Awatar użytkownika
I3
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 400
Rejestracja: 8 lis 2007, 22:50

Re: Obsługa w Protenis

Mouila pisze:"Gorący tłumik dla gorącej dziewczyny"
No to dawaj zdjęcie na forum. :D
"Niestety Szwajcar mógłby zatrudnić samego Boga i i tak z Nadalem na ziemi by nie wygrał. [...] Wiem, że ciężko się z tym pogodzić, że Federer nie wygra nigdy RG :twisted:." Pistol Pete
Awatar użytkownika
akademik
Początkujący
Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 2 sie 2006, 12:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obsługa w Protenis

I3 pisze:
Mouila pisze:"Gorący tłumik dla gorącej dziewczyny"
No to dawaj zdjęcie na forum. :D
Na zdjęcie Mouili musimy poczekać, ale myślę, że niedługo będzie zgarniać nagrody w turniejach amatorek i bez zdjęć z pucharami się nie obejdzie ;).

Co do obsługi w Protenisie, to trzeba przyznać, że jest fachowa, choć nie każdemu odpowiada traktowanie klienta jak laika ;). Wspominany starszy Pan to naprawdę dobry kiedyś gracz i trener, wielu z nas i dziś by ograł. Polecam sklep :).
[NTRP ~ 5.5, ITN4] czynny zawodnik atp, trener PZT i PTR
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Obsługa w Protenis

akademik pisze:Na zdjęcie Mouili musimy poczekać, ale myślę, że niedługo będzie zgarniać nagrody w turniejach amatorek i bez zdjęć z pucharami się nie obejdzie ;).
W takim razie nic tylko pogratulować!!!
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: Obsługa w Protenis

El Diablo pisze:
akademik pisze:Na zdjęcie Mouili musimy poczekać, ale myślę, że niedługo będzie zgarniać nagrody w turniejach amatorek i bez zdjęć z pucharami się nie obejdzie ;).
W takim razie nic tylko pogratulować!!!
Tylko że na razie nie ma czego :)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Obsługa w Protenis

Mouila pisze:
El Diablo pisze:
akademik pisze:Na zdjęcie Mouili musimy poczekać, ale myślę, że niedługo będzie zgarniać nagrody w turniejach amatorek i bez zdjęć z pucharami się nie obejdzie ;).
W takim razie nic tylko pogratulować!!!
Tylko że na razie nie ma czego :)
Jak to nie ma?! Powiedz to Barack'owi ;)
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Obsługa w Protenis

Mouila pisze:na pytanie kiedy można się spodziewać dostawy dostałam lekceważącą odpowiedź: "A kto to wie..." i żebym wybrała sobie co innego, przecież taki duży wybór jest...
Brzmi i pasuje do tego Pana.
Mouila pisze:Kiedyś gdy nie było tłumika, który sobie wcześniej upatrzyłam starszy Pan zaczął mi wciskać na siłę takie tłumiki mówiąc: "Gorący tłumik dla gorącej dziewczyny" i spojrzał na mnie dwuznacznie... :? Może nic takiego, ale dla mnie to było dość niesmaczne i poczułam się wręcz jak na bazarze. Mi osobiście nie odpowiada taki sprzedawca, no ale kto co lubi.
Tego typu komentarze to w jego stylu, jego obsługa klienta WG. MNIE (tylko moja opinia - PitS ;) ) przekracza wszelkie oczekiwania i wyobrażenia nawet najbardziej wybrednego klienta, niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;).
Mouila pisze:Ja tam tylko wchodzę, biorę to czego potrzebuję, płacę i szybko stamtąd wychodzę. Nie mam ochoty czegokolwiek dotykać, oglądać...bo zaraz przybiega ten Pan i dręczy swoimi mało fortunnymi wypowiedziami.
Ja dokładnie tak samo, przed wejściem do budki myślę o tym, żeby go nie było albo, żeby dopadł jakiegoś innego klienta ;).

A poza tym dziękuję Ci, za podzielnie się wrażeniami, bo poczułem się tu jak odmieniec i zacząłem się zastanawiać, czy może z moim odbiorem albo postrzeganiem rzeczywistości jest niedobrze, ale jednak można mieć inną opinię o obsłudze i tym Panu i nie tylko ja taką mam :)
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obsługa w Protenis

Mouila pisze: "A kto to wie..." i żebym wybrała sobie co innego, przecież taki duży wybór jest...
Ech moja pierwsza wycieczka do tego sklepu również tak się skończyła :wink:

Znalazłem na stronie produkt, dzwoniłem do sklepu, żeby potwierdzić czy jest. Starszy głos męski powiedział, że tak jest zapraszam... przyjeżdżam I właśnie Ten Starszy Pan zapytał się co potrzeba, no więc mówię o co chodzi, że dzwoniłem itd... i nagle "... A panie, tego to już dawno nie ma, przecież to stary model, a my mamy nowe..." no i żebym właśnie wybrał sobie coś innego... bo duży wybór :(

I faktem jest, że pokazywał mi nowe modele, grzecznie... ale jak powiedziałem mu, że w tej chwili to nie stać mnie na rakietę za 600zł, tym bardziej, że dopiero zaczynam, to gościu już total mnie zlał i poszedł :P

Następna wizyta była już lepsza... tylko był zonk przy zapłacie, bo policzył mi inną cenę... niż ta, która jest podana w necie... znaczy się po większej, dopiero jak powiedziałem, że na stronie mają inne ceny, to z głośnym wydechem i "łaskawym głosem"... to niech będzie.

P.S.:
Więc mam mieszane uczucia. Z jednej strony na pewno jest kompetentny od strony wiedzy... ale, niektóre jego zachowania hmmm... :::silencium:::
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Obsługa w Protenis

Bez urazy dla nikogo, ale ten Pan zdaje się być typowym stereotypowym "Warszawskim cwaniaczkiem" :::silencium:::
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Obsługa w Protenis

W końcu nie od dziś wiadomo, że "Nie znajdziesz cwaniaka nad warszawiaka." :P
I bez stereotypowych zapatrywań na moje miasto, proszę, bo będę zmuszony jakąś ripostę o Łodzi wysmażyć. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Obsługa w Protenis

Gary pisze:I bez stereotypowych zapatrywań na moje miasto, proszę, bo będę zmuszony jakąś ripostę o Łodzi wysmażyć. :wink:
Jeśli tylko znajdziesz adekwatny przykład to nie widzę problemu :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Obsługa w Protenis

Ech, Panowie, a ilu jest w Warszawie prawdziwych warszwiaków? 20%? ....
Przecież to miasto to jeden wielki zbitek naleciałości ze wszystkich województw.
I ci co tam są najkrócej są najbardziej "warszawscy", coś jak "amerykanie" na Green Point-cie w NY czy tzw. "Jackowie" w Chicago rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Obsługa w Protenis

Vivid pisze:Ech, Panowie, a ilu jest w Warszawie prawdziwych warszwiaków? 20%? ....
No niestety masz rację: teraz większość stanowią tak zwani "true warszawiacy"*. Ludzie, którzy na weekend wyjeżdżają do domów na wieś i wracają z kurami lub jajkami, wielcy miastowi, którzy spytani skad są mówią dumnie: "z Warszawy!". A zapytani z której dzielnicy mówią: A tak dokładnie to z Łomianek/Łomży/Sochaczewa/Nieporętu/Płocka. I tak jak zauważyłeś, oni są najbardziej "warszawscy". Szkoda tylko, że jeszcze 3-5 lat wcześniej mieszkali zupełnie w innym miejscu.

@Daroos - riposta o Łodzi niewątpliwie nastąpi, niech no ja skończę pracę, bo tu mam pewne strony poblokowane. :twisted:

*true - (ang) prawdziwy
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obsługa w Protenis

Gary pisze:... Ludzie, którzy na weekend wyjeżdżają do domów na wieś i wracają z kurami lub jajkami, wielcy miastowi, którzy spytani skad są mówią dumnie: "z Warszawy!". A zapytani z której dzielnicy mówią: A tak dokładnie to z Łomianek/Łomży/Sochaczewa/Nieporętu/Płocka.
Gary, zwróciłeś uwagę jak dużo ich przyjeżdża z Łodzi rotfl
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obsługa w Protenis

W końcu Łódź to prawie jak dzielnica Warszawy :) Z niektórych warszawskich dzielnic nieraz jedzie się dłużej do centrum niż z Łodzi :(
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Obsługa w Protenis

Mieszkających w Warszawie Łodzian raczej nie jest wcale tak wielu, raczej zdecydowanie więcej jest Łodzian dojeżdżających po prostu do pracy do Warszawy, tak samo Warszawiaków dojeżdżających do Łodzi.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Obsługa w Protenis

htb pisze:W końcu Łódź to prawie jak dzielnica Warszawy :)
Synu, zaprawdę powiadam Ci - błądzisz. Łódź jest koło Zgierza (inaczej Zgerza :P). Każdy Zgierzanin Ci to powie, google do niedawna też :)
Pała z geografii! rotfl

A wracając do Warszawy - i właśnie tacy "warszawiacy" skutecznie budują prawdziwym warszawiakom opinię ćwoków, przygłupów i bufonów. W sumie szkoda bo w tym mieście żyje sporo fajnych ludzi, choćby takich co i tu bywają (Obiektyw, Akademik, Clapton, Gary, ESP, JCz, YtB (no Ten to podróbka z Piaseczna rotfl ) itd. ).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obsługa w Protenis

No właśnie, to ja też się dopiszę, że jestem z Warszawy...od urodzenia :P . I fakt faktem jest tak jak piszecie.
Tyle, że my tu gadu o starszym Panu co to tworzy różne odczucia i nawet jeśli jest cwaniakiem :wink:
A target osób, o których tu jest mowa, przyjezdni, dojezdni itd... :wink: to raczej osoby w wieku ok.30-tu i 40-tu kilku lat.
Niestety prawdą jest, że jak jadą gdzieś na wakacje, urlopy itd...to strasznie się wożą, że oni to są z Wawy i że im wszystko wolno...no i robią burdel na kółkach... i w ten cudowny sposób Warszawa jest nie lubiana, bo niby buraki i inne skur... :discon:
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Obsługa w Protenis

Tak to jest, powiesz, że jesteś z miasta X, luz. Powiesz że z Warszawy, cisza i porozumiewawcze spojrzenia ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obsługa w Protenis

Dokładnie tak, dlatego, jak gdzieś jadę, to na początku nigdy nie mówie, że jestem z Wawy :wink: , dopiero po jakimś czasie. Na początku jest wkurzenie, że dlaczego ściemniałem, więc wtedy się pytam... A jak byście zareagowali jakbym od razu powiedział, że z Wawy? I wtedy generalnie przyznają, że byłoby kiepsko. :(
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Hesus
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 103
Rejestracja: 15 maja 2009, 14:39
Lokalizacja: Szczecin

Re: Obsługa w Protenis

Gdzie ja to słyszałem..., że na forach, czatach czy gdziekolwiek w necie Warszawiacy mają tendencje do nie podawania skąd właśnie są skoro wiadomo, że z default city*.
Kiedy przyjechałem do stolycy na egzaminy jakieś naście lat temu to pierwsze uderzające wrażenie było,jak tu brudno, drugie.... ile tu pięknych kobiet. :wink:
Potem bywałem regularnie co 2 miesiące przez tydzień i bardzo polubiłem to miasto. Tak wiele się tu dzieje... . Jedyny, nierozwiązany problem, który napotkałem to brak nocnych sklepów z mlekiem. :)
Co do tematu obsługi w sklepach to... taka luźna impresja, jeśli wchodzisz do sklepu i całym swoim jestestwem pokazujesz, że szukasz, ale nie wiesz czego, nie znasz się i oczekujesz pomocy to istnieje duża szansa, że sprzedawca będzie chciał sprawić, żebyś wyszedł zadowolony czyli z towarem, którego tak naprawdę szukałeś i nic w tym złego. :)
*[eng.]domyślne miasto
Ostatnio zmieniony 3 gru 2009, 13:00 przez Hesus, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nikt nie jest nieśmiertelny.Odwagi!"

Wróć do „Zakupy - procedury, porady, problemy”