Tomkyw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 1 sie 2011, 22:13

Wilson BLX Tour Federer Super Six - gdzie kupić?

http://www.youtube.com/watch?v=jeqlP51DdBg
To chyba mocno stara wersja termobaga. Czy jest szansa kupić gdziekolwiek taką torbę (6 lub 9 rakiet), chodzi o wersje z filmu z takiego, a nie innego materiału (są dostępne ale takie jakby skajowe, a to nie to).
Head Speed MP
Dunlop AG 4D 3hundred Tour
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Wilson BLX Tour Federer Super Six - gdzie kupić?

Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wilson BLX Tour Federer Super Six - gdzie kupić?

Napalm podał dobry link.
Można jeszcze ją kupić u tego sprzedawcy na Allegro:
http://Allegro.pl/torba-tenisowa-termob ... 72793.html

Jest to dokładnie taka torba jak na filmie, jej mniejsze wersje, dwukomorowe miały właśnie taki skajowy materiał i podpis Federera nadrukowany a nie wyszywany.

Jako użytkownik tej torby od ponad roku dodam, że to najlepsza torba jaką kiedykolwiek miałem, pojemna i ładna, świetnie wykonana z dobrej jakości materiałów. Na pewno będziesz zadowolony. :::gd:::
Tomkyw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 1 sie 2011, 22:13

Re: Wilson BLX Tour Federer Super Six - gdzie kupić?

Mnie też się na maxa podoba i w smj ja widziałem, jest jeden problem wydaje mi się zbyt wielka, jestem tylko zapalonym amatorem-czy aż tak wielka nie jest.Czyli nie ma co szukać 9lub6rakietowej z tej serii bo jej wykonanie jest inne od 12rkt?
Mam też wrażenie że dzisiejsze Wilsony są gorsze jakościowo od tej ,też tak myślicie?
Czym ona różni się od tej http://Allegro.pl/torba-tenisowa-termob ... 20593.html też12 i też s6?-może jednak były 6-9 w tym co ta 12z filmu wykonaniu?
Head Speed MP
Dunlop AG 4D 3hundred Tour
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wilson BLX Tour Federer Super Six - gdzie kupić?

Ja takie torby lubię bo są optymalne dla mnie. Mieści się w niej max 6 rakiet bez pokrowców lub 4 z pokrowcami. Do tego w środkowej komorze bez problemu puszka piłek, woda, koszulka, ręcznik i buty. Szpargały typu owijki, żele itp. mam pochowane w tych czterech bocznych małych kieszonkach. Wszystko uporządkowane i zawsze pod ręką.
Do tego pasuje mi szerokość torby, dobrze układa się na plecach jak jeżdżę rowerem (nie buja się na boki).
Jeżeli nie planujesz nosić tylu rakiet na kort poszukaj lepiej jakiejś trójki. Wilson jednak wszystkie trójki jakie znam produkuje gorzej niż większych braci.
Tomkyw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 1 sie 2011, 22:13

Re: Wilson BLX Tour Federer Super Six - gdzie kupić?

W tej Twojej są 2 duże boczne kieszenie i jedna duża środkowa?
Wiesz tu nie chodzi o ilość rakiet (docelowo może dwóch się dorobię choć przy rodzinnych wyjazdach może 4), oczywiście chcę mieć miejsce na buty, ciuchy, piłki, nie do końca zależy mi na ilości rakiet.
Zastanawia mnie ta"skajowa 6." chyba jej wykonanie nie powinno odbiegać znacząco od 12 S6?
http://www.youtube.com/watch?v=GVPrF0wtV2s
Head Speed MP
Dunlop AG 4D 3hundred Tour
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Tak jak piszesz mam dwie komory na rakiety oraz dużą środkową na szpargały. Komory na rakiety są wyłożone różnymi materiałami, jedna błyszczącą folią aluminiową, druga też folią, ale matową.
Tomkyw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 1 sie 2011, 22:13

Re:

ESP pisze:Tak jak piszesz mam dwie komory na rakiety oraz dużą środkową na szpargały. Komory na rakiety są wyłożone różnymi materiałami, jedna błyszczącą folią aluminiową, druga też folią, ale matową.
Są tam jakieś mniejsze przegródki np. na portfel, klucze?

Czy kieszenie są wyłożone flauszem i ma kieszeń na buty wyciąganą do prania jak w tej 6 do której zamieściłem link do filmu?
Head Speed MP
Dunlop AG 4D 3hundred Tour

Wróć do „Zakupy - procedury, porady, problemy”