Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Debel, hmmmmm, to ja wolę na browca pójść... Żeby mi jakiś JCz czy inny Vivid woleje psuł...? Tfu, jak mam mieć spiep....... woleja, to na własne konto. :P

NIE zgłaszam się. :)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

PIOTR69 pisze:Ja też się piszę jeżeli to będzie sobota. :wink:
HeadShot pisze:Wstępnie również chętnie bym przyjechał, najlepiej w jakąś sobotę, zwłaszcza jeśli będzie bliżej Nowego Roku niż lutego (z wiadomych przyczyn...). Choć wiadomo, na dziś zagwarantować za bardzo nie mogę.
Co do trawki na MTC - bardzo porządna, wydaje mi się, że nic więcej od kortu o takiej nawierzchni nie można wymagać.
Wstępne zgłoszenia zapisujemy tu:
viewtopic.php?f=161&t=14096&start=20#p275586
Marcin_L pisze:Debel, hmmmmm, to ja wolę na browca pójść... Żeby mi jakiś JCz czy inny Vivid woleje psuł...? Tfu, jak mam mieć spiep....... woleja, to na własne konto. :P
NIE zgłaszam się. :)
Brawa za szczerość! :D Ale co do browca... to powiedziałbym, że jedno nie przeszkadza drugiemu. :]
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Idealny termin! :::gd::: Wyjeżdżam wtedy na narty, więc mnie nie będzie w Warszawie. Dzięki temu nie będę musiał szukać wymówek, żeby uciec od debla lub męczyć się grając.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów - ile edycji w roku?

Gary pisze:Idealny termin! :::gd::: Wyjeżdżam wtedy na narty, więc mnie nie będzie w Warszawie. Dzięki temu nie będę musiał szukać wymówek, żeby uciec od debla lub męczyć się grając.
Dla mnie też, mojego partnera tenisowego do gry dopiero będę budował. rotfl
Nazwę go Golem! :] Tylko czy będzie podobny do Radka Stepanka? O_O
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”