Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

wyczesany pisze:...Czuję, że Garou nie odpuści. :) Trochę żałuję, że mi się nie uda przyjechać... :(
1. Termin się zmienił, więc jeśli nie ma więcej rodziców powinien się zjawić :D .
2. Termin się zmienił, więc może jednak uda Ci się przyjechać :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

scudetto pisze:2. Termin się zmienił, więc może jednak uda Ci się przyjechać :] .
W moim przypadku chodzi o odległość i związane z nią koszty (nocleg, przejazd...). :(
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

wyczesany pisze:
scudetto pisze:2. Termin się zmienił, więc może jednak uda Ci się przyjechać :] .
W moim przypadku chodzi o odległość i związane z nią koszty (nocleg, przejazd...). :(
No fakt, masz podobnie ekstremalną odległość do pokonania co i ja :? .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

wyczesany pisze:
scudetto pisze:2. Termin się zmienił, więc może jednak uda Ci się przyjechać :] .
W moim przypadku chodzi o odległość i związane z nią koszty (nocleg, przejazd...). :(
Całe szczęście, że ludzie którzy przyjeżdżają na TF-a do Warszawy nie mają takich problemów :wink: .
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

PIOTR69 pisze:
wyczesany pisze:
scudetto pisze:2. Termin się zmienił, więc może jednak uda Ci się przyjechać :] .
W moim przypadku chodzi o odległość i związane z nią koszty (nocleg, przejazd...). :(
Całe szczęście, że ludzie którzy przyjeżdżają na TF-a do Warszawy nie mają takich problemów :wink: .
Sugerujesz że podróż to tylko taka warszawska choroba? :twisted: Poczekaj, daj ludziom szansę ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

PIOTR69 pisze:Całe szczęście, że ludzie którzy przyjeżdżają na TF-a do Warszawy nie mają takich problemów :wink: .
A nie uważasz, że taka uwaga w kierunku tego konkretnego autora jest nie na miejscu? (:]
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Osobiście do tego autora nic nie mam i wydaje mi się, że wyczes to wie. Ale odniosłem się do tematu drogi i kosztów a nie osoby piszącej. Swoją drogą reszta Warszawy milczy, przed wcześniejszymi TF-ami sytuacja taka nie miała miejsca. Chyba wszystkich odcięło od netu. A może nie wiedzą, że jednak TF się odbędzie. Jacek to chyba jednak jakiś prorok, bo kiedyś mi powiedział, że nie ma sensu organizować TF-a poza Warszawą, bo z Warszawy to mało kto się wybierze i nie będzie odpowiedniej frekwencji. Myślałem, że trochę przesadza, ale jednak zna swoje środowisko. :wink:
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Z drugiej strony dla wielu osób Warszawa była za daleko, więc teoretycznie Wrocław powinien być sporo bliżej... Ale tłumów walących do drzwi nie widać. :]
Ostatnio zmieniony 7 sie 2014, 21:36 przez scudetto, łącznie zmieniany 1 raz.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

PIOTR69 pisze:Osobiście do tego autora nic nie mam i wydaje mi się, że wyczes to wie.
Wie, ale czasem się zastanawia. :P
PIOTR69 pisze:Ale odniosłem się do tematu drogi i kosztów a nie osoby piszącej.
Miałem wrażenie, że odnosisz się do mnie, w każdym razie w moim przypadku tak długa trasa i związany z nią nocleg to spory wydatek i w tej chwili zniechęca mnie to do wypadu na turniej. Liczyłem po cichu na pojawienie się nowych twarzy z tamtego rejonu, w sumie mają jeszcze czas. :)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Warszawa wcale nie śpi :P. Ja śledzę wątek, ale niestety z jakąkolwiek decyzją muszę się wstrzymać do ostatniej chwili - takie życie. Z chęcią bym przyjechał ale szanse niewysokie :(.

Ogólnie jak kwestia zgłoszeń późnych? Z góry będzie rezerwacja tak jak ktoś się zadeklaruje wcześniej czy jest szansa, że nawet kilka osób się może dopisać na ostatnią chwilę?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Zasady są takie same jak na każdym TFie, można nawet zapisać się wieczór przed, ale może być wtedy problem z miejscami. W przypadku tej edycji frekwencja warszawskiej nie dorówna, a jak wiadomo więcej uczestników to zaleta dla organizatora.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Jakuboto pisze:Warszawa wcale nie śpi :P. Ja śledzę wątek, ale niestety z jakąkolwiek decyzją muszę się wstrzymać do ostatniej chwili - takie życie. Z chęcią bym przyjechał ale szanse niewysokie :(.

Ogólnie jak kwestia zgłoszeń późnych? Z góry będzie rezerwacja tak jak ktoś się zadeklaruje wcześniej czy jest szansa, że nawet kilka osób się może dopisać na ostatnią chwilę?
Każdy kto się zjawi zostanie przygarnięty z uśmiechem. Wcześniejsze deklaracje są oczywista mile widziane ze względu na planowanie imprezy (korty, wyżerka).
Byłoby fajnie, gdyby stała ekipa TF-owa z Warszawy się określiła. Było nie było, to najliczniejsza grupa turniejowa i nie mielibyśmy nic przeciwko, gdyby nas zaszczycili. :D
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

El Diablo pisze:
PIOTR69 pisze:Całe szczęście, że ludzie którzy przyjeżdżają na TF-a do Warszawy nie mają takich problemów :wink: .
A nie uważasz, że taka uwaga w kierunku tego konkretnego autora jest nie na miejscu? (:]
A ja w ogóle nie rozumiem, co Piotr mógł mieć na myśli :?
Natomiast statystycznie rzecz biorąc, to dla większości dotychczasowych uczestników TF'ów zmiana na Wrocław pociąga za sobą wzrost kosztów.
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

To miałem na myśli, że pierwszy raz ludzie z Warszawy musieliby ponieść inne koszty niż tylko wpisowe. To kilka godzin na dojazd czy nocleg itp. Do tej pory wszystko było proste, a teraz jest problem...
Świadczy o tym nie tylko krótka lista zgłoszeniowa, ale nawet brak udziału w dyskusji stałych uczestników TF-ów.
Nie chcę tu mieszać, ale stwierdzam oczywiste fakty. W wielu TF-ach ludzie bali się czy dostaną się na listę 32 a teraz nie można zebrać 24, dlaczego? To oczywiście pytanie retoryczne. :wink:
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Bliżej Zaodrza TF'u chyba nie będzie, meldunek nie na podstawie liczby postów, ... Lepszych warunków uczestnictwa chyba nie będzie ! Nic tylko trzeba się zgłosić :)

Ktoś może polecić jakiś hotel w okolicy. Albo inaczej, gdzie mają zamiar zatrzymać się inni przyjezdni ?
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Smyk pisze:Bliżej Zaodrza TF'u chyba nie będzie, meldunek nie na podstawie liczby postów, ... Lepszych warunków uczestnictwa chyba nie będzie ! Nic tylko trzeba się zgłosić :)

Ktoś może polecić jakiś hotel w okolicy. Albo inaczej, gdzie mają zamiar zatrzymać się inni przyjezdni ?
Tak mi mów. :::gd:::
Hoteli pod dostatkiem, znajdę jakiś sensowny w pobliżu i dam znać.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Jest sporo hosteli nocleg 30-50 zł. :wink: Hokej pewnie coś znajdzie jak najbliżej kortów.
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Zwiedzam właśnie trochę Wrocław na Google Maps i nasz (na wycieczkę do Wrocławia zabieram oczywiście moją najdroższą) wybór padnie chyba na jakiś ho(s)tel na lub w okolicach starego miasta. Jako, że przyjedziemy w piątek, będzie gdzie wieczorkiem posiedzieć ... W sobotę na TF to pewnie i tak bez auta, bo piwka z forumowiczami do karkówki sobie nie mam zamiaru żałować. :zgoda:
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Przeczytałem cały wątek od kiedy mnie nie było w Polszy i zmartwiła mnie zmiana terminu... bo naprawdę miałem ochotę się stawić, aby Was poznać. :( O wiele bardziej pasowałaby mi w tym terminie W-wa ze względu na to, że jestem tam służbowo 24-25.09 i jakoś bym może został na weekend, a w takiej sytuacji Wrocław chyba odpada... 4-5 dni w rozjazdach w dwóch częściach Polski to już trochę za dużo.. chyba, że może namówiłbym żonę na jakiś wypadzik do Wro... ale logistycznie bym tego nie ogarnął, bo musiałbym przejechać przez Lublin - ehh. :? No cóż, jak nic nie wymyślę to może na przyszłorocznego TFa się wybiorę. :wink:
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re:

Smyk pisze:Zwiedzam właśnie trochę Wrocław na Google Maps i nasz (na wycieczkę do Wrocławia zabieram oczywiście moją najdroższą) wybór padnie chyba na jakiś ho(s)tel na lub w okolicach starego miasta. Jako, że przyjedziemy w piątek, będzie gdzie wieczorkiem posiedzieć ... W sobotę na TF to pewnie i tak bez auta, bo piwka z forumowiczami do karkówki sobie nie mam zamiaru żałować. :zgoda:
Smyk, rozważ to miejsce:
www.hotelduet.pl
5min spacerem do Rynku, a jednocześnie bez hałasu, klimatyczny, odnowiony budynek, rozsądne ceny. Sprawdzone, pewne.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”