dariuszek75
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 2 sie 2009, 15:21
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Kod rabatowy Strefa Tenisa

Czy ktoś z forumowiczów może mnie poratować kodem rabatowym, chętnie obniżę kwotę kupna nowej ramy... Bardzo proszę :wink:
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Kod rabatowy Strefa Tenisa

Ostatni kod rabatowy jaki widziałem na skrzynce to była jakaś promocja weekendowa.
Wstrzymaj się może do Czarnego Piątku/Cyber Poniedziałku. Wtedy wiele sklepów czuje presję i dają jakieś zniżki.

Pamiętaj tylko, że rabaty to tylko na nowości z wykluczeniem piłek itp.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Kod rabatowy Strefa Tenisa

No właśnie, ST ostatnio ma taką politykę, że ponieważ u nich "standardowo" większość (wszystkie?) ramy wiszą już z jakąś tam zniżką (wiecie - taką, z cyklu "łoferta roku", czyli szpadelek przeceniony z 1100 zł na jedyne 900...ehhh), więc jak wchodzą jakieś promki na kody albo inne black friday, to nie dotyczą one tychże już niby przecenionych artykułów.

Obym się mylił, ale na BF/CM też nie spodziewam się aktualnych modeli rakiet w cenach rzeczywiście atrakcyjnych.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Kod rabatowy Strefa Tenisa

Przez ok. 4 dni ma działać kod: 15URODZINY
Sprawdziłem na jakimś Yonku, który miał jakieś promo i obniżyło cenę.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Kod rabatowy Strefa Tenisa

Artlight pisze: 9 lis 2021, 17:45 No właśnie, ST ostatnio ma taką politykę, że ponieważ u nich "standardowo" większość (wszystkie?) ramy wiszą już z jakąś tam zniżką (wiecie - taką, z cyklu "łoferta roku", czyli szpadelek przeceniony z 1100 zł na jedyne 900...ehhh), więc jak wchodzą jakieś promki na kody albo inne black friday, to nie dotyczą one tychże już niby przecenionych artykułów.

Obym się mylił, ale na BF/CM też nie spodziewam się aktualnych modeli rakiet w cenach rzeczywiście atrakcyjnych.
Moim zdaniem ST ostatnio ma mało atrakcyjne oferty. Modele rakiet, które mnie interesowały były prawie 20% tańsze na Protenisie i ponad 25% tańsze w kolejnym sklepie. Nie wiem czy to dotyczy szerszego zakresu produktów, ale akurat dla kliku modeli które obserwowałem (głównie Prince i Tecnifibre) niezbyt korzystnie ST wypadała cenowo.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kod rabatowy Strefa Tenisa

Mają duży obrót i liczą na jeleni :( Bo jak pójdziesz i powiesz że taka i taka rakieta w Protenisie jest 20% tańsza to ci opuszczą do tej ceny. A z drugiej strony idę do Protenisa i ładnie pytam panią czy da mi jakiś rabat na rakietę i w zasadzie zawsze dostaję 10-15%. I tak w zasadzie z każdym produktem. Dlatego od jakiegoś czasu zaopatruję się tylko w Protenisie. Chyba że potrzebuję na cito coś czego nie mają a jest akurat w Strefie.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1330
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Kod rabatowy Strefa Tenisa

W Strefie zamawiałem z przyzwyczajenia oraz ze względu na sprawną obsługę. Zamówienia złożone przed południem miałem u siebie już kolejnego dnia. W trakcie pandemii standardowy czas oczekiwania na moje zamówienia nie wynosił już 1 dzień, a z reguły przynajmniej 3-4 dni.

Obecnie kupując rakiety dla siebie czy moich podopiecznych, każdorazowo zamawiam w Tygertenisie. 20% rabatu od każdej nieprzecenionej ramy, które nawet w cenie standardowej są zazwyczaj tańsze niż w Strefie Tenisa (a tam rabatów jako takich brak) to coś, czego Strefa już chyba nie przeskoczy. Jak byli mniejsi, była silna konkurencja w postaci SportClubu, to chyba trochę bardziej się starali. Dzisiaj idą w ilość a nie jakość i tutaj akurat trudno się dziwić.

Na tę chwilę ze Strefy korzystam tylko od wielkiego dzwonu, kiedy zamawiam jakieś tenisowe ciuchy. Nieco częściej kupuję tam buty, aczkolwiek korzystam wyłącznie z produktów Nike, a te bardzo często są w fajnych cenach bezpośrednio na stronie Nike (częste rabaty rzędu 25-30% od cen wyprzedażowych) lub w nieco lepszej cenie w SportClubie względem Strefy Tenisa.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Kod rabatowy Strefa Tenisa

Strefa Tenisa ma sklepy stacjonarne w W-wie (inny świat i zarobki) dzięki czemu odpowiednie obroty pewnie mają zabezpieczone.

Najmocniejszy punkt Strefy to szeroka oferta z którą może konkurować chyba tylko Protenis.
Tyger, Sportclub etc. nie ma tyle w ofercie.
Ceny nie powalają ale jak się w tych kwotach towar sprzedaje to po co mają sobie ciąć marżę?
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kod rabatowy Strefa Tenisa

ED dokładnie tak jak piszesz obecny obrót ich zadowala i nie muszę się bawić w jakieś rabaty/zniżki, bo po co skoro i tak ludzie kupują po tyle ile wystawią.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Kod rabatowy Strefa Tenisa

Też od jakiegoś czasu kupuję tylko w Protenisie - to co zamawiam jest przeważnie tańsze niż w Strefie. Jeśli jakiś produkt jest droższy to obniżają do cent Strefy albo i niżej. A i fajne okazje się trafiają.
Yonex fan

Wróć do „Zakupy - procedury, porady, problemy”