Miran
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 12 wrz 2012, 15:59
Lokalizacja: Laskowa

Re: Strefa Tenisa

Jeśli masz możliwość to pytaj przez Facebooka. Wydaje mi się, że tam się bardziej starają.
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: Strefa Tenisa

Miran pisze:Jeśli masz możliwość to pytaj przez Facebooka. Wydaje mi się, że tam się bardziej starają.
Bez żartów, może jeszcze przez Naszą Klasę trzeba do nich napisać aby uzyskać jakąkolwiek odpowiedź? :::loled:::

Jeśli Strefa Tenisa chce w dalszym ciągu zniechęcać do siebie potencjalnych klientów to proszę bardzo. Konkurencja nie śpi, a co ważniejsze, potrafi ekspresowo odpisywać na e-maile. Nie chcą mojej kasy to wydam ją gdzie indziej - zasada stara i prosta jak konstrukcja cepa. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś rozsądny kto zrobi z tym wreszcie porządek. Z tenisowym pozdrowieniem. :::bye:::
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Strefa Tenisa

golp pisze: Konkurencja nie śpi, a co ważniejsze, potrafi ekspresowo odpisywać na e-maile.
Tiaaaa, szczególnie Protenis ekspresowo odpisuje na maile :] . Ale dla niektórych półtora roku to rzeczywiście chwila :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: Strefa Tenisa

Odpisali na maila po 1.5 roku? I nie przeoczyli go w skrzynce ze spamem? To jakiś nowy rekord chyba będzie! :::yay:::
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Strefa Tenisa

golp pisze:Odpisali na maila po 1.5 roku? I nie przeoczyli go w skrzynce ze spamem? To jakiś nowy rekord chyba będzie! :::yay:::
No właśnie nie odpisali, a minęło już pół roku :D .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: Strefa Tenisa

scudetto pisze:
golp pisze:Odpisali na maila po 1.5 roku? I nie przeoczyli go w skrzynce ze spamem? To jakiś nowy rekord chyba będzie! :::yay:::
No właśnie nie odpisali, a minęło już pół roku :D .
Bo przez Facebooka nie napisałeś, a tam to się każdy ponoć stara. :lol:
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Strefa Tenisa

golp pisze:
scudetto pisze:
golp pisze:Odpisali na maila po 1.5 roku? I nie przeoczyli go w skrzynce ze spamem? To jakiś nowy rekord chyba będzie! :::yay:::
No właśnie nie odpisali, a minęło już pół roku :D .
Bo przez Facebooka nie napisałeś, a tam to się każdy ponoć stara. :lol:
Ja tam na maile akurat od Strefy nie narzekam, w okresie świątecznym pisałem odnośnie rakiety i dostałem odpowiedź w ciągu kilku godzin. Może część maili ląduje u nich w spamie? :rolleyes:
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Strefa Tenisa

Ryj książki nie posiadam... da się mimo tego żyć ;). Monopolu ST nie ma i jak ktoś zauważył nie kupi się tam, kupi się w innym miejscu. Obsługa na miejscu jest tip top (każda wizyta w Warszawie kończy się odwiedzeniem ST). Przez telefon (na jakaś pannę zwykłem trafiać swego czasu) też da się dogadać. Mailowo jednak, obsługa leży i kwiczy. Najwiekszy sklep tenisiwy w PL to pewnie i "kocioł" niezły, nie mniej większe amerykańskie i europejskie sklepy odpisać potrafią ekspresowo, rzeczowo i często w zakresie znacznie przekraczającym oczekiwania.
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: Strefa Tenisa

Ja uważam, że Strefa T ma najlepsze ceny w kraju. Ostatnio zamówiłem u nich okładziny (rączkę) do mojego Radicala... okładziny się rozwaliły na kawałki podczas transportu. Jeden telefon i na drugi dzień miałem drugą nową. Kupowałem rakiety, ubrania, piłki itp. ... złego słowa nie powiem.
21 WS..
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Strefa Tenisa

Napisałem kilka e-mail'i do Strefy, nigdy nie dostałem odpowiedzi.
Lukasz_b20 pisze:Ja uważam, że Strefa T ma najlepsze ceny w kraju. Ostatnio zamówiłem u nich okładziny (rączkę) do mojego Radicala... okładziny się rozwaliły na kawałki podczas transportu. Jeden telefon i na drugi dzień miałem drugą nową. Kupowałem rakiety, ubrania, piłki itp. ... złego słowa nie powiem.
Piszesz jakby to nie był standard. Zamówiłem parę rzeczy na TW, m.in. grommety do jakiegoś Head'a. Po rozpakowaniu paczki okazało się że się pomylili, zamiast grommetów do Mida dostałem do MidPlusa. Jeden e-mail i właściwe grommety miałem w domu po dwóch dniach. Koszt kuriera ze Stanów przewyższał 8-krotnie wartość grommetów.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
matirow
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 19 sty 2012, 22:13
Lokalizacja: Rybnik

Re: Strefa Tenisa

Ostatnio była darmowa dostawa. Zamówiłem piłki i plecak z Head-a.
Czekam kurcze 3 dni i dalej lipa. Wchodzę na stronkę sprawdzam status wysyłki i okazało się że zawaliłem i dałem odbiór osobisty. Więc pisze maila jest godzina 17. Po 18 tego samego dnia dostaję odpowiedź że się pomyliłem i przesyłka będzie wysłana jutro z darmową dostawą.


Polecam ten sklep w 100%. Dla mnie najlepszy i zawsze robię tam zakupy.
Obrazek Biomimetic 500
Gracz leworęczny
NTRP 2.0
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Strefa Tenisa

U mnie kolejny raz złapali minusa, gdyż stan prezentowany na stronie nie zgadza się ze stanem fizycznym, jeśli chodzi o dostępność produktów w sklepie. Efekt taki, że na realizację zamówienia czekam 2 tygodnie.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Strefa Tenisa

U mnie łapią same plusy. Kiedy nie pójdę to obsługa jest na maksymalnym poziomie. :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Strefa Tenisa

Nigdy nie byłem w sklepie ale zamawiałem online. Ostatnie zamówienie to dwie rakiety, szpula naciągu i owijki. Zamówienie zrobiłem o 10 "rano" a następnego dnia było u mnie. Super sklep!
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Strefa Tenisa

I taka jest różnica: Sebex kupuje a Obi tylko chodzi. :wink:
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Strefa Tenisa

Clapton pisze:I taka jest różnica: Sebex kupuje a Obi tylko chodzi. :wink:
Chodzi i bije, (nie)/pije a żyje. :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Strefa Tenisa

Obiektyw pisze:Kiedy nie pójdę to obsługa jest na maksymalnym poziomie. :)
Maksymalnym poziomie skupienia żebyś czegoś nie wyniósł rotfl ?

Sklep bardzo dobry, obsługa też. Mnie się nie zdarzyło, żeby był jakiś problem.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Strefa Tenisa

Mogę się przyczepić o tyle, że jedno z moich zamówień nie widnieje w całościowej historii zamówień, po prostu wyparowało. Powiadomienie i prośba o poprawienie tego (najpierw drogą telefoniczną a potem mailową) nic nie dały, zero odzewu.

Od strony zakupowej oraz pod kątem szybkości realizacji zamówień bez zarzutu.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
Django
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 8 wrz 2010, 13:39
Lokalizacja: Tarnów

Re: Strefa Tenisa

Kilkanaście razy robiłem zakupy na stronie internetowej sklepu. Bardzo sprawne transakcje i wysyłka. Dwa razy brakło jednej pozycji z gatunku akcesoria (owijka,taśma) jednakże po szybkim kontakcie ze strony sklepu wybierałem inny przedmiot w tej cenie (np. piłki) . Raz po zapytaniu o mniej popularny model rakiety sklep obniżył nawet jej cenę dla mnie :) .
Yonex :)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Strefa Tenisa

Można się przyczepić o olewanie maili, ale jeśli chodzi o szybkość realizacji zamówienia to dzisiaj pobili mój rekord.

Zamówienie złożone około 14:00, około 16:00 dostałem maila, że zostało wysłane O_O . W międzyczasie zdążył jeszcze zadzwonić iamtheway (który zresztą i tak chyba nie skojarzył mojej osoby :wink: ), że zaznaczyłem odbiór osobisty i czy na pewno tego chcę. Pomyliłem się, a jak, pogratulować czujności, zwłaszcza że podałem zupełnie inny adres dostawy. Przecież mogli czekać aż odbiorę, a później wpisać mnie na czarną listę :D .

Tak czy inaczej kolejny raz nie mam zastrzeżeń, a szybkość realizacji - jak dla mnie - celująco :::gd::: .
Polubiłem czerwone badziewie...

Wróć do „Zakupy - procedury, porady, problemy”