Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Ja również mam to szczęście, że u mnie (Zagłębie Dąbrowskie) nie ma wariactwa jeśli chodzi o ceny wynajmu kortu. Cena w weekend i w tygodniu do 14.00, to 35 zł/h po 14.00, już 50 zł/h (cegła). Są również obiekty (dywan), gdzie cena waha się od 50 do 70 zł/h).
Wczoraj rozmawiłem z kolegą z Ursynowa (dokładniej z Kabatów) i był w szoku, że mam możliwość gry za taką cenę, bo Wawie, jak mi rzekł, próg praktycznie zaczyna się od 70 zł/h.

W czym też jeszcze problem. Otóż, jak zauważyłem - przynajmnie u mnie - zwiększyła się też oferta gry w tenisa poza sezonem letnim, a to z uwagi przybycia dwóch obiektów, tzw. niedużych używanych balonów - kryjących dwa lub jeden kort. Podejrzewam, że będzie u nas teraz tego więcej, a to z uwagi, że na zachodzie właśnie odchodzi się od tego typu obiektów i stawia się na stałe hale itp. A my to z pocałowaniem ręki skupujemy. Niejednokrotnie w dość już przechodzonym stanie. Nie mam nic przeciwko temu, lecz też pokazuje to w jakimś sensie, jak jesteśmy z tyłu.
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
LeBron
Nowy
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 19 cze 2010, 08:54
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

U mnie w Stalowej Woli w Listopadzie grałem za 20zł na nawierzchni Conipur. A teraz to nie wiem bo tylko raz na turnieju grałem.
"Fanatyzm jest jedyną siłą woli, którą mogą osiągnąć także słabi i niepewni."
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Tydzień temu grałem w Stalowej Woli na turnieju i przy okazji sprawdziłem jakie są ceny w zimie. Bez żadnych upustów i rabatów dla klubowiczów, godzinka kosztuje 40 zł, więc całkiem przyzwoicie :) Aczkolwiek nawierzchnia na tej hali jest bardzo, ale to bardzo szybka. Piłki zachowują się mniej więcej jak na parkiecie lub popularnych ostatnio w szkołach panelach. Tak czy siak da się grać i nawet ciepło jest (ok. 17 stopni) :D
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

W Szczytnie godzina na fajnym korcie kosztuje 8-12zł (8zł przed 15), na innym, który w te wakacje ogarnęli i jest najlepszym kortem ziemnym w mieście 10zł. Niestety nie ma hal tenisowych tylko zwykłe więc jak chce się pograć to trzeba wynająć całą, koszt to 36zł za słabą, 60zł za dobrą.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

A jak u Was z temperaturą wewnątrz hali, balonu itp.?
Ostatnio grałem pod balonem i mieliśmy 9,5 stopni Celsjusza.
Siatkując już kort po grze, zagadałem kortowego (zresztą trochę o nieświeżym i promilowym wyziewie), dlaczego taka niska temperatura, a on do mnie z dużym zdziwieniem, że 10 stopni, to baaaardzo dobra temperatura i nie wie, dlaczego czepiam się. Po wymianie z nim kilku jeszcze zdań i dalszym trwaniu z jego strony przy tym, że 10 stopni to naprawdę w porządku i o co mi chodzi, stwierdziłem, że nie warto rozmawiać ze ślepym o kolorach :[
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

10-12 stopni pod balonami to normalka. Oszczędza się na grzaniu.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Vivid pisze:10-12 stopni pod balonami to normalka. Oszczędza się na grzaniu.
Normalne to nie jest, ale niestety taka rzeczywistość (:]
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
el-biczel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 3 cze 2009, 18:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Tam gdzie ja gram, nawet przy największych mrozach jest koło 15 stopni. Tak, że krótki rękawek i spodenki to jak dla mnie na luzie się nosi. :)

Natomiast, pod tym względem moim faworytem są korty AZSu UW w Skaryszaku w Warszawie. Na dworze -5 to na kortach +2. Masakra - a granie drogie.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

el-biczel pisze:Tam gdzie ja gram, nawet przy największych mrozach jest koło 15 stopni. Tak, że krótki rękawek i spodenki to jak dla mnie na luzie się nosi. :)
A gdzie grasz, że masz taką temperaturkę? :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

basic pisze:
el-biczel pisze:Tam gdzie ja gram, nawet przy największych mrozach jest koło 15 stopni. Tak, że krótki rękawek i spodenki to jak dla mnie na luzie się nosi. :)
A gdzie grasz, że masz taką temperaturkę? :)
W domu na PlayStation (przy wyłączonych kaloryferach). rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Vivid pisze:10-12 stopni pod balonami to normalka
Przy takiej temperaturze spokojnie jeszcze można grać w krótkich gaciach i koszulce :) Przynajmniej człowiek ma motywację żeby się ruszać na korcie :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
el-biczel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 3 cze 2009, 18:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

basic pisze:
el-biczel pisze:Tam gdzie ja gram, nawet przy największych mrozach jest koło 15 stopni. Tak, że krótki rękawek i spodenki to jak dla mnie na luzie się nosi. :)
A gdzie grasz, że masz taką temperaturkę? :)
W Komorowie: www.matchpoint.pl
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Coś tam chyba mocno śniegu napadało bo biało jak...
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Vivid pisze:10-12 stopni pod balonami to normalka. Oszczędza się na grzaniu.
Hehe, ile ja bym dał żeby u siebie w balonie zobaczyć taką temperaturę.
#NKrising
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Kielce tu też nie brylują nawet na hali. Za 12 stopni to sobie trzeba podejść do automatu wrzutowego z dodatkową 5zł za 15 minut.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

No to chyba wychodzi, że jakiś francuski piesek jestem, że się czepiam skoro to nasza polska rzeczywistość, aby nie powiedzieć, że tradycja :)
Generalnie wcześniej jak grałem to przynajmniej te 3-4 stopnie było wyżej. Nie sprawdzałem co prawda, ale nie miałem na udach uczucia permanentnego chłodu, jak tym razem.
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

HeadShot pisze:
Vivid pisze:10-12 stopni pod balonami to normalka. Oszczędza się na grzaniu.
Hehe, ile ja bym dał żeby u siebie w balonie zobaczyć taką temperaturę.
To sobie wydrukuj naklejkę z 12st. i naklej na termometr jak będziesz grał, dużo nie dasz, wydruk jest tani :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

W gimnazjum na Wale Miedzeszyńskim tak jak wspominałem temperatura pokojowa. Po 10 minutach rozgrzewki pot cieknie po tyłku (15-20 stopni spokojnie) :wink:
Awatar użytkownika
blinket
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 9 lis 2010, 14:08

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Na hali tenisowej GEM we Wrocku było dzisiaj 17,5 st, o 1 st więcej niż tydzień temu i uwierzcie, to było czuć. Niestety bez dresu się nie obywa przy takim zimowym graniu, co niektórym trochę przeszkadza, ja np wolę grać na krótko.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

blinket pisze:Na hali tenisowej GEM we Wrocku było dzisiaj 17,5 st, o 1 st więcej niż tydzień temu i uwierzcie, to było czuć. Niestety bez dresu się nie obywa przy takim zimowym graniu, co niektórym trochę przeszkadza, ja np wolę grać na krótko.
W takiej temperaturze to ja już bym w krótkich spodniach i bezrękawniku ganiał. Na DeSkach zimą ciężko o taką temperaturę, a jak ostatnio grałem na Spójni, to było jeszcze gorzej.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Gra rekreacyjna”