Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Intersport w Olsztynie

Generalnie w Olsztynie sklepów sportowych brak (pomijając sklepy tzw. "sportowe"). Bywały, ale się zwijały - taki rynek.
Ostatnio otworzono nową Galerię i pojawił się INTERSPORT. Stoisko tenisowe to jedna "półeczka" - kilkanaście rakiet tenisowych, 3 rodzaje piłek oraz owijki (nawijki :] ). Dobre i tyle, gdy człowieka przyciśnie będzie od ręki a bez kosztów przesyłki cena porównywalna do zakupów w internecie. Ciekawostka - z kim współpracuje Intersport? Te same owijki/nawijki w znanym szczecińskim sklepie internetowych są po 15zł:
Obrazek
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Intersport w Olsztynie

Różnica 4zł na owijkach wierzchnich? Phi... Mouili nie przebijesz...
Mouila pisze:Uwaga, uwaga!

Już teraz, niepowtarzalna okazja. Na polskim rynku pojawiła się ekskluzywna linia piłek ciśnieniowych Wilson US Open (3 szt.). Modelem tym grają czołowi zawodnicy na kortach Flushing Meadows podczas turnieju wielkoszlemowego US Open.
Jak już wspomniałam, niepowtarzalna okazja. Cena to jedynie 96zł! rotfl

Obrazek

Dla zainteresowanych. Sklep, w którym można zakupić takie rarytasy znajduje się w galerii handlowej KEN Center w Warszawie. Znajdzie się też coś dla wybrednych, w ofercie mają także inne Wilsony w cenie 116zł.
A tak poważnie to sklep może żądać za owijki nawet 40zł nawet jeśli na rynku można je dostać z tzw. ulicy za 15zł.
Są podmioty, które nie dostają artykułów tenisowych w cenach, powiedzmy hurtowych, i dodają sobie takie narzuty żeby zarobić.
Przebitka na cenie to z reguły koszt tej wygody "od ręki".

Przepraszam za powyższe oczywistości. :]
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Intersport w Olsztynie

Ale mnie akurat te różnice w cenie nie dziwią i też uważam je za oczywistości.
Mnie zdziwiło tylko to, że Intersport korzysta z pośrednictwa P. Maciochy. :]
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Intersport w Olsztynie

TomPL pisze:Mnie zdziwiło tylko to, że Intersport korzysta z pośrednictwa P. Maciochy :]
To jest dystrybutor marki na Polskę. Dlaczego jest to dla ciebie dziwne?
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Intersport w Olsztynie

Dlatego, że nie wiedziałem o tym. I ma wyłączność na wszystko Babolata? Nawet na takie pierdółki, jak owijki?

Przy okazji sprawdziłem tu: http://strefatenisa.com.pl/owijki-tenis ... -7008.html - też po 15zł - cena sugerowana przez dystrybutora? :]
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Intersport w Olsztynie

TomPL pisze:Dlatego, że nie wiedziałem o tym. I ma wyłączność na wszystko Babolata? Nawet na takie pierdółki, jak owijki?
Babolat chroni swoich dystrybutorów więc na Polskę powinien mieć wyłączność. ::2guns::
Wszak Babolat należy do grona które nie pozwala np. na zakup swojego sprzętu Europejczykom z USA. :::lock:::

Nie wiem jednak jak dokładnie jest to na rynku europejskim bo szczerze Babolat mnie po prostu nie interesuje więc nie zgłębiałem tematu. :] Podejrzewam, że dystrybutor powiedzmy z Niemiec nie może po cenach hurtowych zaopatrywać sklepy w Polsce... to jednak tylko domniemanie.
TomPL pisze:Przy okazji sprawdziłem tu: http://strefatenisa.com.pl/owijki-tenis ... -7008.html - też po 15zł - cena sugerowana przez dystrybutora? :]
Podejrzewam, że minimalna poniżej której nie można zejść.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Zakupy - procedury, porady, problemy”