Awatar użytkownika
march88
Nowy
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 5 maja 2007, 13:48

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Ja ze swojej strony chciałbym podziękować organizatorom i wszystkim uczestnikom za rewelacyjny turniej. Ze strony organizacyjnej i sportowej jak zwykle na najwyższym poziomie.
Jestem zadowolony, bo w końcu udało mi się przejść pierwszą rundę i powalczyć trochę w głównej drabince.
Podziękowania przede wszystkim dla moich przeciwników Zlosliwy Gnom, Marcin_L i TomPl.

Pierwsza runda i od razu spore problemy. Zlosliwy Gnom pokazał charakter i próbował wyciągnąć mecz ze stanu 2-5. Prawie to się udało zabrakło kilku punktów i wcześniejszej decyzji o nie graniu na mój bekhend. Mecz zakończył się wynikiem 6-4 na moją korzyść.

Druga runda i ciężki bój z rozstawionym z nr 4 Marcin_L. Nie widziałem go wcześniej w grze, ale sam fakt, że był to zawodnik rozstawiony już uświadomił mnie, że nie będzie to łatwy mecz. Gdyby mój przeciwnik nie przespał początku spotkania i nie dał mi uciec na 0-4 to pewnie do końca byłby to wyrównany pojedynek. Marcin_L wyraźnie przeanalizował moją grę ze Zlosliwy Gnom i notorycznie do znudzenia grał krosa na mój forhend. Strasznie utrudniał mi przez to wejście w uderzenie. Na szczęście udało mi się przetrwać, wyjść kilka razy z 0-30, obronić kilka BP i ostatecznie wygrać mecz 6-3.

Mój ostatni mecz rozegrałem z profesorem tenisa. TomPl gra tak jak zawsze chciałem grać, bardzo inteligentnie i szalenie precyzyjnie. Każda krótsza piłka z mojej strony powodowała, że zawodnik w klasycznym białym stroju precyzyjnie wykańczał akcję wolejem nie dając mi szans nawet na dobiegnięcie do piłki. Wielki szacunek za styl gry oraz świetne poruszanie się po korcie. Bardzo dużo wyniosłem z tego meczu i mam nadzieję, że uda się zrewanżować na jesiennym TF 2014. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5-7.

Raz jeszcze podziękowania dla wszystkich obecnych. Nie często zdarza się grać w jednym turnieju mecz z Łodzianinem, reprezentantem Poznania i Olsztyna.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

scudetto pisze:Hohvar rulezzzzz rotfl .

Wyczes - genialne :D :::gd::: .
Ruszyło mnie. rotfl rotfl
Zamiast Donatana dałbym raczej "Jezioro łabędzie". Przynajmniej nikt by się o tantiemy nie czepiał. :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Wyczes super filmik :::gd::: .
Nawet się na jedną scenę załapałem i nie popsułem zagrania rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

hohvar pisze:... I jeszcze ten TomPL. Wspomagany jakimś płynem (gdzie kontrola?! WADA, where are you??) dotarabanił się do finału psim swędem :tired:
No, no! (:] Tylko nie psim, może być ewentualnie kocim :]
Obrazek

Wyczes-pikczers :D :::gd::: Dobrze, że miał kontuzję, to było komu kamerować :D Poniżej reprezentant firmy PitSPlay objaśnia wyczesowi niuanse najnowszego sprzętu video:
Obrazek

Film pokazuje, jak wielką różnorodność stylów prezentujemy i jak różne są metody wygrywania piłek. Widać np. jak z(a)mordowałem Obiektywa (sorry Obi!) - długa wymiana, coś koło 30 uderzeń i ktoś musiał "zejść"...
Profesjonalna rozgrzewka hohvara to majstersztyk! Tylko jak ja mu teraz na Warmii załatwię taki podkład muzyczny? :?
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

TomPL pisze:...
Profesjonalna rozgrzewka hohvara to majstersztyk! Tylko jak ja mu teraz na Warmii załatwię taki podkład muzyczny? :?
Będzie trudno, ale dasz radę :] .
Możesz na ten przykład na każdy Wasz sparing wynajmować Wyczes Pikczers z odpowiednim podkładem..niekoniecznie muzycznym :D .
Lub też wersja bardziej hardkorowa...sam zajmiesz się podkładem, tylko nie wiem jak u Ciebie ze śpiewem :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

scudetto pisze:Możesz na ten przykład na każdy Wasz sparing wynajmować Wyczes Pikczers z odpowiednim podkładem..niekoniecznie muzycznym :D .
Jak będziesz się dalej rozpędzał to opublikuję wywiad z Tobą. rotfl

A propos kociego swędu.
SPOILER:
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

wyczesany pisze:
scudetto pisze:Możesz na ten przykład na każdy Wasz sparing wynajmować Wyczes Pikczers z odpowiednim podkładem..niekoniecznie muzycznym :D .
Jak będziesz się dalej rozpędzał to opublikuję wywiad z Tobą. rotfl
Uwaga!! Władza zbiera kwity na "uzerów"!
Nieładnie! :birch:
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

wyczesany pisze:Jak będziesz się dalej rozpędzał to opublikuję wywiad z Tobą. rotfl
rotfl :::gd:::
Koniecznie bez montażu. rotfl
#NKrising
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

wyczesany pisze:
scudetto pisze:Możesz na ten przykład na każdy Wasz sparing wynajmować Wyczes Pikczers z odpowiednim podkładem..niekoniecznie muzycznym :D .
Jak będziesz się dalej rozpędzał to opublikuję wywiad z Tobą. rotfl
Przecież ja jestem grzeczny Najwspanialszy Moderatorze w historii Forum :angel: . To wielki zaszczyt móc ogrzewać się w blasku Twej Nieskończonej Moderacji :::glory::: .
HeadShot pisze:...
Koniecznie bez montażu. rotfl
A Ty się nie śmiej, bo też tam jesteś...wizualnie rotfl :::gd::: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

TomPL pisze: Profesjonalna rozgrzewka hohvara to majstersztyk! Tylko jak ja mu teraz na Warmii załatwię taki podkład muzyczny? :?
Masz zagwozdkę, bo Warmia to już nie Słowiańszczyzna :wink: Możesz spróbować jakiś hymn Jaćwingów, ewentualnie Krzyżaków spod Grunwaldu zapuścić rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

scudetto pisze:
wyczesany pisze:
scudetto pisze:Możesz na ten przykład na każdy Wasz sparing wynajmować Wyczes Pikczers z odpowiednim podkładem..niekoniecznie muzycznym :D .
Jak będziesz się dalej rozpędzał to opublikuję wywiad z Tobą. rotfl
Przecież ja jestem grzeczny Najwspanialszy Moderatorze w historii Forum :angel: . To wielki zaszczyt móc ogrzewać się w blasku Twej Nieskończonej Moderacji :::glory::: .
+10, ale i tak to wrzucę. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

hohvar pisze:
TomPL pisze: Profesjonalna rozgrzewka hohvara to majstersztyk! Tylko jak ja mu teraz na Warmii załatwię taki podkład muzyczny? :?
Masz zagwozdkę, bo Warmia to już nie Słowiańszczyzna :wink: Możesz spróbować jakiś hymn Jaćwingów, ewentualnie Krzyżaków spod Grunwaldu zapuścić rotfl
Podpowiedziałbym klasykę z podlaskiego - "Chłop z Mazur" Boys'ów rotfl , ale się boję, bo mnie szantażują :tired: .
wyczesany pisze:
SPOILER:
+10, ale i tak to wrzucę. :D
Już się nie boję (:] .
Że też nie mam nic kompromitującego...uczciwi zawsze mają gorzej :rolleyes: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

scudetto pisze:...Twej Nieskończonej Moderacji
Wyczes, on Cię obraża, twierdzi, że nie skończyłeś jeszcze swoich zadań, czyli się lenisz. Bana mu. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

scudetto pisze:Już się nie boję (:] .
Że też nie mam nic kompromitującego...uczciwi zawsze mają gorzej :rolleyes: .
To ci trochę pomogę - mam zdjęcie "największego symulanta turnieju", który z (podobno) zepsutym nadgarstkiem żwawo odbija piłki na TF-owym korcie. I w razie czego nie zawaham się je opublikować :]
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

TomPL pisze:
scudetto pisze:Już się nie boję (:] .
Że też nie mam nic kompromitującego...uczciwi zawsze mają gorzej :rolleyes: .
To ci trochę pomogę - mam zdjęcie "największego symulanta turnieju", który z (podobno) zepsutym nadgarstkiem żwawo odbija piłki na TF-owym korcie. I w razie czego nie zawaham się je opublikować :]
Zapomniałem...mam przecież Jego odciski palców, bo grał moją rakietą :] :::gd::: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

No i po kolejnym TF-ie :) . Odczucia tym razem bardziej mieszane. Miło było zobaczyć ponownie znane "stare" twarze i wymienić wymienić wiele opinii, nie tylko pozytywnych dyplomatycznych :twisted: . To jest super moc TF'a że można pogadać z wieloma Forumowiczami, z którymi na co dzień nie ma właśnie takiego kontaktu. :::gd:::

Pogoda jak wiadomo raczej średnio dopisała, nie licząc 2-3 godzin kiedy można było coś poodbijać na zewnątrz, nie piszę, że pograć bo mój poziom debla jest na poziomie kortowego mułu, który był na korcie :). A jak jeszcze ma się za partnera Htb, to co człowiek może ugrać :twisted: :wink: dlatego próbowaliśmy śmiechem przeciwników rozbrajać, ale jakoś nie do końca się dawali nabrać na naszą taktykę i polegliśmy :)

Losowanie jak w większości przypadków na TF'ie mam warszawskie... Pierwsza runda Mtarnas, druga runda Htb, 1/4F Obiektyw rotfl rotfl
scudetto pisze:Czekając na pocieszkę zagrałem dwa sympatyczne debelki, najpierw w parze z Jakuboto wygraliśmy po walce ze śmiechem z Basic-em i htb :twisted: ..
Dzięki za fajnego śmiesznego debelka, dobrze jest tak pograć na luzie, bez wkurzania się na swoje głupie błędy :::gd::: :)
TomPL pisze:
scudetto pisze:Już się nie boję (:] .
Że też nie mam nic kompromitującego...uczciwi zawsze mają gorzej :rolleyes: .
To ci trochę pomogę - mam zdjęcie "największego symulanta turnieju", który z (podobno) zepsutym nadgarstkiem żwawo odbija piłki na TF-owym korcie. I w razie czego nie zawaham się je opublikować :]
Ja byłem nawet świadkiem tego wydarzenia, Wyczes przyszedł po prostu mnie odstrzelić, a właściwie ustrzelić serwisem, ale Mu się nie udało, uff... a właściwie Wyczes, to chyba pomyliłeś mnie z Yogim, co to jakiś sezon na misie był czy jak, że serwisem chciałeś mnie ustrzelić? :twisted:

Kiedy każdy Forumowicz przychodził na kort otwarty i widział te wielkie dziury na korcie należało dać jedną poprawną odpowiedź, przed chwilą Vivid tędy się przeszedł :wink: .

A teraz mniej fajne opcje...
Pogoda, to trudno, nie da się jej zagwarantować, ale korty, który miały być w umowie już tak... więc trochę dziwnie to wyglądało jak na miejscu się okazuje, że mamy do dyspozycji tylko 3 korty ziemne pod balonem... a 2-óch trawiastych już nie bo coś się pozmieniało. I to nawet nie kwestia, że jakaś godzina się obsuwa, tylko że w ogóle ich nie mamy do swojej dyspozycji :/ :::bd:: . Trochę podobna sytuacja miała miejsce przy okazji innego TF'a na Puławskiej przy kortach Silvy czy jakoś tak.

Gdyby nie to, że udało się kilku osobom pograć jakieś debelki na zewnątrz, to trochę kiepsko wyglądałaby sytuacja, że płaci się 80zł wpisowego i są tylko 3korty do dyspozycji i to właśnie na gry turniejowe. Nie licząc kosztów jakie ponoszą osoby przyjeżdżające z poza Wawy i to sporo km...

Trochę mało fajne jest to, że na pytanie co będzie w przypadku właśnie złej pogody, jak wtedy wszystko będzie wyglądało, to nie dostaje się żadnej konkretnej odpowiedzi, tylko cisza :/ .

I nie jest to moja odosobniona opinia.

Mi osobiście piłki Babolata nie bardzo przypadły do gustu, dużo bardziej wolę AO albo Tec. Club... albo to może kwestia dłuższego grania danymi piłkami, wtedy i te Babolaty byłyby ok. W każdym razie drugie odczucia gry tymi piłkami dalej na - . W dodatku cena też nie jest argumentem na plus.

Dziękuję wszystkim za grę, zarówno graczom turniejowymi jak i graczom deblowym, jak i dziękuję wszystkim za fajne pozytywne rozmowy i oby do zobaczenia we wrześniu. :::gd::: :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Basic pisze:
TomPL pisze:
scudetto pisze:Już się nie boję (:] .
Że też nie mam nic kompromitującego...uczciwi zawsze mają gorzej :rolleyes: .
To ci trochę pomogę - mam zdjęcie "największego symulanta turnieju", który z (podobno) zepsutym nadgarstkiem żwawo odbija piłki na TF-owym korcie. I w razie czego nie zawaham się je opublikować :]
Ja byłem nawet świadkiem tego wydarzenia, Wyczes przyszedł po prostu mnie odstrzelić, a właściwie ustrzelić serwisem, ale Mu się nie udało, uff... a właściwie Wyczes, to chyba pomyliłeś mnie z Yogim, co to jakiś sezon na misie był czy jak, że serwisem chciałeś mnie ustrzelić? :twisted:
Robiłem crash test. ;) W czwartek było bardzo źle, w piątek przyzwoicie, a w sobotę nawet nawet, ale bałem się, że podczas turnieju bym przesadził. Dwa asy wam wsadziłem. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

No i po kolejnym TF'ie. Dla mnie na razie bez zmian, pierwsza runda to wszystko co udaje się osiągnąć, ale z moim poziomem i częstotliwością gry to i tak sukces. W pierwszej rundzie miałem o tyle szczęście że trafiłem na osobę z którą nie grałem. Sztab szkoleniowy przekazał mi jak mam grać żeby wygrać. W meczu nawet nie myślałem o tym :), tylko grałem to co potrafię, a przynajmniej starałem się to grać no i jakoś udało się awansować do drugiej rundy. Tam oczywiście Basic, który prześladuje mnie od 2 czy 3 edycji. :) I tutaj totalna klapa. Zamiast skupić się na grze i grać swoje to na początku kombinowałem jak wyprowadzić do z równowagi rotfl Niestety od początku zagrałem zbyt asekuracyjnie, dodatkowo doszedł tragiczny serwis i w zasadzie było pozamiatane. :( Przy 0:4 jakoś udało się ogarnąć i doprowadzić do 2:4. Krzyśkowi podniosło się trochę ciśnienie, czego efektem była szansa na złapanie kontaktowego gema. Niestety nie wykorzystałem tego i poszło dalej z górki.
Przed meczem z Krzyśkiem zrobiliśmy sobie rozgrzewkę na powietrzu grając w debla. Kilka lat temu wystąpiliśmy już w takim składzie. Mimo upływu czasu nadal "miażdżymy" przeciwników naszym poziomem. rotfl Tak więc do edycji deblowego TF'a nie zgłaszamy się żeby dać szansę innym na wygraną. :)
Fajnie było poznać nowych ludzi, którzy się pojawili i popatrzeć jak się gra w tenisa. :) Nie ukrywam że największe wrażenie zrobiła Georgia, dobrze że nie trafiłem na nią w drabince bo niechybnie pobiłbym rekord ZG w ilości złapanych punktów w meczu. :(
Mam nadzieję że będzie mi załapać się na wrześniową edycję. Tak więc do następnego.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Po dłuższej nieobecności na TFach, znowu miałem okazję spotkać się, przynajmniej z częścią forumowiczów. Stara wiara nie rdzewieje (co najwyżej rozrasta się wszerz ;) ), "nowi" rozpychają się ręcami i nogami, tak czy owak miło było wszystkich zobaczyć i mam nadzieję, że we wrześniu uda mi się przyjechać na kolejne spotkanie.

Co do mojej gry, to zmiany którym jest poddawany mój tenis i brak ogrania powoduje, że tak naprawdę, to nie mam jeszcze wypracowanej jakiejś własnej meczowej strategii i często trochę mi zajmuje nim uzyskam odpowiednią pewność uderzeń.
Pierwszy mój mecz z hohvarem był doskonałym przykładem na to, że muszę się teraz skupić na stabilizowaniu formy i grze procentowej, zwłaszcza z tak równo grającym przeciwnikiem, którego niełatwo zaskoczyć. Zbyt duża ilość błędów własnych nie pozwoliła mi na nawiązanie walki.
Zdecydowanie lepiej zagrałem z Szumą ale tutaj dobry wynik, to zdecydowanie efekt kłopotów zdrowotnych Karola.
O naszym wyniszczającym meczu Marcin_L już napisał, parę fajnych zagrań ale też mnóstwo zupełnie chybionych pomysłów i to w istotnych momentach meczu, z drugiej strony zmęczenie też zrobiło swoje.

Co do strony organizacyjnej, to o piłkach już chyba wszyscy pisali ale to raczej pytanie do dystrybutora "o co kaman".
Poza liczbą kortów, można by mieć jeszcze zastrzeżenia do oświetlenia, które przynajmniej w przypadku dwóch pierwszych kortów pozostawiało trochę do życzenia.

Dzięki za granie i możliwość spotkania.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Rokforabe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 156
Rejestracja: 25 cze 2012, 16:27

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Wyczes, super filmik :::gd::: Musimy w końcu połączyć siły i wspólnie coś zmontować :twisted:

Co do TF-a to jak najbardziej udany.
W porównaniu z moim ostatnim występem na TF nie mogę narzekać. Grało mi się całkiem nieźle. Liczyłem na skrzyżowanie rakiet z forumowiczami z którymi jeszcze nigdy nie grałem, jednak "los" chciał inaczej :::scratchy:::

W pierwszej rundzie zmierzyłem się ponownie z Piotrem69 rotfl Początek jak zwykle w moim wykonaniu nerwowy, ostatecznie jednak skończyło się 6-3. Dzięki Piotr za grę. To jest tak jak mówiłeś, dostajesz ciągle szanse na rewanż. We wrześniu będziesz miał kolejną okazję :::crsbll:::

Następnie pojedynek z Yogim. W końcówce Yogi zwietrzył szansę i musiałem trochę przycisnąć. Wygrałem 6-4, ale ze swojej gry od stanu 5-1 nie jestem zadowolony. Sam mecz jednak przebiegał w luźnej atmosferze i dostarczył nam śmiechu przy kliku wymianach :wink:


1/4 finału zaliczona, Urwany gem w meczu z JCZ i secik z Garym na sam koniec dnia dopełnił działa...

Dzięki wszystkim za spotkanie, gratulacje dla finalistów i do zobaczenia we wrześniu :>
NTRP 4.5

TF 2014 - PROMO VIDEO -https://vimeo.com/94367085

Challenge: Regulamin Ranking

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”