Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Sklepy stacjonarne z wyborem przyzwoitych rakiet

Witam.
Nie zauważyłem na forum tematu, w którym byłyby informacje o dobrze wyposażonych sklepach stacjonarnych.
Wiadomo, jak ktoś mieszka na zadupiu, trudno jest znaleźć sklep w swojej miejscowości, gdzie byłoby chociaż kilka(naście) dobrych rakiet.
Dlatego pozwalam sobie zadać tutaj pytanie, czy ktoś zna sklepy w województwie podkarpackim lub małopolskim (domyślnie: Rzeszów / Kraków), gdzie można byłoby obejrzeć i wziąć do ręki kilka dobrych rakiet, bo zakup przez internet bez wzięcia rakiety do ręki nie jest dla mnie wyborem.
Dzięki.
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Sklepy stacjonarne z wyborem przyzwoitych rakiet

Robinson pisze:Witam.
Nie zauważyłem na forum tematu, w którym byłyby informacje o dobrze wyposażonych sklepach stacjonarnych.
Wiadomo, jak ktoś mieszka na zadupiu, trudno jest znaleźć sklep w swojej miejscowości, gdzie byłoby chociaż kilka(naście) dobrych rakiet.
Dlatego pozwalam sobie zadać tutaj pytanie, czy ktoś zna sklepy w województwie podkarpackim lub małopolskim (domyślnie: Rzeszów / Kraków), gdzie można byłoby obejrzeć i wziąć do ręki kilka dobrych rakiet, bo zakup przez internet bez wzięcia rakiety do ręki nie jest dla mnie wyborem.
Dzięki.
Tenisista.pl przy KKT Na Błoniach w Krakowie. Sporo rakiet, również do sprawdzenia na korcie, w cenie najmu kortu.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
fufu10
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 16 cze 2009, 16:26
Lokalizacja: Kraków

Re: Sklepy stacjonarne z wyborem przyzwoitych rakiet

Robinson pisze:Tenisista.pl przy KKT Na Błoniach w Krakowie
Zdecydowanie numer jeden jeżeli chodzi o Kraków. Na drugim miejscu Foreversport na Wawrzyńca 22 i to by było właściwie na tyle. Ja osobiście polecam novasport.pl, ale tam głównie można zamówić rakietę. W sklepie mały wybór, może poza Wilsonem.
NTRP-4.0
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Sklepy stacjonarne z wyborem przyzwoitych rakiet

OK. Dzięki.
A Rzeszów? Ktoś coś wie?
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sklepy stacjonarne z wyborem przyzwoitych rakiet

Nic mi nie wiadomo na temat sklepu, w którym byłby wybór rakiet popularnych producentów o nowościach nie wspominając. Kiedyś w kilku miejscach przy kortach były testery ale to się nie utrzymało, ponieważ większość i tak kupowała rakiety przez internet po przetestowaniu (bo taniej), a dla klubu to koszt i problem.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Sklepy stacjonarne z wyborem przyzwoitych rakiet

A czy jest jakiś sklep wart uwagi w Katowicach?
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Sklepy stacjonarne z wyborem przyzwoitych rakiet

Robinson pisze:A czy jest jakiś sklep wart uwagi w Katowicach?
Dołączam się do pytania. Jeśli pytasz o taki sklep w kontekście turnieju BNP Paribas, to na miejscu również będą takie stoiska ze sprzętem.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Sklepy stacjonarne z wyborem przyzwoitych rakiet

Być może będę w weekend w Łodzi i chciałbym zapytać o sklepy stacjonarne tamże. Jest coś wartego odwiedzenia z szeroką ofertą? Przy okazji proponuję scalić ten temat z tematem o sklepach stacjonarnych w Trójmieście i zrobić jeden przyklejony na stałe temat "sklepy stacjonarne" z polecajkami forumowiczów z poszczególnych miast. Przyda się.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Sklepy stacjonarne z wyborem przyzwoitych rakiet

wwojtek pisze:Być może będę w weekend w Łodzi i chciałbym zapytać o sklepy stacjonarne tamże. Jest coś wartego odwiedzenia z szeroką ofertą? Przy okazji proponuję scalić ten temat z tematem o sklepach stacjonarnych w Trójmieście i zrobić jeden przyklejony na stałe temat "sklepy stacjonarne" z polecajkami forumowiczów z poszczególnych miast. Przyda się.
W sumie to tylko ATPPro, ul. Zachodnia 44 (prawie na wysokości Manufaktury). W tym samym budynku na górze masz klub Go-Go więc ... rotfl
Tu masz link do strony: http://www.atppro.pl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Sklepy stacjonarne z wyborem przyzwoitych rakiet

Vivid pisze:...W tym samym budynku na górze masz klub Go-Go więc ... rotfl
Znowu :D "sex podtekst" ??? Czemu mierzysz ludzi swoją miarą (:]?!
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sklepy stacjonarne z wyborem przyzwoitych rakiet

keicam pisze:
Vivid pisze:...W tym samym budynku na górze masz klub Go-Go więc ... rotfl
Znowu :D "sex podtekst" ??? Czemu mierzysz ludzi swoją miarą (:]?!
Vivid po prostu trafił na sklep idąc do klubu i tak mu się lokalizacja kojarzy. ;)
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Sklepy stacjonarne z wyborem przyzwoitych rakiet

Nie spamujcie, ludzie... Zróbmy z tego porządny wątek dotyczący sklepów stacjonarnych w całej Polsce. Ode mnie:

Konin

Sportissimo | Grunwaldzka 6 62-500 Konin | http://www.sportissimo.pl/

Martes Sport | CH Ferio Ogrodowa 31a 62-571 Konin Stare Miasto | http://martessport.com.pl/

Poznań

Simex | ul. Garbary 64 Poznań

Familisport | Pasaż Rondo ul. Zamenhofa 133 61-131 Poznań | http://www.familisport.pl
8:7 40:15
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Sklepy stacjonarne z wyborem przyzwoitych rakiet

W Lublinie niestety nie ma ŻADNEGO profesjonalnego sklepu ze sprzętem tenisowym... jedynie sieciówki (Decathlon, GoSport, Martes, InterSport) z wysokimi cenami i bardzo słabym wyborem asortymentu...
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Sklepy stacjonarne z wyborem przyzwoitych rakiet

ppeter pisze:Vivid po prostu trafił na sklep idąc do klubu i tak mu się lokalizacja kojarzy. ;)
Ostatnio mu się wszystko kojarzy... :)

A w temacie to:

Kraków:

http://www.novasport.pl/

Sklep w którym właściciele i personel często gra w tenisa co pomaga w zrozumieniu "potrzeb" klienta!
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sklepy stacjonarne z wyborem przyzwoitych rakiet

wwojtek pisze:Nie spamujcie, ludzie... Zróbmy z tego porządny wątek dotyczący sklepów stacjonarnych w całej Polsce.
Wątek już jest jest, tylko dawno nie aktualizowany:
viewtopic.php?f=160&t=8756
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Sklepy stacjonarne z wyborem przyzwoitych rakiet

Wątek podany przez Ciebie dotyczy sklepów internetowych, nie stacjonarnych.
8:7 40:15

Wróć do „Zakupy - procedury, porady, problemy”