Awatar użytkownika
eReF
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 5 maja 2013, 21:53
Lokalizacja: Opole

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Termin jest, brakuje tylko Promo. Wiadomo kto w te klocki jest najlepszy :] .
hokej pisze:Smyk, rozważ to miejsce:
http://www.hotelduet.pl
5min spacerem do Rynku, a jednocześnie bez hałasu, klimatyczny, odnowiony budynek, rozsądne ceny. Sprawdzone, pewne.
Niestety brak dostępnych pokoi w wybranym terminie, sam myślałem żeby się tam zakwaterować :-(.
Obrazek
Head Youtek Graphene Prestige MP
NTRP-3.0
Awatar użytkownika
Rokforabe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 156
Rejestracja: 25 cze 2012, 16:27

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

eReF pisze:Termin jest, brakuje tylko Promo.
Promo do tej edycji nie planuję wypuszczać, ale bez paniki, mam coś w zanadrzu :::cheese:::

Co do noclegów, polecam http://www.awf.wroc.pl/pl/article/1002/ ... _Spartakus_

Obrazek

45 zł od osoby za noc. Jakieś 15 min. spacerkiem od kortów. Jedyny mankament to to, że w ostatnim tygodniu września zaczynają się zakwaterowywać pierwszaki. Dostałem info żeby dzwonić do Pani kierownik i się dowiadywać o możliwość noclegu.

A tu kilka fotek obiektu jakie dzisiaj zrobiłem przy okazji Mistrzostw Polski Amatorów.
SPOILER:
SPOILER:
SPOILER:
SPOILER:
NTRP 4.5

TF 2014 - PROMO VIDEO -https://vimeo.com/94367085

Challenge: Regulamin Ranking
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Tak sobie patrzę na ten obiekt z lotu ptaka (satelity) i zastanawiam się, gdzie jest wejście/wjazd na korty? Przy kempingu i rondzie, gdzie znajduje się także mały parking, czy dalej na północ? Na Street View widać dwie bramy wjazdowe od Al. Ignacego Paderewskiego, ale czy tam jest furtka?
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
Rokforabe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 156
Rejestracja: 25 cze 2012, 16:27

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Smyk pisze:Tak sobie patrzę na ten obiekt z lotu ptaka (satelity) i zastanawiam się, gdzie jest wejście/wjazd na korty? Przy kempingu i rondzie, gdzie znajduje się także mały parking, czy dalej na północ? Na Street View widać dwie bramy wjazdowe od Al. Ignacego Paderewskiego, ale czy tam jest furtka?
Brama główna jest przy rondzie, a to wejście na północ http://i57.tinypic.com/volli8.jpg też chyba jest otwarte, ale nie przyjrzałem się dokładnie.
NTRP 4.5

TF 2014 - PROMO VIDEO -https://vimeo.com/94367085

Challenge: Regulamin Ranking
Awatar użytkownika
lion_dragon
Weteran
Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 21 lut 2010, 11:02

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Potwierdzam, że brama główna do wjazdu samochodem na teren obiektu znajduje się przy rondzie, natomiast ta druga brama widoczna na powyższym zdjęciu jest praktycznie cały czas zamknięta (otwierają ją jedynie z okazji imprez masowych - służy do wjazdu samochodów obsługi). Osobiście parkuję samochód na ulicy tuż obok tej zamkniętej na wjazd samochodów bramy (furtka do ruchu pieszego jest non stop otwarta). Przejście od zaparkowanego samochodu do kortów to jakieś 56,8 m :).
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Jak ktoś chce wjechać pod same korty to główną bramą przy rondzie dając myto w wysokości 2pln. Potem prosto, przed stadionem głównym w lewo, na końcu stadionu jeszcze raz w lewo i do końca.

Uwaga - rondo wjazdowe jest "fałszywe" bo jest nim poprowadzony objazd remontowanego mostu, pasy pojawiają się i znikają tudzież są pierwszeństwa na znakach. Trzeba "paczeć".
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

hokej pisze:... bo jest nim poprowadzony objazd remontowanego mostu
O_O Jakiego mostu ? Chcę rezerwować hotel w/na Psim Polu !? Skoro ostrzegasz, to pewnie nie uwiną się z remontem do TF'u ?
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Gary pisze:Gdyby nie to, że 13 września moja mama ma urodziny, a dzień później jest rocznica ślubu rodziców, to bym z chęcią się zgłosił. A tak to niestety TF odbędzie się raczej beze mnie. :/
Termin zmieniony, czemu Cię nie ma na liście?
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Mama przesunęła urodziny ... ;(
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Vivid pisze:
Gary pisze:Gdyby nie to, że 13 września moja mama ma urodziny, a dzień później jest rocznica ślubu rodziców, to bym z chęcią się zgłosił. A tak to niestety TF odbędzie się raczej beze mnie. :/
Termin zmieniony, czemu Cię nie ma na liście?
Spokojnie, termin na ten moment zbyt odległy, żeby się zadeklarował, ale Gary chce Nam wszystkim sprezentować rowerki i będzie się starał przybyć. :wink:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re:

Smyk pisze:
hokej pisze:... bo jest nim poprowadzony objazd remontowanego mostu
O_O Jakiego mostu ? Chcę rezerwować hotel w/na Psim Polu !? Skoro ostrzegasz, to pewnie nie uwiną się z remontem do TF'u ?
Z Psiego Pola dojedziesz bez wielkich objazdów. Remontowany jest most Zwierzyniecki, co w połączeniu z remontem Curie-Skłodowskiej odcięło mieszkańców tzw. Wielkiej Wyspy (Biskupin i Sępolno) od miasta. Żeby ludzie mogli po chabaninę dojechać to objazd jest właśnie w okolicach Stadionu Olimpijskiego.

Ale do Rynku bedziesz miał kawałek... . :]
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

hokej pisze:Ale do Rynku bedziesz miał kawałek... .
Znaczy, że z Psiego Pola daleko? Podobno autobusem 10 minut!? Na rynek to ja się autem pchał nie będę. Raz, że pan z hotelu mówił, że z parkowaniem kłopot. Dwa, że z promilami za uszami jeździć nie będę. A o suchym pysku ..., w piątek wieczorem ..., na starówce ... No jakże to tak. :?

Dzięki za informacje.
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Podrzuć lokalizację hotelu, zweryfikuję słowa Pana. W najbliższych dniach przygotuję poradnik dot. dojazdów i spędzania wolnego czasu w czasie TF-a. :]
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

hokej pisze:Podrzuć lokalizację hotelu, zweryfikuję słowa Pana. W najbliższych dniach przygotuję poradnik dot. dojazdów i spędzania wolnego czasu w czasie TF-a. :]
No proszę nawet dziewczyny będą. To się nazywa organizacja. :)
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re:

Smyk pisze:Mama przesunęła urodziny ... ;(
Nie sądzisz, że np. imieniny byłyby bardziej wiarygodne? ;)
Ewentualnie kaca nie doleczy. :)

Czy jednak nasz Gary to też stołeczna arystokracja kortów, za rogatki się nie wypuszcza bo tam zły świat, złe korty, zła karma? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

hokej pisze:Podrzuć lokalizację hotelu, zweryfikuję słowa Pana.
Chcemy się zatrzymać tutaj.
Vivid pisze:
Smyk pisze:Mama przesunęła urodziny ... ;(
Nie sądzisz, że np. imieniny byłyby bardziej wiarygodne? ;)
W podstawówce wymówką dyżurną był pogrzeb dziadka albo babci. :priest:
Vivid pisze:Czy jednak nasz Gary to też stołeczna arystokracja kortów, za rogatki się nie wypuszcza bo tam zły świat, złe korty, zła karma? ...
..., loby zbyt nisko latają ...
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re:

Smyk pisze:
Vivid pisze:Czy jednak nasz Gary to też stołeczna arystokracja kortów, za rogatki się nie wypuszcza bo tam zły świat, złe korty, zła karma? ...
..., loby zbyt nisko latają ...
Nie dogadamy się :), ja prawda czasu, a Ty prawda ekranu. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Dlaczego nie dogadamy? :-( Obaj konfabulujemy sobie o tym czy Gary przyjedzie, czy nie i dlaczego.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2014, 20:42 przez Smyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re:

Smyk o sobie i Vividzie pisze:Dlaczego nie dogadamy? :-( Oboje konfabulujemy sobie o tym czy Gary przyjedzie, czy nie i dlaczego.
Który z Was jest kobietą? :D
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Kurde, znowu mnie złapali na tym błędzie :-[

PS: Poprawiłem. :8):
Carpe diem, quam minimum credula postero ...

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”