Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

Wzorem tego tematu, założonego rok temu przez Marcina_L, niniejszy wątek ma na celu zebranie ewentualnych sposobów grania z poszczególnymi forumowiczami. Powinno to być szczególnie przydatne dla przyszłych TF-owych debiutantów.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

Na Basica wychodzić w kasku, bo jak torby nie skopie to już na bank rakietą ciśnie, można zarobić ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

Vivid pisze:Na Basica wychodzić w kasku, bo jak torby nie skopie to już na bank rakietą ciśnie, można zarobić ... rotfl
Vidzia trzeba do Mac'a zaprosić i mecz jest do przodu :).
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

Obiektyw pisze:
Vivid pisze:Na Basica wychodzić w kasku, bo jak torby nie skopie to już na bank rakietą ciśnie, można zarobić ... rotfl
Vidzia trzeba do Mac'a zaprosić i mecz jest do przodu :).
To zależy, bo jak przysknerzy przy kasie z zamówieniem to się mogę "zmobilizować" :twisted:.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

Mało zawału nie dostałem jak zobaczyłem, że Obi napisał coś w tym temacie. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

wyczesany pisze:Mało zawału nie dostałem jak zobaczyłem, że Obi napisał coś w tym temacie. ;)
:wink: Pary nie puszczę! :::whistle:::
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

Vivid pisze:Na Basica wychodzić w kasku, bo jak torby nie skopie to już na bank rakietą ciśnie, można zarobić ... rotfl
To był model 1.0, obecna wersja jest już wygładzona i opanowana.

Nasza "Oaza spokoju" ma się dobrze i jest niczym nie zmącona. :]
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

ED, oazą jest Basic, na razie zakamuflowaną :P, także nie naruszaj "praw autorskich" ;).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

Na Liona sposób jest prosty - wystarczy dopilnować, żeby grać z nim dopiero w finale. Wtedy zabraknie mu już koszulek oraz zapasowych nóg na zmianę i będzie musiał skreczować. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

ESP, V. - postawić obok kortu grill, koniecznie na stronie nawietrznej. Wystarczy.
El Diablo - wyjść na kort z rakietą i trafiać jakimkolwiek podaniem. Resztę załatwi przeciwnik.
Obiektyw, Gary, LD, Piotr69 - na BH i do siatki. I tak się nie wygra więc po co przedłużać własną agonię?
Mouila - skrytykować buty, zamiast strzelać winnerami strzeli focha.

rotfl
Jak sobie jeszcze coś przypomnę napiszę.
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

ESP pisze:ESP, V. - postawić obok kortu grill, koniecznie na stronie nawietrznej. Wystarczy.
El Diablo, Martinek - wyjść na kort z rakietą i trafiać jakimkolwiek podaniem. Resztę załatwi przeciwnik.
Obiektyw, Gary, LD, Piotr69 - na BH i do siatki. I tak się nie wygra więc po co przedłużać własną agonię?
Mouila - skrytykować buty, zamiast strzelać winnerami strzeli focha.
.
Mała korekta. :wink:
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

Hitman - nie wchodzić w dyskusję. Po prostu zamknij się i graj.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

Tak, teraz każdy będzie pisał jak to łatwo z nim wygrać, pojedzie potem człowiek na TFa z nadziejami, turniej skończy na drugim meczu, a w niedzielę z łóżka się nie podniesie... :P
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

Ja o wygrywaniu nie będę pisał, bo brak mi praktyki rotfl . Mogę ewentualnie udzielić porad w sprawie BPS. :wink:
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
lion_dragon
Weteran
Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 21 lut 2010, 11:02

Re: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

Gary pisze:Na Liona sposób jest prosty - wystarczy dopilnować, żeby grać z nim dopiero w finale. Wtedy zabraknie mu już koszulek oraz zapasowych nóg na zmianę i będzie musiał skreczować. :wink:
Widzę niecne knowania we "wrogim" obozie :). Samemu zastanawiałem się kiedy zwycięstwo z Garym przyniosłoby mi większą satysfakcję:
- czy wyeliminowanie rozstawionego z numerem jeden gracza, legendę forum, głównego kandydata do zwycięstwa (pod nieobecność JCZ) w pierwszej rundzie,
- czy też rozegranie z nim wspaniałego finału uwieńczonego sukcesem.

Długo się nad tym zastanawiałem i w sumie nie wiem :).

Biorąc pod uwagę "radochę" z niespodzianki w pierwszej rundzie byłoby miło, lecz biorąc pod uwagę obopólną satysfakcję z ewentualnego dojścia do finału to pewnie wolałbym postawić kropkę nad "i" w tym ostatnim meczu. Chociaż z trzeciej strony pewnie będzie już wtedy mniej ewentualnych kibiców, jeśli odbędzie się on późnym wieczorem po całym dniu grania.

Jeśli chodzi natomiast o taktykę na Garego to trzeba po prostu wygrzebać starego posta Vivida i dalej jeśli stosować się grzecznie do rad tam zawartych to już samograj będzie :).

Sam natomiast na TF przywiozę zapas z 30 koszulek, kilkudziesięciu metrów tapów, kilka kilogramów różnych wspomagających odżywek, ze 2 pary butów, z 6 par frotek na ręce, elektrostymulator do odnowy mięśni pomiędzy meczami, 5 kubków mleka czekoladowego (spożywanych po każdym wygranym meczu w nagrodę i w celu uzupełnienia glikogenu w mięśniach) i jeszcze trochę różnych dobroci tenisowych i nie tylko :).

PS. Gratuluję Gary osiągniętego półfinału :) !
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

lion_dragon pisze:Widzę niecne knowania we "wrogim" obozie :). Samemu zastanawiałem się kiedy zwycięstwo z Garym przyniosłoby mi większą satysfakcję:
- czy wyeliminowanie rozstawionego z numerem jeden gracza, legendę forum, głównego kandydata do zwycięstwa (pod nieobecność JCZ) w pierwszej rundzie
W drugiej, pomyśl o ludziach z pocieszki. :)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
lion_dragon
Weteran
Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 21 lut 2010, 11:02

Re: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

wyczesany pisze:
lion_dragon pisze:Widzę niecne knowania we "wrogim" obozie :). Samemu zastanawiałem się kiedy zwycięstwo z Garym przyniosłoby mi większą satysfakcję:
- czy wyeliminowanie rozstawionego z numerem jeden gracza, legendę forum, głównego kandydata do zwycięstwa (pod nieobecność JCZ) w pierwszej rundzie
W drugiej, pomyśl o ludziach z pocieszki. :)
Dobre :) !!
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

lion_dragon pisze:
wyczesany pisze:
lion_dragon pisze:Widzę niecne knowania we "wrogim" obozie :). Samemu zastanawiałem się kiedy zwycięstwo z Garym przyniosłoby mi większą satysfakcję:
- czy wyeliminowanie rozstawionego z numerem jeden gracza, legendę forum, głównego kandydata do zwycięstwa (pod nieobecność JCZ) w pierwszej rundzie
W drugiej, pomyśl o ludziach z pocieszki. :)
Dobre :) !!
Też mnie rozbawiło, ale tak naprawdę, to moja przegrana w pierwszej rundzie mogłaby być dla niektórych idealną szansą na ogranie mnie. Dawno temu, gdy zaczynałem grać w GPW(A) i często odpadałem w pierwszej rundzie - mobilizowałem się na pocieszki, żeby zagrać jak najwięcej meczów, bo to dobry sposób na poprawienie swojej gry. Obecnie, gdy przegram w turnieju głównym i wychodzę na pocieszkę, to zaczynam coś trenować, nie gram o wynik, bo czuję w podświadomości, że mnie już nie powinno być na korcie, już zostałem wyeliminowany.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

ESP pisze:ESP, V. - postawić obok kortu grill, koniecznie na stronie nawietrznej.
To ma być tenis, a nie "Gladiators" rotfl.
My jak bracia, ale przy misce to traci jednak znaczenie ... :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

Co do mnie, to proponuję wystawiać na smecza z pół metra, jak nie trafię, to mnie krew zaleje i macie 3 gemy spokoju :).
#NKrising

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”