w końcu nie uciecze. :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
rogdar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 maja 2013, 12:02
Lokalizacja: Dziki Wschód, lubelskie

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Ja bym jeszcze dodał: co się odwlecze, to się upiecze. rotfl
"Nie spędziłem zbyt dużo czasu w swoim kraju po tej wygranej. To były dwa dni i dwie noce świętowania... Naszym celem były trzy. Jednak po drugim dniu wylądowaliśmy w szpitalu."- N. Djokovic po świętowaniu wygranej Serbii w Davis Cup 2010.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Dobra wiadomość dla przyjezdnych - zakończył się remont Mostu Zwierzynieckiego i związany z tym bajzel w okolicach Stadionu Olimpijskiego.

Smyk - dla Ciebie mapka dojazdu z hotelu. Zwróć uwagę na początek - wujek Google pokaże Ci, że da się wjechać na Al. Sobieskiego (98) bezpośrednio, co niestety nie odpowiada prawdzie. Musisz przejechać nad tą drogą górą i za 100m dojechać do ronda, na którym zrobisz pojedynczego Axla (o 360st) i wracając będziesz mógł już zjechać z wiaduktu w prawo w kierunku centrum. Dalej to jak po sznurku.

Obrazek
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Hokej pogonił drogowców? Jestem pod wrażeniem. :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

hokej pisze:Smyk - dla Ciebie mapka dojazdu z hotelu. Zwróć uwagę na początek - wujek Google pokaże Ci, że da się wjechać na Al. Sobieskiego (98) bezpośrednio, co niestety nie odpowiada prawdzie.
Dzięki za wskazówki. Zwrociłem już uwagę na konstrukcje tego wjazdu. Jest jeszcze inna możliwość:

Obrazek

Jest co prawda trochę więcej kręcenia, ale ja lubię zwiedzać "zakamarki", jak jestem w nowym mieście. :)
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

TF 2014 ed. 2 - w liczbach ;)

Grupa 1
Basic - Marcone 6-1
Golp - Pivdy 2-6
Basic - Golp 6-2
Morcone - Pivdy 4-6
Basic - Pivdy 6-1
Marcone - Golp 0-6

Grupa 2
Marcin_L - Scudetto 6-2
Pst - Hokej 6-0
Marcin_L - Pst 6-1
Scudetto - Hokej 6-2
Marcin_L - Hokej 6-0
Pst - Scudetto 1-6

Grupa 3
Piotr69 - Lion_Dragon 0-6
Vivid - Smyk 6-3
Piotr69 - Vivid 2-6
Lion_Dragon - Smyk 6-1
Piotr69 - Smyk 7-5
Lion_Dragon - Vivid 6-0

Grupa 4
Rokforabe - Wwojtek 6-1
eReF - Zlosliwy_Gnom 0-6
Rokforabe - eReF 6-1
Wwojtek - Zlosliwy_Gnom 6-0
Rokforabe - Zlosliwy_Gnom 6-2
Wwojtek - eReF 6-1

1/4 finału
Rokforabe - Scudetto 6-1
Basic - Vivid 6-4
Lion_Dragon - Pivdy 6-1
Marcin_L - Wwojtek 6-7(6)

1/2 finału
Rokforabe - Basic 5-7
Wwojtek - Lion_Dragon 4-6

Finał
Lion_Dragon - Basic 9-2
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”