Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

keicam pisze:Prawdę mówiąc nie słyszałem o takiej sytuacji w Krakowie. Termin był dogadany z ogromnym wyprzedzeniem!
Wielokrotnie byłem powiadamiany o tym, że z powodu turnieju moja sobotnia rezerwacja (z góry opłacony karnet) jest nieaktualna i nikt z tego powodu nie robił problemów i jest to normalna praktyka także u nas w Rzeszowie. Przy ustalaniu terminu TF z tak dużym wyprzedzeniem, właściciel ma "fafdziesiąt tysięcy" możliwości poinformowania zainteresowanych o odwołaniu rezerwacji w danym dniu.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Widzę Panowie, że obce Wam warszawskie realia. Nie jest łatwo wynająć spełniający nasze wymagania obiekt (liczba kortów krytych plus otwarte, godzina rozpoczęcia, możliwość grillowania, itp.). Do godziny 15 w sobotę korty w większości klubów zajęte i nawet rozumiem właścicieli dbających w pierwszej kolejności o stałych klientów kosztem ewentualnych okazyjnych imprez takich jak odbywający się dwa razy do roku turniej forumowiczów. Wbrew temu co twierdzisz Ppeter jest to kłopot obdzwonienie kilkunastu klientów z prośbą o przełożenie lub odwołanie zajęć. Poza tym ryzykują tym, że klienci znajdą w tym czasie inny kort i nie daj Boże im się tam spodoba. Aby to się klubowi opłaciło muszę więc zaproponować atrakcyjną stawkę za wynajem (to jest biznes, nie ma koleżeńskich układów, na przykład MTC płaci za baner na stronie, a ja im płacę za korty, normalne stawki komercyjne), a niezadowolonym z wysokości wpisowego i obawiającym się, czy przypadkiem na ich krzywdzie się nie bogacę odpowiem, że aby wyjść na zero (razem z piłkami i kateringiem przy wpisowym 80 zeta) turniej powinien liczyć 34 uczestników. Nie będę pisał ile razy i jakie kwoty dokładałem do TF-owych imprez (o ile mnie pamięć nie myli to przy jakiejś okazji wsparł mnie nawet Vivid jak jeszcze działał w administracji), wtedy gdy frekwencja zawodziła, bo nie o to chodzi - 100, 200, czy czasem 300 złotych to nie są kwoty warte wspominania patrząc z perspektywy istnienia takiej imprezy jak Turniej Forumowiczów, unikalnej w skali chyba nie tylko kraju. Zresztą, jako organizator brałem na siebie ryzyko niepowodzenia i nie zamierzam się z tego powodu skarżyć. W związku jednak z tym, że to kolejny turniej podczas którego nie uzyskałem żadnego wsparcia organizacyjnego ze strony jego uczestników (na prośbę o pomoc w zakupach w recepcji zapanowała cisza, na prośbę o rozpalenie grilla też, na szczęście w tym drugim przypadku głód bodajże wymusił działanie) wnoszę o zmianę formuły organizacyjnej TF-y i przed każdym kolejnym turniejem wytypowanie zespołu do jego organizacji. Osoba łebska w negocjacjach załatwiłaby nam tańszy niż Morelowa obiekt, ktoś inny mógłby załatwić na wyprzedaży piłki, ktoś inny wyhaczyłby promocję na kiełbaski. Ponadto, gdybyśmy przenieśli przynajmniej jeden turniej w roku do innego miasta może udałoby się zaoszczędzić większą kwotę przynajmniej na wynajmie kortów. Kolegów z Łodzi podpytywałem podczas deblowego TF-a, nie było zainteresowania, zdaje się ze względu na brak spełniającego nasze wymagania klubu, ale może inne miasta?
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Jacek, wybieg może cwany, ale za słaby jak na mnie ;) :P
Niestety, jak się coś prowadzi (TN) i organizuje (TF) to się i krytykę przyjmuje a nie wali focha jak rozkapryszony bachor - to zróbcie sami. Nie tędy droga. To jest słabe :::bd:: .
Nie chce Wam się, przestańcie organizować, wszystko.
Można co najwyżej zaproponować innym ale nie stawiać warunki.
TF to impreza organizowana przez TN a nie przez forumowiczów.
Można zaprosić chętnych forumowiczów do współorganizacji, to jest nawet fajny pomysł.
Tylko ja tu zaproszenia nie widzę ...
Delikatnie ujmując źle dobrałeś słowa? ...

Poza tym kolejny kamień do ogródka - administracja forum liczy ileś osób. Wszyscy brali udział w organizacji? Nie? A powinni ...
Wtedy by raczej można powiedzieć, że jest ich za dużo.
Kiedyś ogarnialiśmy to względnie razem - ja i Ty. Do tego nie można pominąć wkładu w zależności od potrzeb ED-a, Yogiego, PitS-a, ppetera. Chłopaki nie odmawiali :::gd:::
Czy zatem mamy problem w gronie administracyjnym, nie możecie się dogadać?
Nawet zdjęcia grupowego nie udało się Wam ogarnąć ...
Idąc za klasykiem co można napisać - niezły burdel tam macie?
Ale to nie nasz użytkowników problem ...

Mnie nie podoba się marudzenie o kasę, to fakt. Ale rozumiem, że ktoś liczy pieniądze bo musi lub chce bo ma taką naturę (co wcale nie jest przecież złe).
Koszty TF-a znam, sam mogę za niego zapłacić w całości, za obie edycje. I dam sobie rękę uciąć, że nie tylko ja ... ;)
Pomijam, że 80zł/osoba za fajną imprezę z kortami, piłkami i jedzeniem to w mojej ocenie mało.

Jestem w stanie zrozumieć zachowanie klubów, choć jak pisałem mało to dla mnie racjonalne.
Oczywiście, ważniejszy jest klient stały niż okazjonalny. Ale ludzie to nie święte krowy a i klub jest potrzebny na raptem 2/3 dnia. Można spokojnie z ludźmi porozmawiać.
W klubach w całym kraju odbywają się różne imprezy i nikt z tym problemu nie ma. Tym bardziej, że ludzie sami uczestniczą. Poza tym, bez zgody stałych bywalców nie byłoby imprez. To wszystko kwestia umiejętnej argumentacji.
Jak się jakiś narwany KAR burzy, że synalek/córeczka nie będzie miała treningu to się jasno tłumaczy - a jak synalek/córeczka jedzie na turnieje to niby co, klubu nie ma i raz do roku sołtys na sezon jak dywan go rozwija?! Tam też grają ludzie i nie robią problemów, że trzeba klub na tydzień zwolnić na większy turniej.
Także jak wspomniałem - zwyczajnie kwestia argumentacji. Nie byłoby żadnej imprezy w kraju bo nie byłoby obiektu.
Posłużę się przykładem MKT. Organizuje klika turniejów w roku, trwają kilka dni lub cały tydzień.
I klub wcale się nie pyta o zgodę stałych bywalców czy członków klubu. Jest wywieszka i dzwoni się po stałych bywalcach, że w dniach od do korty są zajęte na turniej.
Nikt się nie burzy. Grają ludzie w innych klubach i ... wracają :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Vivid pisze:Jacek, wybieg może cwany, ale za słaby jak na mnie ;) :P
Niestety, jak się coś prowadzi (TN) i organizuje (TF) to się i krytykę przyjmuje a nie wali focha jak rozkapryszony bachor - to zróbcie sami. Nie tędy droga. To jest słabe :::bd:: .
Nie chce Wam się, przestańcie organizować, wszystko.
Można co najwyżej zaproponować innym ale nie stawiać warunki.
TF to impreza organizowana przez TN a nie przez forumowiczów.
Można zaprosić chętnych forumowiczów do współorganizacji, to jest nawet fajny pomysł.
Tylko ja tu zaproszenia nie widzę ...
Delikatnie ujmując źle dobrałeś słowa? ...
Vidziu, jak są emocje to dobrze, znaczy, że zależy, jak widać wszystkim. Zdarzyło się niedociągnięcie no trudno jedyne co możemy zrobić to przeprosić uczestników i postarać się, aby następnym razem wszystko poszło po naszej myśli, a jak sam wiesz proste to nie jest, nawet na Igrzyskach nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. ;)
SPOILER:
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Najgorsze jest chyba to, że kolejny raz wychodzi inaczej, niż wynikało z wcześniejszych ustaleń :/ . Nastawiamy się na ileś tam kortów krytych, gwarantujących grę/zabawę niezależnie od pogody, a właściciel nie dotrzymuje słowa i wpuszcza trenerów. Tu chyba faktycznie trzeba spisywać umowy.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Wyczes, ja tam nie widzę żadnego niedociągnięcia. To znaczy u Was, bo Władek P. to dał d..y po całości, no jak się mogło nie rozwinąć?! rotfl

Hohvar, poważnie, kortu Ci do gry zabrakło?

Impreza, TF, się udała, kortów nie zabrakło, i na turniej i na wolne gry. O co więc chodzi?
Ja nie widzę podstaw do pretensji. MTC to fajny obiekt, kwestia dogadania. Na miejscu jest JCz, Obi, Gary. Mało?

Natomiast kolejny raz Jacek nie myśli co pisze ...
Nawet nie ma co choćby przypominać Jego wypowiedzi w temacie Poznania na sugestię P69 swego czasu. Czy była nieprzemyślana? Zdecydowanie, żeby nie powiedzieć, że warszawsko arogancka :::bd:: A zasadniczo to nie w Jacka stylu, więc pewnie chwilowa pomroczność ;)

Stąd zwykła koleżeńska uwaga - Jacku, nie tym tonem do użytkowników. Bo co wolno szeregowym to nie przystoi generalicji ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Odnosiłem się też w (małej) części do zdjęcia grupowego. Odnośnie kosztów, niby nie wypada mówić o pieniądzach, ale czasem są to kwestie warte wyjaśnienia, nikt tu się na organizacji TFa nie "wzbogaca". Tak jak wspomniał Jacek, czasem okazuje się, że trzeba dopłacić.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Chyba przesadzacie. Ja uważam imprezę za towarzysko udaną, choć kiełbaski odchorowałem. :lol:
Dało się pograć i turniejowo i towarzysko, a kłopoty logistyczne jakoś mnie ominęły. Dotychczas zawsze zapylałem po zakupy, jak było trzeba - tym razem, musiało mnie nie być akurat w recepcji. Bez przesady. Faktem jest, że patrząc z boku TF niejako "zawisł" na Jacku i Wyczesie, ale... widziały gały co organizowały. Więc nie rozklejać się tu Adminy, tylko wyciągać wnioski.

Pomysł z komitetem organizacyjnym uważam za świetny. Poszedł bym nawet dalej i zaproponował zmianę konwencji na olimpijską - konkurencyjne propozycje i przyznawanie praw do organizacji. Być może należało by nieco zmienić konwencję i organizować jeden TF singlowy i jeden deblowy?

Możliwości są dziesiątki, ale na pewno pretensje do świata (Jacek) i naparzanie jak w burą sukę (Vidziu), nie pomogą. Prędzej wbiją klin w nasze środowisko. Także Pax Vobis. Tobie ED też... ;)
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Co prawda byłem na jednym TFie, ale uważam, że wpisowe 80pln to nie jest wysoka kwota.
Dla porównania u mnie lokalnie mały turniej 1 dniowy to 100-120 PLN od osoby - Klub ma 3 korty kryte i 3 odkryte.

Co do samych turniejów to rozwiązanie jakie stosują jest moim zdaniem fajne. Ten kto wykupuje abonament dostaje listę dat kiedy abonament nie obowiązuje (turnieje zaplanowane, święta, dni wolne itp.).
Czy można TF zaplanować z wyprzedzeniem półrocznym? Może wtedy władzom klubów łatwiej byłoby ogarnąć to ze swojej strony i ich stałych klientów?

Czuję że powinienem sprawdzić wrześniowy TF :-).
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Vivid pisze:Nawet nie ma co choćby przypominać Jego wypowiedzi w temacie Poznania na sugestię P69 swego czasu.
A znasz może Vividzie kogoś kto nie zmienia zdania? Toż to beton być musi ;-P Nadal uważam, że Warszawa zapewni najlepszą frekwencję, ale dla rozwoju idei TF-a może lepiej będzie przeprowadzić choć jeden turniej w roku w innym mieście? Można nazwać go miniTF-em, tak jak to chłopaki na Północy uskuteczniają. Najfajniej zresztą by było zrobić turniej weekendowy w jakimś ośrodku wczasowym, wtedy i ludzie bardziej by się wyluzowali i może mniej kwękania wiecznieniezadowolonychpokażdymturnieju byłoby słychać... :wink:
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Ja sprawdzę na Kortowie. Z Wawy, Łodzi i Wrocka dojazd ok. Może by się bardziej zachodnia Polska zaktywizowała. Gorzej dla Braci Krzyżaków, scudiego, ekipy z Rzeszowa, Krakowa, etc.
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Jak zrobicie w Poznaniu to ja jestem (a myślę, że i kilka osób z okolic Szczecina by też wpadło).
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Zastanawiam się czy była omawiana kiedykolwiek możliwość organizacji TF np. w różnych miastach Polski. Niektórzy uczestnicy forum, łącznie ze mną, pewnie nie mogą sobie pozwolić na tygodniowe urlopy i wyjazdy do Warszawy. A fajnie byłoby się spotkać. Może z NTRP 2,5 nie zająłbym ostatniego miejsca. :wink:
Oczywiście zdaję sobie też sprawę, że większość forumowiczów, szczególnie tych wysoko postawionych pochodzi ze środkowej Polski, głównie z Warszawy i organizacja takiego turnieju np. na północy mogłaby wpłynąć znacząco na frekwencję. ;-P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Jacek, dobrze wiesz, że nie chodzi o treść a o formę przekazu ...
Ale jak to Yogi słusznie zauważył pax między poganami ... czy poganianymi? rotfl

Jeżeli chodzi o kasę i jakieś rozliczenia to ja murem stoję po stronie Organizatorów.
Kortów starczyło, umowa i jej warunki to nie nasza - uczestników, sprawa.
W końcu koszty były znane od dawna. Albo się godzimy albo nie.
Pretensje? Obniżenie kosztów? Tak, jeżeli kortów do gry brakło.
Ale tak nie było z tego co widziałem. Co więcej, nawet Rokforabe musiał "gwałcić", i to publicznie (!), Garego żeby z Nim pograł ...

I tu dygresja - dziękuję Grzesiowi (Gary), że chciało Mu się wsiadać w autobus i nas odwiedzić.
To bardzo miłe i warte podkreślenia :::gd::: , szacun Kurduplu :P

Kortów starczyło, wszyscy pograli, turnieje rozegrane do końca. A że faktycznie inaczej było uzgodnione o czym Organizatorzy informowali to w mojej ocenie nie zmienia postaci rzeczy.
Nie ma chyba sensu zachowywać się jak przysłowiowy pies ogrodnika?
Nam starczyło, i tak byśmy nie korzystali. Poza tym ci "obcy"na obiekcie nam nie przeszkadzali.
Sorry, ale czepiać się dla zasady? No chyba TF-owiczom nie wypada? ;)

To o co ja się mogę przyczepić, i o czym dawno przed TF-em pisałem, to piłki.
Dla mnie dramat. To się nadaje na treningi dla starszych pań lub dla dzieci.
Ale to też każdy ocenia indywidualnie.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2014, 21:32 przez Vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

McGyver pisze:Zastanawiam się czy była omawiana kiedykolwiek możliwość organizacji TF np. w różnych miastach Polski. Niektórzy uczestnicy forum, łącznie ze mną, pewnie nie mogą sobie pozwolić na tygodniowe urlopy i wyjazdy do Warszawy.
Dlaczego tygodniowe? TF to turniej jednodniowy.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

wyczesany pisze:
McGyver pisze:Zastanawiam się czy była omawiana kiedykolwiek możliwość organizacji TF np. w różnych miastach Polski. Niektórzy uczestnicy forum, łącznie ze mną, pewnie nie mogą sobie pozwolić na tygodniowe urlopy i wyjazdy do Warszawy.
Dlaczego tygodniowe? TF to turniej jednodniowy.
I to jeszcze w sobotę ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Vivid pisze:
wyczesany pisze:
McGyver pisze:Zastanawiam się czy była omawiana kiedykolwiek możliwość organizacji TF np. w różnych miastach Polski. Niektórzy uczestnicy forum, łącznie ze mną, pewnie nie mogą sobie pozwolić na tygodniowe urlopy i wyjazdy do Warszawy.
Dlaczego tygodniowe? TF to turniej jednodniowy.
I to jeszcze w sobotę ...
To ja chyba nieuważnie śledziłem ten wątek. :] Jakoś sobie ubzdurałem, że TF trwa kilka dni.
W takim razie na następnym TF możecie mnie ujrzeć.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Vivid pisze:I tu dygresja - dziękuję Grzesiowi (Gary), że chciało Mu się wsiadać w autobus i nas odwiedzić.
To bardzo miłe i warte podkreślenia :::gd::: , szacun Kurduplu :P
Zaraz inaczej pogadamy, ja zasuwałem ze Szczytna... i to przez Olsztyn. rotfl
Vivid pisze:Kortów starczyło, wszyscy pograli, turnieje rozegrane do końca.
Nawet mi się coś się poodbijało w debelku i z HeadShotem. :angel:
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

wyczesany pisze:
McGyver pisze:Zastanawiam się czy była omawiana kiedykolwiek możliwość organizacji TF np. w różnych miastach Polski. Niektórzy uczestnicy forum, łącznie ze mną, pewnie nie mogą sobie pozwolić na tygodniowe urlopy i wyjazdy do Warszawy.
Dlaczego tygodniowe? TF to turniej jednodniowy.
Może niektórzy muszą się zaaklimatyzować, potrenować na turniejowych kortach itp. :wink:

Dla mnie bez różnicy gdzie i kiedy, jak zdrowie pozwoli to na pewno się zjawię :) . Dla mnie nawet lepsze byłoby weekendowe granie, miałbym pretekst do noclegu rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Tespis
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 11 mar 2014, 20:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Ja również byłem pierwszy raz. Generalnie mi się podobało. Pograłem turniejowo (nie za dużo, ale to już nie wina organizacji ;)), udało się również zagrać jednego seta i poodbijać treningowo. No i co jest również ważne, głodny nie wróciłem.
Szkoda tych kortów na zewnątrz, no ale to już pogoda trochę nie dopisała. Natomiast co do tych trawiastych co miały być a ich nie było, no cóż ja osobiście tego braku jakoś drastycznie nie odczułem. Natomiast, zakładam że za nie po prostu nie zapłaciliśmy. Czy powinno to obniżyć cenę wpisowego? Nie wiem, natomiast można zrobić czystą kalkulacją opłacalności/kosztów. Z mojego punktu widzenia:
- na korcie myślę że spędziłem jakieś 2h, czyli to jest jakieś 40*2/2=40pln, grałem tylko single.
- zjadłem 4 kiełbachy ;), czyli to jest jakieś 10*4=40 pln (tak tyle średnio kosztuje kiełbacha z grilla w Warszawie)
- przyszedłem na zorganizowany event (organizacja zajmuje czas i jestem w stanie zrozumieć że ktoś chce za to kasę, powiedzmy 500zl/28 zawodników = ~18pln
1. czyli sumując jedynie z naszego(gracza punktu widzenia) daje nam to równo 80pln (Ci co zjedli mniej mogą narzekać)
2. uwzględniają również koszty organizacyjne, daje nam to jakieś 98pln

Do tego pewnie trzeba jeszcze dodać niemierzalne korzyści, jak spotkanie z ludźmi, obserwacja gry innych. Co wydaje mi się największą wartością dodano takiego eventu.

Czy bym przyjechał jeszcze raz - tak.

Co bym poprawił:
- może trochę wiece parafialnych ogłoszeń bym dodał, żeby trochę zjednoczyć wszystkich, pokazać że ktoś na tym panuje, mam tu na myśli jakieś przywitanie (może było, trochę się spóźniłem), ogłoszenia rozpoczęcia losowania, start rozgrywek itp

Co do wsparcia organizacji turnieju, ja zawsze chętnie pomogę. Natomiast nie widziałem, aby gdziekolwiek pojawił się jakiś post z prośba o taką pomoc, oraz w czym można pomóc.

Podsumowując, myślę ze koszt 80pln jest OKa.
Tespis
Rakieta: Yonex RD Ti 80

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”