Awatar użytkownika
Sampras7
Nowy
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 1 maja 2012, 17:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Zakupy w Tennis Warehouse

Jestem zainteresowany zakupami w TW.

Jeżeli ktoś także będzie planował coś kupić to proszę o kontakt, zawsze w kilka osób koszty wyjdą mniejsze :).
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Zakupy w Tennis Warehouse

Sampras7 pisze:Jestem zainteresowany zakupami w TW.

Jeżeli ktoś także będzie planował coś kupić to proszę o kontakt, zawsze w kilka osób koszty wyjdą mniejsze :)
Czy ja wiem? Może się mylę, ale więcej osób = większy koszt opłaty za wysyłkę (od 42$ (?)) plus większa kwota całościowa (co wiąże się z opłatami celnymi) plus opłata za rozesłanie paczek po Polsce (koszty w sumie małe, ale trochę zachodu jest (oddzielne pakowanie, sprawdzanie która rzecz do której paczki, itp.)) plus wszelkie rozliczenia.
Jak dla mnie za dużo zachodu, ale ja z natury jestem leniwy. :wink:
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Zakupy w Tennis Warehouse

Większa i droższa paczka, faktycznie może prędzej trafić na cło.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Sampras7
Nowy
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 1 maja 2012, 17:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Zakupy w Tennis Warehouse

Bardziej chodziło mi o TW-Europe, w zasadzie to tylko bazową skórę od TW chcę więc 75Euro nie przekroczę ;).
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zakupy w Tennis Warehouse

Sampras7 pisze:Bardziej chodziło mi o TW-Europe, w zasadzie to tylko bazową skórę od TW chcę więc 75Euro nie przekroczę ;).
Od jakiegoś czasu jesteśmy w Unii Europejskiej... TU.
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zakupy w Tennis Warehouse

Planuję zamówić 2 x Tourna Grip Tour Pack Overgrip XL 30 Grip w cenie 30.49 $ za paczkę. Doliczając do tego koszty transportu równe 12,5$ wychodzi 73,39$. Czy ktoś ostatnio zamiawiał z TW USA podobny zestaw? Chodzi mi o ewentualne dodatkowe koszty związane z cłem. Doliczą mi coś do tego?
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Zakupy w Tennis Warehouse

Powinno przejść bez cła i VAT.
Miałem wiele paczek w tych okolicach i tak poniżej 75USD przychodziły bez dodatkowych opłat.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zakupy w Tennis Warehouse

Dzięki za info. W takim razie spróbuję.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
azjia
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 30 sie 2012, 16:07
Lokalizacja: Warszawa/Wrocław

Re: Zakupy w Tennis Warehouse

W Polsce na cle z USA zatrzymują przesyłki powyżej $150, zamawialem kilka i tylko jedna zostala oclona o wartości $235 a jak była za 125 już przychodziła bez cła.
Obrazek
Dunlop Biomimetic 500 Tour, MSV Focus Hex 1.18, Yonex Super Grap
NTRP 3.5 - 4,0
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Zakupy w Tennis Warehouse

Za takie paczki powinni Ci doliczyć VAT.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
kris
Bywalec
Bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 16 wrz 2012, 16:58

Re: Zakupy w Tennis Warehouse

Witam chciałem zamówić sobie owijki w TW. Gdy doszedłem do sposobu płatności wcisnąłłem płatność przez Pay Pal i wtedy wyskoczył mi komunikat: "For your order to be placed sucessfully you will be redirected back to the TW website upon completion of your Pay Pal payment. If you are not redirected back please contact us."

Naciskam ok i nic. Co z tym zrobić. Dziękuję z góry za pomoc. Kupuję w tym sklepie pierwszy raz.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Zakupy w Tennis Warehouse

Powinno Cię przekierować do nieco innej* strony gdzie możesz się zalogować na swoje konto PayPal. Czemu Cię nie przekierowuje? Nie wiem, mogę zgadywać, że przeglądarka blokuje przekierowywanie stron (na przykład). Ja używam Firefoxa ale zawsze przed płatnościami wyłączam niektóre zabezpieczenia typu NoScript czy Ghostery, które mogłyby w jakiś sposób namieszać.

Proponuję napisać im e-mail, chociaż nie jestem przekonany czy Ci pomogą.
Często jest to problem po stronie użytkownika, a jak pewnie sam wiesz korespondencyjna naprawa to... ;)

* - To jest takiej stronki gdzie jest zamówienie z nazwą sklepu i kwotą, a Ty musisz się tylko zalogować i potwierdzić płatność.

P.S.: Jeśli się nie mylę to OscaroGee niedawno składał zamówienie i ma niejako "świeższy" obraz jak te "okienka się zmieniają".
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
kris
Bywalec
Bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 16 wrz 2012, 16:58

Re: Zakupy w Tennis Warehouse

Problem prawdopodobnie tkwi w tym że próbowałem to zrobić z tabletu (komp chwilowo w naprawie) i może dlatego mnie nie przekierowywało. Za towar zapłaciłem kartą. Następnym razem spróbuję z kompa za pomocą Pay Pal może się uda.
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: Zakupy w Tennis Warehouse

Robiłem to parę dni temu, ale nie pamiętam tego dokładnie :).
Wydaje mi się, że żeby przekierowało Cię na stronę PayPal, to najpierw oczywiście wybierasz metodę płatności a potem klikasz na odnośnik, który wygląda jak link wklejony na stronę - "zapłać przez PayPal" (czy coś podobnego) i wówczas pojawia się strona logowania.
Ale powtarzam robiłem to dosyć "automatycznie" i teraz mogę coś zmyślać - w każdym razie działa to dobrze, szybko i zapłaciłem przez PayPal.
Awatar użytkownika
kris
Bywalec
Bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 16 wrz 2012, 16:58

Re: Zakupy w Tennis Warehouse

A nie trzeba wcześniej przed zakupami założyć jakiegoś konta gdzie trzeba podać dane banku i nr konta? Bo ja tylko zrobiłem zakupy wybrałem sposób płatności i kliknąłem płatność przez Pay Pal i wtedy pojawił mi się komunikat który zacytowałem w pierwszym poście ale żadnego przekierowania nie było.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Zakupy w Tennis Warehouse

kris pisze:A nie trzeba wcześniej przed zakupami założyć jakiegoś konta gdzie trzeba podać dane banku i nr konta?
Jeśli płacisz przez PayPala to nie. Ja nic takiego nigdy nie podawałem.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
kris
Bywalec
Bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 16 wrz 2012, 16:58

Re: Zakupy w Tennis Warehouse

El Diablo pisze:
kris pisze:A nie trzeba wcześniej przed zakupami założyć jakiegoś konta gdzie trzeba podać dane banku i nr konta?
Jeśli płacisz przez PayPala to nie. Ja nic takiego nigdy nie podawałem.
To pewnie wina tabletu żony, pewnie brakuje jakiegoś oprogramowania lub coś w tym stylu(choć w polskich sklepach internetowych działa bez zarzutu).
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Zakupy w Tennis Warehouse

Nie podpowiem Ci niestety co może być nie tak.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: Zakupy w Tennis Warehouse

kris pisze:A nie trzeba wcześniej przed zakupami założyć jakiegoś konta gdzie trzeba podać dane banku i nr konta? Bo ja tylko zrobiłem zakupy wybrałem sposób płatności i kliknąłem płatność przez Pay Pal i wtedy pojawił mi się komunikat który zacytowałem w pierwszym poście ale żadnego przekierowania nie było.
Ale konto na PayPal-u masz, ze "skojarzoną kartą" lub wpłaconymi środkami?
Awatar użytkownika
kris
Bywalec
Bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 16 wrz 2012, 16:58

Re: Zakupy w Tennis Warehouse

OscaroGee pisze:
kris pisze:A nie trzeba wcześniej przed zakupami założyć jakiegoś konta gdzie trzeba podać dane banku i nr konta? Bo ja tylko zrobiłem zakupy wybrałem sposób płatności i kliknąłem płatność przez Pay Pal i wtedy pojawił mi się komunikat który zacytowałem w pierwszym poście ale żadnego przekierowania nie było.
Ale konto na PayPal-u masz, ze "skojarzoną kartą" lub wpłaconymi środkami?
O_O Nie mam. No to chyba wiemy w czym problem. A gdzie to trzeba zrobić? Może jakiś link?

Edit #1:
Już wiem gdzie, dzięki.

Edit #2:
Konto założone. Nieźle jestem zakręcony co? :::yay:::

Wróć do „Zakupy - procedury, porady, problemy”