Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

Basic pisze:
TomPL pisze:Zgadza się, to był warszawiak! I na dodatek samozwańczy sędzia - myślę, że trzeba będzie powtórzyć te losowanie... :]
;( ;( ;( .
No spoko, spoko... To przecież nie twoja wina, że miałeś nie atestowaną monetę - wyniki losowań nie miały prawa być sprawiedliwe. :]

Przy okazji zagadka - jaką sytuację przedstawia poniższa scenka rodzajowa?
Obrazek
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

Basic rzucający miedziakami rotfl ?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

Jakuboto pisze:Basic rzucający miedziakami rotfl ?
Ale to kopiejki a nie ruble są! :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

Ja ze swojej strony mogę dodać, że różnych rzeczy można zapomnieć na turniej, ale nie buty!!!

Wczoraj jak zajrzałem na miejscu do bagażnika to zbladłem. Wstałem wcześnie rano i miałem szkolenie, ale to mnie nie tłumaczy!! Poczułem się jak ostatni debil i przedszkolak, a do tego moje stopy dziś wyglądają jakbym był uchodźcą z Syrii i przebiegł boso pustynię -> pęcherz na pęcherzu, do tego straszny ból kolan, kostek i mam zbite udo ... glebnąłęm się 3 razy. Buty oczywiście do wyrzucenia. :)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

TomPL pisze:No to jeszcze rozkładówka i można iść spać...
Obrazek
Jakoś dziwnie uśmiechnięci jesteście wszyscy :] . Czyżbyście już byli po przyjęciu środków przetrwania? :D Nawet Wuj Tom ma uśmiech na twarzy, to już wyjątkowo podejrzane rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

TomPL pisze:Przy okazji zagadka - jaką sytuację przedstawia poniższa scenka rodzajowa?
Obrazek
Gary przyszedł? rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

scudetto pisze:Jakoś dziwnie uśmiechnięci jesteście wszyscy :] . Czyżbyście już byli po przyjęciu środków przetrwania? :D Nawet Wuj Tom ma uśmiech na twarzy, to już wyjątkowo podejrzane rotfl .
Bo obok obiektywu stał ktoś z rakietą i piłką w ręku - uśmiech albo serwis rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
iamtheway
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 8 lip 2011, 17:30

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

Kolejny TF można uznać za udany. Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę, gratulacje dla Georgii, formuła turnieju się wyjątkowo sprawdziła. Może następnym razem spróbujemy w jakiś cieplejszy termin to i jakiś grill się skołuje. (Chociaż sernik również dał radę :::gd::: )

Szczególne podziękowania dla Georgii, Rokfora i Szumy za końcowego debla, gdzie słaniając się na nogach próbowaliśmy coś grać i nawet jakoś to wychodziło...

Teraz czas oczekiwań na singla w maju. :)
Awatar użytkownika
Georgia
Nowy
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 4 wrz 2013, 12:54

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

Ciao wszystkim!

Wielkie dzięki za rewelacyjny turniej deblowy, dla mnie szczególnie udany bo wygrany. :::yay:::

To dopiero mój drugi turniej w tym gronie, ale muszę przyznać, że towarzystwo wyśmienite i zabawa przednia.

Podziękowania dla TomPL za inicjatywę, Elf za rewelacyjny sernik, Basic'owi za doping, całej mojej grupie (Vivid, Rokforabe i Piotr69) za zacięte pojedynki i świetną grę oraz dla Iamtheway za godziny treningu poprzedzające turniej. A także dla całej 16 za udział. :::gd:::

Myślę, że deblowy TF powinien zagościć na stałe w kalendarzu, np. w maju czy sierpniu. Tak jak Vivid uważam, że formuła się sprawdziła. Proponuję też wygospodarowanie małej sumy na catering, gdyż 6 godzin wysiłku non-stop jest delikatnie męczące.

Ps. Rokforabe, chyba zbytnio nie ucierpiał w porównaniu do ostrzału jaki spotkał mnie w ostatniej fazie turniej. :]
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

Gratulacje Georgia!

PS. Chciałbym zauważyć, że na TFach "obowiązywał" kiedyś ciekawy zwyczaj (i dalej "obowiązuje")- ten, który przegrał z dziewczyną dostawaje sukienkę na awatar... do dzieła Panowie. (:]
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Georgia
Nowy
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 4 wrz 2013, 12:54

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

wyczesany pisze:Gratulacje Georgia!

PS. Chciałbym zauważyć, że na TFach "obowiązywał" kiedyś ciekawy zwyczaj (i dalej "obowiązuje")- ten, który przegrał z dziewczyną dostawaje sukienkę na awatar... do dzieła Panowie. (:]
Ale koniecznie w kolorze różowym. :angel:

Raz jeszcze dziękuję za wszystkie miłe słowa i komentarze. DZIĘKI!!!

Chyba będę się musiała odwdzięczyć i też coś upiec, ale nie wiem czy będzie takie pyszne jak sernik Elf. :)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

Georgia pisze:
wyczesany pisze:Gratulacje Georgia!

PS. Chciałbym zauważyć, że na TFach "obowiązywał" kiedyś ciekawy zwyczaj (i dalej "obowiązuje")- ten, który przegrał z dziewczyną dostawaje sukienkę na awatar... do dzieła Panowie. (:]
Ale koniecznie w kolorze różowym. :angel:
Innej możliwości nie ma. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

scudetto pisze:Jakoś dziwnie uśmiechnięci jesteście wszyscy :] . Czyżbyście już byli po przyjęciu środków przetrwania?
O ile wiem, sernik był bardzo smaczny, ale nie był nasączony przetrwalnikami. (:]
Vivid pisze:
TomPL pisze:Przy okazji zagadka - jaką sytuację przedstawia poniższa scenka rodzajowa?
Obrazek
Gary przyszedł? rotfl
Vidziu, wiem że żartujesz, bo wiesz, że właśnie w tym momencie decydowały się losy twego przydziału do grup finałowych. Wylosowałeś grupę bardziej rozrywkową i chyba tylko dlatego Basic przeżył. ;-P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

TomPL pisze:Vidziu, wiem że żartujesz, bo wiesz, że właśnie w tym momencie decydowały się losy twego przydziału do grup finałowych. Wylosowałeś grupę bardziej rozrywkową i chyba tylko dlatego Basic przeżył. ;-P
A czy ja to ukrywałem? :)
Byłem leserem, jestem leserem, i mam nadzieję kiedyś odejść w leserskim stanie. :P

To kolejna zagadka. :twisted:
Czy Elf pobije rekord Logiego w czasie oczekiwania na publikację fotek? rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

Jak wrócę z Twego, ekhm, pięknego miasta, to wgram. ;)
(czyli koło czwartku)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

Gratuluję świetnej zabawy i "zazdraszczam". :]

Tylko nie wiem czy Panowie są świadomi, że dali się wpuścić w maliny jak małolaty. Dziewczyny się dogadały, Elf zrobiła boskie danie (za sernik dałbym sie pokroić), Wy się rzuciliście na jedzonko, a Georgia spokojnie Was ograła. :D
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

Powiem więcej - z przyjemnością daliśmy się wpuścić w... sernik. I daliśmy się Georgii pokroić. :D
Elf pisze:Jak wrócę z Twego, ekhm, pięknego miasta, to wgram. ;)
(czyli koło czwartku)
Masz na myśli Wielki Czwartek? :]
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

Załapałem się na ostatni kęs tego sernika i muszę przyznać, że dobry sernik nie jest zły. :)

Cieszę się, że udało mi się zagrać w tak zacnym gronie. Żałuję, że nie udało mi się dłużej popatrzeć jak gra Georgia i jak to się stało, że jej tak dobrze poszło. (Widziałem za to jak Vivid w nią centralnie zasmeczował. :D )

Nie mam w zwyczaju grać debli, a już na takim poziomie to już baaardzo sporadycznie. O dziwo w każdym z 6 meczy była zacięta walka - jeśli chodzi o punktację oczywiście. Moja gra przy siatce pozostanie bez komentarza, próbowałem trafić w piłkę kilka razy, ale nawet jak już trafienie stawało się faktem, to nie był to wolej kończący ...

W sumie brakowało mi jakiegoś wspólnego browara, żeby sobie spokojnie przedyskutować sytuację geo-polityczną, czy coś w tym stylu. :)
Awatar użytkownika
Rokforabe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 156
Rejestracja: 25 cze 2012, 16:27

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

Dzięki wszystkim za grę i spotkanie na kolejnym TF-ie. Formuła sprawdziła się bardzo dobrze, a sam turniej przebiegał w ekspresowym tempie.

Gratulacje dla Georgii za świetną grę i zwycięstwo w turnieju. :::gd::: BTW nie chowam urazy za mały incydent przy piłce meczowej, ;-P kilka sesji u psychologa sportowego powinno wyeliminować odruch Pawłowa: piłka meczowa=ból. rotfl

Nigdy nie nie miałem okazji bardziej przypatrzeć się grze Vivida, wrażenie zrobiła na mnie jego gra przy siatce, wolej zacny :::gd:::

Podziękowania za grę dla Piotra69 z którym jak zwykle połączyło mnie losowanie (to już taka świecka tradycja) :wink: , tym razem przynajmniej raz zagraliśmy nie przeciwko sobie.

Podziękowania również dla Widgeta, Claptona i Złośliwego za zacięte mecze w drugiej fazie turnieju oraz dla IATW, Szumy i Georgii za debelka na sam koniec dnia.

Do zobaczenia na następnym TF-ie. :>
NTRP 4.5

TF 2014 - PROMO VIDEO -https://vimeo.com/94367085

Challenge: Regulamin Ranking
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

widget pisze:Załapałem się na ostatni kęs tego sernika i muszę przyznać, że dobry sernik nie jest zły. :)
Połączyć w jednym zdaniu opisującym maestrię kulinarną Elf dwa słowa oznaczające negację: nie i zły? Padam na kolana! :]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”