Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

scudetto pisze:Raczej byłbym zainteresowany, deblistą nie jestem, ale może znajdzie się jakiś masochista który zagra ze mną w parze :D .
Jak przyjedziesz i cię wylosuje, to nie będzie miał wyboru...
Wygląda to bardzo "lajcikowo" póki co, bo co prawda "normalny" TF też jest deklaratywnie przede wszystkim :::cytacik::: spotkaniem towarzyskim :::cytacik::: , to tu chyba powinien być tylko tenis, fun and rock`n roll :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

hohvar pisze:
scudetto pisze:Raczej byłbym zainteresowany, deblistą nie jestem, ale może znajdzie się jakiś masochista który zagra ze mną w parze :D .
Jak przyjedziesz i cię wylosuje, to nie będzie miał wyboru...
Wygląda to bardzo "lajcikowo" póki co, bo co prawda "normalny" TF też jest deklaratywnie przede wszystkim :::cytacik::: spotkaniem towarzyskim :::cytacik::: , to tu chyba powinien być tylko tenis, fun and rock`n roll :wink:
Te trzy kropki nie były potrzebne, aż tak słaby to chyba nie jestem (:] :wink: . Teraz będę czekał aż mnie wylosujesz rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TaKaN
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 473
Rejestracja: 5 lut 2012, 18:34
Lokalizacja: Szczekociny/Częstochowa

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Choć rzadko grywam deble chętnie bym się spotkał w końcu z szerszym gronem forumowiczów ;)
"Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz"

Obrazek VCore 98D
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

TaKaN pisze:Choć rzadko grywam deble chętnie bym się spotkał w końcu z szerszym gronem forumowiczów ;)
A na TF'ie czemu nie byłeś ? :P
Debel fajna rzecz... więcej miejsca do trafiania piłką rotfl . Jak by było w Warszawie to bym mógł wpaść :). A jak dalej to sprawa do przemyślenia ... bo jechać tylko po to żeby partnerowi grę popsuć to nie wiem czy dobra rzecz rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
TaKaN
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 473
Rejestracja: 5 lut 2012, 18:34
Lokalizacja: Szczekociny/Częstochowa

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Jakuboto pisze: A na TF'ie czemu nie byłeś ? :P
Wybierałem się dwa razy ale za każdym razem coś przeszkodziło. W maju już choćbym miał być zwolniony z pracy i wyrzucony ze szkoły muszę się pojawić. ;)
"Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz"

Obrazek VCore 98D
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Jakuboto pisze: ... bo jechać tylko po to żeby partnerowi grę popsuć to nie wiem czy dobra rzecz rotfl .
Jeśli zastosujemy zaproponowany przeze mnie system rozgrywek popsujesz grę nie jednemu a sześciu partnerom rotfl
Na Morelowej tylko trzy korty ceglaste, na sztucznych nie grałem, musieliby się wypowiedzieć ci co grali, czy one nadają się do naszych potrzeb. Jeśli tak, proponuję MTC jako obiekt najbardziej przyjazny forumowiczom z dotychczas przetestowanych.
Styczeń będzie ok, jak dla mnie nie musi to być sobota, niedziela też dobra (z wyłączeniem 12 i 26 stycznia kiedy gramy ligę), ale ten wybór podyktowany będzie oczywiście przez przyjezdnych oraz dostępność kortów.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Graliśmy z hohvarem, Piotrem69 i ESPem na sztucznej trawie. Nic jej nie brakowało wg mnie.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

napalm pisze:Graliśmy z hohvarem, Piotrem69 i ESPem na sztucznej trawie. Nic jej nie brakowało wg mnie.
Fakt, nawet "żarło" :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

napalm pisze:Graliśmy z hohvarem, Piotrem69 i ESPem na sztucznej trawie. Nic jej nie brakowało wg mnie.
Grałem z ESPem przeciw Marcinowi L wzmocnionemu miejscowym trenerem, grało się bardzo dziwnie, ale to chyba brak ogrania na tej nawierzchni, a nie wina podłoża.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Gary pisze:
napalm pisze:Graliśmy z hohvarem, Piotrem69 i ESPem na sztucznej trawie. Nic jej nie brakowało wg mnie.
Grałem z ESPem przeciw Marcinowi L wzmocnionemu miejscowym trenerem, grało się bardzo dziwnie, ale to chyba brak ogrania na tej nawierzchni, a nie wina podłoża.
Gram w 90% na mączce i jak wejdę na sztuczną trawę to zawsze jest tak samo, czyt. zawsze jestem w niedoczasie. Tu nie było inaczej.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Spotkanie o charakterze bardziej towarzyskim niż sportowym, więc można wziąć trzy korty ceglaste i jeden ze sztuczną trawą, na którym zagrałaby grupa złożona z tych uczestników, którzy zadeklarują chęć gry na tej nawierzchni.
W drugiej fazie turnieju wylądowaliby tam ci, którzy zajęli ostatnie miejsca w grupach. Za karę ;-P .
To najlepsze rozwiązanie na obiekcie MTC. W innym przypadku musielibyśmy szukać kortów, a w Warszawie odkąd GPW się rozpanoszyło coraz trudniej o odpowiadający naszym wymaganiom obiekt w weekend :wink:.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Ogólnie korty trawiaste w MTC nie są złe. Grałem na będących w dużo gorszym stanie, gdzie nawet można było sobie przez to krzywdę zrobić. Fakt wolę grać na mączce, ale jeśli chodzi o sztuczną trawę to tu nadaje się do gry :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Ja na Tf'ie trochę odbijałem na korcie trawiastym z HeadShot'em i grało się całkiem przyjemnie, największy plus to chyba taki, że jest równo i nie ma żadnych dołków jak to czasami na mączce się robi i na pewno jest szybciej na mączce, mi się podobało :) .

Nie mam pojęcia jeszcze jak będzie u mnie styczeń wyglądał, ale w związku z tym z deblem jeszcze gorzej u mnie niż z singlem, to pewnie raczej zajrzę czysto towarzysko jeśli będę miał wolny termin :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

JCz pisze:Spotkanie o charakterze bardziej towarzyskim niż sportowym, więc można wziąć trzy korty ceglaste i jeden ze sztuczną trawą, na którym zagrałaby grupa złożona z tych uczestników, którzy zadeklarują chęć gry na tej nawierzchni.
W drugiej fazie turnieju wylądowaliby tam ci, którzy zajęli ostatnie miejsca w grupach. Za karę ;-P .
To najlepsze rozwiązanie na obiekcie MTC. W innym przypadku musielibyśmy szukać kortów, a w Warszawie odkąd GPW się rozpanoszyło coraz trudniej o odpowiadający naszym wymaganiom obiekt w weekend :wink:.
Dlatego liczę na konstruktywne propozycje dotyczące także obiektów w okolicy Warszawy czy Łodzi. Pamiętam, że koledzy wcześniej proponowali kilka obiektów podwarszawskich, a silna deblowa Łódź też pewnie coś może wyszukać?
Co do opcji z jednym kortem innym niz pozostałe to widzę to jako ostateczną ostateczność. Poczekajmy co się znajdzie i ilu "pewnych" chętnych się zgłosi - może będzie tylko 12-tu i problem sie rozwiąże? A może będzie chętnych 20-tu (wątpię...) i trzeba będzie zmienić formułę...
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Nie widzę problemu z różnymi kortami, z powodów które wyłuszczył JCz. Debelki emerycko-towarzyskie, oto cel zjazdu. ;-)
Skoro się jednak zawiązała inicjatywa, byłoby fajnie, gdyby termin i miejsce zostały określone jednoznacznie. W końcu narty też mają swoje prawa... . :]

Nie wiem jak w Warszawie z halami, ale w tym terminie, przy porównywalnych stawkach byłaby to chyba lepsza opcja, niż balon. Chyba ża CB jest warunkiem sine qua non.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

hokej pisze:Skoro się jednak zawiązała inicjatywa, byłoby fajnie, gdyby termin i miejsce zostały określone jednoznacznie.
Ale trzeba po kolei - termin bardzo zależy od dostępności kortów a to też zależy od ilości potrzebnych kortów co wynika z liczby uczestników...

PS. Co to jest CB?
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

TomPL pisze:PS. Co to jest CB?
Zapewne Czerwone Badziewie, czyli mączka.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Ten sztuczny kort na MTC był OK, chwilę tam pograłem. Nawet dla kogoś przyspawanego od lat do mączki nie powinien stanowić jakiegoś wielkiego wyzwania.
Poza tym w debla to się gra przy siatce wolejem :P, więc co kogoś kozioł piłki obchodzi? ... rotfl

Ja się wstępnie na taką imprezę piszę, pod warunkiem soboty.
Jeżeli ma to być niedziela to raczej sobie daruję, a na pewno sobie daruję jeżeli w poniedziałek będę miał od rana zaplanowane jakieś istotniejsze spotkania czy coś bardziej konkretnego do roboty.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Wstępnie również chętnie bym przyjechał, najlepiej w jakąś sobotę, zwłaszcza jeśli będzie bliżej Nowego Roku niż lutego (z wiadomych przyczyn...). Choć wiadomo, na dziś zagwarantować za bardzo nie mogę.
Co do trawki na MTC - bardzo porządna, wydaje mi się, że nic więcej od kortu o takiej nawierzchni nie można wymagać.
#NKrising
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Ja też się piszę jeżeli to będzie sobota. :wink:
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”