Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

Dawno się tak nie pośmiałem jak dzisiaj. Grupę eliminacyjną miałem mega rozrywkową. Los skojarzył mnie z Karjarem ... co oznacza wielki ubaw. ;) Potem obserowowałem grupę Vivid, Szuma, DWN i Karjar i śmiałem się razem z Nimi.

Niestety nie dostosowałem się poziomem do mojej drugiej grupy, za co przepraszam parnerów i przeciwników. Dobrze, że w ostatnim meczu w parze z TomemPL pokazałem, że coś tam jednak gram.

Dzięki wielkie Wszystkim za grę i spotkanie oraz za ... cudowny sernik pewnej Dobrej Duszy! :)

Oczywiście wielkie gratulacje dla Zwyciężczyni! :) :::gd:::
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

Cieszę się, że formuła się sprawdziła.

Nie mogłem być do końca, z kronikarskiego obowiązku podaję wyniki grup eliminacyjnych.

Grupy eliminacyjne

Iamtheway/Obiektyw - Złośliwy Gnom/Karjar 6/0
Iamtheway/Złośliwy Gnom - Obiektyw/Karjar 6/3
Iamtheway/Karjar - Obiektyw/Złośliwy Gnom 6/2

1. Iamtheway
2. Obiektyw
3. Karjar
4. Złośliwy Gnom

Wwojtek/Marcintenisozo - Dwn/Widget 6/3
Wwojtek/Dwn - Marcintenisozo/Widget 6/4
Wwojtek/Widget - Marcintenisozo/Dwn 6/4

1. Wwojtek
2. Marcintenisozo
3. Dwn
4. Widget

Georgia/Vivid - Rokforabe/Piotr69 6/2
Georgia/Rokforabe - Vivid/Piotr69 4/6
Georgia/Piotr69 - Vivid/Rokforabe 6/2

1. Georgia
2. Piotr69
3. Vivid
4. Rokforabe

Szuma/Pio - TomPL/Clapton 6/2
Szuma/TomPL - Pio/Clapton 6/2
Szuma/Clapton - Pio/TomPL 0/6

1. Pio
2. TomPL
3. Szuma
4. Clapton

Grupa mistrzowska (1-4)

1. Georgia
2. Pio
3. Iamtheway
4. Wwojtek

Proszę o uzupełnienie wyników fazy finałowej.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

Tak patrzę na wyniki Brata Zakonnego Szpitala Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie... :!Fight!: Co sprawiło, że TomPL został sklasyfikowany na 2. miejscu za Pio? Losowanie?

A tak w ogóle to gratuluję, Krzyżacki Dominatorze! Świetny występ! :!:brv:!: :!:brv:!: :!:brv:!:
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
Pio
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 9 mar 2013, 20:23
Lokalizacja: Wawa

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

Georgia/Pio - wwojtek/IMTW 6:0
Pio/wwojtek - Georgia/IMTW 2:6
Pio/IMTW - Georgia/wwojtek 7:6
marcintenisozo
Orator
Orator
Posty: 507
Rejestracja: 13 paź 2010, 08:27
Lokalizacja: Łódź

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

Dzięki wszystkim za grę. Miło było poznać. Oczywiście gratulacje dla Georgii. Pokazała, kto tu rządzi. I dziękuję za mega super sernik. :drool:
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

Dzięki ZG i trasie A2 jestem już od godziny w domu. Podziękowania dla wszystkich partnerów i partnerki. Formuła imprezy się sprawdziła, wszyscy się nagrali i o to chodziło. Georgia wygrała i dobrze, kobiety mi nie przeszkadzają a wręcz przeciwnie :!lkinmir!: :wink:. Jednak przebojem imprezy okazał się sernik, którego sprawczynią była Elf.
Największą presję za wynik czułem w parze z Georgią a najlepszy mecz rozegrałem w parze z Tomem Pl. W pozostałych nie grałem na swoim poziomie za co przepraszam partnerów i kibiców. Teraz czekanie na maj, to wcale nie tak długo :::yay::: .
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
marcintenisozo
Orator
Orator
Posty: 507
Rejestracja: 13 paź 2010, 08:27
Lokalizacja: Łódź

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

TomPl jest niesamowity. Nasz olsztyński McEnroe. :D
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

Wyniki fazy finałowej:

Grupa I (1-4)

Iamtheway/Wwojtek - Georgia/Pio 0/6
Iamtheway/Georgia - Wwojtek/Pio 6/2
Iamtheway/Pio - Georgia/Wwojtek 7/6

1. Georgia
2. Pio
3. Iamtheway
4. Wwojtek

Grupa II (5-8)

Obiektyw/Marcintenisozo - Piotr69/TomPL 4/6
Obiektyw/Piotr69 - Marcintenisozo/TomPL 1/6
Obiektyw/TomPL - Piotr69/Marcintenisozo 6/3

5. TomPL
6. Marcintenisozo
7. Piotr69
8. Obiektyw

Grupa III (9-12)

Karjar/Dwn - Vivid/Szuma 0/6
Karjar/Vivid - Dwn/Szuma 3/6
Karjar/Szuma - Vivid/Dwn 7/5

9. Szuma
10. Vivid
11. Dwn
12. Karjar

Grupa IV (13-16)

ZłośliwyGnom/Widget - Rokforabe/Clapton 7/6
ZłośliwyGnom/Rokforabe - Widget/Clapton 7/5
ZłośliwyGnom/Clapton - Rokforabe/Widget 4/6

13. Rokforabe
14. Widget
15. ZłośliwyGnom
16. Clapton


W przypadku gdzie był taki sam stosunek gemów u dwóch zawodników, decydował rzut monetą.
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

Szuma pisze:(...)W przypadku gdzie był taki sam stosunek gemów u dwóch zawodników, decydował rzut monetą.
No to jestem bardzo ciekaw kto tak Tomowi pięknie rzucił... ::!phi!::

:::cheese:::
marcintenisozo pisze:TomPl jest niesamowity. Nasz olsztyński McEnroe. :D
Awanturował się? No się nie dziwię! Pewnie jakiś warszawiak monetą rzucał! :lol:
Ostatnio zmieniony 11 sty 2014, 22:43 przez RoTTeN, łącznie zmieniany 1 raz.
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

RoTTeN pisze:
Szuma pisze:(...)W przypadku gdzie był taki sam stosunek gemów u dwóch zawodników, decydował rzut monetą.
No to jestem bardzo ciekaw kto tak Tomowi pięknie rzucił... ::!phi!::

:::cheese:::
Przyłączam się :tired: . Pewnie rzucali rublem transferowym :rolleyes:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

Bardzo dziękuję wszystkim za spotkanie. Zwłaszcza tym, dzięki, którym przegrałem mecze, które przegrałem. Cóż, formuła super, niestety, jak ktoś gra w debla tak świetnie, jak ja może być sfrustrowany grą partnerów. ;) Dziewczyny i chłopaki do następnego. Było zajefajnie.
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

Witam.

Jak zwykle przy okazji naszych TF było bardzo fajnie i miło. Sądzę, iż Deblowy Turniej Forumowiczów może na stałe wpisać się w nasz kalendarz rozgrywkowy. Formuła się sprawdziła, frekwencja dopisała, obiekt w porządku. :::gd:::

Do zobaczenia wkrótce!

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

RoTTeN pisze:
Szuma pisze:(...)W przypadku gdzie był taki sam stosunek gemów u dwóch zawodników, decydował rzut monetą.
No to jestem bardzo ciekaw kto tak Tomowi pięknie rzucił... ::!phi!::
:::cheese:::
marcintenisozo pisze:TomPl jest niesamowity. Nasz olsztyński McEnroe. :D
Awanturował się? No się nie dziwię! Pewnie jakiś warszawiak monetą rzucał! :lol:
Zgadza się, to był warszawiak! I na dodatek samozwańczy sędzia - myślę, że trzeba będzie powtórzyć te losowanie... :]

Frekwencja i formuła się sprawdziła na tyle, że w 6-tym spotkaniu bark odmawiał już serwowania a nogi wrosły w d... Ale było super!
Dziękuje wszystkim za wspólną zabawę, a przede wszystkim tym, którzy dali się zmotywować do lepszej, wygranej gry. :::gd::: Bardzo podobała mi się gra debiutanta wWojtka - widać, że czuje debla. A może dlatego, że też jest leworęczny. :wink:
No i oczywiście ten turniej nie miał by tak dobrego posmaku bez... Elfowego sernika! :::gd:::
Obrazek
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

W końcu zdjęcie sernika (:] .

Nie chwalcie się tak, bo coraz bardziej żałuję, że się nie zmusiłem. Następnym razem chociażby mi rękę urwało i tak będę obecny, choćby i dla towarzystwa. :D

Ale żeby nie było za miło - gdzie fotki turniejowe? :twisted:
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

Jeszcze drobna ściąga:
Obrazek
Losowanie:
Obrazek

Obrazek

Fotki turniejowe robił(a) Elf...
Ostatnio zmieniony 11 sty 2014, 23:33 przez TomPL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

Elf... kiedy będą fotki?

Żałuję, że nie mogłem być, sernik wygląda świetnie. :( Z drugiej strony przy Vidziu i tak bym się pewnie nie dorwał. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

No to jeszcze rozkładówka i można iść spać...
Obrazek
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

RoTTeN pisze:
Szuma pisze:(...)W przypadku gdzie był taki sam stosunek gemów u dwóch zawodników, decydował rzut monetą.
No to jestem bardzo ciekaw kto tak Tomowi pięknie rzucił... ::!phi!::
:::cheese::: Awanturował się? No się nie dziwię! Pewnie jakiś warszawiak monetą rzucał! :lol:
hohvar pisze:Przyłączam się :tired: . Pewnie rzucali rublem transferowym :rolleyes:
TomPL pisze:Zgadza się, to był warszawiak! I na dodatek samozwańczy sędzia - myślę, że trzeba będzie powtórzyć te losowanie... :]
;( ;( ;( .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

Serdecznie dziękuję za spotkanie, za wspólne odbijanie po tej i drugiej stronie siatki wszystkim wczorajszym współgraczom z obu grup (Widget, daliśmy radę!), równocześnie gratulując pierwszej trójce turnieju. :) Mam nadzieję, że w podobnym gronie spotkamy się w maju na kolejnych zmaganiach. Bardzo fajnie wyszło, formuła turnieju sprawdziła się znakomicie, także dziękuję za porcję sernika.
TomPL pisze:Bardzo podobała mi się gra debiutanta wWojtka - widać, że czuje debla. A może dlatego, że też jest leworęczny.
Bardzo dziękuję za miłe słowa. Dużo gram w debla z pięćdziesięciolatkami i sześćdziesięciolatkami (w tym z moim wspaniałym Tatą), którzy na deblu zjedli zęby, więc mogę się ogromnie dużo od nich nauczyć, głównie w kwestii taktyki i odpowiedniego ustawiania się na korcie.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - styczeń 2014 (SONDA!)

TF jak zawsze udany :::gd:::. Formuła też się sprawdziła co czuję dziś w nogach i ręce. To znaczy czuję znacząco mniej niż się spodziewałem :).
To akurat nie niespodzianka bo najbardziej wykańczają większe interwały czasowe gra-przerwa. Tu się grało siłą rozpędu ;).

Formuła imprezy wydatnie wspierała dość rozrywkowe podejście do współzawodnictwa.

W pierwszej rundzie trafiłem w Grupie na Georgię, Piotra69 i Rokforabe.
No kurde kumulacja! Nie dość że baba to jeszcze "Siekierezada" w pakiecie. rotfl
;)
P69 pokazał moc swojej siekiery, nawet ja obeznany z Jego zagrywkami od lat dałem się złowić na jednego asika.
Kasia też okazała się bardzo miłą i pogodną damą (choć nie do końca, ale o tym zaraz :twisted: ).
Zawsze mam problem z grą z kobietami bo ręka mi sama hamuje. Muszę się oswoić z niewiastą i dopiero kwalifikuję ją jako jajecznego po czym mogę normalnie grać rotfl.
Generalnie rozgrywki minęły nam w towarzyskiej atmosferze, poza jednym "zgrzytem".
Oczywiście winna była ... Kasia! rotfl
A taka niby miła i uśmiechnięta, no ...
Nasz wspólny mecz przeciwko Rokforabe/P69 Kasia zakończyła efektownym wolejem w ... klejnoty Rokforabe. rotfl
No tego się Chłopak nie spodziewał :), żeby zapolować w ostatniej piłce. O_O
Kobieca podłość, perfidia, a nawet perwersja nie zna granic! rotfl

Nie wiem jak graliśmy, ale po 2 spotkaniach miałem 2 wygrane na koncie. Nie byłem zachwycony bo tajemnicą nie jest, że ja towarzysko podchodzę do gry i nie bardzo mam ochotę "kopać" się z najlepszymi. Na moje szczęście ostatni mecz ułożył się tak, że wylądowałem początkowo na 2 miejscu. Co prawda wolałem zaszczytne trzecie ale cóż ...
Na szczęście P69 był trzeźwy i doliczył się, że Georgia, ja i On mamy po 2 wygrane mecze, Kasia ma więcej gemów a my tyle samo.
Zadecydował więc rzut monetą. Moneta była Basica, Basic też wykonał rzut.
Krzysiek wiedział, że jak nie wypadnie to co trzeba to spotkamy się na dogrywce na pięści w szatni. rotfl
Drżącą ręką posłała monetę w górę i wypadło ... nie wiem co, ale wynik uznaliśmy z P69 za korzystny dla nas obu. ;)

I w ten sposób trafiłem do grupy z Szumą, DWN i Karjarem.
Grupa była po pierwsze rozrywkowa. A po drugie tendencyjna, w końcu 2 Karoli, i jak tu wygrać? rotfl
Nie wiem nawet jakie były wyniki, nawet w gemach zbytnio nie liczyliśmy punktów i po chwili konsternacji ustalaliśmy autorytatywnie, że jest 30-30. :)
Mimo generalnie wesołej atmosfery nie obyło się bez kolejnego zgrzytu. :twisted:
To Szuma! :/
My z DWN i Karjarem podeszliśmy do rozgrywek i rywalizacji mocno skoncentrowani i profesjonalnie nastawieni. Nie ma zmiłuj i walczymy!
Niestety "szczaw" Szuma bezczelnie storpedował nasze szlachetne i uczciwe zamiary robiąc sobie z gry jaja. rotfl
Co za młodzież jakaś dziś, zero profesjonalizmu! :::bd::
A może zwyczajnie brakło mu pary i starał się to zatuszować? No ledwo chodził biedaczek.
Cherlawe dziś to młode pokolenie. rotfl
Nie pozostało nam nic innego jak się dostosować do Jego poziomu, w końcu nie będą "dziadki" jedynemu "kotu" obciachu robić. rotfl
W ten oto sposób w grę najbardziej zaangażowane były nasze ... aparaty mowy :)
A Obi siedział z boku na ławce i nam wtórował. :)
Dodatkowo mieliśmy jeszcze motywację w postaci sernika, trzeba było sprawnie rozgrywać spotkania i pilnować jedynego słusznego interesu czyli stolika z jedzeniem. :)
I w sumie na koniec taka uwaga - człowiek uczy się całe życie.
Gram w tenisa prawie 30 lat i dopiero teraz zobaczyłem, że można zagrać piłkę płasko i być przy siatce wcześniej niż ona O_O DWN - szacun Chłopie! rotfl

Oczywiście duże podziękowania dla Elf za super serniczek! :angel:

Z uwag ogólnych:

Trochę musiałem walczyć z rakietami, no cóż, wgram się, kwestia czasu.

Brakowało nam Garego, kilka osób chciało Mu posłać "koleżeńskiego" smecza między uszy. :twisted:

Oscillate to świetne buty i zdania nie zmienię, ale nie na takie rozgrywki jak TF. Niestety dają po stopach. :/ But typowo na mecz i do domu. ;)
Także trzeba się za Asicsy brać żeby było w czym pląsać :) na kolejnym TF-ie.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”