Awatar użytkownika
S&V
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 22 lis 2013, 12:34
Lokalizacja: Kraków

Smashinn - zakupy

Czy ktoś z forumowiczów kupował cokolwiek w sklepie smashinn? Chcę kupić córce rakietę Head Youtek IG Radical Lite http://www.smashinn.com/sklep-tenis/hea ... te/22868/p i wygląda na to, że taniej nigdzie tej rakiety nie kupię... Nie spotkałem się wcześniej z tym sklepem, stąd pytanie o Wasze doświadczenia/opinie.
The closer you get to being a pro, the closer you can get to the client - Léon
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Smashinn - zakupy

Pierwszy raz widzę ten sklep, a regularnie przeglądam ostatnio te polskie. Nie wygląda to najlepiej, w zakładce kontaktu jest podany warszawski nr stacjonarny do "Centrum Obsługi Klienta" a adres jest... hiszpański. Odradzam.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Smashinn - zakupy

A może tutaj?
Sklep ma 50 tys zadowolonych klientów, a system PayPal gwarantuje pełną ochronę kupującego!

http://www.ebay.pl/itm/Head-YouTek-IG-R ... f64&_uhb=1
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
S&V
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 22 lis 2013, 12:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Smashinn - zakupy

Nie chciałem od razu tego pisać ale też sklep wydał mi się "szemrany". Alternatywa na e-bayu byłaby super, gdyby nie to, że mają tylko grube rączki (ostateczne można zmienić).
Może ktoś jednak miał jakieś doświadczenia z tym sklepem?
The closer you get to being a pro, the closer you can get to the client - Léon
4,5
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 13 paź 2012, 22:15

Re: Smashinn - zakupy

Witaj,
wiem, że post już dość stary, ale może się nada komuś na przyszłość.
Otóż sklep Smashinn jest częścią dużej, hiszpańskiej firmy sprzedającej różnoraki sprzęt sportowy. Ich sklepy mają różne nazwy, ale zawsze końcówkę "-inn" ("Smashinn", "Bikeinn", "Swiminn", etc.).
Ja osobiście kupowałem u nich raz -konkretnie w sklepie rowerowym Bikeinn, zakupiłem rower składany Dahon Vybe 7. Z racji tego, że to forum tenisowe i może być tu spore grono osób niezaznajomych z tematem rowerowym (sam też jestem tenisistą i na rowerach się totalnie nie znam) śpieszę nadmienić, że amerykańska firma Dahon (pionier w produkcji rowerów składanych) jest w świecie rowerowym tym, czym dla nas -tenisistów dajmy na to taki Luxilon, Yonex, Tourna czy też Lacoste -totalna śmietanka.
Tak więc kontynuując -rower Dahona, kosztujący w jedynym ich salonie w Polsce około 1700zł, zakupiłem w sklepie Bikeinn w przeliczeniu za 1250zł z przesyłką.
Zakupy bezpieczne i max profesjonalne, z jednym zastrzeżeniem (o czym zresztą pisze i na stronie producenta i na różnych forach internetowych) -otóż przesyłka dochodzi do Polski około 2-3 tygodni. Podobno jest to spowodowane względami logistycznymi i faktem, że nie wszystkie produkty mają w magazynach i często dopiero po zakupie sprowadzają je od producentów (w moim przypadku rower szedł ze Stanów).
Dodam, że w opiniach o tym sklepie, oprócz długiego okresu dostawy, nie spotkałem się z innymi negatywami.
Jeżeli taką niedogodność jesteśmy w stanie przełknąć -to można spokojnie kupować. I to na prawdę tanio!
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Smashinn - zakupy

4,5 pisze: firma Dahon (pionier w produkcji rowerów składanych) jest w świecie rowerowym tym, czym dla nas -tenisistów dajmy na to taki Luxilon, Yonex, Tourna czy też Lacoste -totalna śmietanka.
O sklepie nic nie wiem, więc się nie wypowiadam, ale powyższe wymaga jednak małego sprecyzowania: rowery Dahon mają się do topowych modeli uznanych marek, jak gumka od majtek do Babolata VS Touch.... :/ .
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smashinn - zakupy

Artlight pisze:
4,5 pisze: firma Dahon (pionier w produkcji rowerów składanych) jest w świecie rowerowym tym, czym dla nas -tenisistów dajmy na to taki Luxilon, Yonex, Tourna czy też Lacoste -totalna śmietanka.
O sklepie nic nie wiem, więc się nie wypowiadam, ale powyższe wymaga jednak małego sprecyzowania: rowery Dahon mają się do topowych modeli uznanych marek, jak gumka od majtek do Babolata VS Touch.... :/ .
Wśród składaków to uznana marka. Topowe wigrusy.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
4,5
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 13 paź 2012, 22:15

Re: Smashinn - zakupy

Artlight, nie podejmuję zaczepki.
Nie robiłem tego wpisu po to żeby się w dziecięcy sposób "prztykać", tylko żeby pomóc w ewentualnych zakupach.
Skoro nie znasz rowerów Dahona, proponuję się w konkretnych sprawach nie wypowiadać lub przed ewentualnymi wpisami zaznajomić się w temacie.
Jeśli starasz się zdyskredytować mój wpis, to chyba źle trafiłeś, bo z tego co się zdążyłem zorientować -tutejsze forum nastawione jest raczej na pomoc innym miłośnikom tenisa, niż na nic nie wnoszące pseudo-sprecyzowania - polecam Ci forum na Onecie.
A może ty dodasz jakąś recenzję - np. wspomnianego naciągu Babolata? (o ile faktycznie go używałeś...)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Smashinn - zakupy

Obiektyw pisze:Wśród składaków to uznana marka. Topowe wigrusy.
Topowe Wigry? To tak jak Trabant Limuzyna. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Smashinn - zakupy

Witam,
Chciałem odświeżyć temat. Czy ktoś coś ostatnio u nich kupował?
Pozdrawiam

Wróć do „Zakupy - procedury, porady, problemy”