Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

wyczesany pisze:
Vivid pisze:I tu dygresja - dziękuję Grzesiowi (Gary), że chciało Mu się wsiadać w autobus i nas odwiedzić.
To bardzo miłe i warte podkreślenia :::gd::: , szacun Kurduplu :P
Zaraz inaczej pogadamy, ja zasuwałem ze Szczytna... i to przez Olsztyn. rotfl
To sobie GPS kup, Pało! ... rotfl rotfl rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Tespis pisze:Do tego pewnie trzeba jeszcze dodać niemierzalne korzyści, jak spotkanie z ludźmi, obserwacja gry innych. Co wydaje mi się największą wartością dodano takiego eventu.
Mi bardzo podoba się fakt, że coraz więcej ludzi lata ze swoimi aparatami. :::gd:::
Vivid pisze:
wyczesany pisze:
Vivid pisze:I tu dygresja - dziękuję Grzesiowi (Gary), że chciało Mu się wsiadać w autobus i nas odwiedzić.
To bardzo miłe i warte podkreślenia :::gd::: , szacun Kurduplu :P
Zaraz inaczej pogadamy, ja zasuwałem ze Szczytna... i to przez Olsztyn. rotfl
To sobie GPS kup, Pało! ... rotfl rotfl rotfl
W dziób chce? ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Tespis, a piłki doliczyłeś? Darmo nie były ... ;)
Vivid pisze:
wyczesany pisze:
Vivid pisze:
wyczesany pisze:I tu dygresja - dziękuję Grzesiowi (Gary), że chciało Mu się wsiadać w autobus i nas odwiedzić.
To bardzo miłe i warte podkreślenia :::gd::: , szacun Kurduplu :P
Zaraz inaczej pogadamy, ja zasuwałem ze Szczytna... i to przez Olsztyn. rotfl
To sobie GPS kup, Pało! ... rotfl rotfl rotfl
W dziób chce? ;)
Co? W dziób chcesz brać? No nie przy ludziach ... rotfl
Ale teraz inaczej na Ciebie patrzę. W dziób chce brać, orientacji w terenie za grosz, no czysta ... baba. Wyczes, czyli te plotki jakie sieje o Tobie ED i Gary to prawda? O_O
;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TaKaN
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 473
Rejestracja: 5 lut 2012, 18:34
Lokalizacja: Szczekociny/Częstochowa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Też to był mój pierwszy TF. Jedyne do czego się mogę przyczepić to to, że zagrałem tylko jeden mecz i nie doczekałem się pocieszki. Nie była to do końca wina organizatorów ponieważ na pogodę nikt nie ma wpływu. Przez tylko 3 korty kryte które były dostępne pierwsza i druga runda dla rozstawionych trwała do 16. Gdyby były korty zewnętrzne na pewno udało by się to rozegrać szybciej. :) Jak tylko czas i zdrowie pozwoli to na pewno będę na jeszcze nie jednym TF-ie. :)
"Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz"

Obrazek VCore 98D
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Na początek specjalnie dla Tespisa ( ;) ) słowo wstępu.

Bardzo dziękuję wszystkim którzy przynieśli sprzęt dzięki czemu mieliśmy możliwość zrobić film i galerię.
-Jakuboto
-Yogi
-Napalm
-Lechu67
-Hohvar
-Pits
-Szuma

Wielkie dzięki! :)


GALERIA! :::bananas:::
Awatar użytkownika
Tespis
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 11 mar 2014, 20:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Vivid pisze:Tespis, a piłki doliczyłeś? Darmo nie były ... ;)
Hehe, co prawda to prawda ;) to pewnie jeszcze z ~10zl na osobę trzeba dodać. Podsumowując tak jak napisałem, cena jest OK.
wyczesany pisze:Na początek specjalnie dla Tespisa ( ;) ) słowo wstępu.
...
:::gd:::
Tespis
Rakieta: Yonex RD Ti 80
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

McGyver pisze:Jakoś sobie ubzdurałem, że TF trwa kilka dni.
Kiedyś trwał dwa. Odeszliśmy od tego, bo część przyjezdnych oddawała walkowerem mecze dalszej fazy, gdy te były w niedzielę.
McGyver pisze:Oczywiście zdaję sobie też sprawę, że większość forumowiczów, szczególnie tych wysoko postawionych pochodzi ze środkowej Polski, głównie z Warszawy i organizacja takiego turnieju np. na północy mogłaby wpłynąć znacząco na frekwencję. ;-P
Gdy gościłem u Marcina w Poznaniu, wspomniałem mu, że jeśli będę mógł, to przyjadę wszędzie, natomiast są takie sytuacje, gdy nawet mając TF-a pod domem nie da rady zagrać. I wykrakałem, bo tak było teraz. :] Natomiast co do wyjazdu - podtrzymuję - skoro jeżdżę na zloty FCBP, to i na TF-a pojadę. O ile oczywiście znajdzie się obiekt i organizator.

Co do pomocy w organizacji, to ja zawsze chętnie wesprę, przy grillu może nie, bo jestem w tej materii kaleki, ale przy losowaniu, planie gier, do sklepu też mogę skoczyć. Niestety, tym razem mnie nie było i od razu jakieś narzekania. Widać jestem niezastąpiony. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Mam zdanie podobne do Vivida i Jacka. rotfl
Nie odzywałem się co do kwot bo znam realia, potwierdzam że mimo wstępnego napięcia widocznego u Jacka wszystkie gry wyszły, a i wolnych gierek było do oporu.
Że mam inne podejście niż biznesmeni z Warszawy i u mnie słowo droższe pieniędzy? Dlatego pewnie nie prowadzę już własnej działalności od czterech lat.

I wiem że Jacek nie pierwszy raz dorzucał coś do puli. Dawno temu dorzucał z innego powodu dziś, bo rozłożył wpisowe na pełną pulę ludzi. Tak się planuje, trzeba przewidzieć odzew, to zadanie administracji, zaplanować bilans, zawsze to na zapleczu robiliśmy. Dla mnie 80zł to dziś dużo, parę lat temu, kwota nie warta uwagi, ale o niej nie wspomniałem bo... argumenty podał Vivid.
Komuś brakło gry?

Jeden żal Jacka jest tylko błędnie skierowany. Tu się zgadzam z Vividem. Jak Yogi, ja, ESP, ppeter i Vi byliśmy w administracji to na nas spadały sprawy okołoorganizacyjne, mogłeś podać czego potrzeba. Jeden robił drabinki (nieudane), drugi skakał po grillowe i kiełbaski i nim się opiekował, na Silvie mnie nieobytego posłaliście po baterie do SpeedChecka. Kiedyś nawet planowałem zabrać marynaty na grilla, ale wypadło na Skarżyńskiego. Jak ty grałeś a razem byliśmy to Vi rządził drabinką.
Robota była podzielona pomiędzy załogę administracyjną a tu co?

Wyczes przyjął na klatę obsługę medialną a dalej? Goście? Goście to teraz my, nie możemy natarczywie rozpytywać czy sobie nie radzicie.


Może czas ogłaszać mobilizację administracji na TF? Nie chcecie grać, to jesteście jak Wyczes, organizatorami!

Nie rozumiem zaproponowanej konwencji, my ustalamy zasady a Wy organizujcie. No chyba że chcesz udowodnić że to był ostatni turniej.
Zwłaszcza że nie widzę ośrodków poza Wa-wą i Łodzią które mogą pomieścić TF, w Kielcach takiego nie ma. Mączka pod namiotem na 4 kortach i ze 2 na wolnym?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

PitS pisze:Komuś brakło gry?
Czy od początku planowano jednego standardowego seta? Może przy dostępności brakujących kortów można było zagrać więcej (np. seta do 9-ciu)?
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

keicam pisze:
PitS pisze:Komuś brakło gry?
Czy od początku planowano jednego standardowego seta? Może przy dostępności brakujących kortów można było zagrać więcej? (np seta do 9-ciu)
Tak, planowane było grać do 9. Gdy okazało się, że mamy tylko 3 korty, formuła została zmieniona na jednego standardowego seta.

Bardzo dziękuję za galerię, trzy najfajniejsze zdjęcia wg mnie:

http://imgur.com/a/tUcaa#183 (stylowy serwis)
http://imgur.com/a/tUcaa#54 (to się nazywa trafić w sweetspot)
http://imgur.com/a/tUcaa#173 (jednoręczny backhand uchwycony w fajnym momencie)

I jeszcze mój koślawy serwis też się załapał na zdjęcie, wygląda o wiele lepiej niż w rzeczywistości. ;)
8:7 40:15
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

wwojtek pisze:Tak, planowane było grać do 9...
...od 2/2, czyli de facto do 7.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

A nie można przed turniejem podać kosztów w przedziałach np. 80-100zł i na miejscu w dniu turnieju wiedząc jaka jest pogoda, sytuacja i nastawienie Ośrodka podliczyć wszystkie wydatki i wtedy wyliczyć końcową kwotę do zapłaty? Wydaje mi się to trochę dziwne, że co turniej ktoś (organizator) musi z własnej kieszeni dopłacać a i tak później trzeba wysłuchiwać malkontentów, że za drogo :/ . Poza tym to rola organizatora (jak nazwa wskazuje), aby wszystko zorganizować i sprawnie poprowadzić, ale rozumiem, że nie było Elf to tam jakiś kłopot żywieniowy powstał rotfl . Przed turniejem powinno się podzielić obowiązki, aby nie trzeba było później prosić się o wykonywanie najprostszych czynności i dobrym pomysłem jest, aby zaangażować w organizację kogoś spoza władzy, w końcu to Turniej Forumowiczów i nastawiony jest przede wszystkim na dobrą zabawę, więc chyba można do niego luźniej podejść.

Jak w Poznaniu zorganizujecie to jestem (ale od razu zastrzegam, że bez sernika i sałatek ;-P ), choć podoba mi się również pomysł ośrodka wczasowego, wynajem domków i wyluzowanie się, tylko nie wiem czy znajdziecie w takim miejscu ośrodek, który spełniłby wasze oczekiwania.
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Ania pisze:Jak w Poznaniu zorganizujecie to jestem (ale od razu zastrzegam, że bez sernika i sałatek ;-P ),
A jakie tam w Szczecinie macie tradycyjne danie lokalne?
Paprykarz się nie liczy. :D
Ania pisze: nie wiem czy znajdziecie w takim miejscu ośrodek, który spełniłby wasze oczekiwania.
Większym problemem niż tolerancja forumowiczów byłaby tolerancja władz ośrodka. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Ania pisze:A nie można przed turniejem podać kosztów w przedziałach np. 80-100zł i na miejscu w dniu turnieju wiedząc jaka jest pogoda, sytuacja i nastawienie Ośrodka podliczyć wszystkie wydatki i wtedy wyliczyć końcową kwotę do zapłaty?
Ja tam się awantury nie boję i walę prosto z mostu. :twisted:
Aniu, w świetle zaistniałych faktów wskazanie przedziału to zły pomysł.
Jeżeli mimo tego, że nie zabrakło kortów i wszystko zostało rozegrane i tak ktoś ma obiekcje co do wpisowego to tym bardziej należy się liczyć z głosami niezadowolenia w stylu "A czemu 85, 90 czy 95zł a nie minimalne 80?", ewentualnie gdyby wyszło maksymalne 100zł to "I po co było dawać przedział jak i tak wołacie maksimum?".
Dlatego ustalenie jednej kwoty nie rodzi problemu, przynajmniej tak to do tej pory wyglądało. Nawet jeżeli trzeba dołożyć do imprezy to są to relatywnie niewielkie kwoty i ... więcej mi nie wypada powiedzieć ;), ale generalnie konkluzja jest taka, że to nie problem i nikt sucharów z tego tytułu cały miesiąc krakersami zagryzać nie będzie. rotfl

Oczywiście jako były funkcyjny też mogę z pełną stanowczością potwierdzić, że na TF-ie nikt z Administracji nie zarobił. Raz była spora nadwyżka środków i jakieś drobne z wcześniejszej edycji. Postanowiliśmy, że kupimy SpeedCheck i były robione konkursy szybkości serwisu. Decyzja ta zastała podana do wiadomości Forumowiczów i była przyjęta pozytywnie.

Na tym TF-ie chyba niestety zabrakło tej zabawy z tesowaniem serwisu? Także warto o tym pamiętać przy kolejnym bo Uczestnicy są z różnych ośrodków i pewnie w większości przypadków nie mają do takiej zabawki dostępu.
Chyba, że SpeedChecka już nie ma. Gary ma nowe buty, nie z Biedronki, ale ja nic nie sugeruję .... :twisted: rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Vivid pisze: Poza tym kolejny kamień do ogródka - administracja forum liczy ileś osób. Wszyscy brali udział w organizacji? Nie? A powinni ... Wtedy by raczej można powiedzieć, że jest ich za dużo.
Kiedyś ogarnialiśmy to względnie razem - ja i Ty. Do tego nie można pominąć wkładu w zależności od potrzeb ED-a, Yogiego, PitS-a, ppetera. Chłopaki nie odmawiali :::gd:::
Czy zatem mamy problem w gronie administracyjnym, nie możecie się dogadać?
Nawet zdjęcia grupowego nie udało się Wam ogarnąć ...
Idąc za klasykiem co można napisać - niezły burdel tam macie? Ale to nie nasz użytkowników problem...
Pojechałeś z rozmachem - z drugiej strony barykady łatwiej, bo można równo opierdzielać? ;-P (:]
Dla mnie administratorzy to też użytkownicy (no może oprócz szczególnego przypadku szefa-właściciela) i na dodatek ten turniej traktuję jako "nasz", a nie jako taki, który ktoś organizuje i nic mnie nie obchodzi i tylko wymagam bo płacę. I mam wrażenie, że większość (czyli tacy, którzy już przynajmniej raz byli i poczuli atmosferę) tak czuje, jak byśmy to razem robili i tylko Jacek to spina do kupy. I dlatego jest tak wyjątkowo. :::gd:::
Ale wiadomo - ktoś musi kierować tym pięknym bałaganem i tu Jacek chyba popadł w rutynę a z empatią u ludzi różnie bywa, nawet chętni się czasem nie domyślą jak im nie pokażesz palcem. Ja np. też byłem przy tym, jak Jacek rzucił, że przydałaby się pomoc przy załatwianiu kateringu i nie wiem czemu zrozumiałem to opatrznie, że potrzebny ktoś z samochodem i siedziałem cicho (jak reszta) bo przeciez nie mam i d..a... "Komitet organizacyjny" to może przesada, ale na pewno warto cokolwiek ustalić wcześniej, przynajmniej w gronie administrcyjno-moderacyjnym.

Co do kasy, to człowiek już taki jest, że jak czuje, że może zapłacić mniej niż więcej, to się zastanawia - dlaczego? I jeśli nie ma jakiejś tajemnicy handlowej/personalnej to pytanie "dlaczego" cena bez zmian, gdy korty zewnętrzne grały tylko 2-3 godziny a trawa zajęta, pozostaje nadal bez odpowiedzi. A to właśnie te pytanie stało się przyczyną tej dyskusji... Też uważam, że cena w granicach 100zł jest w pełni akceptowalna, ale natura człowieka każe mu stawiać pytania. :]

Czy kortów zbrakło? Na pewno byłoby sprawniej, szczególnie z pocieszeniem. Na pewno fajniej zagrać seta do 9. Były propozycje grania głównego na zewnątrz, ale nikt na mokrym i miękkim nie chciał ryzykować. Po prostu przystosowaliśmy sposób prowadzenia turnieju do możliwości technicznych...
Znalezienie godziwego obiektu z 3 ziemnymi balonami na 8-10 godzin i odpowiednią infrastukturą uważam za trudne. Np. w Olsztynie nie ma szans, ale może ktoś coś znajdzie i zaproponuje? Choć Morelowa jest OK.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Główny problem jaki się powtórzył to kwestia rezerwacji kortów i to już na początku "załamuje" przygotowany plan. Nie do końca mogę się zgodzić z Jackiem, że to jest trudne dla zarządcy kortów, żeby odwołać rezerwacje, przecież na tych kortach są organizowane inne turnieje (np. GPW) i jakoś muszą sobie z tym radzić, przez 3-4 tygodnie to zostanie do obdzwonienia jedynie parę osób ewentualnie, z tych co zostaną poinformowani przychodząc na stałe rezerwacje. Możemy też przed TFem przeprowadzić też jakieś testy piłek, być może udałoby się wybrać coś co nie koniecznie będzie z górnej półki ale będzie korzystniejsze cenowo i spełni nasze oczekiwania. Co do zaopatrzenia czy przeprowadzenia zabaw typu konkurs prędkości serwisu, to myślę że nie ma co dzielić na administrację TF i "szarą masę", tylko możemy wszyscy się w to zaangażować, natomiast potrzebne jest przygotowanie jakiegoś planu przed TFem i tu jest chyba właśnie zadanie dla administracji. Możemy pomyśleć o dodatkowych atrakcjach, typu statystyki meczowe, co zaangażowałoby większą ilość osób w aktywną organizację. Co do organizacji wyjazdowych TFów, niestety u nas odchodzi się od przykrytych kortów ziemnych i mógłbym bez problemu załatwić cztery korty ale z twardą nawierzchnią. Zważywszy kwestie dojazdu, myślę, że biorąc pod uwagę względy komunikacyjne, to TF na południu Polski, optymalnie by było robić w Krakowie lub Katowicach.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

TomPL pisze:Znalezienie godziwego obiektu z 3 ziemnymi balonami na 8-10 godzin i odpowiednią infrastukturą uważam za trudne. Np. w Olsztynie nie ma szans, ale może ktoś coś znajdzie i zaproponuje? Choć Morelowa jest OK.
Kortowo, powtarzam.

http://kortowo.com.pl/tenis-aktualnosci/tenis-obiekt

4 kryte na mączce i 3 odkryte.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

TomPL, jak napisałem, nie neguję pytań o kasę, rozumiem to. Ale przedstawiam swoje stanowisko - jeżeli wszystko się udało, cenę uważam za adekwatną co potwierdza moje uczestnictwo, to mnie nie obchodzi czy ktoś na tym się przy okazji wzbogacił czy nie. :)
A nawet gdyby coś zostało dla Organizatora to przecież poświęcono czas na załatwienie tego turnieju.

Też traktuję TF jako "nasz", pomysłodawcą był JCz ale i reszta ówczesnych funkcyjnych była na zdecydowane TAK. Niemniej za ojca sukcesu tych imprez zdecydowanie należy uznać Jacka. :::gd:::

Co do pomocy, co mam powiedzieć, nie moja wina, że Jacek się mnie boi. rotfl
Gdyby mi powiedział to byśmy zaraz z ZG podjechali na zakupy, albo bym taksówką pojechał czy zamówił w korporacji żeby taksiarz kupił i dostarczył, po sprawie.
Mnie przy tej rozmowie nie było i do mnie to nie dotarło. Pierwsze co o tym słyszę teraz.
Ale też nikogo za to nie winię, uczestnik może a nie musi, ja to szanuję.

I na koniec, czy pojechałem po Jacku? Nie, to mnie jeszcze mało znasz. :twisted:
To było dość lekko. Natomiast wyraziłem opinię na to co uznałem za niestosowne.
Jak byłem funkcyjnym to też czasem zbieraliśmy krytykę. Za Silvę nam się m.in. dostało, całkiem słusznie. Choć tu też oddam, że Yogi niczego nie zaniedbał w naszej ocenie i nie mamy Mu nic do zarzucenia. Ale ktoś się nie wywiązał - Silva.
Natomiast to też uczestników nie powinno obchodzić. Nie ważne są chęci a efekt.
Było jak było i nam - ówczesnym funkcyjnym, się dostało. Przyjęliśmy to do wiadomości i focha nie było ...
Ale Jacek ostatnio mniej śpi w nocy więc to pewnie kwestia przemęczenia. ;)

Kolejny TF pewnie Koledzy lepiej dopracują. Wiedzą, że mogą na mnie liczyć jeżeli będą potrzebowali zredagowania czy sprawdzenia ewentualnej umowy.
O ile pamiętam to chyba nawet taka jest bo ją przygotowałem po "akcji" z Silvą.
Jakieś zakupy przed czy w trakcie to też nie problem, dla wielu z nas uczestników, gdyby zaszła potrzeba. Niemniej nie wydaje mi się to konieczne bo Organizatorów - Administracji jest wystarczająco.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

ppeter pisze:Główny problem jaki się powtórzył to kwestia rezerwacji kortów i to już na początku "załamuje" przygotowany plan. Nie do końca mogę się zgodzić z Jackiem, że to jest trudne dla zarządcy kortów, żeby odwołać rezerwacje....
Postawienie sprawy rezerwacji na ostrzu noża było trudne dla JCz! Poprzez wzajemne zobowiązania została zaburzona zależność płacę-wymagam! Rozumiem taki dylemat. Niekomercyjne przedsięwzięcie (TF) nie obroniło się w konfrontacji ze stałym wpływem z reklamy Morelowej na TenisNet!
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Marcin_L pisze:Kortowo, powtarzam.

http://kortowo.com.pl/tenis-aktualnosci/tenis-obiekt

4 kryte na mączce i 3 odkryte.
To Kortowo źle nie wygląda (sam pracuję w Kortowie :wink: ), moim zdaniem można rozważyć i przetestować opcję pozawarszawskiej imprezy. Choć dojazd jednak gorszy, i przede wszystkim dłuższy. Ciekawe, jakby wypadła frekwencja, czy by się z tego miniTF nie zrobił jednak :] .
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”