Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Obsługa w Protenis

Lemmy pisze:Ale ma klimat otwierania paczki. Magia. Jak w Wigilię ;-P
A to swoją drogą, oczekiwanie na paczkę i otwieranie jej, czekając aż się ukaże zamówiona rzecz też ma swój urok :P. Ale mniejszy niż zakupy w sklepie ;D.
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Obsługa w Protenis

Zamówiłem sobie 2 naciągi w Protenis, telefon - nie mają jednego z nich. Mam nadzieję, że pozwolą mi wybrać inny... I nie będę musiał dopłacać złotówki, bo kosztuje właśnie zeta więcej niż ten, co pierwotnie zamówiłem...
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Obsługa w Protenis

Ode mnie wielki plus dla Protenis'a. Zamówiłem taśmę ochronną, wysłali nie tą , którą mieli. Olałem sprawę, wystawiając jedynie kiepską opinię o produkcie (bo taśma faktycznie bez szału). Po kilku dniach mail, że przykro im i że wyślą na swój koszt inną (z lepszymi recenzjami). Dwa dni później odbieram paczuszkę z dwoma rolkami taśmy (dwóch różnych firm) :::gd:::.
Lemmy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: 11 sty 2009, 19:18

Re: Obsługa w Protenis

Ja chyba mam ogólnie wybitne szczęście do "profesjonalizmu" tego sklepu. Zamówiłem koszyk do piłek, który dostałem z nóżkami od innego. Poproszono mnie, bym odesłał na swój koszt, w zamian za co przy odesłaniu właściwych nóżek miałem dostać jako rekompensatę za koszty przesyłki jakieś np piłki. Odesłałem, a dostałem w paczce z powrotem same nóżki. Po mojej interwencji Pani odpisała mi na maila, że zapomniała i mogę odebrać sobie koszty przesyłki przy kolejnym zamówieniu. Tylko chyba chwilowo nie mam na nie w Protenisie akurat ochoty.
Demon of the Fall
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Obsługa w Protenis

Zamówiłem u nich niedawno przez stronę paczkę 60 szt. owijek Pro's Pro G-tacky. Dziś miła pani zadzwoniła do mnie i poinformowała, że nie mają tego towaru chociaż był możliwy do zakupu na stronie (dystrybutor już tego nie ma). Przeprosiła i zaproponowała mi I-tacky. Niestety dla mnie G-tacky są najlepsze, a że jestem coraz bardziej wrażliwy sprzętowo nie chciałem takiej zamiany. Zaproponowano mi Tourna Tac, też odmówiłem. Na pytanie jakie owijki są dla mnie dobre z ich oferty powiedziałem, że najlepsze są Toalsony Ultra Grip i gdyby nie cena to te bym brał. W odpowiedzi usłyszałem, iż zamiast tych G-tacky 60 szt. dostanę w paczce Toalsony 30 szt. Zgodziłem się bo to całkiem niezły deal dla mnie.

cena 60 szt. G-tacky - 119 zł
cena 30 szt. Toalsonów - 229 zł

Jeśli w paczce przyjdzie to co ustaliliśmy to będę mógł pochwalić ten sklep. Na razie mały plus.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Obsługa w Protenis

Jak dostaniesz taśmę do oklejania ram to się chyba nie zdziwię ... :D
(Wniosek oparty na lekturze tego wątku rotfl)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obsługa w Protenis

Ja mam same pozytywne wrażenia z tego sklepu, ale odwiedzam go osobiście, więc to pewnie nie to samo.

Jak już szukać minusów, to raz dostałem do paczki owijek Tourna Grip XXL 30 (taka największa) zamiast czerwonych paseczków Tourna taśmę izolacyjną dla elektryków :D :D . No ale z drugiej strony jest czerwona, więc się nie mam co czepiać :)
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obsługa w Protenis

widget pisze:Jak już szukać minusów, to raz dostałem do paczki owijek Tourna Grip XXL 30 (taka największa) zamiast czerwonych paseczków Tourna taśmę izolacyjną dla elektryków :D :D . No ale z drugiej strony jest czerwona, więc się nie mam co czepiać :)
To też można postrzegać jako plus bo może wyszło tego więcej :wink: . A może wzięli Cię po prostu za elektryka - przyznaj się jakieś kable chciałeś po prostu do rakiety podczepić co by mieć więcej mocy rotfl ?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obsługa w Protenis

Jakuboto pisze:
widget pisze:Jak już szukać minusów, to raz dostałem do paczki owijek Tourna Grip XXL 30 (taka największa) zamiast czerwonych paseczków Tourna taśmę izolacyjną dla elektryków :D :D . No ale z drugiej strony jest czerwona, więc się nie mam co czepiać :)
To też można postrzegać jako plus bo może wyszło tego więcej :wink: . A może wzięli Cię po prostu za elektryka - przyznaj się jakieś kable chciałeś po prostu do rakiety podczepić co by mieć więcej mocy rotfl ?
Faktycznie wychodzi więcej :D . Do tego trzeba się przyjrzeć, żeby zobaczyć różnicę. Wreszcie wykazali się kreatywnością, sam bym tego nie wymyślił chyba.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Obsługa w Protenis

widget pisze:Jak już szukać minusów, to raz dostałem do paczki owijek Tourna Grip XXL 30 (taka największa) zamiast czerwonych paseczków Tourna taśmę izolacyjną dla elektryków :D :D . No ale z drugiej strony jest czerwona, więc się nie mam co czepiać :)
2 kwestie.

Pierwsza to taka że Unique daje rolkę takiej taśmy do niektórych opakowań zamiast "wydzielonych" paseczków.

Obrazek

Druga to taka, że te taśmy, sprzedawane jako specjalistyczne do tenisa, to właśnie taśma elektryczna tylko węższa. Niewielkie różnice w zależności od producenta są (sprowadza się właściwie do rozciągliwości taśmy) ale w naturze jest to zwykła taśma elektryczna.

Dużo produktów z innych dziedzin przenosi się na tenis. Bo jak coś ma na metce "tenisowa/e" to można od razu narzucić wyższą cenę.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obsługa w Protenis

Moja paczka składała się z 2 rolek, chyba razem 30 tam jest, ta twoja z przykładu budzi respekt - starczyła by mi pewnie do końca "kariery" :) . Na mój gust powinny być w moim zestawie paseczki.

Taśma na pewno nie jest oryginalna, bo od wewnątrz na tekturce jest opis taśmy. Jest to polska taśma izolacyjna.

Trzeba jednak przyznać, że znakomicie spełnia swoją rolę. Z rolki owijam ile chcę i mi potrzeba. Do tego się rozciąga i idealnie przylega i się nie odkleja, mimo że nie ma kleju. Owija się prosto i szybko.
Zresztą ja od kiedy zacząłem "przewijać" owijkę z oszczędności (na nieużywaną stronę) potrzebuję 2x więcej tej taśmy, więc dla mnie, jak na ironię to lepsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Obsługa w Protenis

widget pisze:Moja paczka składała się z 2 rolek, chyba razem 30 tam jest, ta twoja z przykładu budzi respekt - starczyła by mi pewnie do końca "kariery" :) .
Na zdjęciu jest 30-sto pak.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obsługa w Protenis

El Diablo pisze:
widget pisze:Moja paczka składała się z 2 rolek, chyba razem 30 tam jest, ta twoja z przykładu budzi respekt - starczyła by mi pewnie do końca "kariery" :) .
Na zdjęciu jest 30-sto pak.
No to sorry. Ja mam 30-sto pak składający się z 2 dużych rolek. Pomyślałem, że ten ze zdjęcia zawiera dużo więcej. Człowiek się całe życie uczy.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Obsługa w Protenis

Bez różnicy. Chodziło mi tylko o to że dokładają rolki taśmy zamiast pasków. :wink:
A sama taśma to kwestia dostawcy.

Kto co lubi, ja wolę sobie kupić w "samochodowym" cieńsze rolki i z takich korzystam zarówno przy zmianie bazówek jak i overów.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Obsługa w Protenis

widget pisze:Taśma na pewno nie jest oryginalna, bo od wewnątrz na tekturce jest opis taśmy. Jest to polska taśma izolacyjna.
Sprowadzałem te owijki z TW USA i w paczce miałem "PVC Electric Tape" z Tajwanu, więc to wszędzie wygląda podobnie.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obsługa w Protenis

ppeter pisze:
widget pisze:Taśma na pewno nie jest oryginalna, bo od wewnątrz na tekturce jest opis taśmy. Jest to polska taśma izolacyjna.
Sprowadzałem te owijki z TW USA i w paczce miałem "PVC Electric Tape" z Tajwanu, więc to wszędzie wygląda podobnie.
Dobre. :)
Tak czy inaczej dobra ta taśma elektryczna i jej używam, ale mnie zaszokowałeś. W życiu by mi do głowy nie przyszło, że pakują zamiast pasków taśmę elektryczną. Albo to jakiś spisek ...
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Obsługa w Protenis

Żaden spisek. Unique i nie tylko sprzedaje taśmę elektryczną jako "taśmę do kończenia uchwytu", w sensie owijki u góry rączki.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Obsługa w Protenis

I jest to ta sama taśma "Made in Tajwan", o której wcześniej napisałem tyle, że czarna (mam to wiem ;) ).
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obsługa w Protenis

ppeter pisze:I jest to ta sama taśma "Made in Tajwan", o której wcześniej napisałem tyle, że czarna (mam to wiem ;) ).
Zainspirowany tematem, wróciłem do domu, otworzyłem szafę, wyjąłem ową taśmę i przeczytałem: PVC Electrical tape, made in Taiwan (i jeszcze żeby nie używać pow. 600V i 80 st. C :D ).
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Obsługa w Protenis

kolt pisze:Zamówiłem u nich niedawno przez stronę paczkę 60 szt. owijek Pro's Pro G-tacky. Dziś miła pani zadzwoniła do mnie i poinformowała, że nie mają tego towaru chociaż był możliwy do zakupu na stronie (dystrybutor już tego nie ma). Przeprosiła i zaproponowała mi I-tacky. Niestety dla mnie G-tacky są najlepsze, a że jestem coraz bardziej wrażliwy sprzętowo nie chciałem takiej zamiany. Zaproponowano mi Tourna Tac, też odmówiłem. Na pytanie jakie owijki są dla mnie dobre z ich oferty powiedziałem, że najlepsze są Toalsony Ultra Grip i gdyby nie cena to te bym brał. W odpowiedzi usłyszałem, iż zamiast tych G-tacky 60 szt. dostanę w paczce Toalsony 30 szt. Zgodziłem się bo to całkiem niezły deal dla mnie.

cena 60 szt. G-tacky - 119 zł
cena 30 szt. Toalsonów - 229 zł

Jeśli w paczce przyjdzie to co ustaliliśmy to będę mógł pochwalić ten sklep. Na razie mały plus.
Przesyłka dotarła. Została wysłana w ten sam dzień w którym rozmawialiśmy telefonicznie o zmianie zamówienia. Wszystko zgodnie z tym co ustaliliśmy. Ode mnie duży plus.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)

Wróć do „Zakupy - procedury, porady, problemy”