maniech
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 2 gru 2011, 10:27

Warszawa - ścianki?

Witam.
Czy znacie jakieś miejsca gdzie są ścianki w miarę dobrym stanie (poza Warszawianką i Gwardią)? Najbardziej interesują mnie ściany w okolicach Mokotowa, Ursynowa.
Awatar użytkownika
mtarnas
Orator
Orator
Posty: 590
Rejestracja: 22 sie 2009, 16:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa - ścianki?

Ja znam tylko ściankę na Spójni Dolnej, ale nie spełnia Twoich kryteriów odnośnie lokalizacji.
Awatar użytkownika
Maciek
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 19 kwie 2011, 09:29
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów

Re: Warszawa - ścianki?

Stegny na Inspektowej mają ściankę.
Obrazek
PB10L
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa - ścianki?

Na Merze została jedna ścianka, ale płatna. A z odległych lokalizacji Sporteum na Choszczówce.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
pysk_jak_ser
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 328
Rejestracja: 23 gru 2011, 11:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa - ścianki?

Z tego co pamiętam ścianka znajduje się również w parku Szczęśliwickim. Na placu gdzie często ludzie jeżdżą na rolkach, deskorolkach czy rowerach. Plac jest na tyle duży, że przy względnie małej ilości użytkowników, odbijający nie powinni przeszkadzać jeżdżącym. Ścianka jest oczywiście darmowa. Problem w tym, że dawno nie odwiedzałem tego miejsca i nie wiem jakiego stanu doczekała się ta ścianka teraz.
Debil nie wie, że jest debil, a mądry to wie.
azjia
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 30 sie 2012, 16:07
Lokalizacja: Warszawa/Wrocław

Re: Warszawa - ścianki?

Z najświeższych informacji ścianka na Stegnach nie nadaje się do niczego :(.
Natomiast jest też ścianka na Ciszewskiego przy SGGW, trochę ukryta w budynkach hurtowni.
Obrazek
Dunlop Biomimetic 500 Tour, MSV Focus Hex 1.18, Yonex Super Grap
NTRP 3.5 - 4,0
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa - ścianki?

Na Warszawiance jest ścianka. Wchodząc od Piaseczyńskiej, za budynkiem ze sklepem w prawo. Trochę schowana, nie wiem w jakim obecnie stanie, ale widuję grających.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
pysk_jak_ser
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 328
Rejestracja: 23 gru 2011, 11:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa - ścianki?

azjia pisze:Z najświeższych informacji ścianka na Stegnach nie nadaje się do niczego :(.
Natomiast jest też ścianka na Ciszewskiego przy SGGW, trochę ukryta w budynkach hurtowni.
Gdzie dokładnie jest ta ścianka? Ta przy SGGW.
Debil nie wie, że jest debil, a mądry to wie.
Awatar użytkownika
MagKor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 454
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa - ścianki?

mtarnas pisze:Ja znam tylko ściankę na Spójni Dolnej, ale nie spełnia Twoich kryteriów odnośnie lokalizacji.
Czy ktoś ma pojęcie, na temat tego, czy ścianka na Spójni Dolnej wciąż funkcjonuje i w jakim jest stanie? Póki co, to piękna zima tej wiosny, ale że już nie mogę się doczekać- badam teren zawczasu. ;)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Warszawa - ścianki?

MagKor pisze:
mtarnas pisze:Ja znam tylko ściankę na Spójni Dolnej, ale nie spełnia Twoich kryteriów odnośnie lokalizacji.
Czy ktoś ma pojęcie, na temat tego, czy ścianka na Spójni Dolnej wciąż funkcjonuje i w jakim jest stanie? Póki co, to piękna zima tej wiosny, ale że już nie mogę się doczekać- badam teren zawczasu. ;)
Nie jestem fanem gry na ścianie, więc nie odbijałem tam nigdy, ale wiem, że jak jest ciepło, to ludzie tam odbijają, więc chyba da się grać. Choć zapewne nie jest jakoś super równo, mogą też leżeć liście (jak już się pojawią na drzewach).
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
MagKor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 454
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa - ścianki?

Dzięki Gary! Sprawdzę, jak w końcu zniknie śnieg. Swego czasu wpadałam często na Merę, no ale niestety- dokonano tam tenisowej egzekucji i zburzono wszystkie 3 ściany. :(
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Warszawa - ścianki?

MagKor pisze:Swego czasu wpadałam często na Merę, no ale niestety- dokonano tam tenisowej egzekucji i zburzono wszystkie 3 ściany. :(
Na Solcu powinna być jedna... Choć głowy nie dam. W zeszłym roku była.

Wróć do „Gra rekreacyjna”