Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Dobry trener w Warszawie

Witam,
może mi ktoś polecić dobrego trenera w Warszawie? Co by mi moja połówkę pouczył podstaw... Cierpliwy ma być i jak by to rzec 'emanować szacunkiem' by się słuchała rotfl

NTRP 1.5 około.

Dzięki!
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobry trener w Warszawie

Jaki rejon?
Mam świetnego trenera, ale uczy tylko w okolicach Morelowej (Żerań, Tarchomin).
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobry trener w Warszawie

Najlepiej Bielany, Żoliborz, ale Morelowa jakoś bardzo daleko nie jest - 9,6 km wg Google Maps. Zależy też jaka cena?
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobry trener w Warszawie

Ostatni raz z nim grałem 2 lata temu - było 50PLN + kort za godzinę.
Nazywa się Andrzej Próchnicki. To on mnie uczył przez pierwsze lata mojej tenisowej kariery, a po 22 latach na korcie dalej umie poprawić mi grę kilkoma treningami. Jak jesteś zainteresowany to daj znać - wyślę Ci namiary na PW.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobry trener w Warszawie

Podpytam narzeczoną czy lokalizacja jej pasuje i dam znać ;)

Dzięki wielkie! :zgoda:

PS. Ale i tak czekam na inne propozycje... :::ovrslpt:::
Awatar użytkownika
Archon1
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 14 lut 2011, 11:27

Re: Dobry trener w Warszawie

Jeśli chcesz dobrego trenera, trenera nie instruktora, musisz liczyć się z kosztami, czyli od 90zł za godzinkę. Znam 4 dobrych trenerów, w tym Paweł Ostrowski i jedną trenerkę, Elżbietę Ślesicką, przedstawiać raczej nie muszę (w razie czego google). Połupać można lecz nie polecam, zrobią z Tobą na korcie co tylko chcą, prowadzą i trenują zawodników. Zainteresowany?
Babolat AeroPro Drive GT
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobry trener w Warszawie

Dzięki, może i warto ale patrząc na cenę i 'przeznaczenie' to raczej to zbyt droga inwestycja... :)
piotr_pw
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2012, 20:39

Re: Dobry trener w Warszawie

KRYPTOREKLAMA - TREŚĆ USUNIĘTA. / EL DIABLO
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: Dobry trener w Warszawie

Kiepsko zakamuflowana autoreklama? :D
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Dobry trener w Warszawie

Mouila więcej wiary w ludzi. :wink:

Nie wydaje mi się aby ktoś był na tyle bezczelny aby siebie samego polecać, szczególnie u Nas.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
matirow
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 19 sty 2012, 22:13
Lokalizacja: Rybnik

Re: Dobry trener w Warszawie

Logigamer pytając o trenera w dodatku dla swojej połówki to najważniejsza rzecz żeby był brzydki. :) Albo żeby była to kobieta :).
Obrazek Biomimetic 500
Gracz leworęczny
NTRP 2.0
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dobry trener w Warszawie

Hm.... czas podsumować niepełnosprytnego ... :twisted:
ED, czyń honory domu :).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Dobry trener w Warszawie

Tak... no cóż... czas podsumowania. Autor bardzo mnie rozczarował.

Na TenisNET nie było i nie będzie przyzwolenia na kryptoreklamy i wciskanie ciemnoty.
A udawanie, że nie pamięta się nazwiska etc. nie jest problemem w weryfikacji. Świadczy to tylko o bezczelności piszącego. Naprawdę "gratuluję"! :::bd::

Jak widać jestem naiwny i mam większą wiarę w ludzi niż na to zasługują.

Z Panem się pożegnaliśmy i już się nie zobaczymy. Na pewno nie na tym forum.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dobry trener w Warszawie

Swoją drogą zapomnieć własnego nazwiska? ...
A najlepsze jest to, że się ludziom wydaje, iż są tacy sprytni i tacy anonimowi ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
MarK
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 12 wrz 2011, 16:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobry trener w Warszawie

Cześć

Mam pytanko o trenerów w Wawie. Wschodnia część generalnie ewentualnie zachodnia blisko metra a najlepiej blisko Trasy Łazienkowskiej :) . Obecnie gram na Legii i do trenerów nie mam żadnych zastrzeżeń - są naprawdę świetni, jednak reszta pozostawia sporo do życzenia.

Patrzyłem na DeSki. Grałem tam kilka razy, więc korty mi pasują, ale może jest ktoś w stanie coś powiedzieć o trenerach? Bo ja chcę być, nie ukrywam, ciśnięty. Zawodowca ze mnie nie będzie, nie ma co się łudzić, ale mam 23 lata i chcę poprawiać swoją grę ile się jeszcze da, przez co od kilku osób trenujących usłyszałem, że się odcinam od reszty bo tacy jak ja i starsi to już przychodzą "poodbijać" tylko.

Ewentualnie może jakieś inne miejsce i trenerzy?

Z góry dzięki za pomoc! :)
Awatar użytkownika
MagKor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 454
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobry trener w Warszawie

Jak w temacie: poszukiwany dobry trener w Warszawie.
Wracam do tenisa po dłuższej przerwie, wcześniej grałam pare dobrych lat- nie zaczynam od podstaw, ale zdecydowanie jest nad czym pracować i długa droga przede mną zanim będę jakkolwiek usatysfakcjonowana tym, co prezentuje na korcie. Grać z trenerem chciałabym zacząć, jak w końcu doczekamy się wiosny i odkrytych kortów.
Nie interesuje mnie upierdliwe odbijanie piłek z koszyka, od czasu do czasu wspierane okrzykiem "dobrze", "źle", albo sztandarowym "niżej na nogach" ani też obserwacja, jak mój "trener" prowadzi rozmowy przez telefon etc.
Generalnie szukam kogoś, kto (poza wiedzą) będzie zaangażowany w to co robi i zwyczajnie będzie mu się chciało. Nie zależy mi na głaskaniu po główce- chcę wytykania błędów, zmian i mokrej koszulki po treningu. :D Oczywiście gram amatorsko, nie pretenduje do wygrania Wimbledonu, po prostu chcę szeroko-pojętego progresu w mojej grze. W związku z powyższym nie chciałabym też zbankrutować, bo potem na Wimbledonie się nie odkuje. ;) Rozważam też opcję "treningów" w dwuosobowej grupie. Miejsce nie gra roli, jestem gotowa dojechać wszędzie, jeśli będzie warto. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie! Piszcie w odpowiedzi bądź na priv. ;)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Dobry trener w Warszawie

Patrząc na wszystkie żądane aspekty oprócz ceny mogę polecić przede wszystkim 2 osoby: Norberta Sobola i Czarka Zawala. Do Norberta trafiłem z podwórkowego tenisa i stwierdził, że technicznie poprawny będę koło 40-stki, ale skuteczny mogę być dużo szybciej i myślę, że jestem. Uważam, że prawie wszystkiego, co umiem, nauczyłem się od niego. Po jego odejściu z DeSek zacząłem grać z grupą zawodniczą Czarka Zawala i również bardzo go cenię. Nie owija w bawełnę, potrafi zdrowo opierdzielić, a przy tym również ceni myślenie na korcie.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dobry trener w Warszawie

Ja Ci mogę Garego polecić, poważnie. Techniki Cię nie nauczy i lepiej też na Niego nie patrz pod tym kątem. Ale ograsz się przy Nim optymalnie. To idealny partner do budowania regularności przy dobrym umiarkowanym tempie.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Dobry trener w Warszawie

Witam,
swego czasu słyszałem sporo pozytywnych opinii nt. trenerki z Czech trenującej na kortach WKT Mera. Chyba Basic szlifował u niej również swoją formę. Czy ktoś może coś powiedzieć bardziej konkretnego na temat tej trenerki?

Widzę iż nie tylko ja mam ochotę poprawić swój tenis. :D

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Spayki
Bywalec
Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 29 lip 2009, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Dobry trener w Warszawie

Podepnę się pod temat. Szukam drugiej połówki do dwuosobowej grupy treningowej. Nie mam preferencji co do konkretnego szkoleniowca (myślę, że kogoś wybierzemy), co zaś się tyczy kortów - najkorzystniej byłoby dla mnie grać na Mokotowie, Ursynowie, ew. w okolicach Centrum, po godzinie 17 albo w weekendy.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany - proszę o kontakt, myślę, że bylibyśmy w stanie się dogadać. :)

NTRP ~ 4.0.
Obrazek Head YouTek Radical MP

Wróć do „Gra rekreacyjna”