Milanello
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 219
Rejestracja: 7 lip 2011, 21:34

Re: Sklep Dunlop

ciacho pisze:
daroos pisze:
azjia pisze:Być może masz literówkę w adresie mail w twoim profilu w ich sklepie.
Hmmm, a co z potwierdzeniem aktywacji konta przy rejestracji?
A było coś takiego jak potwierdzenie rejestracji w sklepie? Ja nie kojarzę. A w odebranym mailach nie mam.
Teraz zajrzałem na stronę sklepu to w końcu mi się pojawił zakup w "Historii zakupów".
Było. Podałeś złego maila. ;-P
Obrazek
Wilson BLX ProStaff Six.One 90
ciacho
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 26 mar 2013, 23:27

Re: Sklep Dunlop

Po pierwsze podałem dobrego maila. A po drugie gdybym podał złego i wymagana byłaby aktywacja to jak bym złożył zamówienie nie potwierdzając rejestracji?
Myślę, że można zakończyć ten temat bo to do niczego nie prowadzi. :) Najważniejsze, że się wszystko skończyło dobrze, choć za bardzo nie rozumiem jak. :)
leppy
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 18 kwie 2013, 15:16

Re: Sklep Dunlop

Jako że jestem świeżo po zamówieniu z http://store.dunlopsport.com/ mogę dodać, że choć po rejestracji w sklepie na maila przyszła wiadomość potwierdzająca rejestrację, to nie zawierała żadnego linka aktywującego (czyli teoretycznie jest możliwe zamówienie z podaniem błędnego maila), natomiast po zamówieniu i zapłaceniu kartą kredytową na maila przyszła wiadomość z potwierdzeniem zamówienia (ta przyszła do folderu "spam"), moje zamówienie jest również widoczne w historii zamówień na moim profilu w sklepie. Czyli żadnych problemów lub niedomówień. Pozdrawiam!
Obrazek
Awatar użytkownika
klenczonu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 211
Rejestracja: 1 wrz 2011, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sklep Dunlop

leppy pisze:Jako że jestem świeżo po zamówieniu z http://store.dunlopsport.com/ mogę dodać, że choć po rejestracji w sklepie na maila przyszła wiadomość potwierdzająca rejestrację, to nie zawierała żadnego linka aktywującego (czyli teoretycznie jest możliwe zamówienie z podaniem błędnego maila)
Czyli raczej nie ma możliwości podania błędnego maila, bo nie dostałbyś wiadomości zwrotnej na swoją skrzynkę o zarejestrowaniu się w sklepie :).
Obrazek COURTBALLISTEC 4.3; COURTBALLISTEC 3.3

Maciek Klenczon
NTRP 2.0
North Poland
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Sklep Dunlop

klenczonu pisze:
leppy pisze:Jako że jestem świeżo po zamówieniu z http://store.dunlopsport.com/ mogę dodać, że choć po rejestracji w sklepie na maila przyszła wiadomość potwierdzająca rejestrację, to nie zawierała żadnego linka aktywującego (czyli teoretycznie jest możliwe zamówienie z podaniem błędnego maila)
Czyli raczej nie ma możliwości podania błędnego maila, bo nie dostałbyś wiadomości zwrotnej na swoją skrzynkę o zarejestrowaniu się w sklepie :).
Możliwość istnieje, podając błędnego maila po prostu wiadomość zwrotna pójdzie na błędnego maila, a zamówienie będzie realizowane bo nie ma potrzeby aktywacji :) .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
klenczonu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 211
Rejestracja: 1 wrz 2011, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sklep Dunlop

A no chyba że tak... :>
Obrazek COURTBALLISTEC 4.3; COURTBALLISTEC 3.3

Maciek Klenczon
NTRP 2.0
North Poland
leppy
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 18 kwie 2013, 15:16

Re: Sklep Dunlop

Dokładnie! :)
Obrazek
Krzichu
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 11 cze 2011, 20:05

Re: Sklep Dunlop

Odświeżę temat :). Czy możecie w tej chwili dokonać płatności w sklepie Dunlopa? Bo ja od weekendu nie mogę zrealizować zamówienia :? .
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Sklep Dunlop

Krzichu pisze:Odświeżę temat :). Czy możecie w tej chwili dokonać płatności w sklepie Dunlopa? Bo ja od weekendu nie mogę zrealizować zamówienia :? .
Nie możemy, też chciałem zamówić co nieco i nic z tego.
Polubiłem czerwone badziewie...
Milanello
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 219
Rejestracja: 7 lip 2011, 21:34

Re: Sklep Dunlop

A próbujecie na wersji polsko, czy anglojęzycznej?
Obrazek
Wilson BLX ProStaff Six.One 90
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Sklep Dunlop

Próbowałem na obu jakiś czas temu, bo komuś karta nie wchodziła. Wczoraj próbowałem już kupić dla siebie na polskojęzycznej i wciąż te same komunikaty. Dla mnie to nie problem, zamówiłem już gdzie indziej, ale w sumie pierwszy raz coś takiego mnie osobiście spotyka.
Polubiłem czerwone badziewie...
Krzichu
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 11 cze 2011, 20:05

Re: Sklep Dunlop

Pisałem do nich maila i poprawili już coś na stronie. Teraz nie ma cen w złotówkach tylko w euro. Ale wszystko normalnie już działa :).

Wróć do „Zakupy - procedury, porady, problemy”