Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - I Edycja

HeadShot pisze:Tylko u mnie nic się nie zmieniło? O_O
Odśwież pamięć przeglądarki. :wink:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - I Edycja

Wyprzedziłem EDa w RWTF. :::yay:::
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - I Edycja

wyczesany pisze:Wyprzedziłem EDa w RWTF. :::yay:::
Też mi osiągnięcie. ::!phi!::

:wink:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - I Edycja

El Diablo pisze:Pierwszy raz przedstawicielki płci pięknej się zmierzyły.
Historyczna chwila. :hanky:
Też się prawie popłakałem, gdy dowiedziałem się, że zamiast stać przy garach będą grały mecz. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - I Edycja

Gary pisze:
El Diablo pisze:Pierwszy raz przedstawicielki płci pięknej się zmierzyły.
Historyczna chwila. :hanky:
Też się prawie popłakałem, gdy dowiedziałem się, że zamiast stać przy garach będą grały mecz. rotfl
Te łzy to z powodu tego, że w końcu sam się będziesz mógł do tych garów dorwać? rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - I Edycja

Nie, jako współczujący i empatyczny kolega z WS ubolewałem, że będziesz głodny na TF-ie. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - I Edycja

Gary pisze:Nie, jako współczujący i empatyczny kolega z WS ubolewałem, że będziesz głodny na TF-ie. rotfl
Gary, już Jerzy Urban mówił, że Władza się sama wyżywi :D.
No tak, rozgrzeszam Cię z niewiedzy, jak Uszaty to mówił to Ciebie jeszcze nie było na świecie ;).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - I Edycja

JCz pisze: KRÓLOWA TENIS NET * wydarzenie historyczne, inauguracja turnieju kobiecego.

Mouila - MagKor 6:2
Widzę, że zostało to wpisane do archiwum jako finał, prawie na równi z moim meczem z Jackiem (dobrze, że nasz jest jako pierwszy, jako szowinista nie zniósłbym odwrotnej kolejności rotfl ). :wink: No i w nagrodę Kasia dostała tytuł, o który grała jako rangę pod nickiem. Ja byłem za tym, żeby dać jej "Baba przy garach", ale zostałem przegłosowany. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - I Edycja

Jam ci to, nie chwaląc, uczynił. :D
A białogłowie, która wysoko dzierżąc sztandary poległa w owym boju, tytuł Księżniczki Tenis Net się przynależy.

A teraz co, mam iść do garów? :::yay:::
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - I Edycja

hokej pisze:A teraz co, mam iść do garów? :::yay:::
A co Ty taki wyrywny jesteś? Garemu już delegację wystawili :).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - I Edycja

hokej pisze:A białogłowie, która wysoko dzierżąc sztandary poległa w owym boju, tytuł Księżniczki Tenis Net się przynależy.

A teraz co, mam iść do garów? :::yay:::
Do mopa ;-P .
No to ładnie. Rozumiem, że mnie jako tej uczestniczącej w TFach tylko duchem i kibicującej z oddali zostanie tytuł Giermek lub Podczaszy? rotfl
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - I Edycja

Raczej Dama Dworu :!lkinmir!: .
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - I Edycja

Ania pisze:
hokej pisze:A białogłowie, która wysoko dzierżąc sztandary poległa w owym boju, tytuł Księżniczki Tenis Net się przynależy.

A teraz co, mam iść do garów? :::yay:::
Do mopa ;-P .
No to ładnie. Rozumiem, że mnie jako tej uczestniczącej w TFach tylko duchem i kibicującej z oddali zostanie tytuł Giermek lub Podczaszy? rotfl
Zaszczytny tytuł Ochmistrzyni wakuje, aczkolwiek bacz Waćpanna, z zapewnieniem wiktu i opierunku Rycerzom i Damom Dworu im towarzyszącym wiążący się. Takowoż wykluczający zdalnie-telepatyczne spełnianie tegoż. :]
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - I Edycja

hokej pisze:Zaszczytny tytuł Ochmistrzyni wakuje, aczkolwiek bacz Waćpanna, z zapewnieniem wiktu i opierunku Rycerzom i Damom Dworu im towarzyszącym wiążący się. Takowoż wykluczający zdalnie-telepatyczne spełnianie tegoż. :]
Hokej, przyznaję, że postarałeś się, ale bardziej podoba mi się jednak propozycja Piotra ;-).
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - I Edycja

I znowu lenistwo górą. :]
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - I Edycja

Ania pisze:
hokej pisze:A białogłowie, która wysoko dzierżąc sztandary poległa w owym boju, tytuł Księżniczki Tenis Net się przynależy.

A teraz co, mam iść do garów? :::yay:::
Do mopa ;-P .
No to ładnie. Rozumiem, że mnie jako tej uczestniczącej w TFach tylko duchem i kibicującej z oddali zostanie tytuł Giermek lub Podczaszy? rotfl
Wydawało mi się, że takie co z takich czy innych przyczyn padły i tylko duchem uczestniczą, to zwykle na zamkach jako Białe (lub w innych kolorach) Damy występują, ale może za dużo się jakichś "horrorów" typu "Wakacje z duchami" naoglądałem :wink: .
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - I Edycja

Stąpasz po cienkim lodzie. Brunhhilda to nie jest tytuł marzenie. :]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - I Edycja

Ale jaka zwiewna :wink: .
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - I Edycja

Nie wiem czy we właściwym miejscu dokonuje tego wpisu, ale coś mi nie pasuje z punktami.
Turniej główny to 5 gemów = 5pkt.
Pocieszka to 10 gemów = 5pkt.
Udział w TF =10 pkt.

Na liście mam 18pkt.
Czy może coś pomyliłem i źle liczę?
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2013 - I Edycja

pst pisze:Turniej główny to 5 gemów = 5pkt.
Przegrałeś 7/9 czy 5/9? Bo jak to drugie, to nie 5 gemów, tylko 3, wszak graliśmy od 2/2.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”