Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: TF 2020

htb pisze: 23 maja 2020, 23:06 Dobrze gada. :) Tak patrząc na forum to nie wiem kto byłby chętny do występów na TF’ie z Warszawy. Może nasz kozak jeśli od żony przepustkę dostanie. :) Może Clapton i to chyba tyle, więc nawet nie wiem czy by się 5 osób zebrało. No i może jeszcze... Art. :)
Ja, jak zwykle bym zagrał, choć nie gram na co dzień. :) Tyle, że moja chęć gry ogranicza się do Warszawy, czego nie ukrywam/łem nigdy. ;)
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
kefas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 8 sie 2019, 08:58

Re: TF 2020

No i na czym stanęło? Czyżby TF 2020 umarł? w sumie wychodzi na to, że Warszawa, ewentualnie Łódź albo wcale. Mi tam nie przeszkadza, byle "ktoś" się podjął organizacji. :)
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: TF 2020

Tak na moje oko, to nie jest problemem organizacja, tylko brak chętnych w wystarczającej ilości żeby impreza miała sens.
Yonex fan
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2020

Obecnie sobie odpuszczam. Jeżeli jakiś w okresie późna jesień lub zima to do przemyślenia.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”