whoru
Nowy
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 5 cze 2013, 20:31

Serwis naciągania rakiety - Szczecin

Witam.

Czy mógłby ktoś polecić konkretne i sprawdzone miejsce w Szczecinie, gdzie świadczona jest usługa naciągania rakiety? Oczywiście z możliwością podania parametrów naciągu, tj. 24kg.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Serwis naciągania rakiety - Szczecin

Na 99,9% najlepszy będzie SportClub. Jeśli kiedyś trafisz na serwis gdzie nie naciągają zgodnie z życzeniem klienta to omijaj go szerokim łukiem.
Prezes fanklubu Staśka :D
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Serwis naciągania rakiety - Szczecin

wyczesany pisze:Na 99,9% najlepszy będzie SportClub. Jeśli kiedyś trafisz na serwis gdzie nie naciągają zgodnie z życzeniem klienta to omijaj go szerokim łukiem.
Tak tylko z ciekawości - jak się liczy te procenty? ;)
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Re: Serwis naciągania rakiety - Szczecin

kolt pisze:
wyczesany pisze:Na 99,9% najlepszy będzie SportClub. Jeśli kiedyś trafisz na serwis gdzie nie naciągają zgodnie z życzeniem klienta to omijaj go szerokim łukiem.
Tak tylko z ciekawości - jak się liczy te procenty? ;)
Twoja masa wyrażona w kilogramach minus masa burgerów które zjadasz codziennie wyrażona w kilogramach.
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Odp: Re: Serwis naciągania rakiety - Szczecin

Martinek pisze:
kolt pisze:
wyczesany pisze:Na 99,9% najlepszy będzie SportClub. Jeśli kiedyś trafisz na serwis gdzie nie naciągają zgodnie z życzeniem klienta to omijaj go szerokim łukiem.
Tak tylko z ciekawości - jak się liczy te procenty? ;)
Twoja masa wyrażona w kilogramach minus masa burgerów które zjadasz codziennie wyrażona w kilogramach.
Coś nie tak w twoim wzorze. Za cholerę nie wychodzi.

Wracając do tematu - ja naciągam na Wojska Polskiego w SKT. Znam tamtych trenerów i mam do nich zaufanie. Od kiedy zacząłem grać to zawsze dawałem rakiety do nich i nigdy nie miałem żadnych problemów. Na Wojska Polskiego jest jeszcze jeden punkt gdzie można wymienić naciąg (u tzw "dziadka") i kilku moich znajomych tam zanosi swój sprzęt ale polecić nie mogę bo sam nie testowałem.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Odp: Re: Serwis naciągania rakiety - Szczecin

kolt pisze:
Martinek pisze:
kolt pisze:
wyczesany pisze:Na 99,9% najlepszy będzie SportClub. Jeśli kiedyś trafisz na serwis gdzie nie naciągają zgodnie z życzeniem klienta to omijaj go szerokim łukiem.
Tak tylko z ciekawości - jak się liczy te procenty? ;)
Twoja masa wyrażona w kilogramach minus masa burgerów które zjadasz codziennie wyrażona w kilogramach.
Coś nie tak w twoim wzorze. Za cholerę nie wychodzi.
Może zbyt optymistyczne nastawienie liczącego...?

Wróć do „Zakupy - procedury, porady, problemy”