Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Obsługa w Protenis

PitS pisze:Mądrość i doświadczenie podąża za wiekiem. Nawet jeśli nie robimy nic w tym kierunku. Uczyłeś się z podręcznika wchodzić na schody? A jednak z wiekiem i doświadczeniem Ci się udało?
To co opisujesz to umiejętności.
PitS pisze: Mnie, TadX-a, at-Clana, gato, Yogiego, JCz nic takiego o czym piszesz nie spotkało, może warto przyjrzeć się sobie, na razie to wy tu tworzycie enklawę niespełnionych.
Tj. tylko swobodna dyskusja, podobnie jak z naciągami, czy rakietami, różne odczucia :). Odnoszę wrażenie, że odbierasz personalnie krytykę Pana z Protenis (dziwne), jednocześnie oceniasz mnie, nic nie wiedząc o mnie nic ani nie będąc świadkiem sytuacji zakupowych. Wymieniłeś kolegów których nic takiego nie spotkało i chwalą sobie Protenis, szanuję to, i przyjmuję do wiadomości, ale ja nikogo nie próbuję rekrutować do enklawy, pozwól mi mieć odmienną opinię i oszczędź wycieczek osobistych proszę.
PitS pisze: Uczestnicy otrzymają piłki jak co roku od PROTENIS-u i on pewnie tym razem dostarczy rakiety do testów na turniej. Jak się do kogoś odwracać to na całego, prawda?
Jak wyżej napisałem - jedynie podzieliłem się własnymi wrażeniami i opinią, a jeśli ktoś uzna mnie za niezadowolonego malkontenta to proszę, i na pewno moje niezadowolenie to nie powód, żeby ograbiać ogół forumowy z piłeczek sponsora :D.

Przy okazji - co do testerów, to Protenis ma ich dostępnych kilka sztuk, na Blade 98 czekałem miesiąc, bez efektu - zawsze niedostępny. Jeśli ktoś jest z Wawy to polecam ten sklepik, gdzie kupiłem torbę, testery dostępne od ręki, bezpłatnie wypożyczają, mają ze 20sztuk, pod warunkiem, że testuje się je w grze na sąsiadujących kortach Pro-Play (pewnie mają jakiś deal z tymi kortami) i zwraca po grze.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obsługa w Protenis

Drac pisze:Jeśli ktoś jest z Wawy to polecam ten sklepik, gdzie kupiłem torbę, testery dostępne od ręki, bezpłatnie wypożyczają, mają ze 20sztuk, pod warunkiem, że testuje się je w grze na sąsiadujących kortach Pro-Play (pewnie mają jakiś deal z tymi kortami) i zwraca po grze.
To rodzinny interes. Ten sklep także mogę bez uwag polecić.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Obsługa w Protenis

Drac pisze:Odnoszę wrażenie, że odbierasz personalnie krytykę Pana z Protenis (dziwne), jednocześnie oceniasz mnie, nic nie wiedząc o mnie nic ani nie będąc świadkiem sytuacji zakupowych.
Oczywiście że traktuję personalnie, zwłaszcza gdy jeden człowiek o drugim pisze "osobnik". To już dużo mówi o autorze. Jak będziesz opisywał rytuał godowy u lwów to będzie właściwa forma.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Obsługa w Protenis

PitS pisze:
Drac pisze:Odnoszę wrażenie, że odbierasz personalnie krytykę Pana z Protenis (dziwne), jednocześnie oceniasz mnie, nic nie wiedząc o mnie nic ani nie będąc świadkiem sytuacji zakupowych.
Oczywiście że traktuję personalnie, zwłaszcza gdy jeden człowiek o drugim pisze "osobnik".
Masz rację, mnie poniosło i celowo użyłem uszczypliwości po tym jak zostałem wielokrotnie obsłużony w tym sklepie.
PitS pisze:
napalm pisze: Co do TF2010, jeśli tylko termin będzie odpowiedni, to oczywiście że się pojawię. W końcu z Warszawy mam niezbyt daleko, prawda ? No chyba że nie załapię się przez niewystarczającą ilość postów. :lol:
I nie uwierałoby ani trochę grać piłkami nieodpłatnie otrzymanymi od tego nieszanującego klienta protenisu, na którego właśnie publicznie wylałem pomyje?
I znów przytyk, aleś Ty niedobry :D... może starszy Pan potrzebowałby pomocnika :P
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Obsługa w Protenis

PitS pisze: Waszym zdaniem (Draca i Napalma) to gówniany sklep i jest w Wawie na pęczki lepszych.
Pudło! Sklep nie jest gówniany. Byłby, gdyby wszystko od A do Z było gów..., tzn. do bani. :lol: Asortyment ogromny, ceny zadowalające, a i nawet jest wyposażony w sensowną babkę i miłego wnuka starszego Pana, który czasami tam pomaga. :wink: Byłoby (jak dla MNIE :) ) zbyt idealnie, więc znalazło się najsłabsze ogniwo. Trudno. Będę żył z tym dalej, a jako człowiek nie przejmujący się po prostu pierdołami, góra za 5 minut zapomnę o tym całym temacie. :ziew: No chyba że znowu zostanę wywołany do tablicy.

A co do piłek na TF-ie. Nic mnie nie będzie uwierało, ponieważ nie ode mnie zależą układy pomiędzy organizatorami TF-u a sklepem. Wiadomo że ważnym celem jest organizacja turnieju przy jak najmniejszym nakładzie kosztów. Dla mnie nie byłoby problemu gdyby każdy miał przynieść własne, nowe piłki. Wiem że to abstrakcja. Żaden postulat oczywiście. Pojadę tam, żeby po prostu pograć w tenisa z ludźmi którzy tak samo jak ja traktują ten sport. Także mogę grać piłkami własnymi, Twoimi, ProTenis'u czy nawet wspomnianego wcześniej Prezydenta. rotfl
Ostatnio zmieniony 23 lis 2009, 23:37 przez napalm, łącznie zmieniany 1 raz.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Obsługa w Protenis

Drac pisze: I znów przytyk, aleś Ty niedobry :D... może starszy Pan potrzebowałby pomocnika :P
Pracuję u siebie, też mam grupę wiernych fanów rotfl

Hmmmm, Starsi panowie dwaj?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Obsługa w Protenis

PitS pisze:
Drac pisze: I znów przytyk, aleś Ty niedobry :D... może starszy Pan potrzebowałby pomocnika :P
Pracuję u siebie, też mam grupę wiernych fanów rotfl
Daj namiary, podjedziemy z napalmem zrobić inspekcję jakości obsługi klienta :D
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Obsługa w Protenis

Wszystko jest jawne, wystarczy zajrzeć gdzie trzeba. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Obsługa w Protenis

PitS pisze:Wszystko jest jawne, wystarczy zajrzeć gdzie trzeba. :D
Zupełnie wyleciałeś mi z głowy. Akurat jestem w trakcie remontu łazienki... :wink:
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Obsługa w Protenis

Aż chyba się wybiorę do tego sklepu i sprawdzę empirycznie, bo zaciekawiliście mnie. Jeśli facet jest taki, jak opisują to napalm i Drac, czyli ma "monopol na wiedzę", to znając mnie wszcząłbym z nim dyskusję. A jakby się okazało, że to beton nie do przekonania, to mam zawsze przy sobie odtwarzacz mp.3 i słuchawki... I dziwię się takiej zaciekłej obronie tego pana, bo każdy lubi co innego i odpowiada mu inny rodzaj obsługi. TadX lubi słuchać ludzi, więc sprawia mu przyjemność, gdy pojawia się ten pan, napalma denerwuje mentorowanie - jego sprawa, mnie pewnie też by denerwowało. Ja rozumiem, że TF-y wiele zawdzięczają sklepowi, bo dostarcza piłki za darmo, ale wmawianie komuś, że jego subiektywne wrażenia są złe, pachnie mi Orwellem. Zrozumcie, że każdy jest inny i to, co Wam pasuje, napalmowi, czy Dracowi może nie odpowiadać. Gust jest jak dziura w d...e - każdy ma swoje.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Obsługa w Protenis

Moim zdaniem prawda jak to ma w zwyczaju leży sobie grzecznie pośrodku... Starszy Pan lubi podyskutować i być autorytetem i nie lubi ignorowania. Staram się podchodzić do sprawy z otwartością (w miarę posiadanego czasu) i brać wszystko za dobrą monetę. Nigdy się nie zawiodłem. ;)
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Obsługa w Protenis

Gary pisze:I dziwię się takiej zaciekłej obronie tego pana, bo każdy lubi co innego i odpowiada mu inny rodzaj obsługi.
Masz trochę racji. Jechałem na wysokiej adrenalinie :wink: nie dlatego że bronię Protenisu, a jedynie zjeżyło mnie nazwanie kogoś "osobnikiem", co od razu ustawiło mnie na pozycji, oraz ustawianie własnych doświadczeń jako ogólnie obowiązujące.
Słowa bym nie rzekł na recenzję która by sugerowała, że ja mam takie doświadczenia a jak tam u was?
Może temperatura była niepotrzebnie zbyt wysoka.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Obsługa w Protenis

PitS pisze:Masz trochę racji. Jechałem na wysokiej adrenalinie :wink: nie dlatego że bronię Protenisu, a jedynie zjeżyło mnie nazwanie kogoś "osobnikiem", co od razu ustawiło mnie na pozycji, oraz ustawianie własnych doświadczeń jako ogólnie obowiązujące.
Słowa bym nie rzekł na recenzję która by sugerowała, że ja mam takie doświadczenia a jak tam u was?
Może temperatura była niepotrzebnie zbyt wysoka.
Skoro emocje już opadły, to ja też muszę się do czegoś przyznać.
Nie zagrałbym piłkami od Prezydenta... :wink: rotfl
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Obsługa w Protenis

napalm pisze:Skoro emocje już opadły, to ja też muszę się do czegoś przyznać.
Nie zagrałbym piłkami od Prezydenta... :wink: rotfl
Na szczęście nie ma takiego ryzyka. Prezydent i tenis to bezpieczny żart z gatunku primaaprilisowych, mało kto da się nabrać. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Obsługa w Protenis

PitS pisze:Na szczęście nie ma takiego ryzyka. Prezydent i tenis to bezpieczny żart z gatunku primaaprilisowych, mało kto da się nabrać. :D
Nie zagalopowałeś się? Chcesz, żeby Cię tak jak tego bezdomnego ścigali za śmianie się z Prezydenta? :) Wiesz, nie jesteś tak obstawiony przez BOR, żeby się śmiać, albo żeby mówić "spieprzaj dziadu". ;)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Obsługa w Protenis

Na moje usprawiedliwienie Wysoki Sądzie mogę tylko powiedzieć że to był śmiech przez łzy....
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Obsługa w Protenis

PitS pisze:Na moje usprawiedliwienie Wysoki Sądzie mogę tylko powiedzieć że to był śmiech przez łzy....
Winien nie winien, siedzieć powinien. :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Obsługa w Protenis

A czy to PitS-a wina, że Kwaczory na korcie w siatkówkę grają? To nie obraza, najwyżej profanacja ... kortu... :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Obsługa w Protenis

Hehe, żart się upolitycznił teraz, żebyśmy kolegami z celi nie zostali ;) Według prawa to nic nam nie grozi, jakbyśmy Tuskowi nawrzucali...
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: Obsługa w Protenis

Mnie ów starszy Pan również irytuje i w pewien sposób zraził mnie do tego sklepu. Miałam podobne sytuacje, które opisywał Drac.

Poza tym muszę dodać, że nie zawsze oferta internetowa zgadza się z tą w sklepie. Nie raz mi się zdarzyło, że nie było towaru, który był na stronie (nie było dopisku: towar wyprzedany), a na pytanie kiedy można się spodziewać dostawy dostałam lekceważącą odpowiedź: "A kto to wie..." i żebym wybrała sobie co innego, przecież taki duży wybór jest...

Kiedyś gdy nie było tłumika, który sobie wcześniej upatrzyłam starszy Pan zaczął mi wciskać na siłę takie tłumiki mówiąc: "Gorący tłumik dla gorącej dziewczyny" i spojrzał na mnie dwuznacznie... :? Może nic takiego, ale dla mnie to było dość niesmaczne i poczułam się wręcz jak na bazarze. Mi osobiście nie odpowiada taki sprzedawca, no ale kto co lubi.

Mimo wspomnianych przeze mnie zgrzytów, uważam że Protenis jest sklepem godnym polecenia. Ma naprawdę bogatą ofertę i dobre ceny. No tylko ta obsługa... :wink: Ja tam tylko wchodzę, biorę to czego potrzebuję, płacę i szybko stamtąd wychodzę. Nie mam ochoty czegokolwiek dotykać, oglądać...bo zaraz przybiega ten Pan i dręczy swoimi mało fortunnymi wypowiedziami.

Wróć do „Zakupy - procedury, porady, problemy”