dirtymac
Nowy
Nowy
Posty: 16
Rejestracja: 21 cze 2011, 20:09
Lokalizacja: Wrocław

Wrocław - hala w zimowy sezon?

Czy ktoś z Wrocławia grywa w tenisa w sezonie zimowym? Jak tak to gdzie i za ile? :). Póki co namierzyłem GEM (50zl/h), Spartan (też ok 50zl/h), Redeco (nie wiadomo ile kosztuje) oraz centrum sportowe na ul. Kozanowskiej (też nie wiadomo po ile).
Jakby ktoś miał informacje o którejś z tych hal (szczególnie Redeco) albo innych to będę wdzięczny :).
szumu
Nowy
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 30 cze 2011, 12:09
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - hala w zimowy sezon?

Jeszcze dodam:
-Morskie Oko 40-80zl, lub liga gdzie płaci się tylko wpisowe
-Stadion Olimpijski
-pod Wrocławiem (Ligota Mała, Sokołowice)
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Wrocław - hala w zimowy sezon?

Szumu - masz jakieś szczegóły dotyczące ligi na Morskim Oku? Nie wiem dlaczego, ale strony naszych wrocławskich ośrodków lubią być aktualizowane raz na kwartał ;-).

Gram na GEM-ie, 50-75 zł w zależności od pory dnia. Warunki ok. Redeco - ceny zbliżone, grałem tam tylko jedną ligę, warunki są sympatyczne, kort dużo wolniejszy niż Decoturf na Gem-ie.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
szumu
Nowy
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 30 cze 2011, 12:09
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - hala w zimowy sezon?

Liga jest podzielona na 3 rundy w roku (dwie zimowe i jedną letnią), koszt rundy to 200zl i już nie płaci się za kort. Runda w zimie to dwa cykle, a w lecie trzy cykle każdy z każdym. Mecze są rozgrywane w grupach po 5-7 osób po 2 godziny na spotkanie. Gracze sami ustalają sobie dogodne terminy spotkań. Korty to mączka, albo sztuczna trawa, do wyboru. Nie wiem do której godziny wieczorem korty są czynne, jeśli są chętni to do 24 na pewno, to duża zaleta.

Osoby w lidze są jak przystało na tenisistów bardzo mili i mimo, że jest to rywalizacja na punkty i o awans do wyższej grupy to spotkania są traktowane jako towarzyskie.

Aha, żeby dopisać się do ligi trzeba zaczekać na rozpoczęcie nowej rundy, kolejna rozpoczyna się od Nowego Roku.
dirtymac
Nowy
Nowy
Posty: 16
Rejestracja: 21 cze 2011, 20:09
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - hala w zimowy sezon?

A wiesz może jak wygląda mniej więcej cennik na Stadionie Olimpijskim?
szumu
Nowy
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 30 cze 2011, 12:09
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - hala w zimowy sezon?

W tym sezonie zimowym jeszcze nie grałem na Olimpijskim, w zeszłym zdaje się kosztowało od 45zł za godzinę.

Dołożę jeszcze możliwość gry na Promasterze, cena nie do pobicia 30zł w weekend (20zł z legitymacją studencką) plus ewentualnie światło. Niestety chłodno pod balonem - dres to minimum, warto w razie czego wziąć czapkę...
dirtymac
Nowy
Nowy
Posty: 16
Rejestracja: 21 cze 2011, 20:09
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - hala w zimowy sezon?

Tak, tak, na Promaster to gram 2 razy w tygodniu, cennik rzeczywiście nie do pobicia. A temperatura no cóż, taka jak na zewnątrz mniej więcej :D.
flu
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 22 lis 2011, 10:44
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - hala w zimowy sezon?

Czasem grywam na Kozanowskiej.
Hala z kortami dywanowymi,
cena: - 35 zł do 15.00
- 80 zł po 15.00
Ntrp - 3.5
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Wrocław - hala w zimowy sezon?

flu pisze:Czasem grywam na Kozanowskiej.
Hala z kortami dywanowymi,
cena: - 35 zł do 15.00
- 80 zł po 15.00
WOOOOW! O_O
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Wrocław - hala w zimowy sezon?

A są i kluby gdzie chcą setkę za godzinę...
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Wrocław - hala w zimowy sezon?

Mazzakollo pisze:A są i kluby gdzie chcą setkę za godzinę...
Rozbój w biały dzień. Najlepsze jest to, że zapewne nie brakuje klientów i za taką cenę. A przecież we Wrocławiu na pewno jest spora alternatywa (?).
Awatar użytkownika
Gypsy
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 123
Rejestracja: 10 gru 2010, 13:37

Re: Wrocław - hala w zimowy sezon?

Jest sporo obiektów, ale o cenę 100zł to się nie otarłem jeszcze.

Przeważnie jest to +/- 80 zł po godzinie 15-16, jeżeli mówimy o halach ze sztuczną nawierzchnią.

Najwięcej kosztuje chyba godzinka na Matchpoincie (89 zł -przy stałej rezerwacji 80), ale tutaj akurat nie ma co narzekać na cenę, bo obiekt o niespotykanej w naszym kraju jakości, więc te parę złotych warto dodać - czego o Kozanowskiej powiedzieć nie można, bo plusem tej hali jest TYLKO cena. Sam obiekt jest zapuszczony i nieprzyjemny.
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Wrocław - hala w zimowy sezon?

Ja otarłem się tylko raz, ale to był jakiś klub poza miastem.
Ja osobiście za taką cenę bym nie grał... Tzn. jakbym był dorosły i bym miał tyle kasy do wydania to jasne, że tak. Ale póki co wyjście do rodziców z tekstem "Dajcie 160 zł na korty" jakieś 4 razy w miesiącu byłoby... słabym pomysłem. ;-P
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
OlgaMoket
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 1 gru 2012, 20:37

Re: Wrocław - hala w zimowy sezon?

Polecam korty tenisowe Spartan. Idealne połączenie sportu i relaksu :). Myślę, że ceny też nie są takie najgorsze... :)
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wrocław - hala w zimowy sezon?

OlgaMoket pisze:Polecam korty tenisowe Spartan. Idealne połączenie sportu i relaksu :). Myślę, że ceny też nie są takie najgorsze... :)
Nazwa na to nie wskazuje :D.
Awatar użytkownika
arot77
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 5 sie 2011, 16:06
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wrocław - hala w zimowy sezon?

Martinek pisze:
OlgaMoket pisze:Polecam korty tenisowe Spartan. Idealne połączenie sportu i relaksu :). Myślę, że ceny też nie są takie najgorsze... :)
Nazwa na to nie wskazuje :D.
A to niby dlaczego nie wskazuje? Rozwiniesz swoją myśl, czy odpuścisz?
Przegrywam regularnie - czy to znaczy, że słabo gram w tenisa... .(?)

Nowa rakieta to tylko 5 lekcji z trenerem, dlatego tak łatwo zmienić ramę.
W torbie: PS 6.1 95 2013(Strung Weight:311g), BLX 6.1 95 Team 2011, Head Speed S, Pure Drive Lite RG
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wrocław - hala w zimowy sezon?

Spartan i relaks? rotfl rotfl
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Wrocław - hala w zimowy sezon?

OlgaMoket pisze:Polecam korty tenisowe Spartan. Idealne połączenie sportu i relaksu :). Myślę, że ceny też nie są takie najgorsze... :)
A jakieś konkretne? Bo jeśli to nie kryptoreklama, to są 3 ośrodki prowadzone przez Spartana we Wrocku... ;-)
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp

Wróć do „Gra rekreacyjna”