Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: Podrabiane rakiety na Allegro?

conni pisze:Mam pytanie a propos rakiet Heada. Chodzi mi o modele Youtek IG, ale nie tylko. Jak to jest z tymi hologramami na widełkach? Czy wszystkie oryginalne ramy posiadają hologramy? Zauważyłem, że ludzie sprzedają na Allegro używane rakiety Heada serii Youtek, które wyglądają na oryginalne, jednak nie mają hologramów...
Hologramy na rakietach Head'a z serii YT/IG mają to do siebie, że z biegiem czasu zaczynają odwarstwiać się od ramy aż do całkowitego odklejenia. Jeśli używana rama jest oryginałem ale nie posiada hologramu to najwyraźniej musiał on odpaść lub został odklejony przez właściciela.
4,5
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 13 paź 2012, 22:15

Re: Podrabiane rakiety na Allegro?

golp pisze:Hologramy na rakietach Head'a z serii YT/IG mają to do siebie, że z biegiem czasu zaczynają odwarstwiać się od ramy aż do całkowitego odklejenia. Jeśli używana rama jest oryginałem ale nie posiada hologramu to najwyraźniej musiał on odpaść lub został odklejony przez właściciela.
Potwierdzam -z mojego Youteka IG hologram też w 1/3 się odkleił (a grałem rakietą pół roku).. Dodatkowo bardzo szybko pękł, a właściwie rozsypał się plastik zabezpieczający szczyt głowy rakiety (nie wiem jak ten element się nazywa). Oczywiście nie rzucałem rakietą ani nią w nic nie uderzałem -awaria powstała podczas normalnej gry. Kolega, który "od zawsze" gra Headami stwierdził, że od serii IG taka przypadłość jest bardzo częsta -stało mu się tak z 2 Extremami..
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Podrabiane rakiety na Allegro?

4,5 pisze: Dodatkowo bardzo szybko pękł, a właściwie rozsypał się plastik zabezpieczający szczyt głowy rakiety (nie wiem jak ten element się nazywa).
Polecam: Anatomia Ramy
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
4,5
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 13 paź 2012, 22:15

Re: Podrabiane rakiety na Allegro?

El Diablo pisze:
4,5 pisze: Dodatkowo bardzo szybko pękł, a właściwie rozsypał się plastik zabezpieczający szczyt głowy rakiety (nie wiem jak ten element się nazywa).
Polecam: Anatomia Ramy
No i proszę -za to lubię to forum. Znów mam nową wiedzę: "Osłona główki (ang. bumperguard)" -bardzo szybko pęka w rakietach Head serii Youtek IG.
:wink:
Dzięki i pozdrawiam.
dżiok
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 13 paź 2013, 15:30

Re: Podrabiane rakiety na Allegro?

Witam.

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy rakieta z linka poniżej może być podróbką:
http://Allegro.pl/show_item.php?item=4857493644
NTRP 4.5 | Head IG Youtek Extreme 2.0 Pro
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: Podrabiane rakiety na Allegro?

Idzie lato więc uważajcie na wysyp azjatyckich podróbek. Sezon letni 2015 zaczynamy perełką z alledrogo:

http://Allegro.pl/rakieta-tenisowa-babo ... 78432.html

"Babolat PURE DRIVE GT MODEL 2014" :rolleyes: :::gd:::

"(BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA)" rotfl rotfl rotfl

"Lokalizacja: Chiny" :D :D :D
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Podrabiane rakiety na Allegro?

Akurat podrobili taką rakietę, że podróbka będzie lepsza od oryginału.

Babolat...
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Podrabiane rakiety na Allegro?

hitman pisze:Akurat podrobili taką rakietę, że podróbka będzie lepsza od oryginału.

Babolat...
rotfl :::gd::: :::gd:::
Idealna konkluzja.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Zakupy - procedury, porady, problemy”