Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Właśnie zauważyłem, że DeSki, na których gram rozszerzyły godziny promocyjne. Dotychczas najtaniej było 10-14, teraz jest to 9-14. Cena to 35 zł.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Nieźle, ale i tak mam lepiej. W ogóle mam korty zarówno na hali jak na mączce za darmo... Dopóki nie chcę zapalić światła na hali. Wtedy za światło idzie 10 zł/h, a tyle kosztują latem korty na Polonii, w nie za dobrym stanie :D.
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
dirtymac
Nowy
Nowy
Posty: 16
Rejestracja: 21 cze 2011, 20:09
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

hokej pisze:
Mało znane na Krzykach to Promaster? Może się skończyć niestety, cały obiekt idzie na sprzedaż.
Tak, korty szkoły Promaster. Jeśli jest tak jak mówisz to mnie zasmuciłeś :( ale właściwie sam się dziwie jak ten obiekt trzyma się ciągle skoro latem pusto, a zimą jedynie czasem ktoś gra, a za takie pieniądze powinien być komplet zawsze...
Awatar użytkownika
biosu
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 15 lip 2012, 19:39
Lokalizacja: Lębork

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Lębork:
Dzieci do Szkoły podstawowej - 2zł od osoby do godz.16:00, po 16:00 12zł od kortu
Młodzież i kobiety - 12 zł od kortu
Mężczyźni - 20 zł od kortu
6 kortów ziemnych + ścianka dwustronna
Babolat pure drive GT +
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

biosu pisze:Młodzież i kobiety - 12 zł od kortu
Mężczyźni - 20 zł od kortu
To mnie zaciekawiło, kort na wagę czy co? :D
Poza tym mogą się zdziwić bo przyjdzie wykałaczka Gary 50kg i jakaś dorodna kluseczka 90kg i co? ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
klenczonu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 211
Rejestracja: 1 wrz 2011, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

A kobiety o widocznej ciąży to co...? Chyba piątala płacą... :::yay:::
Obrazek COURTBALLISTEC 4.3; COURTBALLISTEC 3.3

Maciek Klenczon
NTRP 2.0
North Poland
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

klenczonu pisze:A kobiety o widocznej ciąży to co...? Chyba piątala płacą... :::yay:::
Policzą im za debla :).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
biosu
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 15 lip 2012, 19:39
Lokalizacja: Lębork

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Nie wiem co dziwnego było w mojej wypowiedzi, proste jak gra facet i kobieta to mają połowę stawki dla danej płci czyli facet 10zł a kobieta 6 zł godzina wychodzi 16 przy deblu na 4 itd.
Babolat pure drive GT +
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

biosu pisze:Nie wiem co dziwnego było w mojej wypowiedzi, proste jak gra facet i kobieta to mają połowę stawki dla danej płci czyli facet 10zł a kobieta 6 zł godzina wychodzi 16 przy deblu na 4 itd.
Nic, kolegów ujął tak wyraźny komplement jak zrównanie kobiet z młodzieżą. I pożartowali na ten temat. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Vivid pisze:
klenczonu pisze:A kobiety o widocznej ciąży to co...? Chyba piątala płacą... :::yay:::
Policzą im za debla :).
Vi, ja się w tej sprawie nie wypowiadam, nie wiem kto się czai za tajemniczym nickiem, coś powiem i co? Persona non grata na kortach rotfl ?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Martinek pisze:Persona non grata na kortach rotfl ?
Nie łam się, twardym trzeba być! Ninja-moher i do przodu :D.
Poza tym Ty i tak jesteś jeszcze persona non grata, prawa jazdy nie masz, najwyżej kartę rowerową :::jezor:::.
Ale nie martw się, jeszcze kilka lat, zdasz za 9-tym razem na prawo jazdy, dorobisz kartę woźnicy (za 6-tym podejściem) i będziesz jak ... Gary! :lol:
O wzrost się nie martw, masz już odpowiedni :D.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Vivid pisze:Ale nie martw się, jeszcze kilka lat, zdasz za 9-tym razem na prawo jazdy, dorobisz kartę woźnicy (za 6-tym podejściem) i będziesz jak ... Gary! :lol:
Przez chwilę był spokój, ale znowu sobie przypomniałeś jak widzę? No cóż, na razie jeszcze za mało razy to powtórzyłeś, do 1000 sporo brakuje, więc nie stało się to prawdą, nadal liczba moich egzaminów na prawko wynosi 6. Może jak zgodnie z maksymą Goebbelsa powtórzysz to 1000 razy, to zabiorą mi prawko i będę zdawał jeszcze 3 razy.

A propos kłamstwa powtarzanego 1000 razy, które ma stać się prawdą... Mój brat ma dziewczynę z podwarszawskiej wsi. Ilekroć od niej wraca, pytam się, czy na jego przyjazd ubili świniaka. Zakładam, że po 1000 takich pytań wreszcie ubiją. rotfl
biosu pisze:Młodzież i kobiety - 12 zł od kortu
Mężczyźni - 20 zł od kortu
To się kwalifikuje do zgłoszenia do jakiegoś trybunału czy rzecznika, toż to jawna dyskryminacja!
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
biosu
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 15 lip 2012, 19:39
Lokalizacja: Lębork

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Młodzież i kobiety - 12 zł od kortu
Mężczyźni - 20 zł od kortu
To się kwalifikuje do zgłoszenia do jakiegoś trybunału czy rzecznika, toż to jawna dyskryminacja!
Matka wie że ćpiesz?
Babolat pure drive GT +
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

biosu pisze:
Młodzież i kobiety - 12 zł od kortu
Mężczyźni - 20 zł od kortu
To się kwalifikuje do zgłoszenia do jakiegoś trybunału czy rzecznika, toż to jawna dyskryminacja!
Matka wie że ćpiesz?
Wie, że nie "ćpiem". A Twoja wie, że kaleczysz nasz piękny język?

I nie sądzę, że trzeba ćpać, żeby dostrzec, że różne ceny w zależności od płci, koloru skóry, wyznania, czy czegoś jeszcze, to dyskryminacja. Czy jakbym miał sklep i chleb kosztował 2 zł dla białego mężczyzny, 3 zł dla białej kobiety i czarnego mężczyzny i 4 zł dla czarnej baby, to uznałbyś, że jest ok? Na coś takiego jest paragraf, jestem tego pewien. A to oznacza, że i na taki cennik kortów, jak przedstawiłeś, powinien być.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

biosu pisze:
Młodzież i kobiety - 12 zł od kortu
Mężczyźni - 20 zł od kortu
To się kwalifikuje do zgłoszenia do jakiegoś trybunału czy rzecznika, toż to jawna dyskryminacja!
Matka wie że ćpiesz?
Ależ oczywiście, że to jest dyskryminacja. Dzieci jestem w stanie zrozumieć, ale kobiety? Chcą zarabiać tyle co mężczyźni (w tenisie zarabiają!) to czemu mają płacić mniej? Gdzie sens, gdzie logika? Albo rybka albo akwarium :::gd:::
Awatar użytkownika
biosu
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 15 lip 2012, 19:39
Lokalizacja: Lębork

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

logigamer pisze:
biosu pisze:
Młodzież i kobiety - 12 zł od kortu
Mężczyźni - 20 zł od kortu
To się kwalifikuje do zgłoszenia do jakiegoś trybunału czy rzecznika, toż to jawna dyskryminacja!
Matka wie że ćpiesz?
Ależ oczywiście, że to jest dyskryminacja. Dzieci jestem w stanie zrozumieć, ale kobiety? Chcą zarabiać tyle co mężczyźni (w tenisie zarabiają!) to czemu mają płacić mniej? Gdzie sens, gdzie logika? Albo rybka albo akwarium :::gd:::
Chcą, ale ich równouprawnienie kończy się jak szafę trzeba wnieść na 1 piętro, zresztą grzecznościowo jest 12, to ukłon w stronę Pań, na kortach w Lęborku nigdy nie grały kobiety w zawodach, od tego roku ruszyło naprawdę dobrze i w lidze jest aż 11 Pań.
Babolat pure drive GT +
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

To tam u Was jest inaczej niż wszędzie, gdzie da się patrzeć tylko na byłe trenerki i zawodniczki. ;)
Pozostałe panie tylko zajmują bezproduktywnie kort. Na dodatek patrząc na ich nieporadne poruszanie człowiek może się zniechęcić do osoby. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

biosu pisze:Chcą ale ich równouprawnienie kończy się jak szafę trzeba wnieść na 1 piętro
Ja tam nie wiem, w noszeniu mebli nie robię. Ale jak chcesz nam o tym opowiedzieć to może w innym wątku? :lol: ;)
(Bez urazy, ale słyniemy z ciężkawego poczucia humoru :))

Gary,
Ty się tak świnki nie dopominaj. Bo na wsiach to lubią świnkę "dzielić", a ten co się najgłośniej dopomina zawsze dostaje po r.ju ... :wink:

Gary i Biosu, proszę bez wycieczek osobistych, trzymamy poziom. Mamy tu nieletnich a ich nie powinno interesować co Wy tam wciągacie :P
Widzę że jest już OK, ale tak pro forma przypominam ;)./Vivid
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

PitS pisze:Na dodatek patrząc na ich nieporadne poruszanie człowiek może się zniechęcić do osoby. :D
Ty mi tu nie pisz o nieporadnym poruszaniu się Pań, bo obecnie "człapanie" to jakiś nowy młodzieżowy trend.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Padzonk
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 3 sie 2011, 22:50

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Łańcut (mała mieścina niedaleko Rzeszowa)
W sumie muszę przyznać, że jak na takie małe miasteczko ~20k mieszkańców to kortów jest całkiem sporo, rozrzucone w różnych częściach miasta i w różnej cenie:
4 odkryte (mączka) - 22 zł dorośli
1 akryl, 1 dywan z paskiem kwarcowym (nie wiem czy to poprawna nazwa takiego kortu) - 10 zł
w zimie na te 2 "zakładają" balon - 30 zł
W budowie 2 kolejne korty (kryte) przy hotelu.

W przyległych wioskach przynajmniej po 1 korcie na Orliku (darmowe), w prawdzie szału nie ma bo tartan ale na początek wystarczy.

P.S. Jak jest ktoś z okolic i chciałby pograć z kimś ~2.0 to jestem zawsze popołudniami chętny. Niestety cierpię na chroniczny brak partnerów do gry, więc biorę każdego :D.
NTRP 2.5
Dunlop Aerogel 4D 500 Tour

Wróć do „Gra rekreacyjna”