wazonek
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 5 mar 2014, 14:03

Sports Direct

Co sądzicie o zakupach w Sports Direct? Jest tam dużo sprzętu, tzn. ubrań sportowych, rakiet tenisowych w niskich, wyprzedażowych cenach, ale z drugiej strony sprzęt jest mało znany na naszym rynku i wydaje mi się że jest to odpad z rynku Wielkiej Brytanii,a może się mylę?
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sports Direct

Myślę, że ubrania, buty czy akcesoria można kupić jak są tańsze. Co do rakiet to bym nie kupował modelu którego nie znam skoro jest dużo miejsc specjalistycznych gdzie mogę kupić odpowiednią dla mnie rakietę. :)
Sam byłem w Gdańsku w takim sklepie. Mają dużo towaru, zaczynając od rzeczy do chodzenia po górach, przez piłkę nożną, tenis i inne sporty po zwykłe rzeczy do chodzenia. Niektóre promocje ciekawe i tak jak mówię jeżeli chodzi o ciuchy to jak najbardziej warto się rozejrzeć co mają chociaż nie wiem czy najnowsze kolekcje tam się dostanie.
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sports Direct

Kupowałem u nich rakietę Dunlopa, znajomi kupowali ciuchy i piłki. Mogę polecić.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Sports Direct

kolt pisze:Kupowałem u nich rakietę Dunlopa, znajomi kupowali ciuchy i piłki. Mogę polecić.
Podpisuję się pod tym :::gd::: . Kupowałem rakiety Dunlopa dużo taniej niż w naszych sklepach, kupowałem ciuchy, piłki i inne akcesoria. Nigdy nie miałem żadnych "ale", paczkę miałem czasami szybciej, niż z rodzimych sklepów.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
maksu
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 4 maja 2014, 19:20

Re: Sports Direct

Ogólnie ciuchy i buty ok. Sprzęt też. Jak na razie tylko jednej rzeczy nie polecam jeśli chodzi o tenisa - piłek "Dunlop Club" - straszne ściery. Jeszcze 2 sezony temu piłki dawały radę, teraz to jest taki odpad że po kilkunastu minutach piłkę można wyrzucić do śmieci o ile wcześniej się sama nie rozpadnie. ;) Pod względem jakości i trwałości najgorsze piłki jakimi grałem.
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Sports Direct

W Sports Direct podobają mi się - na oko, bo nic jeszcze tam nie kupowałem - ciuchy tenisowe Dunlopa. Eleganckie kroje i kolory, zarówno dla kobiet i panów.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Sports Direct

Doprowadziłem ostatnio do sytuacji w której paczki z zakupami przychodzą do mnie raz w tygodniu. Niektóre ceny są szokujące.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876

Wróć do „Zakupy - procedury, porady, problemy”