Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

iamtheway pisze:Bardzo dobry pomysł. Z tym że czy to koniecznie musi być w Warszawie? Ja tam z chęcią bym pojechał gdzieś w Polskę. Na Kozanowskiej we Wrocku fajna hala była kiedyś, nie wiem czy jeszcze funkcjonuje.

(...)
Istnieje, ma nawet fajną nawierzchnię - bardzo komfortowy dywan. Tylko zaplecze gastronomiczno-towarzyskie słabe i ciężko byłoby znaleźć miejsce na lożę szyderców :D .
Z obiektów wrocławskich - Redeco - nawierzchnia Novacrylic Soft, Matchpoint - nawierzchnia Rebound Ace Grand Slam oraz GEM - Decoturf, ale z tych pierwszych z końca XX wieku, więc szybki jak Kubica ;-).
Generalnie z dyskusji wyłania się obraz wymarzonego obiektu na zimową edycję:
  • hala stała
  • porządne ogrzewanie
  • zaplecze gastronomiczne i/lub bliskość adekwatnych sieci żywieniowych :D
  • trybuny lub galeria do stworzenia loży szyderców
  • nawierzchnia - mączka lub hard, ale nie z gatunku ekstremalnie szybkich
  • kawałek placu/baru do stworzenia centrum towarzyskiego
  • bonus w postaci miejsca na grilla :]
Lokalizacja myślę w wyłącznej gestii Władz, jasne, że olbrzymia większość uczestników jest ze stolicy, ale dla mnie to wsio ryba - może być wszędzie. Profesjonalni amatorzy celem wykonania profesjonalnej amatorskiej rozgrzewki i tak dojadą dzień wcześniej :D .
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

hokej pisze: Profesjonalni amatorzy celem wykonania profesjonalnej amatorskiej rozgrzewki i tak dojadą dzień wcześniej :D .
E, tacy to już podpadają pod "amatorskich profesjonalistów" raczej :wink: .
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

hokej pisze: Profesjonalni amatorzy celem wykonania profesjonalnej amatorskiej rozgrzewki i tak dojadą dzień wcześniej :D .
Może wystarczy podkręcić ogrzewanie w czasie jazdy z Wrocławia? :]
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

TomPL pisze:
hokej pisze: Profesjonalni amatorzy celem wykonania profesjonalnej amatorskiej rozgrzewki i tak dojadą dzień wcześniej :D .
Może wystarczy podkręcić ogrzewanie w czasie jazdy z Wrocławia? :]
Rozgrzewka, o której myślał Hokej w samochodzie podpada pod paragrafy kodeksu drogowego :wink: .
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Dokładnie, bo wtedy wesoły autobus jedzie, a taki to nie wiadomo gdzie i kiedy dotrze rotfl .
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Jak gram w niedzielę to obok gra debel trochę starszych panów. Gra ich 5-ciu i jest rotacja na korcie. Zawsze przy okazji sobie naleweczkę polewają w przerywnikach.
To my już też tak Hokej? ... O_O :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Vivid pisze:Jak gram w niedzielę to obok gra debel trochę starszych panów. Gra ich 5-ciu i jest rotacja na korcie. Zawsze przy okazji sobie naleweczkę polewają w przerywnikach.
To my już też tak Hokej? ... O_O :D
Z boku mojego kortu deblowego w Niedzielę, panowie mają wielki termos z pompką do browara i cztery szklanki. Wody w przerwach nie piją.
Że o wódeczce po meczu nie wspomnę.
Jest to bardzo integrujące, ale ten system nie toleruje abstynentów :D, a przecież na forum ma nie tolerować przejawów dyskryminacji.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

No ale przy grillu to bez napojów się nie może obyć. :]
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Vivid pisze:Jak gram w niedzielę to obok gra debel trochę starszych panów. Gra ich 5-ciu i jest rotacja na korcie. Zawsze przy okazji sobie naleweczkę polewają w przerywnikach.
To my już też tak Hokej? ... O_O :D
To chyba następny stopień wtajemniczenia rotfl .
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

To TF ma służyć grze i integracji czy integracji przez alkoholizowanie (się) ? rotfl

Tylko pamiętać, wersja oficjalna dla żon/konkubin/dziewczyn/itd.:
TF - turniej tenisowy forumowiczów TenisNET. :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RommeL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 200
Rejestracja: 23 cze 2011, 21:14
Lokalizacja: Lębork
Kontakt: Facebook

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Vivid pisze:Jak gram w niedzielę to obok gra debel trochę starszych panów. Gra ich 5-ciu i jest rotacja na korcie. Zawsze przy okazji sobie naleweczkę polewają w przerywnikach.
To my już też tak Hokej? ... O_O :D
Podobnie jak u nas starsi panowie na Sali, ale tam lecą 4-6 paki Żywca :D . Też lubię wypić piwo pomiędzy setami, ale to 1-2 maksymalnie. Dziadki nieraz mają problem z wsiadaniem do samochodów hehe.
NTRP 4.5?
HEAD Graphene XT Radical Pro
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Raz grałem na prośbę trenera na imprezie klubowej, pokazówkę - miały być 3 finały (różne kategorie wiekowe), ale jeden finalista się wysypał, więc żeby jeden kort nie stał pusty, zagrałem. A że na wejściu jakaś firma "wódczana" miała swój banner oraz hostessy rozdające kielonki z wódką, to wypiłem, wszak za darmo. ;-P Początek meczu był ciężki, rywal mocno grał, a ja miałem problem z refleksem. Ale w końcu wygrałem 7/5 6/2. Dodam, że rywal zamiast wody w przerwach pił piwo. ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
RommeL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 200
Rejestracja: 23 cze 2011, 21:14
Lokalizacja: Lębork
Kontakt: Facebook

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Szczerze mówiąc to w sezonie letnim też wolę wypić sobie piwo na korcie niż doić jakąś mineralkę :wink: . Ręka jest pewniejsza w czasie gry. rotfl
NTRP 4.5?
HEAD Graphene XT Radical Pro
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Szkoda, że nikt nie podjął mojego pomysłu o TF-ie deblowym. A rozwiązuje to wiele problemów. Mniejsza liczba potrzebnych kortów, aby grało w tym samym czasie tylu samo graczy co w meczach singlowych - czyli zmniejszamy koszty o połowę wynajmu kortów (wtedy nie musimy szukać obiektu z czterema kortami). Czas spotkania też krótszy, bo nie gramy na przewagi, czyli krótsze przerwy między kolejnymi meczami- mniej się wychładzamy. No i najważniejszy argument jest dużo zabawy co dla wielu uczestników naszych spotkań jest kluczowe w tych turniejach. Wnoszę to z debli, które grywałem na TF-ach. Grałem z różnymi partnerami i przeciw wielu deblom i za każdym razem wszyscy po skończonym secie mieli dobre humory. :::gd::: Przynajmniej tak mi się wydawało. :D
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Ja podjąłem :).
Do pomysłu dodam, że na takim deblowym TF-ie należałoby najpierw losowo dobrać pary, a potem już normalnie losować drabinkę. No i koniecznie dobrze zaopatrzony barek, bo bez tego debliści słabo grają ;-P.
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Ja również w pełni popieram pomysł deblowego turnieju, na zimę idealne rozwiązanie co wyłożył już Piotr. Losowanie par oczywiście, że losowe. :wink:
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Partnerzy muszą być dobierani losowo, bo kto inaczej chciałby ze mną grać? rotfl
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Przykro mi, ale Ojciec już zajęty. :) Poprzednio się nie udało, teraz nie odpuszczę. :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Aż miło, zrobił się ruch w interesie tzn. w temacie debla. :wink:
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Ja tam deblistą nie jestem (choć niedługo sparing międzygminny na wysokim szczeblu :wink: ), ale pomysł zimowego TF-a w formule deblowej wydaje mi się ciekawą odskocznią :::gd::: . Ważne są przede wszystkim aspekty integracyjno-towarzyskie, całe zamieszanie z losowaniem par, potencjalnie dużo gier, no i chyba niższe koszty. Imprezka mogłaby być przednia. Tyko co z punktami rankingowymi: byłaby chyba oddzielna dla debla?
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”