ciacho
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 26 mar 2013, 23:27

Sklep Dunlop

Witam. Czy ktoś kupował coś w sklepie Dunlopa? Chciałem kupić http://pl.dunlopsport.com/Dunlop-biomim ... ket-742011 i od dwóch dni próbuję zapłacić, wpisuję wszystkie dane karty i mi wyskakuje błąd "Przepraszamy, wystąpił problem podczas przetwarzania płatności. Spróbuj ponownie. " W związku z tym mam pytanie czy muszę posiadać konto walutowe w jednej z dostępnych na stronie do wyboru walut żeby zamówić w tym sklepie? Czy po prostu mi przeliczy po kursie? Przyznam, że nigdy jeszcze nie płaciłem w ten sposób, ale raczej wszystko wypełniam poprawnie.
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sklep Dunlop

Kupowałem rakietę u nich jakoś w grudniu-styczniu. Płaciłem bez problemu kartą kredytową. Konto mam złotówkowe - sami sobie przewalutowali. Tyle, że ja płaciłem przez stronę angielską i cena była w funtach. Może mają coś niedopracowane na polskim tłumaczeniu. Ja płaciłem 50 funtów + 10 funtów za przesyłkę.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
bielos1
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 21 paź 2012, 18:08

Re: Sklep Dunlop

Może masz zablokowane płatności kartą w internecie na swoim koncie?
Awatar użytkownika
kris
Bywalec
Bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 16 wrz 2012, 16:58

Re: Sklep Dunlop

bielos1 pisze:Może masz zablokowane płatności kartą w internecie na swoim koncie?
Albo limit dzienny na płatności kartą przez internet masz za niski ustawiony np.masz ustawione 500zł dziennie, a za zakupy masz zapłacić 501 zł i już nie pójdzie.
elaskin
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 15 sie 2012, 23:47

Re: Sklep Dunlop

ciacho
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 26 mar 2013, 23:27

Re: Sklep Dunlop

Dzięki za rady. W końcu kartę zaakceptowało. Tylko teraz mam taki problem, że na koncie użytkownika sklepu Dunlop w zakładce "Historia zamówień" nic nie widnieje... tak jakbym nic nie kupił. A pieniądze na koncie bankowym zostały zablokowane (na razie niezaksięgowane). Transakcji dokonałem wczoraj. Miał ktoś takie przejścia?
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Sklep Dunlop

Mogą być zablokowane do momentu zaksięgowania albo zwolnienia blokady.
Często mam blokady jak np. rezerwuje hotele - wtedy mam blokadę i na tydzień przed wyjazdem i dopiero przy wymeldowaniu z hotelu obciążają kartę.
Może u Ciebie obciążą kartę w momencie wysyłki?
Ale monitoruj sprawę - ostrożności nigdy za wiele.
Beware of the Hologram.
It will trick us!
ciacho
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 26 mar 2013, 23:27

Re: Sklep Dunlop

Sprawa wygląda tak, że transakcja została zaksięgowana na moim koncie bankowym. Niestety w "Historii zamówień" na stronie sklepu Dunlop nic nie ma, nie dostałem żadnego potwierdzenia zakupu na maila. Zaczynam się martwić.
Taki wpis mam w opisie transakcji na koncie bankowym: 0870 8387294 DUNLOPSPORT.COM. Czy te cyferki to jest numer zamówienia, który powinien się pojawić w "Historii zamówień" na koncie sklepu Dunlop?
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Sklep Dunlop

Spróbuj się skontaktować z nimi mailowo podając ten numer i naświetlając sprawę.
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sklep Dunlop

Zawsze możesz zgłosić do swojego banku reklamację na tą transakcję. Bank po rozpatrzeniu na 100% odda Ci kasę. Zaleta płacenia kartami kredytowymi. :)
Milanello
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 219
Rejestracja: 7 lip 2011, 21:34

Re: Sklep Dunlop

ciacho pisze:Sprawa wygląda tak, że transakcja została zaksięgowana na moim koncie bankowym. Niestety w "Historii zamówień" na stronie sklepu Dunlop nic nie ma, nie dostałem żadnego potwierdzenia zakupu na maila. Zaczynam się martwić.
Taki wpis mam w opisie transakcji na koncie bankowym: 0870 8387294 DUNLOPSPORT.COM. Czy te cyferki to jest numer zamówienia, który powinien się pojawić w "Historii zamówień" na koncie sklepu Dunlop?
Ja w historii zamówień też nic nie mam. Zaraz po zamówieniu dostałem maila z potwierdzeniem zakupu, a po 2 dniach przyszedł mail z potwierdzeniem wysłania i linkiem do śledzenia przesyłki.
Obrazek
Wilson BLX ProStaff Six.One 90
ciacho
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 26 mar 2013, 23:27

Re: Sklep Dunlop

Sprawa się wyjaśniła niejako sama... otóż dzisiaj zadzwonił do mnie kurier, że ma dla mnie przesyłkę. :) Właśnie przed chwilą ją rozpakowałem i rakieta jest cała i zdrowa. :) Pomimo, że nie dostałem żadnego potwierdzenia zakupu czy też wysyłki, a sklep nie odpisuje na maile to chyba wypada go polecić, mimo że najadłem się trochę strachu. :)
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Sklep Dunlop

Potwierdzenie zakupu to powinieneś dostać, bo to podstawa do ewentualnej reklamacji.
A nie było nic w przesyłce?

No i miłego grania :::gd::: .
Beware of the Hologram.
It will trick us!
ciacho
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 26 mar 2013, 23:27

Re: Sklep Dunlop

Nie no w przesyłce mam potwierdzenie zakupu. Chodziło mi o mailowe potwierdzenie samego dokonania zakupu. Bo od samego początku od dokonania zakupu o niczym nie byłem poinformowany.
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sklep Dunlop

A w spamie?
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
ciacho
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 26 mar 2013, 23:27

Re: Sklep Dunlop

Też nic... dokładnie sprawdzałem, bo po złożeniu zamówienia pierwsze co to wszedłem na maila i sprawdzałem czy coś przyszło.
azjia
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 30 sie 2012, 16:07
Lokalizacja: Warszawa/Wrocław

Re: Sklep Dunlop

Być może masz literówkę w adresie mail w twoim profilu w ich sklepie.
Obrazek
Dunlop Biomimetic 500 Tour, MSV Focus Hex 1.18, Yonex Super Grap
NTRP 3.5 - 4,0
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Sklep Dunlop

azjia pisze:Być może masz literówkę w adresie mail w twoim profilu w ich sklepie.
Hmmm, a co z potwierdzeniem aktywacji konta przy rejestracji?
ciacho
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 26 mar 2013, 23:27

Re: Sklep Dunlop

daroos pisze:
azjia pisze:Być może masz literówkę w adresie mail w twoim profilu w ich sklepie.
Hmmm, a co z potwierdzeniem aktywacji konta przy rejestracji?
A było coś takiego jak potwierdzenie rejestracji w sklepie? Ja nie kojarzę. A w odebranym mailach nie mam.
Teraz zajrzałem na stronę sklepu to w końcu mi się pojawił zakup w "Historii zakupów".
Awatar użytkownika
Kario
Orator
Orator
Posty: 704
Rejestracja: 9 lut 2013, 08:28

Re: Sklep Dunlop

ciacho pisze:Teraz zajrzałem na stronę sklepu to w końcu mi się pojawił zakup w "Historii zakupów".
Może dopiero po zrealizowaniu zamówienia taka informacja pojawia się. Można tak twierdzić, ale głowy nie dam.
Quidquid Latine Discum Sit, Altum Videtur.

Wróć do „Zakupy - procedury, porady, problemy”