Awatar użytkownika
matirow
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 19 sty 2012, 22:13
Lokalizacja: Rybnik

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

U nas w Rybniku nie ma krytych kortów niestety.
Reszta mączka.
Korty Fundacji Elektrowni Rybnik:

poniedziałek-piątek w godzinach 9.00-14.00 : cena: 16 zł

poniedziałek-piątek w godzinach 14.00-22.00 oraz sobota-niedziela w godzinach 8.00-22.00: cena: 18 zł

przy oświetleniu:

29 zł (przy korzystaniu z 3 i więcej kortów)
37 zł (przy korzystaniu z 2 kortów)
42 zł (przy korzystaniu z jednego kortu)

Korty w Rybnik Kamień cena 14zł za godzinę gry.

Ja korzystam z kortów MOSIR Żory dzielnica Rój. Mam blisko bo mieszkam trochę od centrum Rybnika i płacę 8h za godzinę bez względu na porę.
Obrazek Biomimetic 500
Gracz leworęczny
NTRP 2.0
Awatar użytkownika
Stefano
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 4 lip 2013, 17:39

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

U nas jest teraz fajna promocja 21zl za dwie godzinki grania.
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Stefano pisze:U nas jest teraz fajna promocja 21zl za dwie godzinki grania.
"U nas" czyli gdzie?
ef344
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 7 lip 2013, 14:21

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Gdzie są najtańsze korty na Żywiecczyźnie? Bo na razie to najtańsze za 20zł/h. ;/ I to takie z katastrofalną nawierzchnią.

A drugie za 15zł/h, ale nie są zadbane i trawa już na nich wyrosła...
Awatar użytkownika
F1Bart
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 4 lut 2013, 17:31
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

-Janczewo Woj.Lubuskie, za 1,5 godz. 30zł.
Awatar użytkownika
Stefano
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 4 lip 2013, 17:39

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

U nas w tym roku dziwnie, dookoła ceny w miarę normalne 12-16zl/h a Bytom w tym roku mocno przegiął z ceną, 28zl/h. Zachęcam wszystkich do bojkotu, niech poznają co to brak klienta.
Awatar użytkownika
Nolan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: 28 paź 2010, 16:46

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Stefano pisze:U nas w tym roku dziwnie, dookoła ceny w miarę normalne 12-16zl/h a Bytom w tym roku mocno przegiął z ceną, 28zl/h. Zachęcam wszystkich do bojkotu, niech poznają co to brak klienta.
Nie wiem gdzie można na Śląsku zagrać za 12zł za godzinę.
Najtańsze korty jakie znam to UKS w Zabrzu 15 zł za godzinę. Bardzo dobra nawierzchnia.

Bytom faktycznie 28 zł w tygodniu, a w weekend 20 zł więc weekendy na dobrym poziomie cenowym.

Budowlani Katowice to już 30 zł więc jeszcze gorzej.

U mnie na kortach bazowych nie mam źle bo 18 zł za dobrze przygotowaną nawierzchnię.
Żeby pokonać przeciwnika trzeba najpierw pokonać samego siebie.
Awatar użytkownika
Stefano
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 4 lip 2013, 17:39

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Za 20zl/g to płaciłem w zimie z ogrzewaniem i światłem więc to absolutnie nie jest oferta akceptowalna. A 12zł/h jest w kilku miejscach, w jednym jest nawet za darmo jakby się uprzeć, nawierzchnia cegła i beton. Zresztą w nowej hali w zime też dali z początku 70zl, nikt nie grał to zrobili wielce promocję 45zl i też nikt nie grał. Dopiero przed wiosną dali 35zł więc teraz muszą jakoś odbić ale cóż jak jakiś pazera tam pracuje w marketingowym.
Awatar użytkownika
Nolan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: 28 paź 2010, 16:46

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Stefano pisze:Za 20zl/g to płaciłem w zimie z ogrzewaniem i światłem więc to absolutnie nie jest oferta akceptowalna. A 12zł/h jest w kilku miejscach, w jednym jest nawet za darmo jakby się uprzeć, nawierzchnia cegła i beton. Zresztą w nowej hali w zime też dali z początku 70zl, nikt nie grał to zrobili wielce promocję 45zl i też nikt nie grał. Dopiero przed wiosną dali 35zł więc teraz muszą jakoś odbić ale cóż jak jakiś pazera tam pracuje w marketingowym.
Ja grałem tam pod balonem za 27 zł za godzinę (wykupując karnet) ale taka cena obowiązywała tylko w weekendy po 13.
Na nowej hali zdarzyło się też kilka razy.

Za 20 zł/h z ogrzewaniem i światłem to oferta dosłownie niewiarygodna.
Jaka nawierzchnia ? Jaki adres ?
Żeby pokonać przeciwnika trzeba najpierw pokonać samego siebie.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Stefano pisze:Za 20zl/g to płaciłem w zimie z ogrzewaniem i światłem więc to absolutnie nie jest oferta akceptowalna.
Widać że kulturysta. :wink: A poważnie, to nie wiem czemu narzekacie na tym Śląsku. Nie dość że obiektów w pytę, to jeszcze tanie jak barszcz.
U mnie to mogę się w ogóle umówić po 21:00 do tego po znajomości za 50zł/h bez ogrzewania. O_O

Normalna stawka na niedogrzanym dywanie (jedynym takim obiekcie z prawdziwego zdarzenia w Kielcach) to 80zł za godzinę.

Wprawdzie za 2-3 miechy sytuacja się zmieni w zakresie kortów krytych (przybędą 4 w hali) ale to dalej inicjatywa prywatna, więc biznesowa, na łagodne traktowanie nie ma co liczyć.

Miasto wali publiczne pieniądze w Koronę, już odkąd wzięło ten spadek po Kolporterze wywaliło 40mln, więc na publiczne obiekty tenisowe nie ma co liczyć, i na wsparcie rozwoju tego sportu tutaj, a raczej odwrotnie. Ale o tym jesienią jak będziemy rozgrywać po raz ostatni Puchar Gór Świętokrzyskich.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Stefano pisze:Za 20zl/g to płaciłem w zimie z ogrzewaniem i światłem więc to absolutnie nie jest oferta akceptowalna. A 12zł/h jest w kilku miejscach, w jednym jest nawet za darmo jakby się uprzeć, nawierzchnia cegła i beton. Zresztą w nowej hali w zime też dali z początku 70zl, nikt nie grał to zrobili wielce promocję 45zl i też nikt nie grał. Dopiero przed wiosną dali 35zł więc teraz muszą jakoś odbić ale cóż jak jakiś pazera tam pracuje w marketingowym.
Jak czytam coś takiego to mam wrażenie, że tylko komuna mogłaby być rozwiązaniem. Proponuję poszukać w necie kalkulacji ogrzewania obiektu o kubaturze standardowego kortu, a potem zastanowić się kto tu popełnia błąd.
Nawet w pełni geotermalny system nie ma prawa się zbilansować przy takich "oczekiwanych" stawkach. Chyba, że samorząd lokalny ( a więc podatnicy) finansują nasze hobby. Oczywiście popyt i podaż mają swoje prawa, jak obiektów jest w bród to wszystko jest możliwe. Trzeba tylko pamiętać, że za czas jakiś zaczną znikać, tak jest zawsze jak rachunek ekonomiczny wojuje ze zdrowym rozsądkiem.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Stefano
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 4 lip 2013, 17:39

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Nolan pisze:Ja grałem tam pod balonem za 27 zł za godzinę (wykupując karnet) ale taka cena obowiązywała tylko w weekendy po 13.
Na nowej hali zdarzyło się też kilka razy.

Za 20 zł/h z ogrzewaniem i światłem to oferta dosłownie niewiarygodna.
Jaka nawierzchnia ? Jaki adres ?
Trzeba mieć układy :D. I zapłacić z góry za 100 godzin. Inaczej nie ma bata :D. Ale 27 to też znośnie. Ogólnie w zimę nasz Klub spełnia oczekiwania jak się wykupi więcej godzin i daje pograć, nigdzie nie było taniej. Ale teraz przesadzili moim zdaniem i nie pogram u nas a 200 godzin zarobi inny Klub.
Awatar użytkownika
pivdy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 27 paź 2009, 23:13
Lokalizacja: Kielce

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Chciałbym zapytać ludzi z Warszawy, a dokładniej ludzi grających w tenisa w Warszawie jakie są ceny wynajmu kortów w sezonie letnim po 16 w dni powszednie? Precyzując pytanie czy da się zagrać za mniej niż 50 zł/h. Ostatnio spierałem się ze znajomym znajomego na imprezie :zgoda: , który strasznie płakał, że stawki są jakieś kosmiczne. Wydawało mi się, że cennik, który podawał to był cennik zimowy, ale on stanowczo zaprzeczał. Chciałem się upewnić i uzyskać informację od ludzi, którzy wiedzą co i jak. Jeżeli to możliwe poproszę o wskazanie konkretnych kortów.
Awatar użytkownika
MagKor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 454
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

pivdy pisze:Chciałbym zapytać ludzi z Warszawy, a dokładniej ludzi grających w tenisa w Warszawie jakie są ceny wynajmu kortów w sezonie letnim po 16 w dni powszednie? (...) Precyzując pytanie czy da się zagrać za mniej niż 50 zł/h. (...) Jeżeli to możliwe poproszę o wskazanie konkretnych kortów.
AWF

WTC

OTC

MTC

Spójnia Górna

Nie wspominając o kortach na Hutniku, na których można zagrać za 25 zł (dane z zeszłego roku, ale raczej nie uległy zmianie)

Da się. ;-) Na kolejnej imprezie możesz się zakładać. :D
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Tu gdzie ja gram jest 40PLN (MTC, Sporteum). Ale bliżej centrum to faktycznie teraz 50PLN to norma.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
pivdy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 27 paź 2009, 23:13
Lokalizacja: Kielce

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Dziękuję za błyskawiczną i precyzyjną odpowiedź. Faktycznie tanio to tam nie macie, ale tragedii też nie ma. Gość twierdził, że w dni powszednie po południu trzeba płacić po 70 zł i więcej. :)
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

pivdy pisze:Dziękuję za błyskawiczną i precyzyjną odpowiedź. Faktycznie tanio to tam nie macie, ale tragedii też nie ma. Gość twierdził, że w dni powszednie po południu trzeba płacić po 70 zł i więcej. :)
W zimę to tak. :)
Rayy
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 18 sty 2016, 18:50

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

W okresie zimowym 40 zł/h mając zniżkę dla studentów a normalnie to 60 zł/h korty w Gdańsku na Dąbrowszczaków 13.

Wróć do „Gra rekreacyjna”