Awatar użytkownika
Kamil2371
Początkujący
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 9 maja 2011, 16:09

Rabaty w SportClubie

Witam!

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć sposób naliczania rabatów w SC? W regulaminie wyczytałem, że jeśli wpiszemy kod rabatowy na rakiety- czyli RAKIETY2012, to otrzymamy 16% rabatu oraz zostanie do tego dodany dotychczasowy rabat- w moim przypadku 3%. Teraz dalej- wybieram sobie sprzęt, niech to będzie rakieta Head Youtek IG Radical Pro, która kosztuje 679 zł. Po odjęciu 3% rabatu stałego cena wynosi 659 zł. Przechodzę dalej i w koszyku proszą o wpisanie kodu rabatowego, jeśli takowy posiadam. Wpisuję RAKIETY2012 i wyskakuje komunikat "rabat przyznany", po czym pokazuje mi cenę 570 zł+ 15 zł koszt przesyłki. Tymczasem według moich obliczeń cena powinna wynosić nieco mniej, bo 679 zł- 19%= równe 550 zł. Z tego wynika, że system nalicza tylko 16- procentowy rabat na rakiety, a nie uwzględnia mojego 3- procentowego rabatu. Czy tak to powinno wyglądać, czy jednak jest błąd i powinno to wyglądać tak jak przedstawiłem? Może ktoś z Was się już z tym zetknął? Byłbym wdzięczny za uświadomienie mnie. Pozdrawiam :).
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Rabaty w SportClubie

Rabaty w Sportclub.com.pl...
W przypadku niewłaściwego naliczenia rabatu przez system, prosimy o skontaktowanie się z obsługą sklepu.

Wróć do „Zakupy - procedury, porady, problemy”