Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Jakby to była Mera, to Strefa Tenisa powinna nam sponsorować halę ;-). Przecież przy takiej ilości maniaków obroty by mieli x10 :] .
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

hokej pisze:Jakby to była Mera, to Strefa Tenisa powinna nam sponsorować halę ;-). Przecież przy takiej ilości maniaków obroty by mieli x10 :] .
Jest wśród nas kilku, którzy zapewniliby odpowiedni zysk Strefie :).
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Moim zdaniem nawierzchnie typu Teraflex odpadają - są za szybkie, żeby grać wchodząc z ulicy. To nie jest nawierzchnia na którą można wejść i grać, a już na pewno nie czerpać przyjemność z gry. Chyba, że się trochę pogra wcześniej celem przyzwyczajenia do szybkości nawierzchni. W Łodzi grałem na dwóch halach z taką nawierzchnią, jedna atomowo szybka (Hala AZS, jak grałem tam często [czyt. co najmniej raz w tygodniu] to szło się przyzwyczaić, ale z marszu grając na co dzień na mączce to można się zdrowo nawkurzać zanim cokolwiek zacznie wychodzić), druga (Nowa Gdynia) trochę bardziej cywilizowana, ale nadal mało przyjemna, a chyba jednak chodzi o czerpanie jakiejkolwiek przyjemności z gry niż tylko o sam fakt grania w tenisa, czy się mylę? :wink: Pomijam fakt, że mecz na takiej nawierzchni grany do 6 czy nawet 9 gemów może trwać nie dłużej niż 20 minut, w porywach 30. Macie tam jakiś Decoturf?
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Witam,
pomysł rozgrywania TF Edycja Zimowa jest ideologicznie słuszny. Sądzę iż powinniśmy go przedyskutować w trakcie najbliższego TF.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Z zimą jest niestety ten problem, że trudno przewidzieć stan dróg, co prawda zimy są teraz łaskawe ale już zdarzyło mi się jechać autostradą 60km/h i było to na granicy ryzyka.
Co do grania "z marszu" na twardych nawierzchniach, da się żyć, ja tak "z marszu" wchodzę na "ziemię" na wiosennym TFie. :D
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
iamtheway
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 8 lip 2011, 17:30

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Bardzo dobry pomysł. Z tym że czy to koniecznie musi być w Warszawie? Ja tam z chęcią bym pojechał gdzieś w Polskę. Na Kozanowskiej we Wrocku fajna hala była kiedyś, nie wiem czy jeszcze funkcjonuje.

Co do Tuana to dosyć zimno tam było w styczniu i oświetlenie nie najlepsze. Przynajmniej na hali, pod balonem było cieplej i jaśniej. :)
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Bardzo słuszna inicjatywa, tym bardziej że nie zawsze czas/okoliczności pozwalają, by zjawić się na jednej z dwóch edycji.

Jeśli chodzi o warszawskie kryte korty, to ciekawą opcją jest wspomniany Tuan. Klub dysponuje 6 kortami, z czego 3 znajdują się w hali, gdzie mecze można obserwować z trybun bądź przy stolikach kawiarnianych, więc aspekt integracyjny zapewniony.
Nawierzchnia też na plus - Novacrylic Soft, nie taka szybka i całkiem przyjemna dla stawów. To najbardziej komfortowa nawierzchnia twarda, na jakiej przyszło mi grać.

Wiadomo, grill w warunkach zimowych odpada, ale z powodzeniem można zorganizować skromny catering z przekąskami, co ma miejsce na wielu turniejach. No chyba, że kiełba stała się nieodłącznym elementem TF-ów i bez tego ani rusz. ;-P
daroos pisze:Macie tam jakiś Decoturf?
Mamy np. na Warszawiance, ale nie uważam, żeby to był dobry obiekt na zimowego TF-a. Budynek klubowy z szatniami jest znacznie oddalony od kortów, poza tym nie bardzo jest gdzie usiąść i pogawędzić.

Swoją drogą, coraz silniej na forum daje o sobie znać frakcja damska. Widziałam, że nawet kilka jest z Warszawy. Może w tym roku nie będę rodzynkiem?! ;-P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Jestem za :::gd::: , ale musi być ciepło i miejsce do pogadania. Z racji braku grilla dobrze by było aby w obiekcie lub pobliżu można było zjeść coś ciepłego. Problem to pogoda, która może wszystko przystopować, trzeba przewidzieć w UMOWIE możliwość w ekstremalnych warunkach odwołania imprezy bez kosztów chyba że "Warszawa" zrobi sobie wewnętrzny turniej w takich warunkach. :wink:
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

PIOTR69 pisze:Problem to pogoda, która może wszystko przystopować, trzeba przewidzieć w UMOWIE możliwość w ekstremalnych warunkach odwołania imprezy bez kosztów chyba że "Warszawa" zrobi sobie wewnętrzny turniej w takich warunkach. :wink:
Gdzie Ty mieszkasz, na Kamczatce? rotfl Bez paniki, w Polsce jest jak jest ale nie wiem jak musi być żebym nie dojechał. Po śniegu czy lodzie też się jeździ.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

ppeter pisze:Co do grania "z marszu" na twardych nawierzchniach, da się żyć, ja tak "z marszu" wchodzę na "ziemię" na wiosennym TFie. :D
Twarde nawierzchnie jak Decoturf - nie ma problemu. Ale Teraflex i to szybka/najszybsza jego odmiana to jest hardkor na który w postaci gry z marszu mogą sobie pozwolić tylko naprawdę wytrawni gracze. Niedawno graliśmy turniej akademicki na hali AZS w Łodzi i byli zawodnicy również byli pod dużym wrażeniem, że najdłuższa wymiana trwała 5 uderzeń i to dopiero w drugim secie! :D A my szare żuczki naprawdę nie możemy sobie pozwolić na takie ekstremum. Choć z drugiej strony taki turniej mógłby się zakończyć w 3h co pozwoliłoby obciąć koszty, a po turnieju, czyli od godziny 15 można by już iść na obiad i wieczorne rozmowy. :wink:
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Mouila pisze: Wiadomo, grill w warunkach zimowych odpada, ale z powodzeniem można zorganizować skromny catering z przekąskami, co ma miejsce na wielu turniejach. No chyba, że kiełba stała się nieodłącznym elementem TF-ów i bez tego ani rusz. ;-P
Mouila pisze:Swoją drogą, coraz silniej na forum daje o sobie znać frakcja damska. Widziałam, że nawet kilka jest z Warszawy. Może w tym roku nie będę rodzynkiem?! ;-P
I w ten sposób problem cateringu się rozwiąże - zagoni się baby do garów i będzie jedzenie. rotfl
widget pisze: Tam są takie trybuny, że można nawet bilety sprzedawać - wysoko mierzycie :D.
Ciekawe jaką cenę biletu dla Basica ustaliłby Piotr69 na mecz z Obim? rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Gary pisze:
widget pisze:Tam są takie trybuny, że można nawet bilety sprzedawać - wysoko mierzycie :D.
Ciekawe jaką cenę biletu dla Basica ustaliłby Piotr69 na mecz z Obim? rotfl
Spokojnie, Obi załatwiłby mi wejściówkę VIP'owską ;-P .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Do zimowego/letniego TFa jest jeszcze AWF w Warszawie. W lato 4 korty kryte na hali na mączce, w zimę w sumie 8 krytych kortów (2 singlowe)... Dość często bywam więc można dopytać...
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

logigamer pisze:Do zimowego/letniego TFa jest jeszcze AWF w Warszawie. W lato 4 korty kryte na hali na mączce, w zimę w sumie 8 krytych kortów (2 singlowe)... Dość często bywam więc można dopytać...
Grałem tam kilka razy w tym roku. Bardzo przyjemny obiekt.
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

logigamer pisze:Do zimowego/letniego TFa jest jeszcze AWF w Warszawie. W lato 4 korty kryte na hali na mączce, w zimę w sumie 8 krytych kortów (2 singlowe)... Dość często bywam więc można dopytać...
Wszystko fajnie, ale kiepsko grzeją. Nie wyobrażam sobie spędzenia tam całego dnia.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

napalm pisze:
logigamer pisze:Do zimowego/letniego TFa jest jeszcze AWF w Warszawie. W lato 4 korty kryte na hali na mączce, w zimę w sumie 8 krytych kortów (2 singlowe)... Dość często bywam więc można dopytać...
Wszystko fajnie, ale kiepsko grzeją. Nie wyobrażam sobie spędzenia tam całego dnia.
Myślę, że da się z nimi dogadać...
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Znają mnie tam, też ewentualnie mogę pogadać jeśli będzie jakaś decyzja.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

napalm pisze:Znają mnie tam, też ewentualnie mogę pogadać jeśli będzie jakaś decyzja.
Pójdziemy razem jeśli będzie potrzeba. :]
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

A może w sesji zimowej zrobić turniej deblowy, będzie więcej zabawy. :::yay::: :::yay:::
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

O! Wreszcie jakiś oryginalny i fajny pomysł. :::gd:::

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”