KISIEL
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 4 paź 2013, 07:44

Tennis Warehouse Europe

eReF pisze:Nowe ramy Wilsona na Tennis Warehouse Europe.
http://www.tenniswarehouse-europe.com/c ... ?from=fben
Ktoś zamawiał z ich strony? Wysyłają bez problemu? Czy może lepiej na Tennis-point?
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Tennis Warehouse Europe

Tak, sklep solidny.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Coon
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 22 kwie 2013, 20:38

Re: Tennis Warehouse Europe

Podpisuję się pod opinią El Diablo. Solidny i szybki. Złożyłem zamówienie ok. 2-giej w nocy, a o 9-tej dostałem maila z informacją, że przesyłka jest w drodze! To był piątek, a we wtorek była już dostawa! :::gd:::
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Tennis Warehouse Europe

Chyba bardziej się opłaca z tego sklepu kupować niż z Tennis Warehouse USA?
Widzę, że przesyłka od 75 EUR jest za darmo. Tu chyba cła ani VAT-u się nie dolicza przy odbiorze? No chyba że ceny W sklepie Tennis Warehouse Europe są wyższe niż w USA.
No i takie pytanie. Czy jest szansa, że ceny na Tennis Warehouse Europe byłyby niższe niż ceny tych samych rakiet w Polsce?
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Tennis Warehouse Europe

Poczekać, porozumienie pomiędzy UE a USA o wolnym handlu wejdzie niebawem i nie tylko tenisiści na nim zyskają.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Zakupy - procedury, porady, problemy”