Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Misie tak mają. Wy oglądacie z rozdziawionymi japami biegnącego Vidzia, a ja spokojnie w tym czasie czyszczę pikniki... :lol:
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
march88
Nowy
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 5 maja 2007, 13:48

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Czy jest już oficjalny zwycięzca turnieju TF 2014 edycja wiosenna?
Mamy nowego mistrza?
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

march88 pisze:Czy jest już oficjalny zwycięzca turnieju TF 2014 edycja wiosenna?
Mamy nowego mistrza?
JCz. Brawo Mistrz!!! :::gd::: :::gd::: :::gd:::

Ze swojej strony bardzo dziękuję za kolejny udany turniej. Jutro postaram się coś naskrobać. Chwilowo nie mam siły. :wink:
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Dokładnie o 21:50 zawitałem z powrotem do domu. Dziękuję za zorganizowanie TF-a, a w szczególności TaKaN-owi i JCz za mecze turniejowe oraz Marcinowi_L, Vividowi i YOGItheBEAR-owi za świetnego towarzyskiego debla w pełnym wymiarze punktowym, skończonym o idealnej porze (2 minuty potem spadł rzęsisty deszcz). Dodatkowe podziękowania dla: Vivida za użyczenie rakiety oraz za techniczne porady, dla obsługujących zacnego grilla i dla kibicujących na moich meczach w trakcie turnieju.

Do września!
8:7 40:15
Awatar użytkownika
TaKaN
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 473
Rejestracja: 5 lut 2012, 18:34
Lokalizacja: Szczekociny/Częstochowa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Parę minut temu wróciłem do domu. :)

Fajnie było poznać wszystkich na żywo. :) Niestety udało się zagrać tylko jeden mecz. W dodatku jeden, szybki mecz. :( Cóż, życie. :P

Kolejnym razem na pewno nie ograniczę się tak czasowo i zostanę do końca.

Dzięki, do następnego. :)
"Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz"

Obrazek VCore 98D
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Towarzysko - rewelacja, kupa luda, coraz więcej znajomych. Wprawdzie "Czesio" chciał mnie wywieźć na Morelową do Starej Miłosnej, ale od czego jest dla Ojca Chrzestnego consigliere?
Szybki telefon do Yogiego i wszystko jasne.

Sportowo oczywiście jestem zadowolony bo zagrałem kilka ładnych piłek, do tego nie wylosowałem przeciwników spoza zasięgu, ale wiecie co się dzieje jak zaczynam punkty liczyć? rotfl
Dzięki dla Napalma za otwartą odważną grę i dla Piotra69 za pokazanie gdzie mam słabości.
Cóż, reszta pretensji do siebie za wynik. Kiedyś po wygranym meczu z ESPem powiedziałem, że nigdy nic nie wygra jak będzie robił po 2 duble na gema, ja dziś dubli nie robiłem, ale już księgowałem dla siebie gemy, w których miałem po 40-0 , a uzbierałbym tego trochę. Tak się nie wygra. Nie z ogranymi rywalami, którzy poprawili bardzo swoją grę jak Napalm.

Wszystkim dziękuję za spotkanie, jesieni nie obiecuję, bo jestem mocno zajęty, ale będę się starał.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

PitS pisze:Wszystkim dziękuję za spotkanie, jesieni nie obiecuję, bo jestem mocno zajęty, ale będę się starał.
Tu jak w robocie, nie masz wyboru, będziesz i tyle z dyskusji...
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

YOGItheBEAR pisze: Co ważne mam tu epokowe zdjęcie Vidziu w biegu. WordPressPhoto2014 murowane... ;)
Skrót czy grilla pod siatkę przenieśli?? W sumie na jedno wychodzi, i tak trzeba dopaść szybko... :wink:
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
Tespis
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 11 mar 2014, 20:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Mi też się podobało. Szkoda tylko tej pogody. Udało się pogadać z kilkoma osobami. Co do mojej gry, no to jeszcze trochę wody w Wiśle musi opłynąć ;). Trzeba grać na punkty, bo to inna bajka niż "pykanie".
Tespis
Rakieta: Yonex RD Ti 80
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Fotomontaż. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Ufff....ciężko było :] . Dopiero dotarłem, więc naskrobię coś jak się prześpię :] .
Dodam tylko, że fotomontaż Vividowy zrobiony został w naszym meczu ( chyba :D ), skubaniec hasał momentami jak sarenka rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Wszystkich którzy robili foty proszę o wysłanie ich na emalię: szymon@tenis.net.pl najlepiej z podpisem.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Wszyscy odsypiają, a ja jak zwykle ani zasnąć, ani pospać :/ . Nie lubię się męczyć, to negatywnie wpływa na moją senność rotfl .

Wczorajsze losowanie było moim skromnym zdaniem ukartowane przez łódzkie lobby :] . Zagrałem trzy mecze, wszystkie z panami z jednego samochodu rotfl . W sumie można powiedzieć, że każdy z nich miał do mnie pretensje - Vivid bo przegrałem, ZG bo wygrałem, a Piotr69 bo przegrałem po walce trochę Go męcząc skrótami rotfl . Tak czy inaczej wszystkie trzy mecze w super atmosferze, dzięki panowie za grę i pogaduszki :wink: :::gd::: .

Czekając na pocieszkę zagrałem dwa sympatyczne debelki, najpierw w parze z Jakuboto wygraliśmy po walce ze śmiechem z Basic-em i htb :twisted: . Później przeniosłem się kort dalej, żeby wspólnie z hohvarem ( że też chciało Mu się męczyć ze mną po tej samej stronie siatki :D ) odebrać lekcję pokory od TenisNetowej pary deblowej - czyli Clapton/HeadShot. To było niezapomniane przeżycie - z jednej strony świetny na siatce Clapton, z drugiej pewny na serwisie i mocny w grze w głębi pola HS. Dzięki wielkie, miło było dostać oklep od tak fajnie grających ludków :wink: . No i hohvar - szacunek, że dotrwałeś do końca, bo grałem jak noga :wink: :::gd::: .

Wielką przyjemność sprawiało mi oglądanie meczów innych. Oczywiście największe wrażenie zrobiła na mnie gra Georgii - pewna, mocna gra z obu stron, pewność w zagraniach z głębi i spokój przy siatce - dziewczyna jest niesamowita :::g'day::: . Jak jeszcze dodam, że jednym zdaniem potrafiła mnie zmobilizować w meczu z Piotrem69 do podjęcia walki przy stanie 0:3 - anioł, nie kobieta :wink: .

No i oczywiście TomPL - ten człowiek jest z innej planety. Nieważne z kim gra, przeciwko jakiemu stylowi gry, gra po prostu swoje i schodzi z kortu jako zwycięzca. Zatrzymał się dopiero na samym końcu, ale nie wiadomo jakby to było, gdyby mógł zagrać całkowicie wypoczęty :wink: . Absolutny szacunek za wyniki, jak i za serce do tej gry :) :::gd::: .

Mimo drobnych problemów pogodowych myślę, że było całkiem znośnie :wink: . Na szczęście do września nie jest wcale tak daleko, myk myk i już będzie kolejny TF :::yay::: .

Dzięki wszystkim i do zobaczenia :) .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Bardzo dziękuję Wszystkim. Miło było Was zobaczyć! :::yay:::

Turniej, mimo nienajlepszej pogody oraz ograniczonej ilości kortów do gry bardzo w porządku. Zagrałem dopiero po 16.00 ;), ale dzięki temu odpocząłem po porannym mastersowym meczu, a i pogadałem sobie z większością.

Kolejno grałem z Vidziem, Basiciem i TomemPL. Wszystkim trzem Panom bardzo dziękuję. Z Grzesiem pogadaliśmy, pograliśmy, było bardzo miło. Z Basiciem zagrałem już jak się mocno ściemniło (to mi nie pomaga). Mecz był bardzo zacięty. Krzysiek będzie narzekał na stracone szanse, ale należą mu się duże brawa za całość. Przed turniejem pisałem, że sprawi niejednej osobie kłopoty, ale nie sądziłem, że mnie ten zaszczyt trafi. :) Zmęczył mnie ten mecz bardzo.

Połówka z TomemPL to męka. :::gd::: Regularny i spokojny do bólu TomPL wykończył mnie fizycznie. Póki miałem siły jakoś się jeszcze trzymałem. W pewnym momencie wysiadły mi nogi. 4 dni tenisa, poranny mecz i wcześniejsze mecze w drabince dały o sobie znać.

Wielkie gratulacje dla TomaPL (super gra i turniej) oraz oczywiście dla Jacka ("Nowy" Mistrz!).

Dzisiaj gram o trzecie miejsce w Mastersie. Trzymajcie kciuki. :)

Jeszcze raz Wszystkim dziękuję i do września!
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Odp: Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Vivid pisze:Fotomontaż. :P
Nie. To jest "Pingwin marzący o zerwaniu się do łabędziego lotu"...
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Moje foty są już gotowe. Czekam na resztę. :)

"Prawdziwy Yoda oglądać mecz z zamkniętymi oczami potrafi"
SPOILER:
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

scudetto pisze:Ufff....ciężko było :] . Dopiero dotarłem, więc naskrobię coś jak się prześpię :] .
Dodam tylko, że fotomontaż Vividowy zrobiony został w naszym meczu ( chyba :D ), skubaniec hasał momentami jak sarenka rotfl .
Moja żona: Mówiłam, że schudł!
O_O
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Odp: Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

YOGItheBEAR pisze:
Vivid pisze:Fotomontaż. :P
Nie. To jest "Pingwin marzący o zerwaniu się do łabędziego lotu"...
Żebym ja Ci nie powiedział do/z czego Misio się zrywa :twisted: I nie ważne czy to zrozumiesz, ważne że Twoja Żona przeczyta, a potem to już ... rotfl

Niedzielny poranek ...
Był taki slogan reklamowy - "Ubranie to wyzwanie", zapomnieli dodać, "się" ... :D
Wstaliśmy, P69 zgłosił, że On czuje się świetnie. O_O
Popatrzyliśmy na siebie z ZG ...
Piotrek zrozumiał, że jeszcze jedno słowo, gest i będą bęcki. :twisted:
Rozsądek Go nie opuścił, poderwał się i szybko zasymulował skurcz. Był na tyle wiarygodny, że do planowanego rękoczynu nie doszło. rotfl

TF jak zawsze udany, nuda!!! :D
Niestety sernik nie dotarł, dramat. :(
Lechu67, który miał go dostarczyć, razem z Elfem w pakiecie ;), dotarł.
Tu też zanosiło się na rękoczyn ale uratowała Go Elf przysyłając mi SMS-a. Leszek usprawiedliwiony. ;)

Pogoda biorąc pod uwagę prognozy dopisała, pograliśmy nawet na kortach otwartych.

Na parkingu spotkaliśmy się z Yogim, obaj odziani w 3-paskowe mundurki. Trochę żal, że nie słynne 4 magiczne paski, ale cóż, jeszcze nie nasz czas ... :)

Spotkania:

1. Vivid vs. Scudetto
Jeżeli mam scharakteryzować mojego szacownego Rywala to nasuwa się jedno - MENDA!!! ;)
No nie chciał wygrać! :/
W efekcie ganialiśmy się pewnie ponad godzinę i trzeba było sprawę rozstrzygać w tie-breaku.
Bardzo sympatycznie nam się grało. :::gd:::
Duże brawa za szybkość w dochodzeniu do siatki, co Mu zostało do końca TF-u bo nawet w ostatnim meczu jaki grał z P69 też świetnie się "zbierał". Szacun. ;)
Gnębiłem Go skrótami i kilka razy szpetnie mnie przewiózł. To były na prawdę dobre skróty, ja już sobie odpuszczałem i nawet się nie ustawiałem a On dał radę dopaść piłkę i mnie skończyć. :::gd:::
Raz mnie tak przewiózł, że zgromadzona publika mnie wyśmiała, Buraki! rotfl

2. Vivid vs. Obi
Nie wiem, czy my więcej graliśmy czy gadaliśmy. rotfl
Dobrze, że Organizatorzy nie widzieli bo by nas obu skreczowali za blokowanie kortu. :D
Radek wygrał w pełni zasłużenie :::gd:::
Mnie cieszy progres w Jego grze. Gra szybciej, dokładniej i bardziej płasko.
Jedyne na co pozwolę sobie zwrócić uwagę to serwis. Też jest lepszy, bo precyzyjniejszy, ale kuleje rotacja. Jak się ktoś wstrzeli w return to będzie bolało.
To warto z Pio przepracować, taka moja kumpelska rada. ;)

3. Debel YOGItheBEAR/Vivid vs. Marcin_L/Wwojtek
Czyli fauna rzuciła wyzwanie homo sapiens sapiens. Albo jak to Misio ujął stanęli przeciwko sobie byli z przyszłymi, co miał na myśli niech wyjaśnia sam. :P
Ostatecznie "człowieki" nas oklepały. :::bd::
Ale jest na to wytłumaczenie. :::jezor:::
W końcu Wwojtek grał moją rakietą, to wszystko wyjaśnia. :D
Poza tym Marcin mnie zdeprymował, wsadziłem Mu ileś razy pod kolor serwis w linię, praktycznie w to samo miejsce, zaczął marudzić coś o robocopie rotfl Ten foch totalnie mnie zdeprymował.
Misia też "załatwili", zaczęli coś marudzić o dwururkach i odstrzale regulacyjnym pogłowie futerkowych.
No i piłki były ICH! :::jezor:::

Potem udaliśmy się na ponowną konsumpcję. Spożycie umilał nam Basic swoją grą. To znaczy myśmy nie widzieli, ale było słychać ... rotfl

Piłki, dla mnie dramat. :::bd:: :/
Miękkie nieloty. Takie coś to się dobrze nadaje na treningi dla dzieci lub dla starszych pań.
Do grania zdecydowania nie!

Po otrzymaniu informacji o przerżnięciu tytułu przez Barcelonę nie omieszkałem wysłać SMS-a do Garego, nie pamiętam, to chyba nie były wyrazy współczucia. rotfl
Gary tak się nim wzruszył, że natychmiast oddzwonił i powiedział, że właśnie goni autobus i jedzie, też byliśmy wzruszeni :). Przez cały TF Go wspominaliśmy.
Jak gramy u nas debla to jak jest P69 sprawa jest jasna, On serwuje pierwszy. Z Garym na TF-ie jest podobnie, jak jest to wiadomo z kogo łacha drzeć, a tak, łapanka ... rotfl
Gary dotarł w końcu, złapał rakietę, Babolata :/ , i poszedł grać z Rokforabe.
Nie omieszkaliśmy donieść JCz. :twisted:
Po krótkiej rozmowie z Jackiem stanęło na tym, że trzeba z Garego ściągnąć wpisowe, karnie 80 ... Euro. :)
Jacek poszedł Go zwindykować, a my do domu. ;)

Mały zaprezentował jakieś nowe trampki, chyba nie z Biedronki, miały 3 magiczne paski. Po wnikliwej obserwacji uznaliśmy, że to jednak Nike z autorskim paintjob-em Garego. rotfl

Drodzy parafianie, a teraz kończę to kazanie bo się spieszę na ... śniadanie (Świntuchy!). :D
PitS pisze:
scudetto pisze:Dodam tylko, że fotomontaż Vividowy zrobiony został w naszym meczu ( chyba :D ), skubaniec hasał momentami jak sarenka rotfl .
Moja żona: Mówiłam, że schudł!
O_O
Bo mnie lubi. :P
Ostatnio zmieniony 18 maja 2014, 10:11 przez Vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Witajcie wesoła gromadko tenisowych zakręconych. :D
Do domu na Warmię dotarliśmy grubo po północy (bo musieliśmy wracać przez jakieś Szczytno, gdzie żaden autobus ani pociąg nie zajeżdża ;) ), a po przyjeździe padłem na łóżko jak kawka i wyłączyłem się ze świata żywych. Ale już ożywam - muszę tylko zadzwonić do wyczesanego z prośbą o poradę, jak potraktować bolący nadgarstek. :]
Do maksimum wykorzystałem nieobecność kilku faworytów do podium oraz korzystne losowanie (Georgia i JCz w drugiej połówce). Z każdą rundą walka była co raz bardziej mordercza, a warunki (parność i ciemność) coraz trudniejsze. Ratowałem się napojem izotonicznym ze szwedzkich jagód (napój dopuszczony do użytku przez norweski związek narciarski) i kawą latte z klubowego automatu. Na Szefa nie znalazłem sposobu, a i skubaniec nie zna litości - tak się przyzwyczaił do Pucharu przechodniego. :]
Pogoda nie była nam straszna, nawet słońce udało się na jakiś czas przekonać do współpracy. Kiełbaski, żeberka i coś szaszłykopodobnego podniosły ciepłą atmosferę a koty robiły za hostessy. Wszyscy pokazali wielką ambicję, a niektórzy nawet więcej (Vivid!). I tylko szkoda że niektórzy musieli wcześniej uciekać i nawet zdjęcia grupowego nie zdołaliśmy zrobić... No i obiecanego sernika zabrakło... ;(
To do września. :D

PS. Szczególne brawa dla Atletico Madrid. ;-P :] :::gd:::

Poniżej drabinki turniejowe, ze znanymi mi wynikami.
Obrazek
Finaliści turnieju pocieszenie proszeni o uzupełnienie danych:
Obrazek
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Tom, jak Cię nie obić? Moja żona to zobaczyła to zaproponowała żebym zmienił dyscyplinę, na jakąś zespołową, jak będę tylko jeden na całą drużynę, to może mi się uda coś ugrać. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”