Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - edycja II

Właśnie, Logi, gdzie fotki?
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - edycja II

Marcin_L pisze:Właśnie, Logi, gdzie fotki?
Ależ jesteście niecierpliwi, wszak powiedziane jest "ostatni będą pierwszymi". ;)
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - edycja II

logigamer pisze: W moim słowniku 'niedługo' to dziś. rotfl Kwestia standaryzacji naszych słowników... :wink:
Tak tylko wklejam... rotfl ;)
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - edycja II

Rokforabe pisze:Wydaje mi się, że ranking po ostatnim TF, nie został jeszcze zaktualizowany, dobrze patrzę?
O, a już myślałem, że tylko ja tak mam... :rolleyes:
Pisałem na ten temat do różnych zielonych instancji (Ostatniej także) i nic :twisted: .
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - edycja II

Marcin_L pisze:Właśnie, Logi, gdzie fotki?
Powoli, powoli ale nadchodzą. :D
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - edycja II

logigamer pisze:
Marcin_L pisze:Właśnie, Logi, gdzie fotki?
Powoli, powoli ale nadchodzą. :D
No no, Logi prawie jak "Powrót Jedi" :wink: .
Obrazek Speed Graphene MP
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - edycja II

Mówiąc szczerze to temat tych fotek jest jak 5-cio krotnie odgrzewany schabowy... po prostu się już nie chce.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - edycja II

logigamer pisze:
Marcin_L pisze:Właśnie, Logi, gdzie fotki?
Powoli, powoli ale nadchodzą. :D
Logi, nie spiesz się. Już tyle czekamy, że nic się nie stanie jak minie kolejny miesiąc. Aż zacytuję klasyka: :)
„Klient: Panie kierowniku, ja już czekam cały miesiąc! Kierownik warsztatu: Pan siada, sekundę… Miesiąc, mówi pan?! Klient: Noo! Kierownik: No i już nieprawda, bo nie miesiąc, a 37 dni kalendarzowych. Klient: Więc już więcej! Kierownik: Więc już się pan mija z prawdą, prawda? Noo. 37 dni… no skoro pan tyle czeka, to może pan poczekać jeszcze jeden dzień. Klient: Ja mam czekać jeszcze jeden dzień, a ten pan dopiero…! Kierownik: Nie, chwileczkę, niech pan siada. Pan jest moim gościem na razie, ja mówię. Samochód tego pana przywieziono dzisiaj rano, 8 godzin temu. Czyli że dla niego jeden dzień czekania dłużej to jest 300 % więcej czasu. Klient: Ale… Kierownik: Jest czy nie jest? Klient: No jest. Kierownik: No, jest. A dla pana, skoro pan czekasz 37 dni, to jeden dzień więcej to będzie… yyy… No kochany, no jakby nie liczyć no… No jakby nie liczyć… To dla pana jeden dzień jest niecałe 3, dokładnie 2 koma 702. No to na stratę 2 koma 7 no, to jeszcze możemy sobie pozwolić, ale, żeby stracić 300 % czasu… ho, ho, kochany, co to, to nie – my na czas musimy patrzeć po gospodarsku!”
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - edycja II

Obiektyw pisze:(...)
Logi, nie spiesz się. Już tyle czekamy, że nic się nie stanie jak minie kolejny miesiąc. Aż zacytuję klasyka: :)
„Klient: Panie kierowniku, ja już czekam cały miesiąc!(...)
Tak, to jest pięęękna scena. :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Omo-JU08hXg[/youtube]
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Oj.. Chamstwo i drobnomięszczaństwo się nam tu wkrada... ;)
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
kris
Bywalec
Bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 16 wrz 2012, 16:58

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - edycja II

Tyle czasu minęło od turnieju że i tak nie poznalibyście siebie na zdjęciach. Radzę poczekać do następnego turnieju i zobaczyć się na żywo. ;-P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - edycja II

E tam, marudzicie. Ja tam jestem zadowolony z fotek wyczesa. :::gd:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re:

YOGItheBEAR pisze:Oj.. Chamstwo i drobnomięszczaństwo się nam tu wkrada... ;)
To po co wchodziłeś? rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - edycja II

Tak w ogóle to wiadomo w który weekend jest planowana pierwsza edycja TF 2014? Czy niecałe 4 miesiące od imprezy to jeszcze odległy czas ? :-)

A co do zdjęć ... ciekawe kogo wyretuszowanie zajmuje logiemu najwięcej czasu rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
iamtheway
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 8 lip 2011, 17:30

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - edycja II

Jakuboto pisze:Tak w ogóle to wiadomo w który weekend jest planowana pierwsza edycja TF 2014? Czy niecałe 4 miesiące od imprezy to jeszcze odległy czas ? :-)
Byle nie w pierwsze dwa weekendy maja. :?
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - edycja II

Pocieszę Cię, że pierwszy weekend majowy to na pewno nie będzie... nigdy nie był.
Mamy swoje rodziny, bliskich etc., a ten czas najczęściej jest organizowany razem, więc nie odrywamy Was w tym czasie.

Najczęściej TF'y majowe odbywały się w drugi lub trzeci weekend, ale jest stanowczo za wcześnie, aby już mówić o tym. :wink:

Najpewniej będzie jeden z 3-ech terminów: 10, 17 lub 24.
Oczywiście to są soboty, ze względów, które były dogłębnie omawiane. ;)
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - edycja II

Dzięki ED za informację :::gd::: .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - edycja II

Cześć, nazywam się Grzesiek, jestem nowy na forum i mam pytanie. Niestety nie przeczytałem regulaminu ani pierwszego posta w tym temacie, więc nie wiem, czy dobrze to pytanie umieszczam, ale najwyżej Władza Sowiecka przeniesie.

Jako że moje pytanie jest skomplikowane, pozwolę sobie na krótkie wprowadzenie. Byłem już 6 razy na korcie i moje NTRP to 5.5 (tylko dlatego że tak naprawdę grałem 5 razy, raz patrzyłem jak grają dwaj koledzy, za tą wizytę podniosłem sobie NTRP tylko o pół punktu, bo lepiej nie doszacować swoich umiejętności, niż je przecenić), ale jeszcze ze dwa tygodnie i będzie 7.0, czyli takie jak zawodowcy. Wypadałoby więc kupić jakąś zawodową rakietę (na razie gram Polonezem). Kolega, który mnie ogrywa (to znaczy raz mnie ograł, w pozostałych meczach był remis, bo przy stanie 0/6 0/5 udawałem kontuzję i schodziłem z kortu) gra rakietą Federera (pracował w hotelu, w którym zatrzymał się Federer i w czasie sprzątania jego pokoju przywłaszczył sobie jego rakietę), ale moja narzeczona nie lubi Szwajcarów i powiedziała, że jak kupię taką, jak ma Federer, to będzie nią odcedzała makaron. Drugi kolega ma bliskie związki z Hiszpanią (raz był tam na wakacjach) i poleca mi rakietę Nadala, ale tu boję się, że po kontakcie z taką rakietą nabiorę złych nawyków w życiu pozakortowym. Nie chciałbym, żeby w miejscach publicznych ręka sama latała mi do tyłka. Dlatego zastanawiam się nad Radicalem. Poleca mi ją 2 kolegów, którzy dodatkowo wydają się mieć ekspercką wiedzę na temat rakiet, bo czytają to forum. Ba, jeden prawie został uczestnikiem TF-a (grał na tych samych kortach, na których był TF, tylko dzień później), a drugi chciałby się udzielać na forum, ale nie może, bo z tego, co słyszałem, to wymagana jest polska klawiatura, a on ma amerykańską (firmy Dell). Ale to w sumie nieważne, ważne są rakiety. I tak w sumie jeszcze się waham z tym Radicalem, bo jej kolorystyka nie będzie mi pasowała do samochodu (jak już wyżej pisałem, mam Poloneza, w kolorze zielonym), a dodatkowo narzeczona postuluje, żebym kupił rakietę niemiecką, bo jej ulubiony piłkarz - Philipp Lahm - jest z Niemiec.. Żeby nie zanudzać przechodzę już do pytania, którego i tak każdy się pewnie domyśla:
SPOILER:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
marcintenisozo
Orator
Orator
Posty: 507
Rejestracja: 13 paź 2010, 08:27
Lokalizacja: Łódź

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - edycja II

Podobno film się naświetlił i d..a!
Ponieśliśmy niepowetowaną stratę.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - edycja II

Gary pisze:
SPOILER:
Kiedy będą zdjęcia z TF-a?
Grzesiu spokojnie, podobno zdjęcia z TF-a ed.1 2014 mają być w pierwszym półroczu tego roku :] .

Ps. O zdjęciach z wrześniowego to już większość z nas zapomniała rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”