Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Strefa Tenisa

Milanello pisze:Wie ktoś czy i na jakiej zasadzie możne odsprzedać rakietę do Strefy Tenisa?
Pytam, bo widziałem u nich używane rakiety.
Z tego co wiem to bardzo niechętnie przyjmują rakiety używane, jeśli w ogóle je przyjmują.
Może widziałeś rakiety testowe a nie używki klientów?
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Strefa Tenisa

Clapton pisze:Może widziałeś rakiety testowe a nie używki klientów?
Albo rakiety zostawione do naciągnięcia. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Milanello
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 219
Rejestracja: 7 lip 2011, 21:34

Re: Strefa Tenisa

Nie, nie. Wiem, że tam obok kas zawsze stoją rakiety do naciągnięcia.
Chodzi mi dokładnie o taki przypadek:
http://strefatenisa.com.pl/rakiety-teni ... 1_323.html
Obrazek
Wilson BLX ProStaff Six.One 90
Awatar użytkownika
Kamil2371
Początkujący
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 9 maja 2011, 16:09

Re: Strefa Tenisa

Witam!

Czy byłby ktoś tak uprzejmy podać w prywatnej wiadomości kod rabatowy do Strefy Tenisa? Jestem ich stałym klientem, ale ponieważ z marszu usuwam przychodzące newslettery, musiał mi umknąć również ten zawierający wspomniany kod. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Strefa Tenisa

Skontaktuj się z nimi, z pewnością nie zabiorą Ci zniżek dlatego, że usunąłeś maila.
Prezes fanklubu Staśka :D
dżiok
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 13 paź 2013, 15:30

Re: Strefa Tenisa

Szkoda, że na mail'e nie odpisują.
NTRP 4.5 | Head IG Youtek Extreme 2.0 Pro
Awatar użytkownika
perspex
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 14 sty 2011, 21:14

Strefa Tenisa

Kupuję od wielu lat w bardzo, bardzo wielu miejscach - praktycznie w każdym sklepie internetowym - tenisowym - często też zagranicznych i muszę napisać, że Strefa Tenisa ma towar jak inni - ani lepszy, ani gorszy - ale widzę dwa mega duże minusy. Na maile NIGDY nie odpisują, zwrot pieniędzy za odesłany towar następuje po 10 moich mailach - średnio z miesiąc MINIMUM to trwa.
4,5
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 13 paź 2012, 22:15

Re: Strefa Tenisa

Ja kupowałem nie raz -zawsze wszystko było na najwyższym poziomie. Ceny przyzwoite (może oprócz rakiet, bo te lepiej kupować przez Tennis Warehouse Europe lub inne zagraniczne sklepy (ja kupowałem w Tennis-Heine i Tennis-point -ceny o około 20-30% niższe niż w polskich sklepach internetowych).
Generalnie z polskich sklepów polecam Strefę Tenisa i Sport Club, a odradzam Protenis, Forehand i PlayLoud (tragiczne podejście do klienta..)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Strefa Tenisa

4,5 pisze:(może oprócz rakiet, bo te lepiej kupować przez Tennis Warehouse Europe lub inne zagraniczne sklepy (ja kupowałem w Tennis-Heine i Tennis-point -ceny o około 20-30% niższe niż w polskich sklepach internetowych).
Jeśli chodzi o ceny rakiet HEAD na Tennis Point to nie masz racji: dla przykładu Graphene Speed MP kosztuje tam 183,90 EUR, co ma się nijak do ceny ze Strefy, czyli 679 PLN. Nie wprowadzaj w błąd.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: Strefa Tenisa

Na kilka-kilkanaście wysłanych maili NIGDY nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Funkcjonuje jedynie kontakt telefoniczny. Kiepsko jak na obecne standardy.
civilpl
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 19 maja 2014, 14:49

Re: Strefa Tenisa

Też potwierdzam, iż kontakt jest słaby, kilka razy zamawiałem i wpisywałem uwagi do zamówienia - nigdy tego nikt nie czyta i się do tego nie stosuje. Aby coś ustalić trzeba dzwonić.
4,5
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 13 paź 2012, 22:15

Re: Strefa Tenisa

wwojtek pisze:Jeśli chodzi o ceny rakiet HEAD na Tennis Point to nie masz racji: dla przykładu Graphene Speed MP kosztuje tam 183,90 EUR, co ma się nijak do ceny ze Strefy, czyli 679 PLN. Nie wprowadzaj w błąd.
Nie wprowadzam w błąd, tylko opisuje MOJE doświadczenia z tym sklepem oraz z zakupami sprzętu tenisowego w ogóle -jeśli się przydadzą komuś do zrobienia zakupów taniej, to super (o to nam chyba tutaj chodzi?).
Ja np.mogę ze ST generalnie polecić tanie ubrania (koszulki, spodenki -o wiele tańsze niż np.w TWE), ale swoje wszystkie rakiety akurat o wiele taniej trafiłem w zagranicznych sklepach..
Oczywistym jest, że w promocji jakaś model rakiety, czy butów może kosztować akurat mniej w danym sklepie, ale nie świadczy to o tym, że dany sklep generalnie jest tańszy od innego /porównaj zresztą cenę przywoływanego przez Ciebie Speeda w ST bez promocji (859zł) i już w porównaniu np. do standardowej ceny w TWE (184E) wychodzi drożej/.
Nie staraj się wprowadzać zamętu, tylko pisz o własnych doświadczeniach (co, gdzie tanio kupiłeś) -może ktoś z nich skorzysta..
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Strefa Tenisa

Sam kupowałem w Strefie Tenisa buty, nie mogę się wypowiedzieć odnośnie kontaktu e-mailowego ale telefonicznie nie mam najmniejszych zastrzeżeń.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Strefa Tenisa

W ST kupowałem może ze 2 razy, przez ich sklep internetowy, zero uwag do obsługi.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Strefa Tenisa

Temat wyczyszczony. Proszę mieć na uwadze słowa kolegi...
SPOILER:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Strefa Tenisa

Niestety nic się w sprawie odpowiadania na maile nie zmieniło. Wysłałem kilka dni temu i odpowiedzi zero. Jutro zadzwonię ale z lekka to słabe.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Miran
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 12 wrz 2012, 15:59
Lokalizacja: Laskowa

Re: Strefa Tenisa

Witam.
Muszę powiedzieć, że coś się zmieniło w sprawie maili. Dzisiaj, a jest niedziela, posłałem maila ze strony produktu. Konkretnie rakiety Yonex Vcore Si 100, czy obowiązuje rabat 16% przy zakupie 2 rakiet, bo takowy nie wchodził.
Odpowiedź otrzymałem po trzech godzinach i automatycznie zostało to poprawione na stronie produktu i rabat już wchodzi.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Strefa Tenisa

Wydaje mi się, że chłopaki w Strefie "dozatrudnili" nową osobę, która ma ogarniać net. Stąd sprawniejsza obsługa. Swoją drogą chyba wspomnianego VCore'a trzeba nabyć "na gwiazdkę". rotfl
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Miran
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 12 wrz 2012, 15:59
Lokalizacja: Laskowa

Re: Strefa Tenisa

Ja nie wytrzymałem do gwiazdki, wydaje mi się że taniej w najbliższym czasie raczej nie będzie.
Wychodzi 535 zł plus naciąg, serwis i koszulka.
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Strefa Tenisa

Chłopaki... "dozatrudnijcie" jeszcze kogoś, bo maile jak przechodziły bez echa tak przechodzą. :]
Spędzam na telefonie kilka godzin dziennie, więc to czego nie muszę, staram się załatwić mailowo... poza tym mamy XXI wiek i chcę być "światowy" :::jezor:::.

Wróć do „Zakupy - procedury, porady, problemy”