Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Gwarancja, reklamacja, zgodność towaru z umową etc.

zNei pisze:Mam pytanie do właścicieli Radicala YT IG Pro. Ostatnio zaciekawiła mnie pewna sprawa, mianowicie chodzi o "dokładność" malowania rakiety.
SPOILER:
Obrazek

Obrazek
TadX pisze:
zNei pisze:Zmierzyłem, wszystko jest identycznie poza malowaniem. Wygląda jakby było nieco "kopnięte". Wszystkie detale graficzne są minimalnie przesunięte.
Aha, no to dobry znak moim zdaniem. Grafikę to pal sześć, szkoda by było tylko skopanej ramy. Dzięki za info :).
Poza wszystkim. Völkl (z tego co pamiętam) puścił kiedyś partię nart ze skopaną grafiką. O niespełna centymetr przesunęła się kreska wskazująca środek ciężkości narty (musi zgrać się z kreską na podeszwie buta narciarskiego). Sprzedali te narty za zdecydowanie niższą kasę, "nadrukowując" obowiązującą kreskę. Rakiety Head'a nie są tanie. Jestem bardzo ciekaw jak wyglądałaby taka reklamacja. Dla przyszłego nabywcy może to być zastanawiające. Może kwestionować jakość lub oryginalność produktu!!! Jeśli rakiety są na gwarancji próbowałbym reklamacji lub niezgodności towaru z umową u sprzedawcy!
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Jezu - a w czym to przesunięcie grafiki przeszkadza w rakiecie, skoro oryginalność została potwierdzona??? O_O Reklamacja? Litości.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

hokej pisze:Jezu - a w czym to przesunięcie grafiki przeszkadza w rakiecie, skoro oryginalność została potwierdzona??? O_O Reklamacja? Litości.
Kupisz nowy samochód w którym np. lewe drzwi i prawy błotnik mają inny odcień od reszty auta? W jeździe to przecież absolutnie nie przeszkadza! :wink:

Jestem dziwnie spokojny że przy podobnej cenie, HEAD'y sprzedawane na zachód od naszego kraju nie miały tego "nieistotnego" błędu!
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Jasne, że kupię takie auto, w którym kolor będzie ten sam, tylko przesunięty o centymetr wokół osi pionowej. rotfl
Jeszcze jak znajdę taką nową furę za 600pln to już w ogóle dam na mszę.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Nie to że chcę być złośliwy, ale tzw. centuś krakowski wychodzi? ... ;)

Takie coś nie ma znaczenia z punktu widzenia użytkowania. Być może, pewnie tak, w Japonii czy Stanach taka reklamacja by przeszła. W Polsce na to co można liczyć to kupa śmiechu i grzeczne, acz racjonalne pytanie - nie masz człowieku większych problemów? rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

hokej pisze:...Jeszcze jak znajdę taką nową furę za 600pln to już w ogóle dam na mszę.
Hokej,
stosując równie absurdalne porównanie (nowa fura za 600 PLN) można zauważyć że jeśli wydajesz 600PLN za 300 gramów zwykłej grafitowej ramki, a 100.000 PLN za 1500 kg samochodu to:
auto jest 30 razy(!) tańsze od rakiety! :)

Vi,
oczywiście że wychodzi centuś krakowski. Globalny gracz na rynku, nie potrafi sobie poradzić z porządnym wykonaniem swojego sztandarowego produktu??? Jeśli jeden skośny spieprzył coś w malowaniu i przeszło to jakościowe "sito", to jaką mam gwarancję że inny skośny nie nawywijał czegoś przy graficie, wkładając go do matrycy?
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Mogę Ci tylko jedno poradzić - wynieś się z tego Kraju.

Miej świadomość, oświecę Cię ;), że żyjesz w n-tej strefie zainteresowań i tu właśnie trafiają jako pełnowartościowe produkty odrzuty czasem nawet z odrzutów :) jakie miały pierwotnie iść na rynki typu Japonia, USA - czyli tam gdzie się wymaga, egzekwuje i dużo sprzedaje. W Polsce mało się sprzedaje, a klienta można olać bo jest przyzwyczajony do takiego traktowania i nie chce mu się ani nie ma narzędzi by z tym walczyć ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

keicam pisze:
hokej pisze:...Jeszcze jak znajdę taką nową furę za 600pln to już w ogóle dam na mszę.
Hokej,
stosując równie absurdalne porównanie (nowa fura za 600 PLN) można zauważyć że jeśli wydajesz 600PLN za 300 gramów zwykłej grafitowej ramki, a 100.000 PLN za 1500 kg samochodu to:
auto jest 30 razy(!) tańsze od rakiety! :)

Vi,
oczywiście że wychodzi centuś krakowski. Globalny gracz na rynku, nie potrafi sobie poradzić z porządnym wykonaniem swojego sztandarowego produktu??? Jeśli jeden skośny spieprzył coś w malowaniu i przeszło to jakościowe "sito", to jaką mam gwarancję że inny skośny nie nawywijał czegoś przy graficie, wkładając go do matrycy?
Zrozum, że są gorsze rzeczy, które nie podlegają reklamacji. Odpadający lakier Wilsona, odchyły o 20 g, hałasujące "coś" w Headach. A takim czymś, co spotkało Ciebie, nie należy się przejmować, jeśli masz rakietę z pewnego źródła. Chcesz mieć wszystko idealnie, to kup Volkla albo Yonexa, tam na 99% domalują Ci wszystko idealnie.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Vivid pisze:.... a klienta można olać bo jest przyzwyczajony do takiego traktowania i nie chce mu się ani nie ma narzędzi by z tym walczyć ...
Coś w tym jest! Jeśli nawet na forum tenisowym, jak mniemam pasjonaci tenisa, promują postawę "czego się czepiasz, w grze nie przeszkadza! Jakby 150 Euro w Unii, czy ok. 200 USD w USA było trudniej zarobić niż jakieś tam "nędzne" 600 PLN w naszym kraju!
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
zNei
Orator
Orator
Posty: 547
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:09
Lokalizacja: Barlinek
Kontakt: Strona WWW

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

SevenUP pisze:
keicam pisze:
hokej pisze:...Jeszcze jak znajdę taką nową furę za 600pln to już w ogóle dam na mszę.
Hokej,
stosując równie absurdalne porównanie (nowa fura za 600 PLN) można zauważyć że jeśli wydajesz 600PLN za 300 gramów zwykłej grafitowej ramki, a 100.000 PLN za 1500 kg samochodu to:
auto jest 30 razy(!) tańsze od rakiety! :)

Vi,
oczywiście że wychodzi centuś krakowski. Globalny gracz na rynku, nie potrafi sobie poradzić z porządnym wykonaniem swojego sztandarowego produktu??? Jeśli jeden skośny spieprzył coś w malowaniu i przeszło to jakościowe "sito", to jaką mam gwarancję że inny skośny nie nawywijał czegoś przy graficie, wkładając go do matrycy?
Zrozum, że są gorsze rzeczy, które nie podlegają reklamacji. Odpadający lakier Wilsona, odchyły o 20 g, hałasujące "coś" w Headach. A takim czymś, co spotkało Ciebie, nie należy się przejmować, jeśli masz rakietę z pewnego źródła. Chcesz mieć wszystko idealnie, to kup Volkla albo Yonexa, tam na 99% domalują Ci wszystko idealnie.
Akurat to spotkało mnie i ani przez chwilę nie pomyślałem o reklamacji. Raczej skłaniałbym się ku opcji, że rynek zachodni nieco bardziej szanuje klienta i takie stosunkowo nieznaczące, nie mające wpływu na grę defekty rzadko się zdarzają. Sprawa raczej jako ciekawostka niż temat do głębszej dyskusji.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

zNei pisze:Akurat to spotkało mnie i ani przez chwilę nie pomyślałem o reklamacji. Raczej skłaniałbym się ku opcji, że rynek zachodni nieco bardziej szanuje klienta i takie stosunkowo nieznaczące, nie mające wpływu na grę defekty rzadko się zdarzają. Sprawa raczej jako ciekawostka niż temat do głębszej dyskusji.
Z tym szacunkiem to bym nie przesadzał, nie pamiętam od kogo słyszałem, że lakier Wilsonów się za bardzo nie trzymał, a ja nigdy nie miałem z tym problemu, no dobra na 6.1 Tourach mi się zmazał, ale to przez moją precyzję trafiania ramą. Poza tym ważniejsze od lakieru jest trzymanie parametrów, a to chyba wszędzie wygląda podobnie.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

keicam pisze:
Vivid pisze:.... a klienta można olać bo jest przyzwyczajony do takiego traktowania i nie chce mu się ani nie ma narzędzi by z tym walczyć ...
Coś w tym jest! Jeśli nawet na forum tenisowym, jak mniemam pasjonaci tenisa, promują postawę "czego się czepiasz, w grze nie przeszkadza! Jakby 150 Euro w Unii, czy ok. 200 USD w USA było trudniej zarobić niż jakieś tam "nędzne" 600 PLN w naszym kraju!
Żeby być precyzyjnym - na Twoje abstrakcyjne i zupełnie różne od omawianego przypadku porównanie z samochodem odpowiedziałem pół żartem pół serio. Nie zostałem zrozumiany, więc napiszę wprost - już wiem jaka jest idea ostrzeżeń w McD o gorącej kawie. Dziękuję.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

To nie przeszkadza w grze. To jest błąd dla mnie w użytkowaniu nieistotny! Ale wywołałby na twarzy uśmiech politowania. Jako szef Heada ukarałbym jedną osobę - pomysłodawcę kropki centrującej. rotfl Tak się płaci za niefrasobliwość w tworzeniu "nowego".

Anegdotka: Na spotkaniu zarządu z dealerami pewnego producenta, szef działu design z niekłamaną radością zaprezentował nam wyniki sprzedaży, mówiąc że pośród dziesiątki najlepiej sprzedających się wzorów, dziewięć ma ponad dwa lata! rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

hokej pisze:ie zostałem zrozumiany, więc napiszę wprost - już wiem jaka jest idea ostrzeżeń w McD o gorącej kawie. Dziękuję.
Proszę Cię, nie obrażaj się, ale czytając ten temat tak to wygląda. To właśnie ogólne przyzwolenie, głosy typu "czego się czepiasz" powodują że koncernom przechodzą takie numery. Jestem przekonany że HEAD postawiony "pod ścianą" ostatecznie wymieni partię wadliwego towaru zanim zacznie rozważać wycofanie się z naszego kraju. Tylko trzeba ten koncern do tej "ściany" docisnąć. Zależy to tylko od nas.

A idea ostrzeżeń w McD o gorącej kawie jest bardzo prosta:

Taniej jest nadrukować ostrzeżenie o gorącej kawie na kubku, niż zapłacić odszkodowanie 2 mln USD za jego brak. I tym się różnimy od Amerykanów. Tam bardziej się opłaca zagrać idiotę w sądzie zarabiając na tym 2 mln USD, niż "po naszemu" z góry wyjść z założenia że się nie uda, bo to wielki koncern jest!
PitS pisze:Jako szef Heada ukarałbym jedną osobę - pomysłodawcę kropki centrującej. rotfl Tak się płaci za niefrasobliwość w tworzeniu "nowego".
To nie jest tylko ich pomysł. Tutaj grafitowa rakieta z Decathlonu. Mimo ceny 120 PLN znacznik jest faktycznie na środku! :D
https://plus.google.com/photos/11564428 ... 2512835071
Ostatnio zmieniony 30 sty 2014, 20:55 przez keicam, łącznie zmieniany 1 raz.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

keicam pisze:
Vivid pisze:.... a klienta można olać bo jest przyzwyczajony do takiego traktowania i nie chce mu się ani nie ma narzędzi by z tym walczyć ...
Coś w tym jest! Jeśli nawet na forum tenisowym, jak mniemam pasjonaci tenisa, promują postawę "czego się czepiasz, w grze nie przeszkadza! Jakby 150 Euro w Unii, czy ok. 200 USD w USA było trudniej zarobić niż jakieś tam "nędzne" 600 PLN w naszym kraju!
Nie, mylisz się w mojej ocenie. Chodzi tu bardziej o to, że czepiasz się dupereli kompletnie nieistotnej ze względu na funkcje sprzętu i sposób jego użytkowania. Mówiąc wprost - jesteś upierdliwy :P
Ale wcale nie oznacza to czegoś negatywnego. Zwyczajnie jesteś może dość drobiazgowy i Cię to drażni. Natomiast większość ludzi w ogóle nie zwraca na to uwagi lub nawet tego by nie zauważyło.

Ludzie są różni. Posługując się tym samochodowym przykładem. Jeden ma auto porysowane, powgniatane, brudne i ma to w duszy, wsiada i jedzie. Za to inny dostaje białej gorączki jak tylko zobaczy punktowy odprysk lakieru czy wgniotkę na dachu/masce po spadającym kasztanie. Od razu dzwoni i umawia się w jakimś studiu auto detailingu na stosowną korektę.
W obu przypadkach może to i przegięcie, ale jak im z tym dobrze to komu to przeszkadza i co komuś do tego? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Vivid pisze: Chodzi tu bardziej o to, że czepiasz się dupereli kompletnie nieistotnej ze względu na funkcje sprzętu i sposób jego użytkowania. Mówiąc wprost - jesteś upierdliwy :P
Oczywiście że jestem. Nie chodzi tu o kontakty personalne. :wink: Faktycznie upierdliwość włącza mi się kiedy mam wydać na coś kasę. Chcę żeby wszystko było OK. Nie cierpię później przepychać się z różnymi gamoniami którzy wolą napisać " nieprawidłowe użytkowanie" licząc po cichu, że jak większość społeczeństwa, machnę ręką na dochodzenie swoich praw przed sądem.

A HEAD, szczególnie poprzedni importer nart był wybitnie znany z faktu że "dla zasady" nie uwzględniał żadnej reklamacj!

Przykład epopei reklamacyjnej:

http://www.skiforum.pl/topic/30408-nieu ... upershape/
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

U nas to już taka lokalna tradycja, na reklamację odpowiada się na początku - nie, niewłaściwe użytkowanie. Jak to ostatnio modnie się mówi - sorry, taki mamy klimat. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Vivid pisze:U nas to już taka lokalna tradycja, na reklamację odpowiada się na początku - nie, niewłaściwe użytkowanie. Jak to ostatnio modnie się mówi - sorry, taki mamy klimat rotfl
Daj spokój! Do mojego nowego domu zamówiłem 10 kompletów drzwi+ościeżnice. Całkiem niezła kasa bo fornir naturalny sapeli, bajery. Panowie monterzy wszystko ładnie zamontowali. No i.... się okazało że kolor sapeli z ościeżnic jest o dwa odcienie ciemniejszy niż sapeli ze skrzydeł. Głęboki brąz i przejrzała pomarańcza. Jak oczywiście można się domyślić na producencie nie zrobiło to żadnego wrażenia. Ponieważ nie mógł się podeprzeć "niewłaściwym..." wpadł na inny genialny pomysł. Otóż stwierdził że skrzydła z biegiem czasu dojdą kolorem do ościeżnic!!! rotfl A za termin graniczny obrał miesiąc lub dwa po terminie gwarancji.
Trzeba mieć tupet!!!

A no i znowu się czepiam. Przecież w użytkowaniu to zupełnie nie przeszkadza! :twisted:
Ostatnio zmieniony 30 sty 2014, 21:59 przez keicam, łącznie zmieniany 2 razy.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

keicam pisze:
hokej pisze:ie zostałem zrozumiany, więc napiszę wprost - już wiem jaka jest idea ostrzeżeń w McD o gorącej kawie. Dziękuję.
Proszę Cię, nie obrażaj się, ale czytając ten temat tak to wygląda. To właśnie ogólne przyzwolenie, głosy typu "czego się czepiasz" powodują że koncernom przechodzą takie numery. Jestem przekonany że HEAD postawiony "pod ścianą" ostatecznie wymieni partię wadliwego towaru zanim zacznie rozważać wycofanie się z naszego kraju. Tylko trzeba ten koncern do tej "ściany" docisnąć. Zależy to tylko od nas.

A idea ostrzeżeń w McD o gorącej kawie jest bardzo prosta:

Taniej jest nadrukować ostrzeżenie o gorącej kawie na kubku, niż zapłacić odszkodowanie 2 mln USD za jego brak. I tym się różnimy od Amerykanów. Tam bardziej się opłaca zagrać idiotę w sądzie zarabiając na tym 2 mln USD, niż "po naszemu" z góry wyjść z założenia że się nie uda, bo to wielki koncern jest!
Zdolności nadinterpretacyjne masz zaiste ogromne, skoro widzisz w mojej wypowiedzi obrażanie się. PitS wyłożył to technicznie, ja dodam handlowo - chciałbym być tym sprzedawcą/właścicielem, do którego byś trafił z reklamacją takiej rakiety. Ubaw miałbym zapewniony przez długie tygodnie. Najbardziej z ew. prób udowodnienia niezgodności towaru z umową lub gwarancją.

Naprawdę tego nie widzisz czy maskujesz kolejnymi przykładami "z czapy" kompletnie niezwiązanymi z meritum? Tego właśnie dotyczyło porównanie z McD, które w tłumaczeniu na język polski oznacza, że jeden czubek (klient) z drugim debilem (sędzią) sprokurowali proces i wyrok, który każe wielkiemu koncernowi (fe) traktować resztę klientów identycznie jak wspomnianych upośledzonych.
I nie ma to żadnego związku (ad rem) z wadą towaru ani korporacjami ani strachem maluczkich przed nimi. Związek jest jedynie w kasie i pieniactwie.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

hokej pisze:... chciałbym być tym sprzedawcą/właścicielem, do którego byś trafił z reklamacją takiej rakiety. Ubaw miałbym zapewniony przez długie tygodnie. Najbardziej z ew. prób udowodnienia niezgodności towaru z umową lub gwarancją....

...jeden czubek (klient) z drugim debilem (sędzią) sprokurowali proces i wyrok, który każe wielkiemu koncernowi (fe) traktować resztę klientów identycznie jak wspomnianych upośledzonych.
I nie ma to żadnego związku (ad rem) z wadą towaru ani korporacjami ani strachem maluczkich przed nimi. Związek jest jedynie w kasie i pieniactwie.
Wszędzie spisek!
Wredni klienci wspólnie z wymiarem sprawiedliwości naciągają biedne korporacje. Powinni kupować wszystko niezależnie od jakości i "mordy w kubeł"! Bo jak ośmielą się coś reklamować to zostaną wyśmiani!

Po co ten HEAD w ogóle to maluje! Odpadłby problem posezonowych obniżek!
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876

Wróć do „Zakupy - procedury, porady, problemy”