mecenas
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 lip 2016, 10:11

Wycena rakiety Adidas Ivan Lendl CF25-X5 MID L2

Witam. Dostałem rakietę tenisową jak w tytule. Jest nowa. Moje pytanie brzmi. Ile jest warta taka rakieta, gdyż chcę ją sprzedać.
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Wycena rakiety Adidas Ivan Lendl CF25-X5 MID L2

W Polsce warta jest bardzo mało (10-15 usd). Jeśli jest nowa z foliami i etykietami na rączce spróbuj na ebay. Tam pewnie jest takich kilka. Wg mnie max 30-40 usd.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Wycena rakiety Adidas Ivan Lendl CF25-X5 MID L2

Na ebayu chodziła po 60$ i to w niezbyt ciekawym stanie. Sam nie wiem, jak teraz wycenić taką fabrycznie nową ramę.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Wycena rakiety Adidas Ivan Lendl CF25-X5 MID L2

rafbat pisze:Na ebayu chodziła po 60$ i to w niezbyt ciekawym stanie. Sam nie wiem, jak teraz wycenić taką fabrycznie nową ramę.
Nie sprzedała się.... :(
Z rakietami jak z nartami. Z jednej strony sentyment, z drugiej strony wartość "numizmatyczna ;) " żadna, bo powstawały w tysiącach sztuk.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
mecenas
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 lip 2016, 10:11

Re: Wycena rakiety Adidas Ivan Lendl CF25-X5 MID L2

Dziękuję za odpowiedzi.Spróbuję wystawić za 100zł i zobaczę co z tego będzie.
mecenas
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 lip 2016, 10:11

Re: Wycena rakiety Adidas Ivan Lendl CF25-X5 MID L2

Witam. Rakietę Adidasa udało się sprzedać za 80zł. A mam jeszcze pytanie odnośnie Head Graphite Edge, Vibration Control System. Rakieta jest używana. Ile może być warta?
mecenas
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 lip 2016, 10:11

Wycena rakiety Head Graphite Edge, Vibration Control System

Witam. Za ile mógłbym sprzedać taką używaną rakietę jak w temacie?
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: Wycena rakiety Head Graphite Edge, Vibration Control System

Za sto milionów jenów.
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Wycena rakiety Head Graphite Edge, Vibration Control System

Ceny od 30zł za ebay'u. Mamy wróżyć z fusów? Za ile mógłbym sprzedać samochód VW Golf?
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Wycena rakiety Head Graphite Edge, Vibration Control System

Wszystkie posty mecenasa dotyczą tylko wyceny rakiet.
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Wycena rakiety Head Graphite Edge, Vibration Control System

Clapton pisze:Wszystkie posty mecenasa dotyczą tylko wyceny rakiet.
Może komornik. :D
Jakby Was kiedyś pytał w jednym poście o wycenę torby Wilsona na 12 rakiet z kompletem Steamów 99S to zaokrąglajcie ładnie sumkę. :D
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
mecenas
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 lip 2016, 10:11

Re: Wycena rakiety Adidas Ivan Lendl CF25-X5 MID L2

No właśnie, ile za torbę Wilsona na 12 rakiet? Poważnie pytam bo nie znam się na rakietach,
a dostałem i ciężko mi było je wycenić. Dlatego się tutaj zarejestrowałem.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Wycena rakiety Adidas Ivan Lendl CF25-X5 MID L2

Sprzęt jest warty dokładnie tyle ile ktoś chce za niego zapłacić.
Nie wykazałeś się nawet minimalną refleksją mimo iż to w Twoim interesie jest zweryfikowanie ile kosztuje nowy egzemplarz oraz w jakich cenach podobny sprzęt jest sprzedawany na portalach aukcyjnych. W dodatku irytujesz użytkowników wstawiając co rusz kolejne bezsensowne zapytania, na domiar złego pełne literówek godzących w Regulamin Forum... ale na tym koniec. Czas ruszyć 4 litery i samemu zweryfikować rynek. Kolejne posty z cyklu "za ile" będą niezwłocznie usuwane.
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Wycena rakiety Adidas Ivan Lendl CF25-X5 MID L2

mecenas pisze:No właśnie, ile za torbę Wilsona na 12 rakiet? Poważnie pytam bo nie znam się na rakietach,
a dostałem i ciężko mi było je wycenić. Dlatego się tutaj zarejestrowałem.
Poniekąd Ciebie rozumiem. TN nie jest w stanie udostępnić możliwości wgrania 2-3 fotek nawet w tematach ogłoszeniowych, znikających po 2 tygodniach :( . Ja miałem podobny problem. Nie chcąc posługiwać się pamięcią zewnętrznych serwerów, z definicji nie eksportuję tam swoich zdjęć (jedno przypadkowe kliknięcie udostępnia prywatne fotki nie wiadomo komu). W związku z tym nie mam jak pokazać przedmiotów w ogłoszeniach TN, bo nie mogę wgrać linka do oferty umieszczonej np. na OLX (bo regulamin TN zabrania mi z kolei linkować ofert wystawionych gdzie indziej)! Natomiast sam opis przedmiotu wychodzi tak ułomnie jak Twoja "torba Wilson na 12 rakiet". Jeśli naprawienie niektórych upierdliwości typu powiadomienie o PW nie jest możliwe, to może przynajmniej fotka w "ogłoszeniach" czyli sumarycznie max kilkanaście mb więcej obciążenia dla serwera mogło by się w TN "udać"?
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Wycena rakiety Adidas Ivan Lendl CF25-X5 MID L2

Keicam, to z jakich nośników danych korzystasz to Twoja sprawa choć uważam, że w Twoim przypadku to bardziej lenistwo bo tłumaczenie jest bardzo słabe i kompletnie pozbawione uzasadnienia skoro to błąd ludzki decyduje o zagrożeniu... ale tak jak napisałem na wstępie, to Twoja sprawa.

Co do drugiej kwestii to ciężko traktować Cię poważnie po kolejnej wpadce...
Każde ogłoszenie musi zawierać informacje o sprzedawanym przedmiocie bezpośrednio w ofercie na forum. Oferty nie posiadające tych szczegółów, które są tylko odsyłaczami do ofert na portalach aukcyjnych będą odrzucane.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Wycena rakiety Adidas Ivan Lendl CF25-X5 MID L2

El Diablo pisze:Keicam, to z jakich nośników danych korzystasz to Twoja sprawa choć uważam, że w Twoim przypadku to bardziej lenistwo bo tłumaczenie jest bardzo słabe i kompletnie pozbawione uzasadnienia skoro to błąd ludzki decyduje o zagrożeniu... ale tak jak napisałem na wstępie, to Twoja sprawa.
ED powiedz mi szczerze.

1) Czy faktycznie 3-4 ogłoszenia kasowane po 2 tygodniach, "okraszone" przykładowo trzema fotkami każde, dokonają spustoszenia w pamięci potrzebnej do obsługi TN?

2) Czy nie uważasz że tak na prawdę "Twój", bardzo solidnie prowadzony dział dotyczący sprzętu zawodników, nowości sprzętowych nie byłby ciekawszy, gdyby wisiały na nim fotki, a nie "obrazek", "obrazek", "obrazek", "obrazek" ?
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Wycena rakiety Adidas Ivan Lendl CF25-X5 MID L2

keicam pisze:1) Czy faktycznie 3-4 ogłoszenia kasowane po 2 tygodniach, "okraszone" przykładowo trzema fotkami każde, dokonają spustoszenia w pamięci potrzebnej do obsługi TN?
Załadowane fotki trzeba później kasować ręcznie bo mimo iż postu/tematu nie ma to one dalej są na serwerze. To tylko jeden argument bo nie będę w tej sprawie interweniował po żadnej ze stron. Nie moje kompetencje, nie moja decyzja.

Chcesz o tę sprawę walczyć? Proszę. Przecież nie będę Ci wchodził w szkodę. Działaj, na zdrowie. :]
keicam pisze:2) Czy nie uważasz że tak na prawdę "Twój", bardzo solidnie prowadzony dział dotyczący sprzętu zawodników, nowości sprzętowych nie byłby ciekawszy, gdyby wisiały na nim fotki, a nie "obrazek", "obrazek", "obrazek", "obrazek" ?
Trochę historii. Pierwotnie te zdjęcia były umieszczone na serwerze forum ale po aktualizacjach poleciały. Wtedy przeniosłem je na Image Shacka, który nie miał w owym czasie polityki kasowania zdjęć po określonym czasie... zmienili zasady i pech, poleciały po raz drugi. Trzeci raz ich nie wstawiałem bo ani jedno ani drugie nie gwarantuje mi, że się uchowają... poza tym czysto samolubnie stwierdzę, że ja te materiały mam na nośniku, a każdy ze stałych bywalców czy mnie lubi czy nie to wie, że w sprzęcie się orientuję i bajek nie opowiadam, a sprzęt pro znam nie tylko z internetu bo trochę takiego sprzętu przez moje łapki przeszło. :D
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Wycena rakiety Adidas Ivan Lendl CF25-X5 MID L2

El Diablo pisze:... poza tym czysto samolubnie stwierdzę, że ja te materiały mam na nośniku, a każdy ze stałych bywalców czy mnie lubi czy nie to wie, że w sprzęcie się orientuję i bajek nie opowiadam, a sprzęt pro znam nie tylko z internetu bo trochę takiego sprzętu przez moje łapki przeszło. :D
ED taka sytuacja ;) . Mam "jakąś" rakietę. Do końca nie wiadomo jaką. Chcę ją zidentyfikować. Wpisałem jej nazwę do wyszukiwarki. Pokazuje mi się kilka artykułów dotyczących rakiet o tożsamej nazwie. W tym TN. Zachęcony czytam do momentu "obrazek", "obrazek". Nie mogąc rozwiązać wątpliwości natury wizualnej, szukam dalej.
Brak obrazków powoduje że TN nie jest tak atrakcyjne dla nowych, potencjalnych użytkowników tak jak mogło by być. :(
Nie w tym rzecz, że wiesz dużo o sprzęcie i też nie w tym, że możesz służyć pomocą. Bardziej chodzi o to, że byłoby nas pewnie więcej (aktywnych na TN) gdyby Twoje artykuły były "podparte" ilustracjami.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Wycena rakiety Adidas Ivan Lendl CF25-X5 MID L2

Tak jak napisałem, trzeci raz nie będę skakać po tematach i uzupełniać zdjęcia, które poległy.
keicam pisze:Bardziej chodzi o to, że byłoby nas pewnie więcej (aktywnych na TN) gdyby Twoje artykuły były "podparte" ilustracjami.
Keicam, proszę Cię. rotfl Forum jest w fazie wygaszania, obrazki czy sztuczne pobudzanie ruchu nie przełożą się na żaden wartościowy wzrost.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wycena rakiety Adidas Ivan Lendl CF25-X5 MID L2

Co rozumiesz przez fazę wygaszania?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359

Wróć do „Zakupy - procedury, porady, problemy”