Marcin.
Początkujący
Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 1 sie 2013, 09:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Zakup sprzętu online w systemie ratalnym

Witam,
chciałbym zakupić trochę sprzętu, jednakże najbardziej odpowiada mi system ratalny... i tutaj pojawia się problem, bo nie mogę znaleźć sklepu w sieci który oferowałby taką formę zapłaty. Ważne aby taki sklep posiadał w swojej ofercie rakietę Wilson Blade 98 2013.

I tutaj pytanie do Was, czy kojarzycie, znacie sklepy internetowe które oferują sprzedaż ratalną?


BTW. trochę dziwne dla mnie jest, że największe sklepu internetowe nie mają takiej opcji... sam pracowałem w handlu online i wiem, że to nie jest duży problem dla sklepu.

Dzięki za podpowiedzi i pozdrawiam!
Wilson Blade 98 & Wilson Steam 100
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Zakup sprzętu online w systemie ratalnym

Sprzedaż ratalną mają chyba w Goldenset, przynajmniej mieli rok temu. Nie wiem jak z dostępnością wymaganej przez Ciebie ramy, ale to możesz sprawdzić sam.
Polubiłem czerwone badziewie...
Marcin.
Początkujący
Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 1 sie 2013, 09:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Zakup sprzętu online w systemie ratalnym

Hej,
suppper! Dzięki wielkie. Rozumiem, że sklep sprawdzony? Szkoda, że mi Google nie wyświetliło go. :)

Niemniej jednak czekam na dalsze propozycje sklepów, które oferują sprzedaż ratalną - może komuś w przyszłości się przydać.

Pozdr.
Wilson Blade 98 & Wilson Steam 100
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Zakup sprzętu online w systemie ratalnym

Tutaj masz linka, dorwałem się do kompa w końcu :wink: . Sklep sprawdzony, rok temu kupowałem u nich na raty właśnie i wszystko odbyło się bez problemów. Nie są to typowe raty online, bo o decyzji kredytowej decydowała kilkuminutowa rozmowa telefoniczna z miłą panią z banku, ale można to zrobić bez wychodzenia z domu, więc źle nie jest.
Najlepiej spytać sklep mailowo o zasady kredytowania, w tygodniu można też porozmawiać z nimi bezpośrednio na ich stronie oraz na GG.

Dodatkowo - klik! - według opisu mają system ratalny, niestety wybór sprzętu ograniczony.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
matirow
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 19 sty 2012, 22:13
Lokalizacja: Rybnik

Re: Zakup sprzętu online w systemie ratalnym

Strefa Tenisa też obsługuje Raty Payu z tego co kojarzę.
Obrazek Biomimetic 500
Gracz leworęczny
NTRP 2.0
Marcin.
Początkujący
Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 1 sie 2013, 09:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Zakup sprzętu online w systemie ratalnym

To coś ciekawego, muszę poczytać o ratach Payu.

Chyba skuszę się na ofertę Goldenset - Blade tam jest zdecydowanie tańszy niżeli u konkurencji.

Dzięki za pomoc.


edit: Rakieta jest już u mnie, mogę z czystym sumieniem polecic zakupy w tym sklepie.
Wilson Blade 98 & Wilson Steam 100

Wróć do „Zakupy - procedury, porady, problemy”