Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

HeadShot pisze:Co do mnie, to proponuję wystawiać na smecza z pół metra, jak nie trafię, to mnie krew zaleje i macie 3 gemy spokoju :).
Gorzej jak trafisz. :wink: Na tyle, na ile Cię widziałem na GPW, to trzeba trzymać piłkę głęboko i przebijać, bo stracisz w końcu cierpliwość, a jak jeszcze zepsujesz jakąś wystawkę (np. tego smecz pół metra od siatki ;-P ), to rzeczywiście możesz się zagotować. No chyba że coś się zmieniło od czasu, gdy ostatnio byłeś na Grand Prix Warszawy.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

Gary pisze:Na tyle, na ile Cię widziałem na GPW, to trzeba trzymać piłkę głęboko i przebijać, bo stracisz w końcu cierpliwość ...
Dokładnie tak HS zapamiętałem :).
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

Obiektyw pisze:
Gary pisze:Na tyle, na ile Cię widziałem na GPW, to trzeba trzymać piłkę głęboko i przebijać, bo stracisz w końcu cierpliwość ...
Dokładnie tak HS zapamiętałem :).
Ale to dla Was nic nowego w taktyce. ;-P
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

basic pisze:Ale to dla Was nic nowego w taktyce. ;-P
:::gd::: rotfl
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

basic pisze:
Obiektyw pisze:
Gary pisze:Na tyle, na ile Cię widziałem na GPW, to trzeba trzymać piłkę głęboko i przebijać, bo stracisz w końcu cierpliwość ...
Dokładnie tak HS zapamiętałem :).
Ale to dla Was nic nowego w taktyce. ;-P
Tylko jest różnica, gdy gra się na przerzut, bo się w tym czuje najlepiej, a co innego, gdy dodatkowo jest to najlepsze na danego rywala. Z jednym gościem na DeSkach nie atakowałem nawet wystawek, bo wiedziałem, że to go mentalnie zniszczy - po prostu żelazna konsekwencja opłacała się w takim meczu bardziej niż jakiś winner. Z HS nie grałem, ale mam wrażenie, że mogłoby być podobnie.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

Osz wy dekonspiranci, będę z Wami rzeźbił, aż padnę :P.

Swoją drogą, granie regularnej, głębokiej piłki to w zasadzie klucz na zdecydowaną większość zawodników tenisie amatorskim, kwestia kto będzie tak potrafił przez cały mecz.
#NKrising
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

HeadShot pisze:(..)granie regularnej, głębokiej piłki to w zasadzie klucz na zdecydowaną większość zawodników tenisie amatorskim, kwestia kto będzie tak potrafił przez cały mecz.
Gary... :tired:

:D
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać

No w to oczywiście nie wątpię, pisałem ogólnie :).
#NKrising

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”